Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 10:48

Zaufajcie zarządowi bo wiedzą co robią i nie rozumiem tych płaczów nad Keanem...pójdzie to pójdzie, za Icara może iść bo Icar to killer pola karnego, który przez większą część sam ciągnął za uszy ten beznadziejny inter.
A kto powiedział, że Dybala ma być naszą "9" ? Tylko La Stampa, ok :ok:
Nie wiemy dlaczego Fabs chce oddać Keana ale powody ładnie powyżej opisał kolega. Są to bardzo prawdopodobne opcje tym bardziej, że jego agentem jest Raiola. Lubię Raiolę bo dobrze wychodzimy na współpracy z nim ale facet w pierwszej kolejności zabezpiecza własne interesy czyli jak na agenta przystało.
Kruczenzo pisze:Dla mnie Romero to nic specjalnego, cos tam gosciu potrafi
Zgadzam się z tym ale to samo można odnieść w stosunku do Keana...coś tam potrafi ale bez szału, obaj to melodia przyszłości i nie wiadomo co z nich będzie. Nad Keanem są lamenty, jeżeli jest okazja obniżyć nim cenę za Icara to promocja dla nas. Nawet jak odejdzie Mandżu, Igła to dla młodego nie będzie miejsca bo my potrzebujemy napastnika gotowego do gry na najwyższym poziomie.


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 10:53

MRN pisze:nie rozumiem tych płaczów nad Keanem..
Nie popadaj w skrajności, nikt nie płacze, co najwyżej głośno myśli. Jeszcze kilka miesięcy temu forum spuszczało się nad tym jakiego future topa mamy, a teraz łatwą ręką chcemy go oddać żeby mógł do nas przyjść toksyczny Icardi, który z góry na dół rozpieprzył szatnię Interu. To świetny piłkarz, bez wątpienia, ale nie wiem czy nam niezbędny.

I tak - wiem, że Kean też lekkiego charakteru nie ma. Jednak na ten moment problemy z młodym a problemy z Icarem to nieporównywalne kwestie. No nic, trzeba ufać zarządowi i zobaczymy jakiego kształtu nabierze ta drużyna.

Ps. De Ligt... :czytaj: :uklon:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 10:57

kdzr pisze:Nie popadaj w skrajności
Nie popadam, ufam naszemu zarządowi i myślę, że to zaufanie nie jest bezpodstawne. Już wielu mieliśmy takich, którzy dobrze rokowali i mieli być kolejnymi Messimi itd. Długo by wymieniać ale dla chłopaka tutaj nie będzie miejsca i sam Raiola nie pójdzie na coś takiego aby młody grał jedynie ogony. Ale to póki co tylko spekulacje, jeżeli Marotta złapałby ten haczyk to plus dla Paraticiego.


Obrazek
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 11:13

jackop pisze:
ketraB pisze:Ja mam taką serdeczną prośbę do kolegi, żeby jednak odnosić się do słów które ja napisałem.
No przecież się odniosłem :think: Wyraźnie napisałeś ilość: ok Zarząd: ok.

Nie potrafisz uargumentować swojego zdania, nie podajesz żadnej kandydatury, a swoim oryginalnym postem wniosłeś tyle wartościowej treści, co ja pisząc teraz: uważam, że nasz boczny atak jest przeciętny, powinniśmy dołożyć tam zawodnika światowej klasy.

I jeszcze piszesz mi na odchodne, że moja próba wejścia z Tobą w dyskusję na temat transferów do pomocy nie za wiele wniesie do tematu: Mercato Dyskusja.

#Smuteczek
Zastanawiam się dlaczego wycinasz z mojej wypowiedzi jakąś część i tylko do niej się odnosisz. Napisałem wyraźnie, że pracę zarządu oceniam dobrze, ale przydałby się ktoś mocny w pomocy. Czego nie rozumiesz? Co tu argumentować? Mam Ci udowadniać, że Ramsey i Rabiot nie są graczami TOPowymi? Czy są nimi Bentancur, Can, Khedira? Dla mnie po prostu nimi nie są. Gdyby było tak dobrze, to nie staralibyśmy się o Pogbę.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 11:21

Wszyscy cieszymy się De Ligtem jako o prawdziwym liderze obrony na lata, chłopak jest wspaniały ale chciałbym jeszcze coś zauważyć:)
U nas obrońcy strzelają bramki, Chellini, Bonucci czy teraz De Ligt.
Przy kornerach będzie to zabójcze;)
mając Kielona i De Ligta w polu karnym rywala;)


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 11:24

[10:54] La Stampa przytacza cytat z Mauro Icardiego, który po decyzji zarządu od odsunięciu go od treningów z drużyną miał zagrozić, że nigdzie się nie ruszy z Mediolanu i będzie pobierał pensję przez kolejne 2 lata.

info z Che Juventus.

