Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:09

Ja wcale bym się Matuidiego nie pozbywał. Nie w tym roku przynajmniej. Khedira owszem, już po drugiej stronie rzeki, ale Francuz nawet w reprezentacji, nie wygląda tak źle. Wiadomo, że u Allegriego miał mnóstwo zadań defensywnych, które mogły mu nieco wiązać nogi. Chciałbym go zobaczyć u Sarriego, bo wcale nie jest wykluczone, że będzie wyglądał całkiem fajnie (nie biorę pod uwagę przedsezonowych sparingów gdzieś na wschodzie)

Dodatkowo jego głównym atutem jest końskie zdrowie. Gość praktycznie cały sezon grał bez urazu, dlatego raczej zalecałbym wstrzemięźliwość, bo Pogby do jutra nie ściągniemy, a o sensowne zastępstwo ciężko.

Inter podobno gotów jeszcze zaoferować 20 milionów za Dzeko i spełnić oczekiwania Romy. Bośniak pewnie będzie chciał dostać z 5 netto. Nie wierzę, że Icardiego nie wypchną gdzieś w tym oknie, a skoro Napoli będzie miało Jamesa, to powinniśmy jak najszybciej sprzedać Mandzukicia i Higuaina.
Nevermind pisze:
Adrian27th pisze:Posty dybali wyglądają na pożegnanie.

Wszystko dogadane.
Jakie posty? Źródło?
Wejdź sobie na jego IG i odtwórz story.


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:10

Nevermind pisze:
Adrian27th pisze:Posty dybali wyglądają na pożegnanie.

Wszystko dogadane.
Jakie posty? Źródło?
Instasory Pawełka. Costa też wrzucił z nim fote.


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:14

Ostatnio zmieniłem podejście i spokojniej podchodzę do naszych ruchów na rynku transferowym zakładając, że zarząd wie co robi i nawet jeśli część tych ruchów mi się nie podoba muszę wierzyć że wiedza co robią i jest to konieczne ale jeśli sprzedamy w tym okienku takich zawodników jak Cancelo, Kean i Dybała a zostanie w klubie te całe drewno pokroju Khedira, Matuidi, Mandzukic i Cuadrado to chyba nie będę w stanie zachować spokoju.

A co najgorsze to całe drewno jest pewne w jakimś stopniu sprzedaży ww zawodników, bo nikt o zdrowych zmysłach nie chce nas od nich wybawić i wypłacać im te niedorzeczne pensje.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:14

szymken pisze:
Nevermind pisze:
Adrian27th pisze:Posty dybali wyglądają na pożegnanie.

Wszystko dogadane.
Jakie posty? Źródło?
Instasory Pawełka. Costa też wrzucił z nim fote.
Dlatego grał z opaska ?


Obrazek
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:17

Dwuznaczne można powiedzieć że wita się z innymi bo był krok od dołączenia do UNITED.

Danilo, staty na whoscored nie ma złych gdy grał w Realu czy City. Byle był lepszy od MDS.

Tik tak, kogo na szybko sprzedadzą do PL. Co z Khedirą? Była mowa o jakiś $ za niego do Arsenalu i ucichło, chyba niedługo rozwiążą kontrakt jeżeli nowy zainteresowany się nie pojawi.

Matuidi? W toważyskich meczach grał beznadziejnie, wolałbym za niego kogoś z U23 a za niego wyciągnać ostatnią kasę.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:19

Te sprzedaże to nie działanie po omacku, a przygotowany plan na pozyskanie pary Icardi i Neymar :ok: W żadne reperowanie budżetu nie wierze, gdyż pensja CR7 od tego roku w całości zostaje pokryta zwiększonymi przychodami od Jeepa i Adidasa. Tniemy koszty na nowe nazwiska, bo z Icarem jesteśmy dogadani od dawna, a Ney został nam ostatnio zaproponowany przez PSG


