Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 00:48

Takie mamy realia, że jak po piłkarza zgłasza się klub z topu to nagle okazuje się, że na rynku praktycznie nie ma już tanich zawodników. Włoch, czy nie Włoch, takie teraz obowiązują reguły. Lile za Nicolasa Pepe woła sobie kwoty w okolicach 100 mln E więc ewidentnie widać, że czasy Aubameyangów za 13 mln E przeminęły.

Chiesie mogę tylko współczuć - nie za fajnym musi być fakt, że jest się więźniem pracodawcy.

Dziwne, że nikt nie skomentował Danego Rose'a :D


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 07:59

Sytuacja Dybali przypomina mi kiedyś akcję z Diego.
Też przekonywali, że może grać wszędzie, a chodziło jedynie o podniesienie ceny. Myślę, że jak przyjdzie dobra oferta i zamiast Dybali, będziemy mogli ściągnąć Icardiego to zarząd się nie zawaha.


jaccek24

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 102
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 08:02

Arbuzini - sorry jakim więźniem?? ma kontrakt zarabia fajną kasę, sorry ale jak można takie bzdury pisać??
Czy go ktoś zmuszał do podpisania takie kontraktu ??
Czy on zarabia 2 tys EUR?
Roco jest Amerykaninem, a tam w ligach zawodowych zawodnicy jak mają kontrakt to nie mają nic dogadania ( zarabiają grubą kasę, ale co do transferów nie mają nic dogadania). Więc stąd pewnie takie podejście.
I dobrze bo trochę robi się zbyt duży problem ze strajkującymi zawodnikami.
Ktoś powinien zrobić z tym porządek - kontrakt jest to trzeba go respektować, pytanie czy jakiś zawodnik jak będzie grał słabiej to pójdzie to prezesa i poprosi o obniżkę wynagrodzenia???


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 09:01

Jeżeli oddamy Dybale to napewno przyjdzie jakis TOP.

Jeżeli będzie to wymiana Dybała>Icardi to głupia decyzja.
To musi byc lepsza 10.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 09:09

Adrian27th pisze:Jeżeli oddamy Dybale to napewno przyjdzie jakis TOP.

Jeżeli będzie to wymiana Dybała>Icardi to głupia decyzja.
To musi byc lepsza 10.
Gdzie masz miejsce dla 10 w ustawieniu 4-3-3 ?

Sprzedać póli ktoś da się jeszcze na niego nabrać.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 09:16

Bo ma być to konkretny strzał i nie cnodzi o Icardiego, którego weźmiemy pod warunkiem pojawienia się dobrej okazji bo nikt za niego nie da 50 mln. SMS blisko podobno MU, Pogba według mniej odejdzie do Realu a Juve śmierdzi mi... szkoda pisać nawet.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 09:26

MRN pisze:Bo ma być to konkretny strzał i nie cnodzi o Icardiego, którego weźmiemy pod warunkiem pojawienia się dobrej okazji bo nikt za niego nie da 50 mln. SMS blisko podobno MU, Pogba według mniej odejdzie do Realu a Juve śmierdzi mi... szkoda pisać nawet.
Nie Neymar nie przyjdzie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 09:58

Wiem, że nie przyjdzi, nie ma na to szans ale te doniesienia działają mi na nerwy. Jeżeli pozbędziemy się Dybali. Igły to wiadomo że ofensywę wzmocni ktoś mocny.


Obrazek
kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 10:09

jaccek24 pisze:Arbuzini - sorry jakim więźniem?? ma kontrakt zarabia fajną kasę, sorry ale jak można takie bzdury pisać??
Czy go ktoś zmuszał do podpisania takie kontraktu ??
Czy on zarabia 2 tys EUR?
Roco jest Amerykaninem, a tam w ligach zawodowych zawodnicy jak mają kontrakt to nie mają nic dogadania ( zarabiają grubą kasę, ale co do transferów nie mają nic dogadania). Więc stąd pewnie takie podejście.
I dobrze bo trochę robi się zbyt duży problem ze strajkującymi zawodnikami.
Ktoś powinien zrobić z tym porządek - kontrakt jest to trzeba go respektować, pytanie czy jakiś zawodnik jak będzie grał słabiej to pójdzie to prezesa i poprosi o obniżkę wynagrodzenia???
Arbuzini ma tutaj trochę racji kolego - z tego co udało mi się wyczytać kilka tygodni temu to cały spór polega na tym że były właściciel Fiorentiny obiecał Federico że nie będzie robił mu żadnych przeszkód przy letnim transferze (o ile zostanie we Fiorentinie jeszcze jeden rok - mowa oczywiście o sezonie 18/19) W czerwcu klub przejął Commisso, wszystkie wcześniejsze ustalenia poszły do lamusa i biedny Chiesa jest w du..e :hello:


jaccek24

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 102
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 10:50

niby tak, ale kontrakt to kontrakt, podpisywały go obie strony.
Nie mówimy tu o biednej osobie i czy mu się to podoba to musi go wypełnić.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 10:50

Według mnie Chiesa nie przyjdzie ale przewiduję, że przybędzie Icardi i ktoś do środka pomocy i to będzie ktoś konkretny.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 11:03

MRN pisze:Według mnie Chiesa nie przyjdzie ale przewiduję, że przybędzie Icardi i ktoś do środka pomocy i to będzie ktoś konkretny.
Ja myślę, że Icardi przyjdzie dopiero jak Higuain będzie wylatywał, a na to trzeba chwilkę poczekać. Chociaż w sumie nie wiem w sumie kto odejdzie, bo ploty mówią o 1-2 z całej czwórki Higuain, Mandzukic, Kean, Dybala.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 11:12

Bo nam się nie śpieszy, to inter ma problem. Myślę, że Igła odejdzie a przynajmniej wszystko na to wskazuje.


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 11:27

jaccek24 pisze:niby tak, ale kontrakt to kontrakt, podpisywały go obie strony. Nie mówimy tu o biednej osobie i czy mu się to podoba to musi go wypełnić.
Nie obchodzi mnie status finansowy Chiesy. To jest młody człowiek, w mojej opinii zdolny, a kisi się w coraz gorszym klubie, mimo że miał obiecane co innego.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 11:46

Za 80mln i tak bysmy go nie kupili. Po tym roku będzie miał ostatnie 2 lata kontraktu i cena spadnie, jak nie to za 2 lata.


Zablokowany