Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 13:13

Shadow Marshall pisze:
Cuadrado - kontrakt kończy się w przyszłym roku i koleś wyceniany na 18 mln...cokolwiek ponad 10 mln to będzie cud.
Klub widzi w nim zastępstwo dla Cancelo. Zostaje.
Shadow Marshall pisze: Mandzukic - absolutnie do sprzedania. 33 lata i kontrakt na 2 lata. Niby chcą za niego dostać ponad 20 mln...Powodzenia. To samo jak z Cuadrado. Wszystko powyżej 10 mln to również cud.
Nikt go nie chce, nie odejdzie. Klub oczekuje za niego 25 mln.
Shadow Marshall pisze: Khedira - przyszedł za darmo i odejdzie albo za darmo albo coś w okolicach 5 mln...kontrakt na 6 mln rocznie pewnie tylko po to bo jakby miał zostać to amortyzacja chyba te sprawy. Nie widzę innego logicznego argumentu na jego pozostanie.
Odejdzie za free. Viola i Valencia mocno zainteresowane. Nikt za niego nie zapłaci ani nie da mu takiego kontraktu jak my.
Shadow Marshall pisze: Matudidi - co z tego, że biega sporo jak bez sensu. Za 3 tygodnie skończy 33 lata. Tak samo jak z Jugolem i Cuadrago - 10 mln z Bożą pomocą. Nie wiem skąd pochodzą te liczby jak +20 mln.
Chce zostać/ nikt go nie chce, co wcale nie dziwi. W plotkę, że PSG chce dać 30 mln nie wierzę.

Także Fabs jest w czarnej dupie jeśli chodzi o transfery out. Stad też pewnie próba wypchnięcia Dybali lub Keana.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 13:25

Poprostu pisze:Dybala 2 sezony temu grając jako napastnik : 22 bramki w SA i 5 asyst. W ogóle nie przekonuje od tak dawna. :facepalm:
Ronaldo w zeszłym sezonie 21 bramek.
Dybała - praktycznie cale pilkarskie zycie w SerieA. Ronaldo - pierwszy w niej sezon. Nawet on musi sie jej "nauczyc". Azrael ciekawie kombinuje, ale mysle tak jak on, ze nasi fapią do Pogby.
A tak na marginesie przyjscie Ronaldo zatrzymalo rozwoj Dybały, bo ze wzgledu na Portugalczyka zaczelismy grac 4-3-3, w ktorym to La Joya nie potrafi sie odnalezc. I teraz rodzi sie pytanie: oddac juz mlodego Dybałę i probowac jeszcze przez rok, dwa zdobyc LM ze "starym" Ronaldo i kims kto przyjdzie za hajs z Dybały, czy pozbawic sie dochodu z Argentynczyka i zatrzymac go na dluuugie lata, bo moze bedzie z niego coc wiecej. Z drugiej strony: Messiego gdzie bys nie rzucil, to Ci zagra koncertowo... :whistle:
Shadow Marshall pisze:
Push3k pisze:Ja bym się ucieszył jakby Cancelo przesunięto permanentnie do przodu, bo w obronie on gra dno.
Raczej nie ma na to szans. Krążą tez coraz silniejsze słuchy, że w poprzednim sezonie zdążył się pokłócić z kilkoma zawodnikami i Allegrim. Ronaldo próbował niby jakoś to załagodzić, ale gdzie tam...wszystko szybko doszło do Agnelliego i klamka zapadła. Gość siedzi na walizkach i z nudów sprawdza sobie loty do Manchesteru.
Dziwne, bo wyglada na spokojnego chlopaka. Szkoda, bo potencjal w nim ogromny. Tez bym go widzial przesunietego do przodu na skrzydlo ataku, ale nawet jesli tak by sie stalo, to trzeba by bylo kupic prawego obronce.
Arbuzini pisze:Ten Ruben Neves kusi
Orienuje sie ktos, jaka on mial klauzule w momencie przechodzenia do Wilkow? Bo kiedys nas juz Porto wydymalo z Ricardo Pereira, ktorego klauzula wynosila... dokladnie nie pamietam ile baniek, ale puscili go do Lisow za 25.

PS.
Dlaczego nie kupilismy N'dombele?

