Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 21:42

Powtarzacie ploty Momblano, który dwa miechy temu się zbłaźnił na maxa. Ehh :)


Obrazek
wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 21:42

Może jednak coś w tym De Sciglio jest czego my amatorzy nie dostrzegamy. Co by nie mówić już drugi trener po Allegrim docenia Włocha :-) . Ja już szczerze mówiąc jestem zmęczony tymi wszystkimi doniesieniami i pozostaje mi wierzyć, że zarząd oraz Sarri wie co robi i wam polecam to samo.
Jednocześnie ciekawe jest, że właściwie nie wydaliśmy żadnych pieniędzy podczas tego okienka, tu jakieś wymiany Dybali i Spinazzoli oraz jakieś darmowe transfery Rabiota i Ramseya, a dodatkowo sprzedaliśmy za sumę około 70 mln kilku zawodników nie potrzebnych takich jak Audero, Orsolini itp.
Więc ciekawe czy szykujemy jakiś większy ruch czy może tym okienkiem finansujemy transfer Ronaldo i de Ligt to nasz jedyny transfer na którego przeznaczymy większą gotówkę. :think:


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 21:46

Dobry prawy obrońca to niestety towar mocno deficytowy, ja wielkich sentymentów do Cancelo bym nie miał, bo żaden z niego top, ale prawda jest taka, że nie mamy go kim zastąpić. Trippier, który wydawał się logiczny na poczatku okienka wydaje się nie do ruszenia z Tottenhamu, reszta klasowych prawych obrońców jest nie do wyjęcia, więc oby dobrze nasi włodarze ten ruch przemysleli bo zostać z MDS i Cuadrado na prawej obronie to jak podłożyc sobie we własnej piwnicy tykajaca bombę.

Sprzedaż Keana to dla mnie jest wielki błąd, trzeba było zrobić wszystko aby dać mu rolę 1 zmiennika, a tak tracimy wielki talent za grosze i pozbywamy się zarazem jedynego wartościowego wychowanka ostatnich lat.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 21:47

Nie wiem jak to wygląda w kwitach, ale wszystko dogadane przed 1 lipca (łącznie ze Spiną last minute) traktuję jako dopinanie zeszłorocznego budżetu, w celu spełnienia wymogów FFP.
Urbi27 pisze:Trippier, który wydawał się logiczny na poczatku okienka wydaje się nie do ruszenia z Tottenhamu
Anglik już oficjalnie w Atletico ;)
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2019, 21:49 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 21:48

Co by nie mówić już drugi trener po Allegrim docenia Włocha
Antoś Conte też go doceniał - De Sciglio na Euro śmigał na wahadle jak w zegarku. :-)


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 22:03

jackop pisze:Nie wiem jak to wygląda w kwitach, ale wszystko dogadane przed 1 lipca (łącznie ze Spiną last minute) traktuję jako dopinanie zeszłorocznego budżetu, w celu spełnienia wymogów FFP.
Urbi27 pisze:Trippier, który wydawał się logiczny na poczatku okienka wydaje się nie do ruszenia z Tottenhamu
Anglik już oficjalnie w Atletico ;)
O fuck zupełnie mi ta wiadomość umknęła.

Co do FFP to jak rozumiem w nowy rok wliczają nam się tylko kupna naszych 3 obrońcow? To by oznaczało że możemy mieć potrzebę bilansowania budżetu.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 22:15

Co prawda nie przeczytałem od dechy do dechy wszystkich postów z kilku ostatnich stron, ale rzuciło mi się w oczy, że wiele osób biadoli nad sprzedażą Dybali. Skąd to się bierze? Ja nie ukrywam, że po odejściu Allegriego tylko czekałem, aż kolejnym, który opuści Juve będzie właśnie Dybala. Gość od dwóch lat nie dawał drużynie kompletnie nic. A i poza boiskiem stroił jakieś dziwne fochy. Bardziej przereklamowanego piłkarza ciężko znaleźć. A tutaj płacz co najmniej jakbyśmy oddawali CR7.

