Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 20:23

Alexinhio-10 pisze: Don Paolo Fajnie to nawet wygląda. tylko za tego Icara wolałbym Eriksena ;)
Podejrzewam, iż ewentualne przyjście Icardiego do Juve wiązałoby się z tym, że Argentyńczyk byłby dostępny w promocyjnej cenie w okolicy 50 mln €. Natomiast Eriksen mimo tego, iż za rok kończy mu się umowa z Totkami i tak kosztowałby pewnie ponad 80 mln € (co też jest dość przystępną kwotą, bo w normalnych warunkach pewnie zażądaliby za niego ze 150 baniek). Oba te transfery na chwilę obecną i tak są dla nas dość problematyczne, bo warunkiem koniecznym potencjalnego zakupu Duńczyka jest konieczność sprzedaży Pjanica, a pozyskanie Maurito nastąpiłoby dopiero po pożegnaniu z dwójką spośród zestawu: Higuain, Mandżu, Kean.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 21:30

Tony :ok:

Nikt nie narzeka. Jak Wy lubicie kategoryzowac ludzi i wszystko. Po prostu wydaje sie, ze brakuje kogos mega do pomocy. W kazdym badz razie jezeli Sarri uwolni Pjanica to z Canem, Rabiotem i Ramseyem powinno byc dobrze.

kdzr Tonowales wszystkich, ktorzy wysmiewali sie z MRN i ludzi co wierzyli w Pepa, a sam juz probujesz wbijac gdzies szpilke.

kdzr Nikt tu rzeczywistosci nie zaklamuje, bo czy to Pjanicowi, Canowi, Rabiotowi, czy Ramseyowi do Pirlo/Pogby/ Vidala troche brakuje ;) Co oczywiscie nie znaczy, ze nie wystrzela.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2019, 23:25 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 2 razy.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 22:08

Próbować wbić szpilkę, a nie zakłamywać rzeczywistości, to dwie różne rzeczy, ale skoro tak to odbierasz - ok.

Zwyczajnie uważam, że kto by do Juve nie przyszedł, znajdzie swoich antyfanów potrafiących mniej, lub bardziej konkretnie uargumentować swoje podejście do danego zawodnika, to wszystko, nikogo nie mam zamiaru obrażać, a jeśli tak to wyszło, przepraszam.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 08:02

Większość ludzi na forum wychodzi chyba z założenia że jeżeli ktoś przychodzi za darmo to pewnie tylko na rezerwę. Ramsey i Rabiot zostali sprowadzeni jako zawodnicy do pierwszego składu z gwiazdorskimi kontraktami. Nie widzę już tutaj miejsca na KOLEJNEGO Topa (tak kolejnego bo uważam obu zawodników za czołówkę światową) do pomocy. Mamy rownież Pjanicia, Cana, Bentancura Matuidiego i (wciąż) Khedire. Mówcie co chcecie ale takim bogactwem w pomocy na ten moment może się poszczycić bardzo mało zespołów - max 2 lub 3.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 08:12

kamil-8853 pisze:Większość ludzi na forum wychodzi chyba z założenia że jeżeli ktoś przychodzi za darmo to pewnie tylko na rezerwę. Ramsey i Rabiot zostali sprowadzeni jako zawodnicy do pierwszego składu z gwiazdorskimi kontraktami. Nie widzę już tutaj miejsca na KOLEJNEGO Topa (tak kolejnego bo uważam obu zawodników za czołówkę światową) do pomocy. Mamy rownież Pjanicia, Cana, Bentancura Matuidiego i (wciąż) Khedire. Mówcie co chcecie ale takim bogactwem w pomocy na ten moment może się poszczycić bardzo mało zespołów - max 2 lub 3.
Gdybyśmy mieli pomoc Pirlo-Vidal to każdy z tych piłkarzy mógłby grać w pierwszym składzie.
Problem w tym, czy ci zawodnicy są w stanie pociągnąć naszą grę. Taki Matuidi w pomocy Francji wyglądał fajnie, ale wrzucając go do pomocy Pjanic-Khedira już tak dobrze nie wyglądał.
Inna sprawa, że nie wiem czy Pogba albo Milinkovic-Savic są zawodnikami, którzy potrafią ten obraz zmienić. Prędzej uwierzę, że przy Sarrim kimś takim stanie się Pjanić.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 08:39

sprawa z DL wygląda jak z Pepem, "Pep przychodzi", "Pep za tydzień w Juve", "Pep już w następnych tygodniu".
"DL deal do środy", "DL deal w sobotę", a zaraz będzie "DL oficjalnie w Barcelonie ;)"


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
mikus825

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2011
Posty: 27
Rejestracja: 07 maja 2011

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 08:42

marcinek pisze:sprawa z DL wygląda jak z Pepem, "Pep przychodzi", "Pep za tydzień w Juve", "Pep już w następnych tygodniu".
"DL deal do środy", "DL deal w sobotę", a zaraz będzie "DL oficjalnie w Barcelonie ;)"
Ja nie widzę podobieństwa. Wtedy wszystkie poważne źródła informowały o Sarrim. O Pepie mówili jedynie śmieszni guru z VS. Teraz De Ligta w Juve potwierdzają wszyscy najbardziej wiarygodni dziennikarze.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 08:44