No takich piłkarzy potrzeba w Juve, nie ma to tamto. :facepalm:


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 11:24

sebatiaen pisze:Wszyscy cieszymy się De Ligtem jako o prawdziwym liderze obrony na lata, chłopak jest wspaniały ale chciałbym jeszcze coś zauważyć:)
U nas obrońcy strzelają bramki, Chellini, Bonucci czy teraz De Ligt.
Przy kornerach będzie to zabójcze;)
mając Kielona i De Ligta w polu karnym rywala;)
Właśnie najczęściej jak ten jegomość uderza piłkę głową to leci ona 5m nad bramką...

Jakieś loty dziś Amsterdam-Turyn? :snack:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 11:24

Poprostu pisze: La Repubblica

Icardi: 'mam jeszcze dwa lata kontraktu, będę pobierał wypłatę i nigdzie nie odejde'
Miód na moje uszy. Nie lubię tego typu - "jednowymiarowych" napastników. Trochę nie te czasy.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 11:29

Jeżeli Icar faktycznie nie ruszy się z interu to będzie jazda :-)
To bardzo drogi w utrzymaniu gracz i interu nie stać na trzymanie go na trybunach 2 lata :D
Ale ciężko w to uwierzyć bo chłopak jest ambitny.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 11:33

MRN pisze:Jeżeli Icar faktycznie nie ruszy się z interu to będzie jazda :-)
To bardzo drogi w utrzymaniu gracz i interu nie stać na trzymanie go na trybunach 2 lata :D
Ale ciężko w to uwierzyć bo chłopak jest ambitny.
to ze ambitny to jedno ale i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to drugie, przeciez on wylecial ze szkolki Barcelony


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 11:35

Robaku pisze:
MRN pisze:Jeżeli Icar faktycznie nie ruszy się z interu to będzie jazda :-)
To bardzo drogi w utrzymaniu gracz i interu nie stać na trzymanie go na trybunach 2 lata :D
Ale ciężko w to uwierzyć bo chłopak jest ambitny.
to ze ambitny to jedno ale i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to drugie, przeciez on wylecial ze szkolki Barcelony
Za co?


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 11:38

Nie wiem skąd przekonanie że Icardi jest ambitny.

Facet w ogóle nie interesuje się piłką nożna, jest to dla niego tylko praca którą potrafi wykonywać, ale nie przynosi mu wiele radości bo nie lubi tego sportu oglądać.

Uważam że jest to naprawdę zbędny wydatek.

Mając w ataku Dybale,Coste,Berne,CR7,Keana i nawet Igłę.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 11:38

Różnymi przymiotnikami można określić Maurito, ale ambitny nie jest jednym z nich Obrazek

@MRN Przeraża mnie Twoja obsesja na punkcie Interu. Jarasz się tym Icardim tylko ze względu na to, że Juventus zagrałby im na nosie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 11:43

Nie, po prostu lubię Icardiego, uważam go za świetnego napastnika. Jeżeli lubisz kopać to kop, trafisz na to samo.
Przeszkadza Ci to, że uważam go za dobrego zawodnika i chciałbym go w Juve czy przeszkadza Ci to, że mam inne zdanie od Twojego ?
Poza tym - przyjdzie to się ucieszę, nie przyjdzie to płakał nie będę bo mamy kim grać w ataku.
W każdym aspekcie w którym mam inne zdanie od Twojego, zwracasz mi uwagę, uważasz, że Ty jesteś nieomylny i masz zawsze rację ?


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2557
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 11:50

albertcamus pisze:[10:54] La Stampa przytacza cytat z Mauro Icardiego, który po decyzji zarządu od odsunięciu go od treningów z drużyną miał zagrozić, że nigdzie się nie ruszy z Mediolanu i będzie pobierał pensję przez kolejne 2 lata.

info z Che Juventus.

No takich piłkarzy potrzeba w Juve, nie ma to tamto. :facepalm:
Icardi przypadkiem nie jest jakimś kuzynem Higuaina? :P


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany