Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 12:17

Robaku pisze:Jesli chcemy zrobić rewolucję w ataku i pozbyć sie wszystkich a wziac Icara i Lukaku, to ja nie wiem co ten Sarri kombinuje.

Ale posiadanie 3 napadziorów do tego Berna - Costa po bokach wygladać może ciekawie, jednak jest okupione pewnym ryzykiem. No chyba ze na koncu zgarniemy Chiese, ktory moze obstawić kilka pozycji.
Nie bedzie Icara i Lukaku. Bedzie jeden, albo drugi + Mandzukic, ktorego nikt nie chce i on tez nigdzie nie chce.
Chiesa jest za slaby na Juventus (pomijam juz chora cene).
B@rt pisze:Generalnie uważam, że Higuain mógłby zostać. Do współpracy z Ronaldo się nadaje, w okresie przygotowawczym prezentuje wysoką motywację i niezłą formę. Rok temu padł ofiarą sprowadzenia Crisa, ale to wciąż jest bardzo dobry piłkarz, choć po nieudanym sezonie.
Tez lubie Gonzalo i nic do niego nie mam, ale chlop ma 32 lata i kontrakt do 2021 (wtedy juz na pewno zadnego hajsu za niego nie zobaczymy). Wiec jesli mozemy go "zamienic" na mlodszych Icardiego, czy Lukaku, to ja jestem na tak.

ED.
wojczech7 pisze:Jestem fanem Dybali od samego początku, niemniej trudno się nie zgodzić. W idealnym scenariuszu Paulito zostaje jako opcja na fałszywego/podwieszonego napastnika (Icardi? w podstawie) lub (również fałszywego) skrzydłowego (Costa/Berna w podstawie) - w zależności od przeciwnika i taktyki na dany mecz. Taki 12-sty zawodnik z potencjałem na pierwszy skład oraz backup w razie kontuzji.
Dybała pokazal juz ze nie nadaje sie do gry w 4-3-3, a wszystko wskazuje na to, ze wlasnie to bedzie nasz glowny system. Zostawienie go w druzynie na kilka meczow w sezonie, zeby sobie zagral jako podwieszony w innym ustawieniu, czy tez zeby byl fajna opcja do wejscia z lawki, to za drogi szpas.
fazzi pisze:
Jacky pisze:Tez lubie Gonzalo i nic do niego nie mam, ale chlop ma 32 lata i kontrakt do 2021 (wtedy juz na pewno zadnego hajsu za niego nie zobaczymy). Wiec jesli mozemy go "zamienic" na mlodszych Icardiego, czy Lukaku, to ja jestem na tak.
Ale my nie zamienimy Gonzalo tylko Dybale na któregoś z nich... :facepalm:
Serio? Nie wiedzialem...

ED.2
fazzi pisze:
Jacky pisze:Serio? Nie wiedzialem...
To już wiesz :ok:
Dziekuje, ze mnie uswiadomiles :happy:
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2019, 17:57 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 3 razy.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 12:30

fivapoPL pisze:La Repubblica donosi, że Juventus może sprzedać wszystkich napastników z obecnej kadry (Kean, Mandzukić, Higuain, Dybala) i w ich miejsce sprowadzić zarówno Romelu Lukaku, jak i Mauro Icardiego.
Teraz info o tym, że w klubie ma pewne miejsce tylko CR nabiera nowego znaczenia ;)


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 12:30

Jacky pisze:Tez lubie Gonzalo i nic do niego nie mam, ale chlop ma 32 lata i kontrakt do 2021 (wtedy juz na pewno zadnego hajsu za niego nie zobaczymy). Wiec jesli mozemy go "zamienic" na mlodszych Icardiego, czy Lukaku, to ja jestem na tak.
Ale my nie zamienimy Gonzalo tylko Dybale na któregoś z nich... :facepalm:
Jacky pisze:Serio? Nie wiedzialem...
To już wiesz :ok:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 13:23

Coś za coś. Najwyraźniej pozbycie się Pawełka to cena, którą Paratici jest gotów zapłacić byle Juventus nie musiał startować z Higuainem/Mandzukiciem/Ronaldo jako podstawowa 9tka w 4-3-3. Dużo bardziej mierzi mnie oddanie Keana, ale najwyraźniej nic nie da się zrobić w kwestii przedłużenia jego kontraktu, a 40 baniek to wciąż konkretny hajs, szczególnie wpisany w bilans jako czysty zysk. Fabio chyba przekalkulował z przedłużeniem kontraktu Mario, celem poprawy bilansu. Nie widzę innego powodu, dla którego dali mu nową umowę.

Mając na uwadze rozmowy z United, City i Romą dążyłbym do:
- Dybala za Lukaku 1 do 1
- 40 mln (z Moise) + Cancelo za Sane
- Higuain za Florenziego 1 do 1

Dodatkowo zastanowiłbym się nad odpaleniem De Sciglio (lub zrobieniem z niego awaryjnego LO) i pozyskaniem Alvesa za free oferując rok kontraktu z opcją przedłużenia.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2019, 13:32 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Młody Wilk20

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2006
Posty: 41
Rejestracja: 18 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 13:27

Dla mnie sprzedaż Dybali jest bezsensowna. To jeden z nielicznych piłkarze w kadrze, który potrafi zagrać coś kreatywnego z przodu. Tym bardziej, że na rynku nie ma nikogo godnego uwagi. W tym całym zamieszaniu, wydaje mi się, że tu bardziej chodzi o pokrzyżowanie planów Interowi, niż z samej chęci pozbycia się Argentyńczyka. Czy Lukaku jest lepszy od naszych napastników, nie sądzę.


Juve, storia di un grande amore
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 13:31

jackop pisze:40 mln (z Moise) + Cancelo za Sane
- Higuain za Florenziego 1 do 1
Dobre fantamercato :bravo:

Sane, jeśli odejdzie, to tylko do Bayernu. Tego z Florenzim nie skomentuję, bo nie mam włodarzy Romy za kompletnych imbecyli.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
MaxFromJam89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 60
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 13:37

jackop pisze:
Dodatkowo zastanowiłbym się nad odpaleniem De Sciglio (lub zrobieniem z niego awaryjnego LO) i pozyskaniem Alvesa za free oferując rok kontraktu z opcją przedłużenia.
Nie ryzykował bym z tym Alvesem, z tego co wiem nie za bardzo lubią się z Ronaldo, mógłby być przez to kwas w drużynie.

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... te/0p9fsf8


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 13:42

wojczech7 pisze:Sane, jeśli odejdzie, to tylko do Bayernu.
A to dlaczego? To City chce od nas Cancelo, więc na miejscu Paraticiego zainteresowałbym się wyrównaniem oferty, o jakiej mówi się w mediach - 100 mln €. Na skrzydłach byłby komplet i można by pożegnać Cuadrado.
wojczech7 pisze:Tego z Florenzim nie skomentuję, bo nie mam włodarzy Romy za kompletnych imbecyli.
Ploty w mediach o jego odejściu pojawiały się zarówno rok temu, jak i w to mercato. Klub z Rzymu to supermarket, pozostaje kwestia ceny.

Zaniolo (i Chiesy) w tym okienku nikt nie weźmie, więc spokojnie można przeczekać jeden sezon.
MaxFromJam89 pisze:Nie ryzykował bym z tym Alvesem, z tego co wiem nie za bardzo lubią się z Ronaldo, mógłby być przez to kwas w drużynie.
Bez przesady. To jest sytuacja sprzed 3,5 roku kiedy trwała pomiędzy nimi rywalizacja na linii Real - Barca.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 13:51

Sky sugeruje, że done dealio.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 13:51