Mikus
Dobrze że Ty nie jesteś śmieszny.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 08:48

mikus825 pisze:
marcinek pisze:sprawa z DL wygląda jak z Pepem, "Pep przychodzi", "Pep za tydzień w Juve", "Pep już w następnych tygodniu".
"DL deal do środy", "DL deal w sobotę", a zaraz będzie "DL oficjalnie w Barcelonie ;)"
Ja nie widzę podobieństwa. Wtedy wszystkie poważne źródła informowały o Sarrim. O Pepie mówili jedynie śmieszni guru z VS. Teraz De Ligta w Juve potwierdzają wszyscy najbardziej wiarygodni dziennikarze.
Dokładnie, wyglada to tak jak z Sarrim. Media mówiły dzis / jutro / za 2 dni / etc. o Pepie w zasadzie tylko VS.

Ocena Ramseya i Rabiota byla by inna gdyby byli kupieni, za 30 - 40 mln. To zupelnie zmienia postać rzeczy.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 09:13

Też uważam, że wygląda to jak z Sarrim. Tym bardziej, że nawet Raiola czy prezes Barcy potwierdzają tę wersję.

Swoją drogą zabawnie wygląda argumentacja 'Cancelo nie umie bronić' wraz z informacją 'Nie potrzebujemy prawego obrońcy, mamy Cuadrado'.
Zestawiając to z plotkami, że Juve trzyma poważnych dziennikarzy krótko ('mówicie dobrze albo wcale') oraz z kilkoma plotkami z tych gorszych źródeł, bardziej wierzę, że Jao narobił jakiejś kupy w szatni.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 09:27

Szilgu pisze:'Nie potrzebujemy prawego obrońcy, mamy Cuadrado'
Nie no, ja mam nadzieję, że to żart jest :facepalm: tbh już wolałbym Darmiana na prawej obronie niż Juana.

Cancelo może i by się ogarnął ze swoją defensywą, ale jeśli ma robić jakieś smęty w szatni, to niech idzie.


Fed2012

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2013
Posty: 58
Rejestracja: 19 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 09:31

Filippo911 pisze:
mikus825 pisze:
marcinek pisze:sprawa z DL wygląda jak z Pepem, "Pep przychodzi", "Pep za tydzień w Juve", "Pep już w następnych tygodniu".
"DL deal do środy", "DL deal w sobotę", a zaraz będzie "DL oficjalnie w Barcelonie ;)"
Ja nie widzę podobieństwa. Wtedy wszystkie poważne źródła informowały o Sarrim. O Pepie mówili jedynie śmieszni guru z VS. Teraz De Ligta w Juve potwierdzają wszyscy najbardziej wiarygodni dziennikarze.
Dokładnie, wyglada to tak jak z Sarrim. Media mówiły dzis / jutro / za 2 dni / etc. o Pepie w zasadzie tylko VS.

Ocena Ramseya i Rabiota byla by inna gdyby byli kupieni, za 30 - 40 mln. To zupelnie zmienia postać rzeczy.
Nie wygląda to tak jak z Guardiolą. O przyjściu Hiszpana informowalo tylko to całe VS, najbardziej wpływowe media milczały na jego temat, natomiast chętnie informowali o przyjściu Sarriego. Teraz praktycznie wszystkie media informują że De Ligt jest dograny, ale istnieją pewne rozbieżności między klubami, nawet jego agent oficjalnie to potwierdził. Dogadają się.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 09:52

Osgiliath pisze:
Szilgu pisze:'Nie potrzebujemy prawego obrońcy, mamy Cuadrado'
Nie no, ja mam nadzieję, że to żart jest :facepalm: tbh już wolałbym Darmiana na prawej obronie niż Juana.

Cancelo może i by się ogarnął ze swoją defensywą, ale jeśli ma robić jakieś smęty w szatni, to niech idzie.
Ja, skoro mielibyśmy już pożegnać Portugalczyka, zdecydowanie wolę Cuadrado niż wynalazki typu Darmian. Owszem, Cuadrado nie jest orłem w destrukcji, ale przynajmniej potrafi dać sporo w ofensywie. Darmian nie wniósłby do drużyny nic nowego w porównaniu do De Sciglio, także dla mnie byłaby to absolutnie zbędna inwestycja.

Przesunięcie Cuadrado do obrony sugerowałoby, że jednak wcale nie charakterystyka piłkarska Cancelo jest problemem, tylko albo robi kwasy w szatni, albo reperujemy budżet. Byłoby też o tyle "wygodne", że odchudzilibyśmy kadrę, jednocześnie zachowując piłkarza mogącego grać i na boku obrony i na skrzydle.


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 10:01

Problem z obstawieniem prawego boku obrony już trochę trwa, ale dziwne, że jeszcze nie pojawił się pomysł Mandżukicia na tej pozycji :D


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 10:05

Pojawiają się głosy, że Inter osobiście pofatygował się po Lukaku, rzekomo oferując 70 mln. Jeśli do tego dorzucimy słowa Laurentiisa i nasze zainteresowanie piłkarzem to chyba faktycznie pozyskamy Icardiego. Coraz więcej na to wskazuje.


Zablokowany