Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 19:12

jackop pisze:10 sekund szukania: http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=24046 :facepalm:
Alexinhio-10 pisze:Idealny scenariusz to Icardi i Igła na 9tce ... :facepalm:
Lukaku lepszy. Póki Gonazlo zarabia tyle co teraz - nie stać nas na takiego rezerwowego.
A kto mówi o rezerwie ?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 19:21

Poprostu pisze:Icar w Interze zarabia tylko 4.5 więc pewnie ich stać.
Nie patrz na koszt utrzymania, a balansowanie budżetu. Ile Inter zarobił, a ile wydał/zaraz wyda.


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 19:25

Mati1990 pisze:Było głośno o wymianie Dybala Lukaku i teraz wygląda na to, że to było specjalnie podbijanie ceny dla interu i de facto skuteczne, bo ponoć idzie do nich za 83mln (!)
A właściwie to dlaczego tak uważasz? Przecież chyba wszystkie media są zgodne co do tego, że deal pomiędzy nami i Manchesterem był już bardzo zaawansowany, ale posypał się, bo Dybala nie chciał przejść do ManU. Trochę nie rozumiem tego gimnastykowania się, i szukania na siłę wydumanych tłumaczeń dla naszych ruchów na mercato, taka sama sytuacja była z Guardiolą przecież.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 19:33

Powoli przestaje rozumieć nasze działania.

Mandzukic, Khedira, Matuidi nadal w klubie. Rugani miał iść do Arsenału, a jutro koniec okienka. Na temat Dybali szkoda gadać - duży dzieciak, któremu wiecznie jest zle. Za chwile Pawełek na złość mamie odmrozi sobie uszy i ogłosi, ze może odejść tylko do interu.

Mam nadzieje, ze te wszystkie działania są przemyślane przez Paraticiego, bo jeśli działamy po omacku, to nie wróżę już nic dobrego w tym okienku.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 19:33

Tom_my pisze:
Mati1990 pisze:Było głośno o wymianie Dybala Lukaku i teraz wygląda na to, że to było specjalnie podbijanie ceny dla interu i de facto skuteczne, bo ponoć idzie do nich za 83mln (!)
A właściwie to dlaczego tak uważasz? Przecież chyba wszystkie media są zgodne co do tego, że deal pomiędzy nami i Manchesterem był już bardzo zaawansowany, ale posypał się, bo Dybala nie chciał przejść do ManU. Trochę nie rozumiem tego gimnastykowania się, i szukania na siłę wydumanych tłumaczeń dla naszych ruchów na mercato, taka sama sytuacja była z Guardiolą przecież.

Gdzieś mi się przewinęło i to podczas początku rzekomej transakcji między nami a diabłami, że to może być gra na celu pośpieszenia interu i zwiększenia oferty ( miał niby Paratici zagrać tak, by ugięli się nad trasferem Icardiego). Podejrzewam, że jakby faktycznie był naszym celem Lukaku to już by u nas był mimo wszystko. Od początku ta sprawa była dziwna. Oczywiście trzeba na to wszystko patrzeć z przymrużeniem oka :ok:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 19:38

Lypsky pisze:Powoli przestaje rozumieć nasze działania.

Mandzukic, Khedira, Matuidi nadal w klubie. Rugani miał iść do Arsenału, a jutro koniec okienka. Na temat Dybali szkoda gadać - duży dzieciak, któremu wiecznie jest zle. Za chwile Pawełek na złość mamie odmrozi sobie uszy i ogłosi, ze może odejść tylko do interu.

Mam nadzieje, ze te wszystkie działania są przemyślane przez Paraticiego, bo jeśli działamy po omacku, to nie wróżę już nic dobrego w tym okienku.
Juventini patrzą na wszystko przez różowe okulary ale moze być tak, że po prostu łatamy budżet a, że tych naszych parchów nikt nie chce to sprzedajemy co się da.

Nie ma gdzie tego napisać to wrzucam tu.
Gramy właśnie sparing przeciwko Novarze. Dybala gra jako kapitan.
Bentancur wykonuje rzuty rożne. :)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 19:54

Sorek21 pisze:A kto mówi o rezerwie ?
Czyli Icardi na ławkę? Następne 40-80 mln wyrzucone w błoto? Słabo.

Naprawdę jestem ciekawy w co gra Paratici; a w zasadzie co stara się ugrać w Anglii. Tamtejsze kluby wydają jak najęte, spodziewałem się przynajmniej jednego transferu w tamtym kierunku i nie miałem w głowie nazwiska Cancelo. Aktywny był też chociażby rynek chiński, a oni potrafią (finansowo) przekonywać piłkarzy do gry w ich lidze.

Z pozoru sytuacja wygląda tak, jakby 3 tygodnie przed zakończeniem okienka osunęła nam się ziemia pod stopami. Nagle w mediach wytworzyła się jakaś sztuczna presja, zaczyna zaglądanie się nam w kwity tak jakbyśmy byli pod ścianą. Wszystko to prowadzi do nerwowości w środowisku Juve :think:

Na razie jestem spokojny, o ile Sarri totalnie nie zawali, Scudetto (czyli minimum) mamy jak w banku.
Lypsky pisze:Mam nadzieje, ze te wszystkie działania są przemyślane przez Paraticiego, bo jeśli działamy po omacku, to nie wróżę już nic dobrego w tym okienku.
Brak alternatywy to byłby najgorszy scenariusz. Z doniesień medialnych mogłoby wynikać, że mieliśmy z góry opracowaną strategię perfekcyjnego mercato, ale ego naszych piłkarzy czy inne nieprzewidziane czynniki podkopały ten plan. Mam dziwne wrażenie, jakby ruchy Zarządu były uzależnione od 'czegoś' z zewnątrz i to mi się nie podoba. Wszystko zaczęło się w momencie doniesień o Icardim.

Może brakuje nam kluczowych informacji i nie widzimy szerszej perspektywy? Przynajmniej nie jest nudno Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2019, 20:00 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 19:59

Raport z Hiszpanii: MU aktywował klauzulę w kontrakcie Inakiego Williamsa

Czyli już po Jugolu


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 20:04

88 mln € Jeśli się potwierdzi, to znaczy że zaakceptowali ofertę za Lukaku. Mandzu to waciki.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 20:09

Zapowiada się, ze kolejne okienko zapłacimy za podejście „gdy zawodnik chce odejść nie ma problemu. Gdy my chcemy kogoś pożegnać, musimy respektować kontrakt”.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 20:12

Najpewniej skonczy sie to wszytko wymianą Dybali na Icardiego (ktory pol roku nie gral w pilke w Interze) i tyle z transferów IN. Od nas pewnie odejdzie jeszcze z 2 osoby i tyle.

troche slabe okno niestety


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 20:13

Może to Beppe mistrz, a Patrici przeszkadzał? Jeżeli faktycznie zeszli z ceną na 65+12-13 bonusów, to dobra wartość. Pytanie kolejne - jak z Icarem? Czy będzie promo czy trybunY. Nasze okienko wygląda poprawnie, ale brakuje efektu wow2.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 20:14

Piti pisze:Najpewniej skonczy sie to wszytko wymianą Dybali na Icardiego (ktory pol roku nie gral w pilke w Interze) i tyle z transferów IN. Od nas pewnie odejdzie jeszcze z 2 osoby i tyle.

troche slabe okno niestety
taka wymiana byłaby zniewaga dla wszystkich związanych z naszym klubem, wiec szczerze wątpię. Choć jestem przekonany, ze nasz pan piłkarz Dybała na złość wszystkim w Juve mógłby się uprzeć na takie rozwiązanie :]


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Klorel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 marca 2013
Posty: 155
Rejestracja: 20 marca 2013

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 20:14

Może to Beppe mistrz, a Patrici przeszkadzał? Jeżeli faktycznie zeszli z ceną na 65+12-13 bonusów, to dobra wartość. Pytanie kolejne - jak z Icarem? Czy będzie promo czy trybunY. Nasze okienko wygląda poprawnie, ale brakuje efektu wow2.
Ja wiem czy mistrz, mówi się, że w przypadku przyszłej sprzedaży Lukaku Manu dostanie jakiś % z tego.


http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=25767

Naklejki, wlepki, plakaty, szablony do malowania, tablice - zapraszam :)
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 20:43

mns pisze:Agresti
Chcemy sprzedać Pawełka ale temu nie pasuje PL. Wedlug nas primadonna nie pasuje do nowego "technicznego" stylu
No tak, Icardi czy Lukaku do "technicznego" stylu bardziej pasują :facepalm:

A poza tym widzę, że narracja na forum jak w jakimś TVP, byle obrzydzic nielubianego przez siebie reszcie. Bo osmielil się sprzeciwić.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Zablokowany