PS2.
Szkoda, ze ci ktorych chcemy odpalic nie chca isc do Chin.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 14:10

Ponoć chcemy włączyć Costę do dealu z Lukaku. Dla mnie żenada. Raz, że Belg wydaje mi się zbędny, dwa, Costa przy Sarrim akurat mógłby być jednym z większych wygranych. Przecież to co on grał za ofensywnego Guardioli, to cześć.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 14:28

kdzr pisze:Ponoć chcemy włączyć Costę do dealu z Lukaku. Dla mnie żenada. Raz, że Belg wydaje mi się zbędny, dwa, Costa przy Sarrim akurat mógłby być jednym z większych wygranych. Przecież to co on grał za ofensywnego Guardioli, to cześć.
To wymysły Daily Mail. I nie my chcemy a United go chce.

Khedira jest na meczu Arsenal- Lyon.
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2019, 16:21 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 14:55

Poprostu pisze:
Shadow Marshall pisze:
Cuadrado - kontrakt kończy się w przyszłym roku i koleś wyceniany na 18 mln...cokolwiek ponad 10 mln to będzie cud.
Klub widzi w nim zastępstwo dla Cancelo. Zostaje.
Shadow Marshall pisze: Mandzukic - absolutnie do sprzedania. 33 lata i kontrakt na 2 lata. Niby chcą za niego dostać ponad 20 mln...Powodzenia. To samo jak z Cuadrado. Wszystko powyżej 10 mln to również cud.
Nikt go nie chce, nie odejdzie. Klub oczekuje za niego 25 mln.
Shadow Marshall pisze: Khedira - przyszedł za darmo i odejdzie albo za darmo albo coś w okolicach 5 mln...kontrakt na 6 mln rocznie pewnie tylko po to bo jakby miał zostać to amortyzacja chyba te sprawy. Nie widzę innego logicznego argumentu na jego pozostanie.
Odejdzie za free. Viola i Valencia mocno zainteresowane. Nikt za niego nie zapłaci ani nie da mu takiego kontraktu jak my.
Shadow Marshall pisze: Matudidi - co z tego, że biega sporo jak bez sensu. Za 3 tygodnie skończy 33 lata. Tak samo jak z Jugolem i Cuadrago - 10 mln z Bożą pomocą. Nie wiem skąd pochodzą te liczby jak +20 mln.
Chce zostać/ nikt go nie chce, co wcale nie dziwi. W plotkę, że PSG chce dać 30 mln nie wierzę.

Także Fabs jest w czarnej dupie jeśli chodzi o transfery out. Stad też pewnie próba wypchnięcia Dybali lub Keana.
Dzięki Fabio. Takich odpowiedzi oczekiwałem. Nie wiedziałem,że tu zagladasz.


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 16:03

Jacky pisze:Z drugiej strony: Messiego gdzie bys nie rzucil, to Ci zagra koncertowo... :whistle:
W kadrze to pokazuje przy każdej możliwej okazji... ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 16:18

kdzr pisze:Ponoć chcemy włączyć Costę do dealu z Lukaku. Dla mnie żenada.
To nie byłoby głupie, gdybyśmy zrezygnowali z gry skrzydłami :think: Costa (i ew. Berna) to jedyny zawodnik, który blokuje nam 4-3-1-2 i 3-5-2. Do tych systemów nasza kadra przystosowana jest znakomicie:
- w pierwszym byłoby miejsce dla Lukaku, Ronaldo grałby na środku, a Dybala jako podwieszony (wymiennie z Ramseyem). Na ławce mogliby wtedy zostać Igła i Kean. Po opchnięciu Khediry i Matuidiego można by pomyśleć o mocnym nazwisku do środka.

- w drugim mamy komplet na wahadłach: Sandro/Berna i Cancelo/Cuadrado, odpada zakup LO i robi się więcej miejsca dla naszej 5ki ŚO.

Ale trzeba by mieć za trenera Conte, a nie Sarriego.

Umówmy się; w 4-3-3 bez robienia z Ronaldo skrzydłowego na bokach nie ma za wiele jakości i nie zmieni tego przyjście Chiesy na ławkę.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 21:09

martwi trochę brak sprzedaży a to właśnie ich mialbyc ten tydzień...

trzeba koniecznie odchudzić kadrę, nie mówiąc już o ew. transferach in.
Sami - widziany na meczu arsenalu, ale on i tak za free odejdzie (jeśli już)
Jugol - mówiło się o kilku klubach i na tym się skończyło...
Matuidi - jest rzekome zainteresowanie monaco ale francuz ciągle u nas
Perin - wysypał się na badaniach ale aston villa może się skusi (plis plis)
Igła - według ostatnich doniesień jest gotów na wysłuchanie rzymian... wszyscy trzymają kciuki za ten deal ;)

natomiast najwięcej chętnych jest na zawodników których nie powinniśmy rozważać pod katem sprzedaży czyli Moise i Demiral...
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2019, 22:07 przez mns, łącznie zmieniany 1 raz.


TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 21:27

Czytając doniesienia transferowe o tym, że chcą wymienić Dybale na Lukaku czy włączyć w deal Coste, stwierdzam tylko jedno, trzeba być <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... tym żeby iść na taki układ, ten kloc jest daremny i stokroć wole już naszego MM niż tego 2 metrowego wolnego kloca.
Jeśli Paratici coś takiego zrobi jest dla mnie skreślony, ale wierze ze takim bezmózgiem to on nie jest. :bad:


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 21:52

@mns
Dlaczego nie powinniśmy sprzedawać Keana? Skoro Moise nie chce podpisać z nami nowej umowy (bo obecna kończy mu się za rok), to lepiej będzie jeśli przetrzymamy go przez najbliższy sezon i wraz z końcem czerwca 2020 puścimy go za darmo?


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 22:07

dimebag11 pisze:@mns
Dlaczego nie powinniśmy sprzedawać Keana? Skoro Moise nie chce podpisać z nami nowej umowy (bo obecna kończy mu się za rok), to lepiej będzie jeśli przetrzymamy go przez najbliższy sezon i wraz z końcem czerwca 2020 puścimy go za darmo?
nie trafia do mnie to, że młokos nie chce przedłużyć z nami kontraktu.
Jeśli rzeczywiście byłoby tak, to przy domniemanym transferze kością niezgody nie byłby odkup go przez nas. No bo przecież nie chce grac w Juve :)

Największy minus sprzedania Keana to pozostanie z Jugolem (a może i z Igłą) przecież ktoś musi być drugim napastnikiem


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2019, 10:07

Jak sprzedadza Keana bez opcji wykupu i zostawia mandzukica to bedzie najbardziej dzbanowy ruch od lat


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2019, 10:39

Principino pisze:Jak sprzedadza Keana bez opcji wykupu i zostawia mandzukica to bedzie najbardziej dzbanowy ruch od lat
Raczej od przedłużenia kontraktu z Mandzukiciem.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2019, 12:22

Mandżukić wielki Guerrieri wyrasta na wielkiego Amauriego pijawe. Parszywy jugol. Marotta to jednak jest frajer oby się z tego nie wyleczył w chinterze.


:allegri: na śmietnik
cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 29 lipca 2019, 12:25

Jeśli chodzi o sprzedaże, to sytuacja jest ciężka. Myślę, że nie ma co rozważać jakichś zakupów, póki nie posprzedajemy.
Perin - prędzej czy później powinno się udać, względnie młody, utalentowany i najważniejsze: wykazuje chęć odejścia
Matuidi - jako zmiennika lub 6 pomocnika może i bym go nawet zostawił, ale mamy tłok w pomocy i chłop jest do odstrzału
Khedira - podobnie jak wyżej
Cuadrado - kłopot, bo dość stary na skrzydłowego. Po kontuzjach mam wrażenie sporo stracił. Juventusowi nie da zbyt wiele, jednak wciąż może dać jakość niżej notowanym drużynom. Powinni być chętni, lecz sam odejść chyba nie chce...
Higuain - myślę, że mógłby zostać, wtedy jednak nie moglibyśmy brać się za Icardiego (lub tego Lukaku). Dylematy. Chętnie bym go zobaczył u Sarriego, ale Icardi jest młodszy i jeszcze ta potencjalna cena za niego w tym okienku.
Pjaca - może uda się sprzedać lub chociaż wypożyczyć
Mandzukic - boję się, że nie dadzą rady go wypchnąć, jedynie jak znajdzie się na niego ktoś chętny, a on sam będzie ambitny i będzie chciał powalczyć w jakiejś mocniejszej lidze, bo do Chińczyków już by poszedł, gdyby chciał zarobić.
Mamy ten problem, że wszystkim tu dobrze :) Jak kiedyś odchodzili bez problemu za porozumieniem stron, tak teraz każdy zmotywowany, bo chcą przy nowym trenerze się pokazać i widzą, że skład też pozwala wygrać nieco więcej niż SA i CI.


Zablokowany