Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 14:47

Nasza nowa 10 !



Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 14:51

Szukając informacji o charakterystyce naszego potencjalnego napadziora trafiłem na takie coś z DevilPage:

TOP 5 najszybszych sprintów piłkarzy Manchesteru United w Premier League w sezonie 2017/2018:
1. Romelu Lukaku – 34,84 km/h – vs Chelsea (dom)
2. Romelu Lukaku – 34,78 km/h – vs Liverpool (dom)
2. Marcus Rashford – 34,78 km/h – vs Swansea (wyjazd)
4. Romelu Lukaku – 34,75 km/h – vs Huddersfield (wyjazd)
5. Jesse Lingard – 34,73 km/h – vs Leicester (wyjazd)

Jestem ciekaw, jakie są jego statystyki sprintów w tym sezonie, zawsze miałem go za kloca ale chyba drugi Higuain to nie jest w pod tym kątem.


Obrazek
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 14:56

Jako ciekawostkę można podać, że w FIFE 18 lub 19 była akcja z Lukaku, którego zrobili strasznie wolnego. Sam zawodnik ponoć pisał do EA, żeby podwyższyć mu skille. Paradoksalnie był jednym z szybszych w PL, wiec kloc to na pewno nie jest.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 15:10

wojczech7 pisze:
Poprostu pisze:

Dybala przebiega przed Bonucci jak te skacze pomiędzy pachołkami i później go widać podczas gierki w drużynie bez narzutek. Ewidentnie jest kadrowane, żeby go nie było widać ale to na bank Dybala.
Ale płyniecie z tymi rozkminami... :-)

Lukaku tam w tle nie widzisz? :think:
Ja słyszałem strzały.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 15:11

Jeśli on dla co niektórych ekspertów piłkarskich z JP jest klocem to zapraszam na bieżnię was "demony prędkości":



Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 15:20

A gdyby tak zrobić combo wymianę:
Pogba + Lukaku za Dybale + Matuidi + Mandzukic + 50/60 mln?

Ja bym był za! :happy:


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 15:21

unbelievable87 pisze:A gdyby tak zrobić combo wymianę:
Pogba + Lukaku za Dybale + Matuidi + Mandzukic + 50/60 mln?

Ja bym był za! :happy:
Kto by nie był, ale w united musieliby upaść na łeb, aby prócz średniego dybali brać drewno matuidiego i dziadka Mandzu, choć to united xd


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 15:27

jackop pisze:
Pluto pisze:Tylko skąd przekonanie, że Lukaku będzie dobrym partnerem dla Ronaldo?
Może dlatego, że w reprezentacji ma za partnera gościa biegającego po skrzydle, który lubi zamienić się w 9tkę i ich współpraca wygląda bardzo dobrze.
W profesjonalnej piłce znajdzie się pewnie wiele dziewiątek, które mają obok skrzydłowego. Belgia radziła sobie świetnie na mistrzostwach, jakiś przykład meczu, w ktorym współpraca obu panów była dobrze widoczna i rozklepali razem rywala?[/quote]
jackop pisze:
Pluto pisze: Z drugiej strony pod względem sportowym Mandzukić broni się gra w defensywie i elastycznością taktyczna, Higuain strzałem zza szesnastki i zmysłem do małej gry a Lukaku? Ma cos oporcz masy ciała? Już pomijam kwestie, że jeśli Pogbie nie wyszło w United to Lukaku nie wyszlo po dwakroć i jest w tej chwili wrakiem do odrestaurowania.
Widzę nastąpił nagły wysyp ekspertów od Premier League Obrazek

Lukaku w United > Higuain w Chelsea :whistle:
To nie jest konkurs na najgorszego napastnika tylko transfer za osiemdziesiąt baniek.
A Lukaku w zeszłym sezonie to obiekt kpin ekspercie.


