Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 10:04

Sorek21 pisze:
unbelievable87 pisze:
Haris pisze:To może wymiana Dybala - Eriksen? Chociaż coś czytałem, że Atletico daje na niego 100 mln
Wymiana niby ok, ale zakładając, że Eriksen będzie grał na pozycji jednego z 3 pomocników, to czy przy jego słabych umiejętnościach defensywnych, nasz skład nie będzie zbyt narażony na ataki?
Allegriego już nie ma ale atmosferę podtrzymałeś.
Dlaczego panuje przekonanie że za dużo kreatywności w środku pola to źle ale tartak Khedira+Matuidi to żaden problem.
Taki Man City grywa zestawem Silva-Fernandinho-DeBruyne i nic się nie dzieje.

Przekładając na taktyke Sarriego
regista Jorginho -Pjanić
defensywny Allan - Can
ofensywny Hamsik / Zieliński - Eriksen ?
Z Canem to wygląda ok, ale bez niego już niekoniecznie.

Zakładając, że w podstawie będzie Duńczyk i Pjanić, to tylko Can wypełni lukę w defensywie, a to znaczy, że Ramsey, Rabiot, Bentancur grzeją ławę aż miło...


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 10:17

Kean odejdzie, bo Jugola nikt nie chce, a El Hamburger nie ma zamiaru się ruszać? :ahsisi:


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 10:21

Push3k pisze:Kean odejdzie, bo Jugola nikt nie chce, a El Hamburger nie ma zamiaru się ruszać? :ahsisi:
Najprawdopodobniej.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 10:36

Do tego jeszcze opchną Dybalę i stan będzie się zgadzał.

Prawe skrzydło - Costa Berna Cuadrado
9 Higuain Mandzukić
Lewe skrzydło Ronaldo

6 graczy na 3 pozycje w ataku.

W pomocy też będzie 6 jeśli uda się wypchnąć Khedire.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 10:40

Igła z pewnością jest lepszą 9 niż Dybala.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 10:47

Sorek21 pisze:Do tego jeszcze opchną Dybalę i stan będzie się zgadzał.

Prawe skrzydło - Costa Berna Cuadrado
9 Higuain Mandzukić
Lewe skrzydło Ronaldo

6 graczy na 3 pozycje w ataku.
Cuadrado miał rzekomo zostać przesunięty do tyłu. Ronaldo ma grać na lewej cały sezon? Ja tu widzę sytuację, kiedy Costa jest wiecznie kontuzjowany, a Ronaldo dostaje drobnego urazu.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 11:22

Jeżeli chcemy grać regularnie 4-3-3 to musimy kupić skrzydłowego niezależnie od sytuacji Keana, Higuaina czy Dybali.

Tutaj wydaje się że Chiesa jest opcją lub Zaniolo który może tam zagrać a tak naprawdę potrzebujemy rezerwoego więc od biedy Zaniolo mógłby iść.

Natomiast jeżeli chemy grać 4-3-1-2 to nie możemy się pozbyć Dybali bo jeden z dwójki napastników powinien być kreatywny, wtedy na OP musiałby regularnie grać Pjanić/Ramsey co wydaje się sensowną opcją.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 11:36

Dwójka Manzdukic - Higuain psują sprawę.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 12:46

Push3k pisze:Kean odejdzie, bo Jugola nikt nie chce, a El Hamburger nie ma zamiaru się ruszać? :ahsisi:
Jezeli ktorys z nich zostanie, to bedzie zenada. Nie wiem po co przedluzali umowe z Mario.

Bron nas Boze od Hysaja. To juz trzeba bylo brac tego Trippera. Oby Cancelo zostal, lub przyszedl Perreira, bo Hysaj to jest dramat. Gosc za cala kariere ma takie staty jak konkretny PO w jednym sezonie.


