Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 17:29

µPisiorek pisze:Tylko to nie był mój argument. Opieram się na faktach i wiemy jak było, więc wiemy też wiemy że jego gole dały na mistrzostwo i awans z Tottenhamem. Nie wiemy jakby było bez niego. Pisałem, że wiemy? Czy kolega pochodzi z alternatywnej rzeczywistości i wie?
Napisałeś wcześniej GDYBY NIE ON, TO... A teraz piszesz, że NIE WIEMY JAKBY BYŁO BEZ NIEGO. Logika w uj.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 17:40

Trochę przeceniacie Dybale i nie doceniacie Lukaku :whistle:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 17:46

Pomijając już zamieszanie z wymianą Dybala <-> Lukaku to zabawne się robią próby wypchnięcia Cancelo.
Pierwotnie miał być sam hajs i przy tym się zarząd upierał, tutaj wszystko w porządku. Teraz nagle jest opcja wymiany na Danilo* z dopłatą ze strony $ity. Zastanawia mnie czy to dlatego że Juve potrzebuje jakiegokolwiek hajsu czy też może Danilo nagle stał się wartościowym grajkiem? :think:

*Nie posiadam jakiejś wielkiej wiedzy na jego temat ale z tego co się orientuje to mocno średni grajek którego MDS, w końcu jeden z 3 najlepszych technicznie graczy w drużynie :prochno:, pozbawi marzeń o pierwszy składzie.

EDYTA:
Poprostu pisze:Maguire'a wunited za 93 mln euro. WTF :think:

:v

Skodo Van Dijk nie jest już najdroższym defensorem świata to nie jest też już chyba najlepszym xD

Swoją droga ładnie się tam bawią w Manchesterze. W takich okolicznościach to za Jugola powinni rzucić co najmniej 20mln i dopłacić do wymiany kolejne 30 :prochno:

A co tam, stać ich :-)


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 18:07

notquitemytempo pisze:Luca Fiorino

Deal z City prawie domknięty. Cancelo do nich, 35 mln+ karta Danilo dla nas.

Agresti i Romano

Paratici jest w Londynie i rozmawia z agentem Danilo w sprawie warunków kontraktu.
Ale żenua... $ity za wszystich przepłaca, a my im się dajemy zrobić. United za jakiegoś Maguaiera daje 93mln. Cancelo na transfermarkt jest wart 55mln. City będzie miało na PO Cancelo i Walkera, a my Danilo i MDSa :facepalm:

Jeżeli nie będzie już żadnej bomby to słabo...


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 18:29

Sprzedaż Cancelo do City była ponoć wstrzymana dopóki Anglicy nie pozbędą się Danilo. Przez kilka tygodni nie znaleźli jelenia, który kupi od nich Brazola. Brazola, który od czasów Porto nie był ani w Realu ani w City podstawowym PO. Tymczasem my bierzemy od nich odpad, gdy do wyciągnięcia był bardzo solidny Trippier. Słabe to.


Bukol87 pisze:Bardzo dobry w odbiorze ze świetną wydolnością. Technika jak na prawego obrońcę wystarczająca. Jest walka i duża świadomość taktyczna. Sturaro ma wszelkie atrybuty by dawać radę, nawet na poziomie LM.
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 18:31

Sprzedajemy Cancelo który w obronie grał na poziomie Wawrzyniaka i dostajemy 35 mln euro i prawego obrońcę już z doświadczeniem gry w takich klubach jak Real i City.
Nie płaczcie;)

Cancelo wcale nie był taki rewelacyjny, świetny w przodzie ale w obronie? dziad jakich mało, siara.
Być może to właśnie on najbardziej zawalił w meczach z Ajaxem.
W europie trzeba mieć szczęście a na seriea wystarczy to co mamy.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 18:42

Ile tutaj jest płaczu to żal czytać.

1. Lukaku jest lepszy niż Dybala czy Icardi do tego pasuje też najlepiej z nich 3 do Ronaldo.
2. Danilo może TOP-em nie jest, ale w obronie jest lepszy niż paralita Cancelo, który był dziurą jakich mało w obronie, to już wolę MDS-a niż Cancelo. Ale kilka udanych dryblingów i zagrać w ofensywie i już zyskał wiernych "fanów" :laugh:

Co więcej na tych dwóch operacjach (+ możliwa sprzedaż Manzu do UTD) możliwe że zyskujemy 55-70 mln euro.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 18:50

Też uważam, że Lukaku idealnie powinien odnaleźć się w taktyce Sarriego jako partner CR7. Koleś umie się zastawić i odegrać, a także powalczyć w polu karnym, co może dla nas być na plus.

Co do Danilo, to pamiętam jego czas w Porto, gdzie razem z Alexem Sandro hasali na bokach, później połasił się na niego Real i jakoś tak jakby przerosło go to, w City nie widziałem z jego udziałem żadnego spotkania, lecz uważam, że u nas mógłby się "odrodzić". Ja nie będę go skreślać zanim nie zagra w naszej koszulce kilku spotkań.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 19:07

Guardiola brazola chciał w City. Zidane w Realu. To nie jest moze geniusz ale przy ogólnej ocenie wszystkich atrybutów i wpasowaniubw taktyke moze dac nam wiecej. To taki brat blizniak Sandro.


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 19:10

Chcieliśmy za Cancelo min. 55 mln. Jeśli dostaniemy Danilo + 35 mln to deal nie będzie taki najgorszy... ciężko byłoby kupic dobrego p. obrońce za 20 mln

btw. Trippier w lipcu przez forumke nazywany był brytolem który nie poradzi sobie w serie a teraz płacz ehh. Dodatkowo coś łatwo Pochettino zgodzi się na odejście podstawowego obrońcy i to za dość drobne pieniądze...


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 20:21

Nie wiem jakim trzeba być ignorantem, żeby płakać po Trippierze, kiedy się sprzedaje Cancelo. Gość ma mega nierówna formę, potrafił w Tottenhamie grać znakomicie, żeby zaraz wszystko spieprzyć. Dlatego oddali go lekkim ch... Cancelo to samo, nierówna forma, pierwsza cześć sezonu bardzo dobra, druga katastrofalna. Nam tam potrzeba stabilizacji, więc zastąpienie go Trippierem jak tu niektórzy pobożnie sobie życzyli to to samo. Oczywiście większość znawców tutaj, ocenia to przez pryzmat tego, ze kupiło go Atletico.

Rence opadajo :sciana:


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 20:24

W przypadku transakcji z Manchesterem United, odruchem wymiotnym nie jest sprzedaż Dybali, lecz przedstawiany fakt - wymiany Go na Lukaku i zostawienie graczy, których klub powinien się jak najszybciej pozbyć (min. Igła i Mandzu). Trochę dziwi postawa zarządu, który od lat twierdzi, że z niewolnika nie ma zawodnika tłumacząc poszczególne odejścia wolą samych piłkarzy. Tu, jak widać sytuacja jest trochę odwrotna. Sam Paulo wyraża chęć zostania w klubie, natomiast działacze na siłę próbują go wypchnąć. Gdzie się więc podziała ta "dżentelmeńska zasada" ? Dlaczego to akurat On nagle staje się kozłem ofiarnym ?

Z drugiej strony. Wszyscy czekali na zmianę trenera. Każdy z Nas chciał mieć świadomość tego, że na ławce będzie siedział gość, który lubi ofensywny styl. Gdy takiego już mamy, okazuje się, że zarząd chce pozbyć się piłkarza, który na pierwszy rzut oka idealnie pasuje do preferowanego stylu. Potwierdza to nawet sam trener, informując na konferencji, że pragnie aby Paulo był postacią wiodącą. Kolejny raz wychodzi na to, że w dziale transferów szkoleniowiec nie ma zbyt wiele do powiedzenia. Bo nie chce mi się wierzyć w to, że tak nagle zmienił zdanie, nie mając nawet jeszcze samego piłkarza do dyspozycji.

Nie ma co ukrywać. Mając Sarriego na ławce, Dybala zasługuje na szansę !


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 20:36

Mati1990 pisze: Co do Danilo, to pamiętam jego czas w Porto, gdzie razem z Alexem Sandro hasali na bokach, później połasił się na niego Real i jakoś tak jakby przerosło go to, w City nie widziałem z jego udziałem żadnego spotkania, lecz uważam, że u nas mógłby się "odrodzić". Ja nie będę go skreślać zanim nie zagra w naszej koszulce kilku spotkań.
Wiadomo, że nie można nikogo skreślać na starcie, ale jesteśmy znów na takim poziomie, że to Juve może sobie pozwolić w przebieraniu w piłkarzach, a nie na odwrót (jak to miało miejsce po powrocie do Serie A i jeszcze kilka sezonów później). Teraz potrzebujemy zawodników, którzy są w stanie zagwarantować nam grę na najwyższym poziomie w najistotniejszych rozgrywkach, czyli LM, a osobiście nie jestem przekonany do tego, iż Danilo jest w stanie sprostać temu zadaniu. Akurat w przypadku prawego obrońcy przy ewentualnej sprzedaży Cancelo musimy sprowadzić kogoś gotowego do pierwszego składu, a nie gościa, który może się u nas odrodzić.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 20:37

@Vinylside:
1. Skąd przekonanie, że chcemy zostawić Gonzalo i Mario? Wszystkie informacje wskazują, że mamy zamiar się ich pozbyć - odpowiednio do Romy i United
2. Zmienił się DS, zmieniły się zasady. Pożegnaliśmy Marottę i skończyło się "dżentelmenowanie"
3. Akurat Sarri mówił różne rzeczy; choćby to, że widzi Cristiano na 9tce
4. Do Dybali nic nie mam, ale najwyraźniej nie zasłużył na kolejną szansę

@dimebag11 patrząc na posuchę na prawej obronie, kogoś byś proponował? :)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Mickey_Schlug

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 36
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 20:45

Nie mam nic przeciwko samemu Lukaku, bo to jest naprawdę dobry piłkarz, ale on Juve nie jest potrzebny.
Oto mamy w składzie najlepszą "9" na świecie: bowiem trzeba sobie wreszcie uświadomić, że optymalną pozycją dla Ronaldo jest środek ataku. To niepoważne ustawiać taką maszynę do strzelania goli gdziekolwiek indziej. Przecież po to został sprowadzony, żeby bić rekordy strzeleckie. Ma to robić ze skrzydeł? Nie w tym wieku i nie w tej lidze.
Poza tym mamy dla niego dwóch zmienników-snajperów (Higuain, Mandżukić), a na dwa pozostałe miejsca w systemie 4-3-3 czterech innych zawodników (Dybala, Costa, Bernardeschi, Cuadrado). Tutaj nie potrzeba żadnych zmian.
Lukaku jako odgrywający? Icardi w tej samej roli? Zupełnie tego nie widzę i nie tak wyobrażam sobie filozofię gry Sarriego. To raczej wymysł tych, którzy na piłkarzy patrzą głównie przez pryzmat nazwisk i statystyk...


Zablokowany