Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 08:38

Sorek21 pisze:Czy tylko mnie sie wydaje że transfer De Ligta dojdzie do skutku kiedy wreszcie Manchester City wypchnie Danilo i kupi od nas Cancelo ?
Tak, tylko Tobie. :)

--

Po transferze Holendra moglibyśmy w zasadzie kończyć zakupy. Ciekawe, czy będzie się jeszcze czym emocjonować... :think:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 08:39

Sorek21 pisze:Czy tylko mnie sie wydaje że transfer De Ligta dojdzie do skutku kiedy wreszcie Manchester City wypchnie Danilo i kupi od nas Cancelo ?
Temat odejścia Cancelo ucichł kompletnie. Zdaje się, że się z tym spieszyli z uwagi na FFP, ale załatwili to Spinazzolą.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 08:43

Cancelo mógłby zostać, ale syfu chyba trochę narobił. Co do Higuaina - nasi kupili do za 90 baniek, dali kontakt. Nikt ich nie zmuszał. Nie czytałem, żeby brat Higuaina stał z pistoletem przy głowie Marotty i kazał podpisać dokumenty. Być może nie przedłużenie kontaktu z Marottą było skutkiem złego dealu z Napoli?


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 09:31

Ciekawostka: jeśli dojdą do skutku transfery o których mówi się najgłośniej w naszym kontekście, czyli:

IN: De Ligt, Icardi, Zaniolo, Chiesa
Out: Higuain, Mandzukic, Khedira, Matuidi, Perin

nasza wycena wg Transfermarktu po raz pierwszy w historii przekroczy 1 mld EUR.


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 09:33

Według tego, co ostatnio krąży w necie, Man City chce kupić Cancelo za 50 mln e (+parę milinów bonusów), ale wpierw chce sprzedać Danilo.

A Sarri ponoć chce prawego obrońcę o lepszych umiejętnościach defensywnych.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 09:36

To pomysł z Chiesą nie umarł jeszcze śmiercią naturalną? :think:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 09:36

Poulinho pisze:Ciekawostka: jeśli dojdą do skutku transfery o których mówi się najgłośniej w naszym kontekście, czyli:

IN: De Ligt, Icardi, Zaniolo, Chiesa
Out: Higuain, Mandzukic, Khedira, Matuidi, Perin

nasza wycena wg Transfermarktu po raz pierwszy w historii przekroczy 1 mld EUR.
Albo Zaniolo albo Chiesa. Ewentualnie albo Icardi albo Chiesa.
W ogóle Chiesa odpada :-) Nie wiem skąd pomysł, że każdy z nich przyjdzie.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 09:40

Bo jest Włochem, a Juve jest uparte na Włochów.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 09:56

Z ciekawostek, Goal.com.it donosi, że Pescara zapłaciła Juve 5 mln e za Leonardo Mancuso. Oparto się na sky sport, ale nie znalazłem tam tej informacji.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2019, 10:03 przez Karowiew, łącznie zmieniany 1 raz.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 09:56

jackop pisze:
Jacky pisze:W kwestii pomocy, to nadal nie mamy kilogramow i centymetrow. Mozecie mnie zbanowac na forum ( :C ), ale ja bym wybadal sytuacje Mongola z Interu.
Skośny w Juve :shock: Nie wiem gdzie tak słońce dzisiaj grzało, ale musiało być gorąco. Żeby podkreślić poziom głupoty tego pomysłu i argumentów:
- Bentancur 187 cm, 72 kg
- Rabiot 188 cm, 71 kg
- Can 184 cm, 82 kg
- Matuidi 180 cm, 75 kg
- Nainggolan 176 cm, 65 kg
Chodzi mi o styl gry, a nie doslownie o ilosc kg i cm...:whistle: Zreszta nie mowie, ze "on ma przyjsc!", a tylko mozna wybadac jego sytuacje. Czy jest profi, czy nie - tego nie wiem (i watpie, zeby nasz Wojtek cos ubarwial), ale ponoc "Kowalczyk prosto z baru, jest lepszy niz inni napastnicy". Mowie Wam, ze jesli zostawimy pomoc w takim stanie, w jakim jest teraz, to znowu z frustracji bedziemy obgryzac paznkocie, ze nie mamy zawodnika w typie Vidala. Rzeklem.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 09:58

jackop pisze:To pomysł z Chiesą nie umarł jeszcze śmiercią naturalną? :think:
Nasi włodarze są napaleni na Chiese jak szczerbaty na suchary. Nie wierzę, że nie zdecydują się na jego transfer w tym lub przyszłym sezonie (w wyliczeniu zawarłem "optymistyczny" wariant). Chiesa według mnie nie jest zależny od Icardiego, a od sprzedaży Cuadrado/Mandzukicia.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 10:00

towalski pisze:Bo jest Włochem, a Juve jest uparte na Włochów.
Jakoś tego po naszym składzie nie widać. Fabs powiedział jakość a nie narodowość.
Chiesa nie rozyjdzie bo nowy właściciel Fiory będzie chciał się podlizać kibicom na start a do tego nikt nie zapłaci za niego chorych pieniędzy.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 10:02

gregor_g4 pisze:
Osgiliath pisze: Nie wiem, jakiego jeszcze sygnału potrzebuje (i Mandzu), by pojąć, że ich czas w Juve się skończył. No chyba, że wcześniejszego sprowadzenia Icardiego.
rozumiem, że jak Ty masz robote za 20 koła na miesiąc i dostajesz propozycję za 10 koła, to bez wachania zmieniasz pracodawcę.

Zawalił ktoś, kto dał taki sowity kontrakt i tyle.
Wiesz, alternatywą masz siedzenie na krzesełku ala Bonuc na trybunach. Niby fajne, ale nie, więc jeśli Igła będzie chciał coś jeszcze pokopać na jako takim poziomie to niech lepiej się zdecyduje. Młodszy i lepszy nie będzie.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 10:09

Jacky pisze:Chodzi mi o styl gry, a nie doslownie o ilosc kg i cm...:whistle:
Taaa... mhm :whistle:

Belg jest stary, przeciętny i lepszy już nie będzie, a jego sytuacja jest taka, że z Mediolanu chcą go wywieść na taczce.
Poulinho pisze:Nie wierzę, że nie zdecydują się na jego transfer w tym lub przyszłym sezonie.
Jak właściciel Fiory w rozliczeniu przyjmie piłki, albo kapsle to może i przyjdzie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 10:13

Osgiliath pisze:
gregor_g4 pisze:
Osgiliath pisze: Nie wiem, jakiego jeszcze sygnału potrzebuje (i Mandzu), by pojąć, że ich czas w Juve się skończył. No chyba, że wcześniejszego sprowadzenia Icardiego.
rozumiem, że jak Ty masz robote za 20 koła na miesiąc i dostajesz propozycję za 10 koła, to bez wachania zmieniasz pracodawcę.

Zawalił ktoś, kto dał taki sowity kontrakt i tyle.
Wiesz, alternatywą masz siedzenie na krzesełku ala Bonuc na trybunach. Niby fajne, ale nie, więc jeśli Igła będzie chciał coś jeszcze pokopać na jako takim poziomie to niech lepiej się zdecyduje. Młodszy i lepszy nie będzie.
Super, chłopy nie mają po 23 lata, tylko ponad 30 i to ostatni szansa na zarobienie grubej kasy, a w Juve nawet siedząc na ławce dopisują sobie do osiągnięc mistrzostwo i mają szansę na LM.
Dając tłusty kontrakt, trzeba liczyć się z tym, że ktoś może chcieć go wypełnić.


Zablokowany