Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 13:22

Prawda jest taka, że wszyscy musimy mentalnie dojrzeć do świadomości tego, że nie każdy piłkarz w Juve osiągnie maksimum swoich możliwości, za to w innym klubie może okazać się topem. Może być też tak, że po prostu jest zwyczajnie przeciętny i pewnego poziomu nie przeskoczy. Tyle. Sentyment sentymentem, ja będąc rozgoryczonym, aktualnie znów wracam do chłodnego myślenia na zasadzie #inParaticiwetrust. Co ma być to będzie, piłkarze odchodzą/przychodzą, Juventus trwa. Z całego zamieszania według mnie największym wygranym transakcji mógłby okazać się...Costa. Z resztą już kilka razy pisałem, że dla niego Sarri to potencjalne zbawienie.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 13:32

Szilgu pisze:
Pluto pisze:Czy jest na sali osoba, która widzi w tym Lukaku głębszy sens?
Mamy dwie klasowe dziewiątki, których nie mozeny się pozbyć i pozbywamy się Dybali żeby sprowadzić kogoś klasę gorszego?
To jest złamanie podstawowej zasady - najpierw sprzedaj potem kup i strzał w kolano z marketingowego punktu widzenia.
Już pisałem. Lukaku jest najlepszym dostępnym partnerem dla Ronaldo.
Natomiast co do kolejności kup-sprzedaj to jeśli prawdą jest, że Higuain odchodzi to wszystko ma odpowiednią kolejność.
Sprzedajemy dwie dziewiątki tzn. Keana i Higuaina oraz niepotrzebnego Dybale i kupujemy Lukaku. Zostajemy z Lukaku i Mandżurem jako partnerami Ronaldo. Czyli optymalnie, niestety.
Wydaje mi się, że krytykowanie logiki tych posunięć jest trochę życzeniowe, tzn nikt nie chce Lukaku i liczymy, że to wszystko to spisek ;) A zaraz wyjdziemy z Pogbą i Icardim.
Każdy by wolał piękną tikitakę z Ronaldo i Dybalą w roli głównej. Ale chyba nikt w klubie w coś takiego nie wierzy.
Tylko skąd przekonanie, że Lukaku będzie dobrym partnerem dla Ronaldo?
Mandzukić spisał się w tej roli świetnie, wpsoloraca z Higuainem wygląda obiecująco. Być może nawet Dybała w nowych założeniach taktycznych znalazłaby z Ronaldo porozumienie. Po co takie ryzyko?
Z drugiej strony pod względem sportowym Mandzukić broni się gra w defensywie i elastycznością taktyczna, Higuain strzałem zza szesnastki i zmysłem do małej gry a Lukaku? Ma cos oporcz masy ciała? Już pomijam kwestie, że jeśli Pogbie nie wyszło w United to Lukaku nie wyszlo po dwakroć i jest w tej chwili wrakiem do odrestaurowania.

Zasadniczy sens tej wymiany to chyba rachunek ekonomiczny. To ostatni dzwonek żeby zarobić na Mario i Gonzalo a względnie młody Lukaku będzie na promocyjnym kontrakcie.
Niestety z tego wyłania się długoplanowy pomysł na drużynę pod tytułem "siła fizyczna wazniejsza od techniki". Skoro nawet osoby Sarriego, Jamesa czy Eriksena nie skłoniły nas do zmiany podejścia.


calma calma
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 13:38

Ja tam nic nie mam do tej wymiany czy samej sprzedazy Dybali ale to w jaki sposob zostaje on wypchany jest po prostu slabe. To tak jakbys przyszedl do pracy po urlopie sie dowiedzial sie ze juz jednak tu nie pracujesz. Bez zadnej rozmowy/informacji ogolnie niczego. Oczywiscie jesli to wszystko to prawda bo trudno sobie wyobrazic ze tak duzy i profesjonalny klub jak Juve tak traktuje swoich pilkarzy.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 14:10

Poczekajmy na zakończenie tej sagi, nikt z nas nie uczestniczy w tych negocjacjach a informacje czerpiemy tylko z mediów (przypadek Guardioli powinien nas czegoś nauczyć). Możliwe, że ten deal należy rozpatrywać, jako korzystny dla obu klubów z punktu widzenia FFP czy finansowo-ekonomicznego. Kto wie czy nie jest to deal łączony z Pogbą ? Klepniemy Lukaku a za 3 dni Pogback za o dziwo 130 baniek. My zamykamy Mercato na zakupy a Marotta zostaje z Icardim, którego nikt nie kupi.
Poczekajmy - widać, że kase mamy i zbieramy na jakiegoś kozaka do pomocy robiąc przy okazji porządki w ataku.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 14:11

Osgiliath pisze:Agresti
Wymiana Dybala - Lukaku jest konkretną ideą, która nie poszła jeszcze dalej tylko dlatego, że Dybala chce pogadać z Sarrim. Spotkać i pogadać mają jutro.
Skoro dzisija Dybala jest normalnie na treningu to czego maja dopiero jutro rozmawiać? :D


Edyta @przemo
Na twiterze na filmiku widać go wśród trenujacych. Chyba, że ma klona :think:
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2019, 14:20 przez Poprostu, łącznie zmieniany 3 razy.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 14:13

Poprostu pisze:
Osgiliath pisze:Agresti
Wymiana Dybala - Lukaku jest konkretną ideą, która nie poszła jeszcze dalej tylko dlatego, że Dybala chce pogadać z Sarrim. Spotkać i pogadać mają jutro.
Skoro dzisija Dybala jest normalnie na treningu to czego maja dopiero jutro rozmawiać? :D
Chyba jutro ma się pojawić z tego co gdzieś na TT widziałem


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 14:16

Poprostu pisze:
Osgiliath pisze:Agresti
Wymiana Dybala - Lukaku jest konkretną ideą, która nie poszła jeszcze dalej tylko dlatego, że Dybala chce pogadać z Sarrim. Spotkać i pogadać mają jutro.
Skoro dzisija Dybala jest normalnie na treningu to czego maja dopiero jutro rozmawiać? :D
tej, dziś to wrócił kwadrat i benta. gdyby nasza primadonna wróciła na pewno w sm juve by było.

po drugie - liczę, że Mauryc wytłumaczy mu w żołnierskich słowach, że grać to może, ale w united.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 14:26

Już dawno było info, że Dybala wraca w czwartek.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 14:27



Dybala przebiega przed Bonucci jak te skacze pomiędzy pachołkami i później go widać podczas gierki w drużynie bez narzutek. Ewidentnie jest kadrowane, żeby go nie było widać ale to na bank Dybala.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 14:34

Poprostu pisze:

Dybala przebiega przed Bonucci jak te skacze pomiędzy pachołkami i później go widać podczas gierki w drużynie bez narzutek. Ewidentnie jest kadrowane, żeby go nie było widać ale to na bank Dybala.
To nie jest Dybala. 2:30 widać z profilu. To jakiś gówniak z Primki.

Na 0:19 gdzie biegnie widać jego prawą wytatuowaną rekę. Dybala nie ma tam tatuaży. Ma paski na lewej ręce.

Jak niże - To Pellegrini. On ma takie tatuaże na prawej ręce.
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2019, 14:38 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 2 razy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 14:35

Poprostu pisze:

Dybala przebiega przed Bonucci jak te skacze pomiędzy pachołkami i później go widać podczas gierki w drużynie bez narzutek. Ewidentnie jest kadrowane, żeby go nie było widać ale to na bank Dybala.
Zatrzymaj sobie i wykadruj - to nie jest Paweł, ten koleś ma cała prawą rękę wydziaraną. Jakis młodzian z Primki albo ten młody z Romy - Pellegrini

Dybała wraca jutro i z pewnością będzie to pokazane na TT i Insta - wizyta w J Clinic i potem Continassa


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 14:38

Poprostu pisze:

Dybala przebiega przed Bonucci jak te skacze pomiędzy pachołkami i później go widać podczas gierki w drużynie bez narzutek. Ewidentnie jest kadrowane, żeby go nie było widać ale to na bank Dybala.


Ten przebiegający przed Bonuccim ma jakieś tatuaże na prawym przedramieniu. Dybala do niedawna takowych nie posiadał, także wątpię, że to on.

Edit: Koledzy mnie uprzedzili. W ogóle czy to nie filmik z wczoraj, gdy Cuadrado i Bentancur przechodzili badania po powrocie z urlopów?


Bukol87 pisze:Bardzo dobry w odbiorze ze świetną wydolnością. Technika jak na prawego obrońcę wystarczająca. Jest walka i duża świadomość taktyczna. Sturaro ma wszelkie atrybuty by dawać radę, nawet na poziomie LM.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 14:40

Hue hue no to dałem dupy ale nawet SKy dzisiaj pisał. że Dybala już trenuje.
"In the meantime, Sky Sport Italia reports the Argentine is training with the Bianconeri today and will hold talks with new boss Maurizio Sarri over his future afterwards."


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 14:41

Poprostu pisze:

Dybala przebiega przed Bonucci jak te skacze pomiędzy pachołkami i później go widać podczas gierki w drużynie bez narzutek. Ewidentnie jest kadrowane, żeby go nie było widać ale to na bank Dybala.
Ale płyniecie z tymi rozkminami... :-)

Lukaku tam w tle nie widzisz? :think:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2019, 14:45

Pluto pisze:Tylko skąd przekonanie, że Lukaku będzie dobrym partnerem dla Ronaldo?
Może dlatego, że w reprezentacji ma za partnera gościa biegającego po skrzydle, który lubi zamienić się w 9tkę i ich współpraca wygląda bardzo dobrze.
Pluto pisze:Z drugiej strony pod względem sportowym Mandzukić broni się gra w defensywie i elastycznością taktyczna, Higuain strzałem zza szesnastki i zmysłem do małej gry a Lukaku? Ma cos oporcz masy ciała? Już pomijam kwestie, że jeśli Pogbie nie wyszło w United to Lukaku nie wyszlo po dwakroć i jest w tej chwili wrakiem do odrestaurowania.
Widzę nastąpił nagły wysyp ekspertów od Premier League Obrazek

Lukaku w United > Higuain w Chelsea :whistle:
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2019, 14:49 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany