Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 09:24

No trochę jesteśmy zblazowani. Co roku poprawiamy skład. Parę lat temu było brak wysokiej klasy rezerwowych to ich dokupili.
Nażekamy na pomoc a pamiętajmy że jeszcze rok temu Sturaro grał u nas.

Ja się nie mogę doczekać nowego sezonu i nowej taktyki. Tak, poczekamy trochę za nim sie zgrają i dostosują ale będzie dobrze.
Pewnie też po roku będa następne przetasowania, kto się nei sprawdzwił, nie pasuje trenerowi.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 09:40

Parę lat temu nikt nie traktował nas poważnie w trakcie mercato ale teraz doszło do tego, że kibice Barcelony trzęsą porami że strachu, że zwiniemy im Neymara. Pomijając fakt, że z Neymarem to fakenews to jednak pokazuje jak to się wszystko zmieniło. Oczywiście są pojedyncze głosy, że to darmowe odpady których nikt nie chciał, De Ligt poleciał na kasę bo inaczej wybrałby karierę ale to jednostki przepełnione goryczą i zazdrością.


Obrazek
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 10:57

Szkoda mi tego Higuaina bo koleś nie zrobił nic złego, a nosa ma niesamowitego, ale rozumiem...postanowiono, że głównym strzelcem ma być CR7 i już.


Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 12:47

Przyszła mi do głowy jeszcze jedna kwestia przeciw rezygnowaniu z "za szerokiej" ławki w ataku; Sarri, który gdziekolwiek trafił, był besztany za brak rotacji. Lepszej okazji do poprawienia tego aspektu mieć nie będzie.

Dodatkowo, mimo, że liczę na znaczne zmniejszenie liczby kontuzji po wymianie feralnego sztabu Maksa, to nie ma co spodziewać się cudów i ktoś raczej się połamie. Lepiej być na taką opcję przygotowanym (nawet kosztem niezadowolenia paru graczy), zwłaszcza że w kluczowych momentach LM zwykle nam tej ławki brakowało.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 13:54

Shadow Marshall pisze:Szkoda mi tego Higuaina bo koleś nie zrobił nic złego, a nosa ma niesamowitego, ale rozumiem...postanowiono, że głównym strzelcem ma być CR7 i już.
Ja tam go lubie. Bardziej męczy mnie to że Mandzukić u nas gra, a Igłe chcą odpalać.

Z dwojga złego to niech już Grubcio zostanie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 15:03

Adrian27th pisze:
Shadow Marshall pisze:Szkoda mi tego Higuaina bo koleś nie zrobił nic złego, a nosa ma niesamowitego, ale rozumiem...postanowiono, że głównym strzelcem ma być CR7 i już.
Ja tam go lubie. Bardziej męczy mnie to że Mandzukić u nas gra, a Igłe chcą odpalać.

Z dwojga złego to niech już Grubcio zostanie.
A klub nie chce oddać obu by ściągnąć Icardiego?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 16:12

Obyśmy odpuścili tego Icardiego. Ustawić na 9tce Dybale, a w rezerwie Kean. Higuainowi dziękujemy. Gość nie ma szybkości, nie potrafi się zastawić. Poza tym nigdy za nim nie przepadałem. Zobaczymy, czy będzie jeszcze jakaś niespodzianka w to mercato :)


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 16:46

Rottweill pisze:Przyszła mi do głowy jeszcze jedna kwestia przeciw rezygnowaniu z "za szerokiej" ławki w ataku; Sarri, który gdziekolwiek trafił, był besztany za brak rotacji. Lepszej okazji do poprawienia tego aspektu mieć nie będzie.

Dodatkowo, mimo, że liczę na znaczne zmniejszenie liczby kontuzji po wymianie feralnego sztabu Maksa, to nie ma co spodziewać się cudów i ktoś raczej się połamie. Lepiej być na taką opcję przygotowanym (nawet kosztem niezadowolenia paru graczy), zwłaszcza że w kluczowych momentach LM zwykle nam tej ławki brakowało.
Czyli nie rezygnujmy z szerokiej ławki, bo mamy trenera, który z ławki nigdy nie korzysta? :-) Dla mnie argumentacja niesamowita.