Spinazzola, Cancelo, Dybala, Kean - odważne są sprzedaże w to lato. Przed każdym z nich jeszcze wiele lat grania, a my oddajemy ich na promocyjnych warunkach. Jestem ciekaw, czy tego chce Sarri. Wydaje się, że każdy z tych graczy pasuje do jego filozofii.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 14:05

jackop pisze:
wojczech7 pisze:Sane, jeśli odejdzie, to tylko do Bayernu.
A to dlaczego? To City chce od nas Cancelo, więc na miejscu Paraticiego zainteresowałbym się wyrównaniem oferty, o jakiej mówi się w mediach - 100 mln €. Na skrzydłach byłby komplet i można by pożegnać Cuadrado.
Dlatego, że chłop tego chce najwyraźniej. Nikt go z City nie wypycha, więc jak transfer dojdzie do skutku, to z uwagi na wolę samego zawodnika. Wszystko wskazuje na to, że jego wolą jest gra dla Bayernu.
jackop pisze:
wojczech7 pisze:Tego z Florenzim nie skomentuję, bo nie mam włodarzy Romy za kompletnych imbecyli.
Ploty w mediach o jego odejściu pojawiały się zarówno rok temu, jak i w to mercato. Klub z Rzymu to supermarket, pozostaje kwestia ceny.
Nie czepiam się pomysłu sprowadzenia Włocha. Chodzi mi o "Higuain za Florenziego 1 do 1"

Musieliby poupadać na głowy.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 14:17

wojczech7 pisze:Dlatego, że chłop tego chce najwyraźniej. [...]Wszystko wskazuje na to, że jego wolą jest gra dla Bayernu.
Jakiś wywiad/wypowiedź na potwierdzenie? Ja nic nie znalazłem. Wtrąciliśmy się Interowi w negocjacje z United, więc nie widzę powodu by nie zrobić tego samego w sprawie Niemca. Jakości na skrzydle nie ma w brew pozorom tak dużo. Wypadnie jeden Ronaldo i zostajemy z:
- Costą który w zeszłym sezonie miał problemy chyba na każdym polu; kontuzje, forma, liczby, dyscyplina
- Berną i Cuadrado, dla których faza grupowa LM to jest maks i to przy założeniu, że będą w formie. Uważam, że Federico nigdy nie zostanie podstawowym piłkarzem na miarę TOPowego europejskiego klubu.
wojczech7 pisze:Nie czepiam się pomysłu sprowadzenia Włocha. Chodzi mi o "Higuain za Florenziego 1 do 1"

Musieliby poupadać na głowy.
Zakładam, że Marotta nie skompromituje się totalnie i w razie niewypału z Lukaku uda im się wyciągnąć Dżeko. Wtedy Roma znajdzie się pod ścianą (chyba, że ugadają się z Icardim), aczkolwiek nie wykluczam i nie przeszkadzałoby mi, gdybyśmy musieli trochę dopłacić. Juve - Lukaku, Roma - Igła, Inter - Dżeko, Napoli - Icardi. Tak to widzę.

Miej w pamięci to, że Rzymianie nie zagrają w LM, a nie są United, by od tak sobie poradzić sobie bez dodatkowej kasy.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2019, 14:33 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 14:19

ale mamy sagi w tym okienku

Guardiola vs Sarri
De Ligt do Barcy czy Juve
Dybala za Lukaku

no panowie z zarządu chcą nam wynagrodzić brak emocji na meczach przez ostatnie 2 sezony Serie A :P


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 14:35

Jak ukradniemy Interowi Lukaku to znaczy że ważniejsze dla nas są gierki z Marottą aniżeli trzeźwe myślenie.

Kto zatem dostanie nr 10? : )

To ta 10 o której Pepunio mówił, ta która sprzeda więcej koszulek? ;)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 14:42

Agresti
Dybala pojechał prosto do domu z lotniska. Dziś nie będzie rozmów z Sarri.

Imo done dealio :bravo:

-
Jedno co mnie zastanawia - jeśli potrafiliśmy tak ekspresowo to załatwić z naszą primadonną, liczę, że podobnie wyjaśnimy Igłe i Mandzu.


Zablokowany