Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 18:46

Dempsej pisze: Nie oglądałem sparingów dlatego zastanawiam się czy nowy Juventus dalej opiera ataki na skrzydłach ?
Wręcz przeciwnie. To co uderza najbardziej to potrzeba jeszcze jednego technicznego kreatora do środka pola. Nie wiem dlaczego zupełnie pomijamy Jamesa.


calma calma
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 19:12

Pluto pisze:
Dempsej pisze: Nie oglądałem sparingów dlatego zastanawiam się czy nowy Juventus dalej opiera ataki na skrzydłach ?
Wręcz przeciwnie. To co uderza najbardziej to potrzeba jeszcze jednego technicznego kreatora do środka pola. Nie wiem dlaczego zupełnie pomijamy Jamesa.
Bo jak juz brać to kogos konkretnego w prymie (jak np. Eriksen) a nie wygasłą gwiazdę grającą w kratkę z wysoką tygodniówką


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 20:30

Jeszcze jest Ramsey przecież. Szansa na zakup jeszcze kogoś jest duża ale mamy dużo do sprzedania, dodatkowo Sarri może potrzebować więcej czasu na ocenę zawodników.
Taki Matuidi i Khedira to wiadomo, ale czy Pjanic spełni oczekiwania? Czy Can spełni? Może tylko sprzedamy szrot i pozostałe wymiany za rok.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 21:47

#Dybalaout


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 22:30

Sorek21 pisze:Do tego jeszcze opchną Dybalę i stan będzie się zgadzał.

Prawe skrzydło - Costa Berna Cuadrado
9 Higuain Mandzukić
Lewe skrzydło Ronaldo

6 graczy na 3 pozycje w ataku.

W pomocy też będzie 6 jeśli uda się wypchnąć Khedire.
Pięknie, szkoda tylko, że zapominamy o przepisach.

Zasady zgłoszeń do LM są nieubłagane, dla tych którzy sprzedają nam Keana wielkie brawa, szczególnie jak myślą, że w jakiś czarodziejski sposób zwolni on miejsce dla innego zawodnika.

Wypisałeś 6 atakujących (bez wychowanków), 6 pomocników (bez wychowanków) dodajmy do tego 2 bramkarzy (Wojtek i Gigi) mamy 14 zajętych miejsc. Zostaje 7.

Trudno sobie wyobrazić, że nie zgłaszamy 4 bocznych obrońców... Ups wówczas możemy zgłosić tylko 3 środowych obrońców, to co De Ligt, Kielon i Bonu wystarczą na cały sezon?

Ok, możesz kombinować, że Cuadrado ogarnie i skrzydło i bok obrony, pomysł dla mnie poroniony, ale przynajmniej pomysł. Wówczas nie zgłaszamy MDSa, ale wciąż mamy tylko 4 ŚO.

Wracając do początku wypowiedzi, musimy sprzedaż kogoś z dwójki Mandzukic, Igła i zostawić Keana. Wówczas będziemy podejmować decyzję z kogo możemy zrezygnować: 5 środowego obrońcy, 6 środkowego pomocnika, czy 6 atakującego. (osobiście zrezygnowałbym z Ruganiego, jego możemy zgłosić jako wychowanka do Serie A, dawać mu grać w rotacji w lidze aby nie zajechać reszty).


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 22:49

@Urbi27 Miło, że ktoś zwrócił na to uwagę :ok: Skopiuję z drugiego wątku, żeby utkwiło niektórym w pamięci.
Szczęsny, Buffon, Pinsoglio

Chiellini, De Ligt, Bonucci, Demiral, Rugani

Cancelo, Sandro, Pellegrini (inny LO), De Sciglio

Pjanić, Can, Ramsey, Rabiot, Bentancur

Ronaldo, Dybala, Costa, Bernardeschi, Kean
Przy powyższej kadrze bez: Perina, Matuidiego, Khediry, Pjacy, Cuadrado, Higuaina i Mandzukicia mamy 1 wolne miejsce na LM - o ile dobrze policzyłem. Oddaliśmy Spinę, który był liczony jako wychowanek, a Benta musi być zgłoszony z listy A, bo stuknęło mu 21 więc siłą rzeczy jest ciaśniej niż rok temu.

Czaimy się na Icardiego i Chiesę, multum osób chce dodatkowego środkowego pomocnika i najlepiej żeby połowa, która musowo jest do odpalenia, została "bo się przyda". Także nie chcę psuć zabawy, ale może być ciężko będzie znaleźć miejsce tak, żeby wam pasowało do koncepcji.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2019, 00:48

Ta wymiana Dybali na Lukaku wcale nie jest złym pomysłem.
Paolo od jakiegoś czasu chyba jednak nie chce u nas grać a też zobaczycie że jak pójdzie do innego klubu to na wyższy level już nie wskoczy.
Będzie coś jak z Pogbą przy przychylnych wiatrach czy Bonuccim tych gorszych;)

Atak Ronaldo-Lukaku-Berna
i na ławce Costa, Kean, Cuadrado i tak fajnie wygląda.

przy takich graczach jakich mamy obecnie Romeo nastukał by naprawdę tuzin bramek.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2019, 01:09

sebatiaen pisze:[...]przy takich graczach jakich mamy obecnie Romeo nastukał by naprawdę tuzin bramek.
Chodzi ci o Romelu? Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2019, 01:58 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2019, 01:46

jackop pisze:@Urbi27 Miło, że ktoś zwrócił na to uwagę :ok: Skopiuję z drugiego wątku, żeby utkwiło niektórym w pamięci.
Szczęsny, Buffon, Pinsoglio

Chiellini, De Ligt, Bonucci, Demiral, Rugani

Cancelo, Sandro, Pellegrini (inny LO), De Sciglio

Pjanić, Can, Ramsey, Rabiot, Bentancur

Ronaldo, Dybala, Costa, Bernardeschi, Kean
Przy powyższej kadrze bez: Perina, Matuidiego, Khediry, Pjacy, Cuadrado, Higuaina i Mandzukicia mamy 1 wolne miejsce na LM - o ile dobrze policzyłem. Oddaliśmy Spinę, który był liczony jako wychowanek, a Benta musi być zgłoszony z listy A, bo stuknęło mu 21 więc siłą rzeczy jest ciaśniej niż rok temu.

Czaimy się na Icardiego i Chiesę, multum osób chce dodatkowego środkowego pomocnika i najlepiej żeby połowa, która musowo jest do odpalenia, została "bo się przyda". Także nie chcę psuć zabawy, ale może być ciężko będzie znaleźć miejsce tak, żeby wam pasowało do koncepcji.
Obstawiałbym, że zamiast Pellegriniego zostanie zgłoszony Caudrado... jako 4 boczny obrońca i 4 skrzydłowy (jak to miało miejsce już od kilku sezonów). 6 pomocnikiem będzie zapewne ktoś z młodzieżówki (Kastanos bądź Muratore). Jedno miejsce na pewno będzie przeznaczone na środkowego napastnika (Dybala, Kean to trochę za mało... zresztą Kean to nadaje się co najwyżej na 3 napastnika w hierarchii).
Spinazzola nie miał statusu wychowanka w LM (casus Ruganiego). Z kolei w Serie A znaczenie wychowanka nie jest już tak ważne, bowiem do kadry można zgłaszać zawodników U-21 poza limitem, więc zakupy De Ligta, Pellegriniego i ewentualne Chiesy i Zaniolo pozwoliłyby na rozszerzenie kadry na Serie A. Na LM kadra 22/23 osobowa będzie wystarczająca.


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2019, 02:01

tom_gru pisze:Spinazzola nie miał statusu wychowanka w LM.
Tylko na Serie A. Mój błąd. Dzięki za czujność :ok:

Czyli z listy out wykreślamy Cuadrado, ale to nadal 1 miejsce na 4/5 zawodników: Higuaina, Mandzukicia, Matuidiego i dołożonych przez Ciebie Chiesę/Zaniolo. Kto zgodzi się na siedzenie w domu we wtorki i środy? :think: Trzymanie naszych starzyków na Serie A też mija się z celem, bo w lidze poradzimy sobie bez nich i ich wysokich kontraktów.

Paratici mógłby zacząć opylać zbędny balast. Mielibyśmy jaśniejszą sytuację.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2019, 05:28

jackop pisze: Paratici mógłby zacząć opylać zbędny balast. Mielibyśmy jaśniejszą sytuację.
Mógłby, ale jak widać mamy jak zwykle problemy ze sprzedażami. Część zawodników z uwagi na wysokie kontrakty nie chce od nas odchodzić (Higuaina, Mandzu), na innych nie ma chętnych bądź też oferują za nich jakieś grosze, ale co jest najgorsze, to nawet z takim Cancelo chcą nas wydymać oferując kasę i odpady że swojego klubu ( czytaj Danilo) mimo, że potem pewnie za jakiegoś leszcza lekką ręką rzucą 50 mln funtów.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2019, 12:42

Panowie kiedy kończy się mercato? Była jakaś informacja że wcześniej niż zwykle.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2019, 12:50

Ten Ruben Neves kusi, podoba mi się ta plotka. Przydałby się jeszcze jeden pomocnik. Natomiast zastąpienie Cancelo Hysajem już dużo mniej. Dziwnie pasywne zrobiło się to nasze mercato...

Przedłużenie kontraktu z Mandżukiciem arcymistrzowski ruch :whistle:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2019, 12:56

Akurat Ruben to jest oczko w głowie Paraticiego.

Fabio jest fanem jego talentu co jeszcze mówiono jak grał w Porto.

Osobiście uważam że jest to jedna z najlepszych opcji na rynku patrząc na value for money.

Jest to chłopak od Mendesa - co dodatkowo daje nam atut.

Wg mnie to nawet lepsze niż Pogba.

Demiral zostaje więc Rugani out?: )

Osobiście najchętniej pożegnałbym Bonucciego.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2019, 13:06

Ruben Neves to tak naprawde taki piłkarz którego nam potrzeba, idealny na registe, i wtedy moglibysmy przesunąć Pjanica wyżej.

Oby to nie była tylko plota :cooler:


Dawniej Virus[Mauro].
Zablokowany