Chciałbym na 9 Dybale i Keana, bo ten Icardi mi nie pasuje do koncepcji Sarriego. Wolałbym zamiast nowej dziewiątki, nowego pomocnika.
Piszą dzisiaj, że Milinkovic-Savic idzie do manU za 70mln plus bonusy. Ciekawe ile te bonusy. No i oznacza to chyba, że Pogba idzie do Realu.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 16:51

Alexinhio-10 pisze:Obyśmy odpuścili tego Icardiego. Ustawić na 9tce Dybale, a w rezerwie Kean. Higuainowi dziękujemy. Gość nie ma szybkości, nie potrafi się zastawić
Czyli wypisz wymaluj Dybala xd


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 19:46

wagner pisze:
Alexinhio-10 pisze:Obyśmy odpuścili tego Icardiego. Ustawić na 9tce Dybale, a w rezerwie Kean. Higuainowi dziękujemy. Gość nie ma szybkości, nie potrafi się zastawić
Czyli wypisz wymaluj Dybala xd
Nom, dokładnie. Jeden i drugi to typowe 9tki...


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2557
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 20:34

Osgiliath pisze:
Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy puścili Keana za jakieś 30 mln, ale z klauzulą odkupu. Puszczenie młodziaka bez tej klauzuli uważałbym za zbrodnię. Podobnie Demirala.
W ogóle sam fakt chęci sprzedaży Demilara (czy nawet Ruganiego) mnie irytuje, bo już tyle było wałkowane, że piątkę defensorów potrzebujemy.
Tylko co my możemy zrobić jeśli Kean, któremu pozostał ostatni rok kontraktu nie chce podpisać nowej umowy, bo oczekuje olbrzymiej podwyżki (pewnie za namową Raioli). Dlatego jeśli nie dogadamy się z Moise, to lepiej go puścić teraz za te 30 mln € np. do Evertonu nawet bez tej klauzuli odkupu niż za rok oddać go za darmo. Podejrzewam, że właśnie ta klauzula może zawadzać innym klubom, które najzwyczajniej w świecie nie chcą nam ogrywać zawodników.
Odnośnie środka obrony, to w pełni się zgadzam, bo przy problemach Chielliniego z urazami (głównie łydki) ewidentnie potrzebujemy 5 stoperów. Pytanie tylko czy taki Rugani godzi się na bycie przez kolejny sezon rezerwowym, bo może lepiej jest go gdzieś wypożyczyć lub ewentualnie sprzedać, a na zapchajdziurę ściągnąć kogoś po 30 roku życia.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 21:09

Taka cisza, a dość mocno łączy się nas z Danym Rose, co na pewno oznaczałoby wypożyczenie Pellegriniego. Coraz śmielej pisze się też o Chiesie, który chce odejść z Violi, a raczej uciec, bo tam może czekać go walka o utrzymanie, a nie o Ligę Europejską. Nie ma się więc mu co dziwić, a ja bardzo chętnie bym go w naszych barwach widział.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 21:17

Arbuzini pisze:Taka cisza, a dość mocno łączy się nas z Danym Rose, co na pewno oznaczałoby wypożyczenie Pellegriniego. Coraz śmielej pisze się też o Chiesie, który chce odejść z Violi, a raczej uciec, bo tam może czekać go walka o utrzymanie, a nie o Ligę Europejską. Nie ma się więc mu co dziwić, a ja bardzo chętnie bym go w naszych barwach widział.
Dzisija było spotkanie Chiesy z ludźmi Violi i nowy właściciel po raz kolejny powiedział, że Chiesa zostaje we Fiorentinie.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 21:29

Chiesa to poroniony pomysł. Płaci się za to, że Włoch i syn Enrico.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2557
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 21:38

@towalski
Za taką cenę jaka się pojawiała w mediach, to zakup Chiesy byłby rzeczywiście poronionym pomysłem. Już lepiej należało się pozbyć Cuadrado i w jego miejsce wypróbować Orsoliniego, ale obecnie nie ma już takiej opcji.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany