Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 08:32

Oczywiście, krytykowanie Cancelo ma spowodować brak kaca po jego stracie, ale prawda jest taka, że dziś każdy boczny obrońca jest słaby w tyłach i tyle. Marcelo za najlepszych lat w ofensywie wirtuoz, z tyłu często go brakowało. Ale, jeżeli drużyna gra ofens, to nie jest to tak zauważalne. Moim zdaniem w City, które gra styl „wszyscy do ataku” Cancelo się świetnie odnajdzie. Będzie tam hasał po prawej obronie, aż miło. Gdzie leży problem w drużynie, że jest tyle kwasów? To nie pierwszy raz, że zawodnik jest w konflikcie.


Fed2012

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2013
Posty: 58
Rejestracja: 19 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 09:40

Co roku to samo, wieczne plucie na zarząd że złe transfery przeprowadza. Skoro chcą sprzedać Cancelo tzn. że mają ku temu jakiś powód. Swoją drogą gość zaczyna się stawać pomału odpadem, pogonili go z Interu, pogonili z Valencii, a teraz jak widać Juventus też nie jest specjalnie do jego usług przekonany, nie wydaje się Wam to dziwne, że w tylu miejscach go nie chcą? Już Wojtek gadał, że trzeba gościa notorycznie opierdzielać bo nie wywiązuje się z założeń taktycznych, a do treningów jak było widać ostatnio też zbytnio się nie przykłada. Osobiście byłbym za jego pozostaniem i przemianowaniem go na skrzydłowego pomocnika oraz popracowaniem nad jego osobowością, ale jeśli się nie da to niech idzie. Danilo nie przyglądałem się szczerze mówiąc więc nie wiem na co go stać, widziałem tylko zmontowane klipy na youtube. Ze statystyk wynika, że od Cancelo zbytnio nie odstaje.


pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 10:25

Fed2012 pisze:pogonili go z Interu
Przecież Inter chciał go wykupić :facepalm:


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 10:34

Pogba wrzucil tweeta, którego po chwili usunał

Obrazek


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 10:53

i co z tym tweetem?? coś sugeruje oprócz lipnej pogody?

W temacie Dybala >> Lukaku, nie czuję tego transferu. Tym bardziej, że możemy zostać z CR, Berną, Douglasem i Lukaku (odejść mają Kean, Igła i Mario). Właśnie takiego kogoś w stylu Dybali będzie brakowało (oczywiście Dybali w formie, z którą teraz jest na bakier:/).


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 11:03

Myślę, że Pogba jest już jedną nogą po za Manchesterem. Najpewniej kierunek Mandryt. United na swoje szczęście znaleźli zastępostwo dla Francuza w osobie Bruno Fernandesa. Piszę o tym w kontekście naszego zainteresowania Paulem.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 11:12

Il_Bianconero pisze:Myślę, że Pogba jest już jedną nogą po za Manchesterem. Najpewniej kierunek Mandryt. United na swoje szczęście znaleźli zastępostwo dla Francuza w osobie Bruno Fernandesa. Piszę o tym w kontekście naszego zainteresowania Paulem.
Po pierwsze Real nie stać na Pogbe. 180mln, które chce United i 26 mln oczywiście brutto, które chcę Pogba. W Realu się nie robi kominów. Ramos zarabia 12 na rękę i to jest ich Max.
Po drugie z tym Fernandesem też tak kolorowo nie jest. Portugalczycy oczekują 80 mln a oni nie mają zwyczaju obniżać cen.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 11:15

Nevermind pisze:
San Holo pisze:Akurat Coman wielkiej kariery nie zrobił przede wszystkim dlatego, że miał i wciaz ma ogromne problemy z kontuzjami.
Nie zrobił kariery, bo jest czarny. Kontuzję to jedno a głupota to drugie
Widzisz, pieprzony rasisto, pogba jest czarny, a jakoś karierę zrobił.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 11:18