Co do Lukaku, który prawdopodobnie do nas dołączy. Cóż, na "dziewiątce" od dłuższego czasu widziałem Icardiego. Jego nazwisko przewijało się często w mediach i wiele czynników wskazywało na to, że to on dołączy do naszej drużyny. Konflikt w Interze, chęć pozostania we Włoszech itp. Umiejętności czysto piłkarskie Belga oceniam nieco niżej, aniżeli Argentyńczyka, aczkolwiek tutaj dochodzi kwestia pozaboiskowa. Prawdopodobnie za cyrki w Interze odpowiada jego agentka. Niebywale negatywna postać. Całkiem możliwe, że u nas podobne historie nie powtarzałyby się, wszak jesteśmy na tą chwilę klubem dużo poważniejszym aniżeli Inter. Jednak ryzyko istnieje. Dlatego sprowadzenie Lukaku nie jest złym pomysłem. Na tą chwilę zawodników na tą pozycję i tej klasy na rynku jest bardzo mało. Trójka z przodu Ronaldo-Lukaku-Costa wygląda bardzo przyzwoicie.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 22:19

mibor pisze:Dawno takich kwiatów jak w tym temacie nie było :D
Tekst, że Ramseya czy Rabiota każdy może sprowadzić skecz dnia :)
JP w formie spusty po De Ligtcie, a teraz pogrzeb lament i płacz. Dybala do odpalenia był już dawno, wieczne szanse kiedyś się kończą, chłopak zagał jeden porządny mecz w CL z Barceloną i tyle w jego temacie w Serie A bez wsparcia gasł... a teksty, że to tylko i wyłącznie wina Maksa :laugh:
Ja spokojnie i cierpliwie czekam do końca mercato bez płaczów lamentów i ferowania już, że w CL nie mamy czego szukać. Co do Cancelo, przypominam, że w dużej mierze chłop przyczynił sie do odpadnięcia w CL...
Lukaku witam z miłą chęcią, choć uważam, że Gonzalo u Sarriego by wypalił i zwyczajnie mi go szkoda, widać jak ,,kibice'' na JP darzą go w większości ,,szacuneczkiem" ciekawe ile razy jeszcze MDS musi udowadniać JP, że potrafi grać w piłkę, ale każde drobne jego potknięcie jest tu piętnowane jak tragedia... Cierpliwości i więcej luzu w majtkach...

Sam Lipiński w swoim artykule o Rabio napisał, że takie okazje jak Can, Ramsey to są tylko dla najbogatszych.

Sam byłem w obozie #Dybalanonsitocca, ale dajcie spokój miał może początki dobre, ale potem porównania do Messiego i chłopowi soda zaczęła walić do łba. Miał tylko pojedyczne mecze dobre tak jak ten właśnie z Barcą, potem chłop tylko chcial większej kasy, prywatnie też się całkiem zmaścił, ma twarz dziecka i psychikę dziecięcą też. Sprzedać typa póki można spory hajs na nim zarobić. Lukaku to jest not bad opcja dla nas, on mi bardzo przypomina zresztą Benzemę, nawet budowę moją bardzo podobną. Moim zdaniem to dobry znak, Karim właśnie w Realu odwalał czarną robotę dla Cristiano i ta współpraca wychodziła wzorowo. Tutaj z Lukaku może być podobnie, a do tego dodam że nie tylko Romelu a każdy z United zszedł na psy. Tam jest zbieranina gwiazdka, ale nie ma prawdziwego teamu. Dybala ze swoim charakterkiem tam pasi i niech odstawia cyrki z Pogbą (jego ulubionym ziomem), płakać nie ma co.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 22:34

Dajemy Lukaku 9mln na łape czyli będzie drugim najlepiej opłacanym piłkarzem po CR u nas. SERIO!? Przecież on by tu przyszedł grać za 6 mln, gdzie sens, gdzie logika?!


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 22:38

Przy pierwszych doniesieniach o wymianie Dybała - Lukaku sam pukałem się w czoło, ale po do kilku chwilach nie mam wątpliwości, ze może wyjść to nam na plus.

Pawełek dostał swój czas, miał nr 10, dostawał opaskę kapitana, a nigdy nie był prawdziwym liderem. Ostatnie dwa lata to kpina.

Jeden duży murzyn w barwach Atalanty pokazał, ze można, wiec wierze ze nasz nowy murzyn pokaże to samo.
Nie płaczcie chłopcy, Fabio P. wie co robi.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 22:47

Ultras pisze:wiele osób biadoli nad sprzedażą Dybali. Skąd to się bierze?
Bo to drugi Messi, którego po prostu Allegri stłamsił a jego "maska" ma ogromną wartość marketingową Obrazek


Obrazek
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 22:55

Tutaj co drugi spec od marketingu przy tej wymianie. Pewnie żyją za hajsik od papiego, albo 2400 brutto na etacie, ale marketingowo to „WYJDZIEMY” zle na tej wymianie :cooler:

Ja nadal pytam gdzie te medicale Keana co miały wczoraj być i dlaczego Dybala był dzisiaj w Turynie zamiast Manchesterze i dlaczego nie rozmawiał z Sarrim?


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 23:09

unbelievable87 pisze:A może by tak uderzyć po Semedo? Na pewno lepsza opcja niż Danilo, a i pewnie tańsza (w końcu rezerwowy ) niż Pereira z Leicester...
Semedo zagral ponad 40 meczow w ub. sezonie, wiec nie wiem czy to taki rezerowy. Poza tym ten pierwszy jest tez wyceniany na wiecej, niz ten drugi. Mi znowu na mysl powraca Fabinho, ale niestety w Liverpoolu nie pracuja glupki i tam nie pozbywaja sie dobrych graczy. Nie wiem, jaki jest powod wypychania Cancelo. Pewnym jest, ze gosc w pilke potrafi grac i to lepiej w przod, niz z tylu. W zwiazku z tym wolalbym, zeby zostal z nami a odejsc powinien Kwadrato, po czym w jego miejsce przesunac Portugalczyka i jest ogien z przodu. Wtedy i tak trzeba by kupic jakiegos obronce i szkoda, ze tego Trippiera przespalismy, bo poszedl za fajna cene do Atleti.
jackop pisze:Paratici z Nedvedem nie zrobili do tej pory żadnego frajerskiego ruchu
Mi tam i tak Spiny szkoda.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 23:28

MRN pisze:
Ultras pisze:wiele osób biadoli nad sprzedażą Dybali. Skąd to się bierze?
Bo to drugi Messi, którego po prostu Allegri stłamsił a jego "maska" ma ogromną wartość marketingową Obrazek
Chciałeś być uszczypliwy, a pokazałeś tylko swoją ignorancję. Zobacz sobie ile Dybala ma followersów na Insa i porównaj z innymi topowymi piłkarzami.

Maska, tak samo jak charakterystyczna cieszynka każdego innego zawodnika, to element marki osobistej, którą inni naśladują (dzieciaki, nastolatki), bo to wyrazisty symbol.

Poza tym Dybala jest na tyle neutralny, że sprawdza się w niemal każdym przedsięwzięciu marketingowym, czego dowodem było to, że to on a nie CR7 widniał od pewnego momentu na grafikach Fify (tak to też element strategii marketingowej klubu).
gucio_juve pisze:Tutaj co drugi spec od marketingu przy tej wymianie. Pewnie żyją za hajsik od papiego, albo 2400 brutto na etacie, ale marketingowo to „WYJDZIEMY” zle na tej wymianie :cooler:
Co z tego, że 13 lat na forum, skoro argumenty nadal z piaskownicy... :uklon:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 23:36

LordJuve pisze:Chciałeś być uszczypliwy, a pokazałeś tylko swoją ignorancję. Zobacz sobie ile Dybala ma followersów na Insa i porównaj z innymi topowymi piłkarzami.
Mamy z tego jakieś korzyści ? Mamy podnosić poziom sportowy, spece od marketingu w Juve robią swoje a followersy rezerwowego z takim kontraktem to taki sam balast jak i rezerwowego bez followersów.


Obrazek
Zablokowany