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 12:48

Wymiana Dybali na Eriksena wydaję się być naprawdę korzystna pod każdym poza marketingowym punktem widzenia(przynajmniej tak mi się wydaję ale specem nie jestem).
Jak pewnie nie wiele osób chciałbym pozostania Higuaina.
Chętnie zobaczył bym taką 11
Szczęsny - Cancelo De Ligt Chiellini Sandro- Can Pjanić Rabiot - Eriksen - Higuain Ronaldo
Wprowadzając jedną zmianę spokojnie przechodzimy na 4 3 3.
Costa grywał w Bayernie na środku za napastnikami jest też Ramsey który pasuje na 3/4.
Nie oglądałem sparingów dlatego zastanawiam się czy nowy Juventus dalej opiera ataki na skrzydłach ?
Tyle że do 4312 bardzo przydałby się Dybala i to mogło by być dla niego całkiem nowe rozdanie. Jestem bardzo ciekawy jak to poukłada Sarri bo jeszcze sporo niewiadomych co do podstawowego ustawienia i personaliów.
Chętnie przeczytam jakieś przewidywania ekspertów(również z JP :D ) jak może to wyglądać :)


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 12:55

Virgil pisze:Natomiast jeżeli chemy grać 4-3-1-2 to nie możemy się pozbyć Dybali bo jeden z dwójki napastników powinien być kreatywny, wtedy na OP musiałby regularnie grać Pjanić/Ramsey co wydaje się sensowną opcją.
To chyba Cristiano jest wystarczająco kreatywny ;)

Ja byłbym skłonny pozbyć się Dybali, bo on od bardzo dawna mnie już nie przekonuje i tej swojej domniemanej kreatywności dawno nie uwidaczniał niezależnie od pozycji na jakiej grał i od tego kto mu nie partnerował. Myśle że i Paolo może przydałaby się zmiana otoczenia, bo wyraźnie od 2 lat zatrzymał się w rozwoju. Może potrzebuje nowego wyzwania w życiu.
Nie obraziłbym się na wymianę Dybali za Eriksena, bo to silny ofensywny pomocnik, który w lidze włoskiej akurat mógłby się sprawdzić. Do tego gdyby przyszedł Zaniolo to mógłby się od kogo uczyć, bo to gracz o zbliżonym profilu.

Myśle jednak że naszym włodarzom zamiast Eriksena bardziej marzy się Pogba jeśli już za kogoś mieliby wymieniać Paolo.
Dempsej pisze:Wymiana Dybali na Eriksena wydaję się być naprawdę korzystna pod każdym poza marketingowym punktem widzenia(przynajmniej tak mi się wydaję ale specem nie jestem).
Duńczyk jest chyba ze „stajni” Nike wiec to już byłby pewien kłopot dla naszych marketingowców. Co by nie powiedzieć to nasz Paolo chyba dobrze się wpisuje w nasza obecną strategię marki. Zresztą na wszystkich materiałach promocyjnych widać, że on i Pjanic wiodą główny prym i to mimo ostatnio bardzo kiepskich sezonów w ich wykonaniu. No ale noszą buty z trzema paskami i to wystarcza.
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2019, 13:05 przez Azrael, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 13:03

Dybala 2 sezony temu grając jako napastnik : 22 bramki w SA i 5 asyst. W ogóle nie przekonuje od tak dawna. :facepalm:
Ronaldo w zeszłym sezonie 21 bramek.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 13:04

Ja bym się ucieszył jakby Cancelo przesunięto permanentnie do przodu, bo w obronie on gra dno.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 17:21

Push3k pisze:Ja bym się ucieszył jakby Cancelo przesunięto permanentnie do przodu, bo w obronie on gra dno.
Raczej nie ma na to szans. Krążą tez coraz silniejsze słuchy, że w poprzednim sezonie zdążył się pokłócić z kilkoma zawodnikami i Allegrim. Ronaldo próbował niby jakoś to załagodzić, ale gdzie tam...wszystko szybko doszło do Agnelliego i klamka zapadła. Gość siedzi na walizkach i z nudów sprawdza sobie loty do Manchesteru.


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 17:32

Mam nadzieję, że Dybala zostanie. Patrząc na sposób gry Sarriego, to super się sprawdzi jako 9. Wg mnie klepanie piłki środkiem plus jego dobre wykończenie dadzą nam i jemu dużo radości :happy:


Obrazek
Zablokowany