Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 21:32

@mrozzi
Obawiam się, że De Ligt mając obecnie zaledwie 20 lat, posiadając za agenta Raiolę oraz nie będąc naszym wychowankiem nie zakotwiczy w Turynie na dłużej niż 3-4 sezony. Niestety Mino żyje z transferów "swoich" piłkarzy i dla niego korzystne są częste zmiany pracodawców przez jego klientów z uwagi na prowizje jakie za to otrzymuje. W sumie, to na chwilę obecną nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, bo Holender póki co nie jest zawodnikiem Juventusu. Z drugiej strony, to nad przyjściem De Ligta pracujemy już dłuższy czas, bo ponoć już w 2018 roku po meczu Włochy-Holandia, który odbywał się w Turynie zaprosiliśmy go do naszego ośrodka.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 22:04

Nie rozumiem jaki problem mają ludzie z tym, że De Ligt może odejść za 3-4 lata, a niech nawet odchodzi. Do tego czasu na piłkarskiej mapie świata wyrośnie jeszcze kilku takich De Ligtów, a my będziemy mieć fundusze ze sprzedaży Holendra żeby się nimi zainteresować. Klauzula 150 milionów? Niech będzie nawet nie progresywna. Mówimy o 150 milionach euro, a to mniej więcej dwa razy tyle ile kosztował najdroższy środkowy obrońca na tej planecie. Kto to był Van Dijk? Mniejsza o to. Rozumiem, że kluby się bogacą i transfery są coraz wyższe, ale nie sądzę, że za 3-4 lata 150 milionów euro za obrońcę to będzie okazja, promocja tak jak niektórzy tutaj sugerują. To kupa szmalu, a takich pieniędzy za obrońców nigdy się nie płaciło i nawet ten Van Dijk to jest tak naprawdę jeden z kilku wyjątków. Kluby wolą taką sałatę wydać na gracza ofensywnego. Na tej pozycji na szczęście nie ma ludzi niezastąpionych. Zresztą sam De Ligt też nie jest jakimś pewniakiem do tego żeby z miejsca stać się gwiazdą Juve. Wcale bym się nie zdziwił gdyby za jakiś czas to sam Juventus nie próbował go gdzieś opylić, bo np. lepiej wypadnie choćby ten Demiral.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 22:19

dimebag11 pisze:@mrozzi
Obawiam się, że De Ligt mając obecnie zaledwie 20 lat, posiadając za agenta Raiolę oraz nie będąc naszym wychowankiem nie zakotwiczy w Turynie na dłużej niż 3-4 sezony.
To jest więcej niż pewne, bo po pięciu latach skończy się ulga podatkowa dla niego więc jego kontrakt kosztował by nas dużo dużo więcej nawet jeśli nie dostałby podwyżki przez te 5 lat co jest i tak nie realne.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 22:21

Jacky pisze:W kwestii pomocy, to nadal nie mamy kilogramow i centymetrow. Mozecie mnie zbanowac na forum ( :C ), ale ja bym wybadal sytuacje Mongola z Interu.
Skośny w Juve :shock: Nie wiem gdzie tak słońce dzisiaj grzało, ale musiało być gorąco. Żeby podkreślić poziom głupoty tego pomysłu i argumentów:
- Bentancur 187 cm, 72 kg
- Rabiot 188 cm, 71 kg
- Can 184 cm, 82 kg
- Matuidi 180 cm, 75 kg
- Nainggolan 176 cm, 65 kg


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 22:30

Nainggolan miał swoje 5 minut gdy mógł być atrakcyjny dla największych i najbogatszych klubów w Europie, ale to 5 minut już minęło. Z perspektywy Juventusu to wyjątkowo nieatrakcyjny towar.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 22:39

jackop pisze:
Jacky pisze:W kwestii pomocy, to nadal nie mamy kilogramow i centymetrow. Mozecie mnie zbanowac na forum ( :C ), ale ja bym wybadal sytuacje Mongola z Interu.
Skośny w Juve :shock: Nie wiem gdzie tak słońce dzisiaj grzało, ale musiało być gorąco. Żeby podkreślić poziom głupoty tego pomysłu i argumentów:
- Bentancur 187 cm, 72 kg
- Rabiot 188 cm, 71 kg
- Can 184 cm, 82 kg
- Matuidi 180 cm, 75 kg
- Nainggolan 176 cm, 65 kg
Matuidi ma 180? Ło Panie, czemu on wygląda jak karzeł?
Co do pomysłu Nainngolana to polecam choćby obejrzeć wywiad Szczęsnego na temat Mongoła. Przy nim Cassano to profesjonalista.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 22:54

Szilgu pisze:Matuidi ma 180? Ło Panie, czemu on wygląda jak karzeł?
Bo ma taką zgarbioną sylwetkę, widoczne jest to zwłaszcza w trakcie biegania. Pamiętam, że gdy pierwszy raz przyleciał do Turynu to na tle wysokich ludków prezentował się normalnie. Nie wyglądał na niskiego.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 23:42

Była już jakaś oficjalka odnośnie Cristiana Romero? Transfer niby zrobiony:http://www.juvepoland.com/news.php?id=38577 a nie widzę jego kwoty na TM?


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 23:58

Były piłkarz Romy Faccini mówi ze Igła w Romie.

Ich największy zakup tego okienka. Zaniolo w druga stronę.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 06:49

Pytanie na ile to jego radosna twórczość, na ile faktyczny kontakt z obecną sytuacją. Nasi byli zawodnicy też się często wypowiadają, a raczą nas jakimiś radosnymi przemyśleniami.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 07:42

HIguain w Romie, tylko pod warunkiem opłacania mu części pensji przez Juve. Romy nie stać na taki kontrakt, dodatkowo - LE to nie jest skok na kasę. Dodatkowo, czy stać ich na +- 30 milionów za 31 letniego zawodnika?


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 07:50

towalski pisze:HIguain w Romie, tylko pod warunkiem opłacania mu części pensji przez Juve. Romy nie stać na taki kontrakt, dodatkowo - LE to nie jest skok na kasę. