Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 00:03

Gdzieś widziałem plotę, że nasi wyceniają Dybalę na 105 mln i zaoferują go United + dopłacą 25mln za Pogbę. Dla mnie bomba. Brałbym od razu.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 00:17

Byłoby wesoło jakby się okazało że Lukaku to tylko zasłona dymna i Juve negocjuje wymianę Dybali na Pogbę.

Dodatkowo SMS jest już jedną nogą w Man Utd.


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 01:32

Tak jak dzięki transferom de Ligta i Demirala już myślałem, że to Mercato jest idealne tak jeśli pozbędziemy się Dybali i to w celu pozyskania Lukaku zmienia to okienko w koszmar. Jeśli jeszcze do pakietu sprzedamy Keana za śmieszne 40 mln do Anglii kiedy teraz za pierwszego lepszego młodzika kluby wołają po 100 mln to już będzie taki hit. Dać mu jeden sezon zagrać jako podstawowa dziewiątka strzeli te 15+ bramek i zachwile pojawiają się oferty powyżej 100 mln, ale lepiej sprzedać go w najgorszym momencie i jeszcze sprowadzić grubego murzyna z United za chorą kwotę.

Mi to wygląda na sytuację transfer Higuain 2.0. Czyli kupujemy napastnika w absurdalny sposób tylko po to żeby osłabić rywala. Wcześniej było to Napoli teraz jest Inter, tylko żeby nie odbiło nam się to czkawką w podobny sposób.

Nie ma to jak sprzedawać zawodników którzy potrafią coś zrobić z piłką i w ich miejsce ściągać więcej drewniaków, żeby potem narzekać na tartak w klubie. Żeby oczywiście następnie mieć problem żeby tych drewniaków sprzedać ( Khedira, Mandzukic, Matudi itd.)
Ostatnio zmieniony 30 lipca 2019, 01:38 przez wieczorek00, łącznie zmieniany 1 raz.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 01:37

Transfer Higuaina da się wytłumaczyć, gdyby nie niespodziewana okazja z Ronaldo to dalej byłby naszym podstawowym zawodnikiem. Lukaku to był kiedyś fajny napastnik, ale w United zgnuśniał i przymasował. Nie lepiej za takiego Pepe się wziąć, co jest młodszy i na fali? Przedziwną mamy politykę transferową: "nie ma WOW bez FACEPALM".


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 05:46

Jesli ma odejsc Dybala/Cancelo/Costa/Kean, to ja juz wole zeby okienko skonczylo...oczywiscie pozbyc sie Mandzu,Khediry i Igly. Przedluzenie umowy z Mandzu to byl poroniony pomysl, tak samo jak kupno Igly.

Arbuz Moze i bylby, ale 90mln za niego, gdzie lige bysmy i tak wygrali nawet z Mario to byl idiotyczny ruch.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 06:34

Dybala + 15 mln za Lukaku, chyba żart??? Nie dość, że nie wiem po co na siłę nasi szukają typowej "9", póki co jeszcze ani Mandzu, ani Igła nie odeszli i się na to nie niestety zanosi, to jeszcze do tego Belg, który formy też dawno nie uświadczył. Jestem na nie, jeśli chodzi o pomysł z jego ściągnięciem, a już propozycja z wymianą za Dybalę i dopłatą z naszej strony jest po prostu niesmaczny. Pawełek formy też nie widział, ale jednak zawodnik techniczny i dużo bardziej medialny, więc jeśli już to dopłata ze strony ManU, ale trzymajmy się od Lukaku z daleka, bo jest on nam zbędny. Pomoc, pomoc, pomoc to jest cały czas priorytet!

ManU w ogóle jest śmieszne z tymi cenami, zawodników bez formy, grających dużo gorzej niż przed przyjściem do nich, chcą sprzedawać za cenę dwa razy wyższą. Żadnych takich interesów i przepłacania.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 07:26

Dybala + 15 za trupa Lukaku.

XD

Chyba nasi trolluja Inter.

Nedved potwierdza ze jest zainteresowanie Dybala i czekają na ofertę żeby się zastanowić.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 08:30

Lukaku na pewno jest lepszym partnerem dla CR niż Dybala. Pawełka lubię i chciałbym aby został ale jeżeli ten transfer to decyzja Sarriego że względów taktycznych to jestem za.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 08:31

Adrian27th pisze:Dybala + 15 za trupa Lukaku.
Nicram_93 pisze:Dybala + 15 mln za Lukaku, chyba żart???
Jak już koniecznie musicie siać defetyzm - nauczcie się, proszę, czytać ze zrozumieniem.

--

Średnio wiarygodne te rewelacje z naszym zainteresowaniem Lukaku. Ciekawe ile w tym wszystkim wywierania presji na Interze :think:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 08:32

Pozostaje mi tylko wierzyć, że jeśli faktycznie ciśniemy po Lukaku, to nasi albo wiedzą, albo mają sporą wiarę w to, że Mandzu i Igła jednak odejdą. Co do pierwszego pojawiały się plotki, że mięknie, a Roma nadal jest na niego uparta, zaś gorzej z drugim. Inter też miałby jednak iść w stronę Dżeko, bo mieli podwyższyć ofertę.

Mam jednak nadzieję, że faktycznie Lukaku to zasłona dymna i ciśniemy gdzieś tam po Pogbę oferując za niego Dybalę, jeśli SMS też jest jedną nogą w United.

Poza tym na standby dalej jest Icardi. Póki co ADL tylko zapowiada szumne mercato a już spasowali przy Pepe i Jamesie, a z Icardim też trochę cicho u nich.

Nie mniej, jeśli faktycznie idziemy po tego Lukaku, to na litość bez pozbywania się Costy.

Miesiąc minął a niestety wypchanie trójki graczy, na którym mi zależy najbardziej, tj. Mandzu, Igły i Matuidiego, leży.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 08:45

wojczech7 pisze:
Adrian27th pisze:Dybala + 15 za trupa Lukaku.
Nicram_93 pisze:Dybala + 15 mln za Lukaku, chyba żart???
Jak już koniecznie musicie siać defetyzm - nauczcie się, proszę, czytać ze zrozumieniem.
Faktycznie, sorki, nie wczytałem się dokładnie ;) . Dopłata ze strony ManU. Niemniej i tak dla mnie warunki tej transakcji są dość słabe, mnie ten Lukaku w ogóle nie przekonuje i jakoś średnio mi pasuje do Sarriego. Dla mnie 60 mln za niego to max, a i tak dwa razy bym się zastanowił. Niech Inter go sobie bierze.

Mam nadzieję, że te plotki o tym, że Sarri chce zostawić Costę to prawda i się go nie pozbędziemy.

Co do sprzedaży to cóż, nie od dziś wiadomo, że akurat z tym mamy wielkie problemy i póki co na poprawę się nie zanosi. Albo nie umiemy w ogóle sprzedać, albo puszczamy po super promocji, albo rozwiązujemy kontrakty za porozumieniem, ale to w głównej mierze problem tego, że są to zawodnicy starsi, przeważnie bez większej techniki ("drewniani"), których nikt już za bardzo nie chce, a u nas udało się z nich wycisnąć jeszcze coś ponad normę. Z igłą od początku mnie ten transfer nie przekonywał, było wiadome, że za duże pieniądze nigdzie go już raczej nie sprzedamy, sam jednak się nie spodziewałem, że będzie z nami tylko dwa lata.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 09:06

Wczoraj Ronaldo w Madrycie odbierał jakąś nagrodę, był tam też Perez więc hala dzieci witają już Ronaldo z powrotem w Realu.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 09:28

Ze sprzedażami jest ciężko gdy chce się pozbyć drewnianych, wiekowych piłkarzy pod formą którzy mają dobre kontrakty.

np. Bale?

Gdybyśmy chcieli sprzedać Cancelo, Szczęsnego, DL, Sandro, Pjanica, Keana nie byłoby problemu.

Nie doszukiwałbym się tutaj winy u Paratici'ego. Żyjemy w coraz bardziej zwariowanych czasach gdzie piłkarz to nie chłop tylko panienka może się obrazić i przestać przychodzić na treningi i powiedzieć że chce odejść, a Ty możesz tylko pójść i go przeprosić albo sprzedać go do klubu który on sobie wymyślił, jeszcze za zaniżoną cenę. Można też trzymać na siłę, ale to jest szkoda dla obu stron.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 09:48

Moim zdaniem z tym Lukaku to zasłona dymna. Paratici troluje Marotte utrudniając mu Mercato. Chyba celujemy w Pogbe i Icardiego w promocji. Dybala pojdzie w rozliczeniu za Pogbę, którego zastapi tam SMS. Dogadamy się z Lukaku aby nastepnie odpuścic go Interowi w zamian za Icardiego. I tak Man UTD zrobi dobry biznes, my także a Inter jak to Inter z Marotta na czele zostana z przepłaconym Lukaku.
Marzeniem byłaby opcja pozostania Keana jako zastepcy Icara. Higuaina uda sie jeszcze pocisnąć do Romy, gorzej z tym Jugolem (pewnie z nim zostaniemy chyba że zdecyduje sie pójśc do Chin dorobić na emeryturę).


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 10:15

marketingowo upadlibysmy bardzo na wymianie Dybala - Lukaku, to nie ma prawa sie udac. Predzej wlasnie Pogba - Dybala, bo na tym bysmy wyszli na 0 prawdopodobnie


Zablokowany