calma calma
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 15:36

Pluto pisze:
jackop pisze:
Pluto pisze:Tylko skąd przekonanie, że Lukaku będzie dobrym partnerem dla Ronaldo?
Może dlatego, że w reprezentacji ma za partnera gościa biegającego po skrzydle, który lubi zamienić się w 9tkę i ich współpraca wygląda bardzo dobrze.
W profesjonalnej piłce znajdzie się pewnie wiele dziewiątek, które mają obok skrzydłowego. Belgia radziła sobie świetnie na mistrzostwach, jakiś przykład meczu, w ktorym współpraca obu panów była dobrze widoczna i rozklepali razem rywala?
jackop pisze:
Pluto pisze: Z drugiej strony pod względem sportowym Mandzukić broni się gra w defensywie i elastycznością taktyczna, Higuain strzałem zza szesnastki i zmysłem do małej gry a Lukaku? Ma cos oporcz masy ciała? Już pomijam kwestie, że jeśli Pogbie nie wyszło w United to Lukaku nie wyszlo po dwakroć i jest w tej chwili wrakiem do odrestaurowania.
Widzę nastąpił nagły wysyp ekspertów od Premier League Obrazek

Lukaku w United > Higuain w Chelsea :whistle:
To nie jest konkurs na najgorszego napastnika tylko transfer za osiemdziesiąt baniek.
A Lukaku w zeszłym sezonie to obiekt kpin ekspercie.[/quote]

Pytanie, na ile wpływ na jego dyspozycję miało zmęczenie materiału z Mourinho a potem zmiana trenera.

Lukaku sprzed tego sezonu potrafił się zabrać z piłką i uderzyć sprzed pola karnego. Bardziej mnie ciekawi, jaki pomysł miałby na niego Sarri.


onliforpipul
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 15:37

Fakt że Sky pisze o Dybali na treningu sprawia że odczuwam wrażenie Trollowania Juve i naszego PR by Inter naprawdę się ugiał oddając nam Icardiego.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 15:43

Pluto pisze:To nie jest konkurs na najgorszego napastnika tylko transfer za osiemdziesiąt baniek. A Lukaku w zeszłym sezonie to obiekt kpin ekspercie.
Dlatego wolę Belga, niż gorszych Higuaina, Icardiego i Mandzu. Twoja 'grafomania' to zdecydowanie większy powód do kpin :whistle:

Paratici być może spełni moje marzenie sprzed lat i Lukaku, o którym wielokrotnie pisałem, w końcu trafi do Turynu :)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 15:50

Na pewno Lukaku > Mandziukic bo tak graliśmy rok temu. Nawet jak Higuain był lepszym napastnikiem to nie dał nam LM i ze swoimi latami i zarobkami lepiej go sprzedać.
Atak Ronaldo\Lukaku\Costa z lepszym środkiem pomocy to będzie ofensywny upgrade.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 15:58

Zawidowianin pisze:
Pytanie, na ile wpływ na jego dyspozycję miało zmęczenie materiału z Mourinho a potem zmiana trenera.

Lukaku sprzed tego sezonu potrafił się zabrać z piłką i uderzyć sprzed pola karnego. Bardziej mnie ciekawi, jaki pomysł miałby na niego Sarri.
A w Evertonie? O panie, prawdziwy diament. Zupełnie jak Amauri w Palermo. 🙃
Pocieszające jest to, że pomysł na pewno jest jakiś pomysł bo przypadkowych transferów nie robimy a chłop prawie na pewno będzie bardziej przydatny niż Dybała z zeszłego sezonu.
W kazdym razie przez Lukaku rozpada się romantyczna wizja Juventusu w przyszłym sezonie. Z Ronaldo na szpicy polującym na rekord Higuaina, wspierającym go nowym, kreatywnym pomocnikiem i środkiem pola bez koniecznej obecności kogoś pokroju Matuidiego, pracującego za Portugalczyka ustawionego na skrzydle. 😔

Co do Mandzukicia, mamy koszmarny początek sezonu i oby jego hejterzy nie przekonali się jaki był ważny zanim sarriball zatrybi.


calma calma
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 16:32

Początek sezonu nas nie interesuje tylko koniec. No chyba że chcemy zostawić Matuidiego, Khedirę i Mandziukicia bo mamy fatalny początek sezonu...aaaa weźmy jeszcze Allegriego na parę pierwszych kolejek.

Jak chcieliśmy wygyrwać następne 20lat Seria A grając padakę dla oka na 1:0 to mogliśmy zostać z Allegrim.

Widać zarząd, kibicy jak i piłkarze chcą inaczej.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 16:37

Haha.

Dybala Mandzu i jeszcze dopłacić.

To jest dramat xD


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany