Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 10:46

Odpuścić Icardiego i wymienić Dybale na Lukaku? :facepalm: Nie wierzę że Fabs pojdzie na tak beznadziejny układ mając Icara w garści który swoją drogą jest lepszym piłkarzem od Belga. Mam nadzieję że dokonamy wymiany ale na Pogbe dopłacając coś ManU. Po takich transferach to nawet De Sciglio nie przeszkadzałby mi na prawej obronie, chociaż po cichu gdzieś tam liczę że wróci Dani :pray:

Ronaldo - Icardi - Berna
(Costa) (Kean) (Cuadrado)

Pogba - Pjanić - Ramsey
(Rabiot) (Benta) (Can)

Sandro - De Ligt - Bonucci - Dani/Cancelo
(Pelle) (Chiellini)(Demiral) (De Sciglio)

Szczęsny
(Buffon)

O matko i córko :punish:


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 11:02

Dwie rzeczy:
Wolę istotnie Icardiego, którego mamy w garści niż Belga za spory hajs. Ufam, że z United kręcimy tylko, by zgarnąć Pogbę i posłać tam Dybalę a z interku robimy frajera.

Alves do nas? W życiu :stop: Won z tym łajzą.

Biorąc pod uwagę wymienność pozycji między Costą a Berną przebolałbym już sprzedaż Cancelo do City i zostawienie tam Cuadrado, choć :angry:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 11:20

Skoro już bierzemy nową 9 to ja już wolę Lukaku niż Icara. Mjrsyn przynajmniej potrafi sie zastawić i grać na ścianę. Icar tylko dobija piłki w ogóle nie bierze udziału w grze. No i mniej problemów poza boiskiem.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 11:28

A mi ta wymiana Dybala - Lukaku dziwnie wygląda :whistle: Jako, że za marzenia nic się nie płaci, to liczę jeszcze, że to nie dłubiemy z Lukaku, a z Pogbą :pray:

Co do samego Lukaku, to może nie jest to Neymar czy CR7, lecz uważam, że ma warunki by grać w serie a, umie się zastawić, jest dobrze zbudowany na walkę z obrońcami. Jeszcze z 2 lata temu większość się śliniła, by murzyn do nas przyszedł...

Będzie co będzie, my na to wpływu nie mamy, ale sam fakt Dybala za Lukaku? :think:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 11:38

Początkowo nie zwracałem uwagi na plotki dotyczące Lukaku, byłem przekonany, że to próba podbicia ceny Interowi. Teraz jednak plotki zaczynają przybierać niebezpieczny obrót.

Mając trudności w pozbyciu się Mandzukicia, przeznaczymy 80 milionów na Lukaku. No powiem szczerze, że logika przednia, kopara opada. Nowy kontrakt dla Mario to przy tym jakaś popierdółka.

Sprowadziliśmy do siebie trenera mającego zaspokoić głód polotu w ofensywie, tymczasem za chwilę zostaniemy z Mandzukiciem i Lukaku, pozbywając się Dybali i Keana. Myślałem, że takie logiczne zawirowania skończyły się wraz z odejściem Marotty :facepalm:

Nigdy nie byłem fanem belgijskiego kloca. Skąd tak absurdalna wycena - nie mam zielonego pojęcia. Zresztą, pal licho wycenę, bo nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.

Trzymam kciuki, żeby to były jedynie wymysły mediów :pray:


Obrazek
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 12:18

pumex pisze:Początkowo nie zwracałem uwagi na plotki dotyczące Lukaku, byłem przekonany, że to próba podbicia ceny Interowi. Teraz jednak plotki zaczynają przybierać niebezpieczny obrót.

Mając trudności w pozbyciu się Mandzukicia, przeznaczymy 80 milionów na Lukaku. No powiem szczerze, że logika przednia, kopara opada. Nowy kontrakt dla Mario to przy tym jakaś popierdółka.

Sprowadziliśmy do siebie trenera mającego zaspokoić głód polotu w ofensywie, tymczasem za chwilę zostaniemy z Mandzukiciem i Lukaku, pozbywając się Dybali i Keana. Myślałem, że takie logiczne zawirowania skończyły się wraz z odejściem Marotty :facepalm:

Nigdy nie byłem fanem belgijskiego kloca. Skąd tak absurdalna wycena - nie mam zielonego pojęcia. Zresztą, pal licho wycenę, bo nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.

Trzymam kciuki, żeby to były jedynie wymysły mediów :pray:

A ja jestem niestety przekonany, ze skonczy sie ta wymiana + jednoczesnym odpalaniem Keana i zostawiawieniem Niepokonanego Tytana. O bezsensownosci tego ruchu nie ma co sie juz wiecej rozpisywac, natomiast slowo o Paraticim.

Niestety widac w nim doskonale szlif Marotty, z jego plusami i wadami. Mocny poczatek mercato, fajne darmowe transfery, deale z mlodymi zawodnikami - to trzeba chwalic. Ale jest jeszcze druga strona medalu. Opieszalosc przy sprzedazach, holubienie starszych zawodnikow, niezrozumiale ruchy transferowe wraz z koncem okna - to wszystko doskonale pamietamy z czasow panowania Beppe. Chociaz na obrone Paraticiego, dobrego towaru do opchniecia nie dostal w spadku. Co z tego ze mamy gosci co jeszcze rok temu grali w finale MS, jak sa juz grubo po 30?

Fabio ma jeszcze czas do konca okna, niech pokaze ze nie jest Marotta 2.0


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 12:40

Nie rozumiem jak można narzekać na wymianę Dybala-Lukaku + ok. 20mln dla nas ?

Lukaku to tur, wręcz stworzony do gry w Serie A. Dużo lepszy niż chimeryczny Icardi, który ma poważne problemy mentalne. Tylko wtedy koniecznie musimy mieć dodatkowego skrzydłowego - Chiesa lub chociażby Zaniolo, gdyż na skrzydło potrzebujemy rezerwę.

Sprzedamy jeszcze pewnie Cancelo, więc może będzie ruch po Rubena Nevesa. Ruben Neves + Chiesa :dance: Wtedy ktoś jeszcze na prawą obronę koniecznie, może Hysaj ?

Oczywiście musimy pożegnać w miarę możliwości Mandzu/Higuaina, Khedirę, Matuidiego.

Co do oddawani chociażby Ruganiego to jestem przeciwny. Niby 5 obrońców to dużo, ale pamiętajmy że Chiellini teraz bardzo często łapie urazy a Bonucci też nie jest młodzieniaszkiem. Więc tak naprawdę mamy 4-4,5 obrońców regularnie.

In : Neves/Zaniolo, Chiesa, Hysaj, Lukaku
OUT : Higuain, Kean, Matuidi, Khedira, Cancelo,Dybala

Na takich transakcjach możemy wyjść jeszcze spokojnie finansowo na +


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 12:50

Wszystko spoko tylko czy Sarri w ogóle grał kiedykolwiek takim napastnikiem jak Lukaku? Conte to wiadomo, miał kloca Matriego, potem Llorente, potem Giroud, teraz chce albo Dżeko albo Lukaku. On tak już ma. Dresiarz nigdy tak nie grał...śmierdzi mi to rzadkim klocem na kilometr.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 12:53

Kean w Evertonie podobno done dealio. Medicale w 48. Póki co nic odnośnie klauzuli :afraid:


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 12:56

A więc klasyka gatunku: ściągamy kogoś fajnego, ale musimy sprzedać też kogoś fajnego -> De Ligt IN, Kean OUT...


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 13:02

Kean dobry chłopak ale tak na prawdę zagrał kilka niezlych meczów ze słabszymi rywalami a my już dostajemy za niego 40mln więc nie ma tragedii, a jak będzie jeszcze klauzula odkupu to dla mnie bardzo dobry deal.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 13:06

Julek997 pisze:Kean dobry chłopak ale tak na prawdę zagrał kilka niezlych meczów ze słabszymi rywalami a my już dostajemy za niego 40mln więc nie ma tragedii, a jak będzie jeszcze klauzula odkupu to dla mnie bardzo dobry deal.
Oczywiście. Jeśli będzie klauzula odkupu to dla mnie mamy gotówkę i zabezpieczenie, na przyszłość jeśli faktycznie odpali. Pewnikiem tam będzie miał więcej szans na grę niż przy naszym ataku, a tym bardziej, jeśli miałby przyjść jeszcze Icardi/Lukaku.

Jeśli natomiast pozbywamy się go permanentnie bez klauzuli, to już imo byłby poważny minus dla Fabio. Chłopak talent ma i pozbywać się go ot tak, to byłby ruch nie przemyślany, biorąc pod uwagę, że w przyszłości moglibyśmy mieć za free dobrego strikera.

Mówi się o 30 mln i 10 mln bonusów. Nic nie ma póki co o klauzuli. Chłopak dostawałby 3 mln za sezon. Kontrakt mógłby być zawarty nawet do 5 lat.

DiMazrio mówi, że mimo wszystko powinna byćumowa między klubami co do przyszłości gracza.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 13:12

Mehehehe pisze:A więc klasyka gatunku: ściągamy kogoś fajnego, ale musimy sprzedać też kogoś fajnego -> De Ligt IN, Kean OUT...
A Jugol siedzi i skreśla na kalendarzu dni do końca mercato.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 13:14

Sorek21 pisze:
A Jugol siedzi i skreśla na kalendarzu dni do końca mercato.
Na siłę go nienwypchniemy niestety. Mam nadzieję, że Sarri mu jasno zakomunikował, że jak zostanie to dostanie minuty w CI i nic więcej.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 13:16

Myślę, że spokojnie zaczął się temat sprzedaży.

Kean był palący bo jednak kontrakt za rok wygasa, a Mino jego agent.
Mniemam,że teraz pójdzie hurtowo a zacznie się od pomocy ( Matuidi, Sami) i napadziorów.
Jak wymienimy Igłe na Zaniolo będę zadowolony.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Zablokowany