Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 16:42

Adrian27th pisze:Haha.

Dybala Mandzu i jeszcze dopłacić.

To jest dramat xD
Co w tym dziwnego? United po prostu wyceniło Mandzukicia na minus 30 mln. Widocznie nas ta wycena zadowala.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 16:45

Mamy koszmarny początek sezonu, który się jeszcze nie zaczął? Srogie piguły. Ciekawe co tam w Fakcie piszą o tym transferze bo pewnie byliby wiarygodniejsi od "słoneczka".


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 16:49

Poulinho pisze:
Adrian27th pisze:Haha.

Dybala Mandzu i jeszcze dopłacić.

To jest dramat xD
Co w tym dziwnego? United po prostu wyceniło Mandzukicia na minus 30 mln. Widocznie nas ta wycena zadowala.
Haha dobre :D

Takich newsów to nawet nie warto tu wklejać...wycieniamy Dybalę na więcej niż oni Lukaku a my nie dość że dopłacić to jeszcze Dac Mandzu? Xd większej głupoty dawno nie słyszałem.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 16:53

Przynajmniej nie jest nudno w to mercato, a dziennikarze i fani mają o czym spekulować. :-)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 16:53

Jak ktoś będzie dopłacać to oni. Odlecieli na Marsa.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 17:40

Już widziałem że dziennikarze się prześcigają, jedni że Lukaku + 15mln za Dybale a inni odwrotnie. A tu jeszcze że Dybala + Mandziukic z Lukaku.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 17:50

Agent Dybali to wrzucił.

Insta

Ciekawe czy w drodze do Manchesteru czy Turynu :D


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 17:58

binio pisze:Szukając informacji o charakterystyce naszego potencjalnego napadziora trafiłem na takie coś z DevilPage:

TOP 5 najszybszych sprintów piłkarzy Manchesteru United w Premier League w sezonie 2017/2018:
1. Romelu Lukaku – 34,84 km/h – vs Chelsea (dom)
2. Romelu Lukaku – 34,78 km/h – vs Liverpool (dom)
2. Marcus Rashford – 34,78 km/h – vs Swansea (wyjazd)
4. Romelu Lukaku – 34,75 km/h – vs Huddersfield (wyjazd)
5. Jesse Lingard – 34,73 km/h – vs Leicester (wyjazd)

Jestem ciekaw, jakie są jego statystyki sprintów w tym sezonie, zawsze miałem go za kloca ale chyba drugi Higuain to nie jest w pod tym kątem.
Ciekawe statystyki względem pojawiających się tutaj komentarzy o jego klocowatości. Tak czy siak jednak nie jestem zachwycony tą wymianą (Dybala - Lukaku), ale też jeśli do niej dojdzie to nie będę płakał. I jeden i drugi muszą coś udowodnić.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 18:03

Poprostu pisze:Agent Dybali to wrzucił.

Insta

Ciekawe czy w drodze do Manchesteru czy Turynu :D
Chyba na studniówkę. Od picia tej Yerby oni wszyscy wyglądają jakby mieli po 16 lat xD


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 18:07

Ładny chaos się robi patrząc na naszą ofensywną formację. Jakiekolwiek transakcje z angielskimi klubami są złym pomysłem ponieważ oni strasznie zawyżają ceny swoich piłkarzy i umniejszają wartości piłkarzy grających nie w Angli!
Jak dla mnie to czy zostanie Dybla, czy wymienimy go na Lukaku jest mało ważne. Oboje będą niewiadomą co do jakości w naszym zespole. Przeraża mnie jednak to, że nadal nie widzę wizji składu ponieważ Cuadrado, Mario i Gonzalo nadal z nami są, a Kean i Dybala nie wiadomo czy zostaną. Do tego plotki o Icardim i Lukaku.

:dance: :dance: :dance:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 18:43

Osgiliath pisze:
unbelievable87 pisze:A gdyby tak zrobić combo wymianę:
Pogba + Lukaku za Dybale + Matuidi + Mandzukic + 50/60 mln?

Ja bym był za! :happy:
Kto by nie był, ale w united musieliby upaść na łeb, aby prócz średniego dybali brać drewno matuidiego i dziadka Mandzu, choć to united xd
Celowo podałem tych piłkarz, bo w mediach przewijają się te nazwiska w kontekście dołączenia do United, a z kolei nas kręci Francuz i Belg.

Jeśli na tej wymianie wyjdzie, że Lukaku jest więcej wart niż Dybala to się skompromitujemy... :sciana:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 19:21

Adrian27th pisze:Haha.

Dybala Mandzu i jeszcze dopłacić.

To jest dramat xD
Dopłacić żeby nas uwolnili od Jugola jak coś.Jak to dojdzie do skutku będę zachwycony.


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 20:07

My tutaj w większość narzekamy na wymianę Dybala-Lukaku, a co ciekawe na Devilpage- polskiej stronie poświęconej United przeważa opinia, że to my dużo lepiej wyjdziemy na tej wymianie bo tam mimo słabszego sezonu Lukaku dalej uważa się za top 3 jeśli chodzi o napastników PL i mocny punkt ich drużyny.

I czy komuś się ta wymiana podoba lub nie Lukaku to jednak dalej stosunkowo młody zawodnik jak na napastnika, bardzo silny, potrafiący odegrać oraz posiada niezłe wykończenie. Więc może mimo wszystko jeśli nasi ogarną formę fizyczną belga to możemy mieć w końcu napastnika na kilka lat.

Ciekawsze co na grę w PL Dybala i to w drużynie która nawet nie gra LM. Nawet w serie a miał problemy kiedy był krótko kryty indywidualnie i często lądował na murawie. W PL może być mu naprawdę ciężko gdzie gra się jeszcze ostrzej a sędziowie puszczają twardszą grę.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 20:20

Watpie by Dybala dawał tam rade, on nie jest az tak wybitny jak sie niektórym wydaje, wiekszosc patrzy na niego przez pryzmat tego, ze jest popularny w mediach spolecznosciowych i jest sympatyczny. W MU na którym ciąży spora presja powrotu do LM i wyników Dybala moze sie spalić


A co do Lukaku....mam nadzieje ze Sarri zrobi z niego kogoś na miare Ibry, który swego czasu królował w Calcio i nie miał sobie równych na pozycji 9


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 20:27

Trochę mnie dziwią takie narzekania na Lukaku. Przede wszystkim trzeba sobie uzmysłowić że posiadanie w składzie Ronaldo wiąże się z koniecznością ułożenia ataku pod niego, a właściwie wyciągnięcia z Portugalczyka największej liczby atutów bo to gracz ponad przeciętny. Lukaku powinien tą możliwość dać, razem z Costa tworzyliby trio kompletne.

Do tego Dybala; który nijak pasuje do całej tej koncepcji, na dodatek widać było że nie załapali z Ronaldo odpowiedniego flow na boisku i rozumiem, że można zwalić na Króla Betonow, ale mimo wszystko chemii w grze tej dwójki nigdy nie było.

Rzeczywiacie martwić może jedynie fakt, że to my mamy dorzucić im kase przy tej wymianie, bo oceniałbym wartość tej dwójki na bardzo zbliżonym poziomie, obaj panowie są po beznadziejnych sezonach, nie widzę podstaw, abyśmy coś musieli im dołożyć choć to wciąż tylko plotki więc zobaczymy jak się ta sytuacja rozwinie.


Zablokowany