Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 12:42

Grzechem było by nie skorzystać jeżeli Manchester faktycznie rzucił by się na Matuidiego.. niestety priorytetem powinno być pozbycie się Khediry z pomocy nie wspominając już o Mario i Gonzalo.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 12:50

Oj podlizuje się młody podlizuje.



Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 13:30

towalski pisze:Wg nich, 20-25 za takiego grajka to czysta promocja.
Po tym co grał w Juve, to jest promocja dla Juve. Komiczne, że został mistrzem świata. Może i ma ukryty jeszcze potencjał, ale ma już 32 lata, będzie ciężko o formę.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 13:36

Poprostu pisze:De Ligt

Sarri przekonał mnie do dołączenia do Juve.
Te słowa mogą być czymś więcej niż podlizywaniem się trenerowi. Przecież w jego przemówieniu podczas fety mistrzowskiej właśnie słowa o ofensywnym futbolu wybrzmiały najmocniej - ten chłopak jest skrojony do Sarriball i to właśnie wizja trenera mogła być tym co przekonało Holendra do transferu (jasne, większa gaża też zrobiła swoje :-) ).

Rysuje mi się w głowie wizja tego co może wyjść z tego chłopaka za parę lub kilkanaście lat (jeżeli żadne kontuzje czy wydarzenia pozaboiskowe nie staną na przeszkodzie) - cholernie charyzmatyczny trener który już w wieku -nastu lat zderzał się z wizją amsterdamskiego futbolu i specyfiką gry na boiskach Italii. Dawno tak nie podjarałem się żadnym transferem Juventusu.


jakiś kretyn na forum Manchesteru United pisze:Wg. La Gazzetto dello Sport Juve interesuje się Milikiem. Za Moratę. W sumie dla niego byłby fajny kierunek, bo na Leicester za wcześnie jeszcze
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 13:38

Il_Bianconero pisze:Matuidi jako rezerwowy mógłby zostać. Bo przy odejściu jego i Khediry znowu zwęża się nam liczba graczy mogąca grać w środku.
Dla mnie nie ma problemu, zwłaszcza jeśli MU proponuje taki hajs. Zawsze można przejść na 4-2-3-1 lub 3-4-3 bez straty jakości. Ogólnie liczę, że kogoś do tej Anglii uda się wypchnąć. Okienko otwarte jeszcze przez 20 dni, a taka Aston Villa wydała na transfery 100 mln € Także może ktoś byłby chętny np. na Mario :pray:

Neymar w Juve :shock:
Ostatnio zmieniony 19 lipca 2019, 13:49 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Bulentus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2007
Posty: 120
Rejestracja: 25 lutego 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 13:46

Fajny wywiad o Demiralu: https://www.juvefc.com/merih-demiral-qa ... 9qWfvvw1bM

De Ligt + Demiral na następne lata? Potencjał mocarny!


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 13:52

Icardi lub Neymar i nie mam pytań.

Będzie na pewno bomba.


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 14:08

Nie znam sytuacji finansowej naszego klubu, ale uważam, że jakby Agnelli chciał to by Neymara sprowadził. Głównymi czynnikami umożliwiającymi to byłyby:
- wartość marketingowa Neymara (= zwiększone przychody klubu),
- sprzedaż Dybali,
- (lub) sprzedaż Costy,
- (lub) sprzedaż Dybali i Costy,
- (lub do tego wszystkiego) sprzedaż Cancelo,
- otwarta chęć zmiany klubu przez Neymara, potwierdzona przez środowisko PSG,
- chęć gry Neymara u boku CR.

Mówi się, że PSG nie chce sprzedawać Neymara za mniej niż ~220mln, ale myślę, że trochę zeszliby z ceny zw względu na sytuację Neymara w klubie oraz jego częste kontuzje. Z ceny nie zeszliby zapewne dla Barcelony.

Znaków zapytania przy Brazylijczyku byłoby sporo:
- czy będzie prowadził bardziej profesjonalny styl życia,
- czy nie będzie robił kwasu w szatni (gwiazdorzenie, spór z Cavanim),
- czy można go śmiało upchać razem z CR nie zapominając o obowiązkach defensywnych zespołu,
- czy druga tak wysoka pensja w klubie nie przerasta naszych możliwości,
- czy opłaca się podejmować ryzyko mając na uwadze jego bardzo częste problemy z kontuzjami, w dodatku w kluczowych fazach sezonu,
- czy taki piłkarz 'nadaje się' do Serie A,
- czy wiek będzie przeszkodą dla takiego zawodnika (bazuje on na szybkości/zwrotności).

Moja opinia:
zawodnik jest genialny, technicznie najlepszy na świecie, ale biorąc pod uwagę wszystkie czynniki na miejscu zarządu odrzuciłbym ten pomysł. Kwestą kluczową jest jego podatność na kontuzje.

Jako fan oczywiście niesamowicie bym się jarał mając w składzie CR i Neymara, aczkolwiek nie chciałbym poświęcać ani Cancelo ani Douglasa Costy.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 14:15

Nie, nie, nie w kwestii Neymara. Gdyby jeszcze szło z utemperowaniem jego głowy, to myślę, że dałoby radę, ale kontuzje? Za tę kwotę? Nie.
Zostańmy z Dybalą, a hajs albo dajmy w pana X do środka, albo w ogóle zostawmy na kolejny rok, bo zakładam, że wtedy Chiesa już bankowo opuści Violę.

Równie dobrze moglibyśmy przypieczętować Tonallego za hajs i dobre słowo dla prezza Brescii.

Edit:
Pavel gdzieś zmyka (po kolejny transfer :-) )


Szybko, ustalajcie, jakie samoloty gdzie odlatują ;)


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 14:24

Szczerze to ja wątpię, że my pozyskamy jeszcze kogokolwiek. Póki co nie ma miejsca dla nikogo i trzeba wypchnąć z klubu kilka nazwisk. Mamy 7 pomocników na 3 pozycje i 9 napastników również na 3 pozycje. Ewidentnie musi odejść Khedira i Matuidi oraz Pjaca, Cuadrado, Higuain i Mario.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 14:30

Khedira nie jedzie do Azji, więc będzie pierwszy. Sądzę, że za nim pójdzie Mario. Pjacę można i za czapkę gruszek sprzedać, bo cholera wie, kiedy on będzie przydatny do gry po drugiej kontuzji kolana. Kwadrat jest o tyle niewiadomą, że przy pozostaniu Cancelo nie ma dla niego miejsca, a tylko sprzedaż Portugalczyka czyniłaby Juana przydatnym na (o zgrozo) RB. Najgorzej ofc Igła, bo za Matuidiego (jak widać przy zainteresowaniu psg i kilku klubów) da się zarobić.

Kiedy to okienko się kończy? ~w połowie sierpnia, czy na koniec miesiąca, bo chyba jakieś zmiany były przez kluby głosowane, ale nie drążyłem tematu.


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 14:32

LukaszG / DLuGi pisze:Szczerze to ja wątpię, że my pozyskamy jeszcze kogokolwiek. Póki co nie ma miejsca dla nikogo i trzeba wypchnąć z klubu kilka nazwisk. Mamy 7 pomocników na 3 pozycje i 9 napastników również na 3 pozycje. Ewidentnie musi odejść Khedira i Matuidi oraz Pjaca, Cuadrado, Higuain i Mario.
A czemu Matuidi i Cuadrado muszą odejść?


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 14:32

Toż to Pogba bardziej realny niż ten Neymar :)
Opanujcie się.

P.S. Pogba i tak nie przyjdzie, więc Neymar ...


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 14:35

playmaker pisze:A czemu Matuidi i Cuadrado muszą odejść?
W pierwszej kolejności, żeby uszczuplić kadrę i zarobić. Do tego są starzy i przeciętni, więc w nowym Juve dużego pożytku z nich nie będzie.

Okienko w Italii kończy się 2 września o 20:00 - https://www.transfermarkt.pl/statistik/transferfenster


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 14:38

playmaker pisze:
LukaszG / DLuGi pisze:Szczerze to ja wątpię, że my pozyskamy jeszcze kogokolwiek. Póki co nie ma miejsca dla nikogo i trzeba wypchnąć z klubu kilka nazwisk. Mamy 7 pomocników na 3 pozycje i 9 napastników również na 3 pozycje. Ewidentnie musi odejść Khedira i Matuidi oraz Pjaca, Cuadrado, Higuain i Mario.
A czemu Matuidi i Cuadrado muszą odejść?
Bo nic nie dają drużynie?


Zablokowany