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:19

Słabo wygląda u nas sytuacja ze sprzedażami zbędnych zawodników. Zamiast pozbyć się przynajmniej jednego z grona Mandżu/Higuain odszedł od nas jedyny zdolny wychowanek od czasów Marchisio, aczkolwiek w przypadku Keana wiadomo było, że lepiej wziąć za niego teraz te 30 mln € niż za rok puścić go za darmo, więc można to wybaczyć. Jednakże wciąż w klubie są zarówno Gonzalo jak i Mario, a do grona odchodzących powinni dołączyć obowiązkowo Khedira, Perin i Pjaca. Należałoby się też zastanowić co zrobić z Matuidim, któremu został jedynie rok kontraktu (niby mógłby zostać jako rezerwowy do rotacji w pomocy, ale wtedy należałoby przedłużyć z nim umowę, co spowoduje, że ciężko się go będzie pozbyć tak jak teraz Mandżu czy Samiego). Prawie identycznie wygląda sytuacja z Cuadrado (umowa do lipca 2020) i ciekaw jestem czy Kolumbijczyk przedłuży kontrakt i zostanie przerobiony na prawego obrońcę, a na lewą powędruje De Sciglio jako zmiennik Sandro, bo nie chce mi się wierzyć, że zostawimy tam Pellegriniego. Niestety czasu coraz mniej, a my wciąż mamy tyle nierozwiązanych problemów.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:24

Adrian27th pisze:Posty dybali wyglądają na pożegnanie.

Wszystko dogadane.
Wrzuć fotki, plis.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:25

Ocena Paraticiego przez pryzmat sprzedaży, a raczej braku sprzedaży Higuaina, Mandzukica i Khediry jest moim zdaniem niesprawiedliwa.
Patrząc obiektywnie to co on ma z nimi zrobić? Nikt ich nie chce, a jak już ktoś się zgłosił to oni trzymają się klubu.

Trzeba zrobić cokolwiek, więc tonący brzytwy się chwyta stąd Cancelo/Danilo, Spinazzola/Pellegrini i chaos z Dybalą.

Patrząc wstecz to:

- kupienie Gonzalo za 90mln + ta pensja była błędem. Teraz wrócił i nie chce być wypchnięty kolejny raz z klubu
- 2017 rok i chora podwyżka dla Dybaly
- wrzesień 2018 i przedłużenie kontraktu z Khedirą do 2021
- kwiecień 2019 i przedłużenie kontraktu z Mario do 2021

Chore cztery decyzje przez które teraz jest breja. Zaznaczam, że to tylko moja opinia i każdy ma prawo się z nią zgadzać lub nie :ahsisi:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:26

Yaro417 pisze:Te sprzedaże to nie działanie po omacku, a przygotowany plan na pozyskanie pary Icardi i Neymar :ok: W żadne reperowanie budżetu nie wierze, gdyż pensja CR7 od tego roku w całości zostaje pokryta zwiększonymi przychodami od Jeepa i Adidasa. Tniemy koszty na nowe nazwiska, bo z Icarem jesteśmy dogadani od dawna, a Ney został nam ostatnio zaproponowany przez PSG
Może i pensję CR7 pokryje zwiększony przychód. A co pokryje ogromne pensje naszych nowych nabytków Rabiota, Ramseya, de Ligta a może że także Higuaina jeśli nie uda się go wypchnąć. To wzrost wydatków rzędu około 60 mln euro brutto w skali roku.
W tej sytuacji jakikolwiek większy transfer brzmi śmiesznie nie mówiąc o Neymarze :ahsisi:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:33

LukaszG / DLuGi pisze: - wrzesień 2018 i przedłużenie kontraktu z Khedirą do 2021
- kwiecień 2019 i przedłużenie kontraktu z Mario do 2021


:
Nie wiem czy kiedykolwiek ktoś w piłce dał bardziej dupy.


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:35

Tu jest ten post, ale co to znaczy to nie wiem, pytali to napisałem gdzie.
https://m.tuttojuve.com/amp/altre-notiz ... ssion=true


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:37

szymken pisze:Tu jest ten post, ale co to znaczy to nie wiem, pytali to napisałem gdzie.
https://m.tuttojuve.com/amp/altre-notiz ... ssion=true
DYbala był kapitanem podczas dzisiejszego sparingu i pewnie tylko o to chodzi.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:41

Poprostu pisze:
LukaszG / DLuGi pisze: - wrzesień 2018 i przedłużenie kontraktu z Khedirą do 2021
- kwiecień 2019 i przedłużenie kontraktu z Mario do 2021
Nie wiem czy kiedykolwiek ktoś w piłce dał bardziej dupy.
Chyba, że uda się wyciągnąć za nich jakiś hajs ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:43

Yaro417 pisze:Te sprzedaże to nie działanie po omacku, a przygotowany plan na pozyskanie pary Icardi i Neymar :ok:
Wytłumaczcie mi w końcu gdzie ten Neymar ma niby grać u nas? Jako zmiennik Ronaldo? :bravo:


Zablokowany