Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:33

Kompromitacja nowego DS nadchodzi wielkimi krokami ...

Wymiana Dybiego na kloca, którego MM zjada na śniadanie to żenada, kompromitacja i wstyd, zero logiki i trzeźwego myślenia, jeszcze wymiana 1 na 1 bez dopłaty z ich strony to splunięcie na nasz klub.

Wypychanie na siłę Cancelo i granie jakimś brazylijskim odpadem to kolejna kompromitacja.

Paratici uja zrobił dobrego, De Ligt nie był jakiś niezbędny, bo wystarczyło pozyskać Demirala i Romero i zostawić ich w klubie, a wywalił kupe siana na pozycję gdzie jest kim grać, ofensywa leży i jeszcze wypycha jednego z najcenniejszych piłkarzy jakiego posiadamy za wolnego,grubego kloca który ledwie co potrafi kopnąć piłkę. To się nie może dziać na prawdę, liczyłem że ten sezon będzie inny,lepszy, ale ten poproch wszystko zje... :bad:


i nie miejcie pretensji do Sarriego o słabt sezon, gość traci ważnych graczy, a dostaje atrapy piłkarzy (Lukaku i Danilo).
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2019, 15:37 przez TheDreamer, łącznie zmieniany 1 raz.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:34

Pany, jest jakaś szansa jeszcze, ze z tego Danilo coś będzie? Za czasów Porto hasał sobie nieźle, może odbuduje się? :whistle:

Jeśli Jaś ma nam robić niemiła atmosferę, to niech odchodzi. W obronie wiele nie dawał, głównie w ataku czasem wiatr robił, za to może ten brazol coś w obronie ogarnie?


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:34

Poprostu pisze:@Osgi

Berna Panie, Berna :hello:
No przy założeniu, że koniecznie chcemy zapełnićnumer na ten sezon - to ok. Jeśli na kolejny - cóż, Chiesa by pasował, nie mniej nie za taki hajs i nie z taką formą.

Faktycznie moglibyśmy się zakręcić przy Eriksenie, biorąc pod uwagę, że kończy mu się kontrakt, ale prędzej uwierzę w Zaniolo jako kolejnego celu Fabio z listy.


Kompletnie za to cicho w kwestii Tonallego. :think:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:35

Pisiorek, teraz ja smiechłem :-)
To kto niby miałby grać w MU podstawowego napadziora jak nie najskuteczniejszy Lukaku ? Solskjer może sobie mówić skoro zawodnicy do MU walą oknami. A kiedy Dybala strzelił tyle bramek?
Pozbywamy się gościa, który nie daje nam nic i to nie Allegri był problemem.
Skoro będzie Ci lepiej to wymieniamy rezerwowego na rezerwowego, lepiej już ?


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:42

Swoją drogą na stronie interu w kwestii mercato relacja live... z mercato juve :-)

Nie mniej tam Lukaku pozuje do fotek klubowych United :think: ofc Dybala wolałby przejście do interu, przy czym jednocześnie Napoli nie stać na Icardiego i jego żądania... chaos jednym słowem.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:42

Ale przecież zdaniem fanów United to był ławkowicz i faktycznie był odstawiany na boczny tor. Nie wiem czy to świadczy dobrze biorąc pod uwagę jak przeciętną kadrą dysponuje MU.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:45

mrozzi pisze:Ale przecież zdaniem fanów United to był ławkowicz i faktycznie był odstawiany na boczny tor. Nie wiem czy to świadczy dobrze biorąc pod uwagę jak przeciętną kadrą dysponuje MU.
OGS postanowił, że Rash będzie podstawową 9 i koniec tematu. Tam nie było, żadnej rywalizacji sportowej. Coś na zasadzie Allegriego i Tytana <3

Co do fanów United to liczą oni, że Dybala będzie grał na prawym skrzydle. Tyle chyba wystarczy w temacie.

Jeżeli Lukaku wróci do poziomu z Evertonu to każdy będzie tutaj zachwycony i jak zwykle krzykacze zamkną paszcze.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2019, 15:52 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:49

Ale nawet przy założeniu, że odchodzi Kean musimy odpalić tytana albo Pipitę, bo trzech podobnych na tę pozycję za dużo.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:54

mrozzi pisze:Ale nawet przy założeniu, że odchodzi Kean musimy odpalić tytana albo Pipitę, bo trzech podobnych na tę pozycję za dużo.
Chyba że Sarri* zamierza zmieniać w trakcie meczu ustawienie na 1-4-2-4 wtedy 2 9tki w podstawowym składzie będą jak znalazł :v

*On jeden, mam nadzieję, ma w głowie to jak ma wyglądać ustawienie i taktyka Juve w nadchodzącym sezonie.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:56

Pytanie brzmi czy warto tracić piłkarza, który przy Sarrim mógłby wskoczyć na topowy level, na rzecz Lukaku, który też miał ostatni sezon niezbyt udany. Jeśli chodzi o argument odgrywania i robienia miejsca CR7 to kiepski pomysł bo za 2 lata lub nawet za rok CR od nas odejdzie a my zostaniemy z Lukaku.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:57

Gontar pisze:Pytanie brzmi czy warto tracić piłkarza, który przy Sarrim mógłby wskoczyć na topowy level, na rzecz Lukaku, który też miał ostatni sezon niezbyt udany. Jeśli chodzi o argument odgrywania i robienia miejsca CR7 to kiepski pomysł bo za 2 lata lub nawet za rok CR od nas odejdzie a my zostaniemy z Lukaku.
I pewnie dlatego nasi próbują za wszelką cenę wykorzystać go przez te 2 lata.


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 16:11

Początek okienka super, ale jeżeli wymiana Dybala- Lukaku plus sprzedaże zakończą nasze mercato, to my w LM nie mamy czego szukać. Spodziewałem się większych zmian w drugiej linii, bez tego będzie ciężko podnieść poziom, ale to tylko moje zdanie. Liczyłem na transfer jakiegoś kreatywnego pomocnika typu SMS czy Eriksen, a obawiam się, że zostaniemy z tuzami typu Matuidi, Khedira... Dramat.


Klorel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 marca 2013
Posty: 155
Rejestracja: 20 marca 2013

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 16:17

Skończcie już biadolić, wiedzą co robią.


http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=25767

Naklejki, wlepki, plakaty, szablony do malowania, tablice - zapraszam :)
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 16:18

TheDreamer pisze:Wymiana Dybiego na kloca, którego MM zjada na śniadanie[...]
ketraB pisze:Liczyłem na transfer jakiegoś kreatywnego pomocnika typu SMS[...]
Chyba czas robić screeny, bo niektórym ładnie zaczyna grzać pod deklem Obrazek
ketraB pisze:Spodziewałem się większych zmian w drugiej linii[...]
Ilu jeszcze nowych środkowych mieliśmy sprowadzić?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 16:48

Chyba trzeba sobie zrobić parę dni przerwy od tych newsów transferowych, bo aż się we mnie gotuje. Zanosi się kolejny wielki podbój Europy z niewielkimi zmianami w pomocy i brakiem prawego obrońcy. Na dodatek póki co zanosi się, że będziemy mieli aż trzy "9" w kadrze, bo kolejka chętnych przepycha się po Mandzu i Igłę. Najbardziej wkurzające jest to, że dajemy się robić wszystkim jak chcą. Wymiana 1-1 za Dybale :facepalm: , z Cancelo zamiast postawić twarde warunki to godzimy się na wzięcie Danilo, masakra. A jak my kogoś chcemy to ceny zaporowe. Czy my nigdy nie nauczymy się sprzedawać? Niech tylko nasi nie żartują o jakimkolwiek budowaniu drużyny, bo ile obronę ładnie budujemy, tak pozostałe formacje... jakoś to będzie.

Co do Lukaku znamienne są dla mnie słowa jednego z użytkowników na innej stronie, "był łączony z Interem to kibice Juve szydzili, że Inter chce wydać taką kasę na takie drewno, jak teraz ma iść do Juve, to nagle Lukaku jest świetnym piłkarzem, którego brakowało Starej Damie". Coś w tym rzeczywiście jest.

I żeby nie było, chciałbym się mylić, niech Danilo nagle okaże się najlepszym prawym obrońcą na świecie, a Lukaku ładuje po 30 bramek, jednak mam co do tego spore wątpliwości i w kwietniu skończy się pewnie jak zawsze: "z takim drewnem w ataku, bezbarwną pomocą i bez prawego obrońcy nie ma się co dziwić, że odpadamy z hukiem z LM".

Szkoda mi Sarriego, chciałbym wierzyć, że to wszystko jest w pełni z nim uzgadniane, a nawet że to jego pomysły. Świetnie zaczęło się to okienko, znakomite transfery do obrony, ale to na co teraz się zanosi, brak słów...

Zamykać już to mercato i niech ten sezon się zaczyna!


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Zablokowany