Nie wiem po co nam Pogba i gdzie niby miałby grać...to by oznaczało odejście Pjanicia/Bentancura/Cana. Nie ma to sensu.
Ja to bym chciał do środka Van De Beek'a ale ten pewnie pójdzie do Realu.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 11:25

Akurat pomijając kwestie finansowe, to miejsce dla Pogby w naszym składzie by było jak najbardziej. W 3 osobowej pomocy obok Pjanicia i Rabiota albo Pjanicia i Cana jako ten najbardziej ofensywny.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 11:29

Akurat Nevermind ma trochę racji. Bo znaczna ilość czarnoskórych sportowców marnuje sobie karierę przez własną głupotę. Choć w przypadku Comana faktycznie swoje zrobiły kontuzje ale nikt z nas nie wiem jakie jest ich podłoże. A co do tej kariery Pogby to ona wisi na cienki włosku. Po odejściu z Juve mocno się ona zatrzymała. Kasę robi bo Drewnoliga ale sportowego progresu nie zrobił w ogóle.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 11:53

Ponoć Fabs już dawno podjął decyzje o sprzedaniu Dybali bo ten najprawdopodobniej naruszył warunki kontraktu sponsorowego...nie wiem jakiego i i wisi nad nim widmo zapłaty nawet 40 mln euro. Fabs chce się go jak najszybciej pozbyć bo te koszty najpewniej byłyby przerzucone na Juventus. Ponoć teraz w United nad tym się zastanawiają bo ta firma się z nimi kontaktowała.
Na boisku różnie...w głowie...też różnie.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 11:54

Poprostu pisze:Akurat Nevermind ma trochę racji. Bo znaczna ilość czarnoskórych sportowców marnuje sobie karierę przez własną głupotę. Choć w przypadku Comana faktycznie swoje zrobiły kontuzje ale nikt z nas nie wiem jakie jest ich podłoże. A co do tej kariery Pogby to ona wisi na cienki włosku. Po odejściu z Juve mocno się ona zatrzymała. Kasę robi bo Drewnoliga ale sportowego progresu nie zrobił w ogóle.
Jak już chcemy generalizować, to równie dobrze możemy podać Besta, Beckera, Vieriego, czy Cruyffa. Na drugiej stronie jest choćby Kielon, który ma łęb na karku i dla o siebie po zakończeniu kariery.

Co do Pogby - w klubowej wygrał sporo, jest mistrzem świata. Nalezy się zastanowić, gdyby nie było boskiego żoze w united jakby tam wyglądał, bo po części jego zjazd formy to prócz średniego klubu, również wojna z mourinho.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 11:59

Poprostu pisze: Po pierwsze Real nie stać na Pogbe. 180mln, które chce United i 26 mln oczywiście brutto, które chcę Pogba. W Realu się nie robi kominów. Ramos zarabia 12 na rękę i to jest ich Max.
Po drugie z tym Fernandesem też tak kolorowo nie jest. Portugalczycy oczekują 80 mln a oni nie mają zwyczaju obniżać cen.
United nie dostanie 180 mln za Pogbę, ani od Juve, ani od Realu, ani od żadnego innego potencjalnie zainteresowanego klubu. Perez na 100% nie zamierza przeznaczyć na ten transfer więcej niż 150 milionów i stanowisko Realu jest znane przez Manchester.

Wydaje mi się, że Pogba zostanie ostatecznie w United, okienko w Anglii zamyka się za kilka dni, a do tego czasu klub musiałby sprowadzić następcę Francuza (mówi się o SMSie z Lazio).


1902 Para Siempre

Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 12:00

Tylko, że to wszystko nie musi być do końca wina murarza. Po przyjściu OGS, Pogba w miarę odżył ale gdy efekt nowej miotły się skończył to wrócił stary Pogba. Trochę efektownej gry, zero zaangażowania i więcej machania łapami. W tych sparingach w których grał dokładnie widać to samo. Dwa wspaniałe zagrania na mecz a później lipa. Może faktycznie Jose miał rację nazywając go wirusem.
Ostatnio zmieniony 04 sierpnia 2019, 12:07 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany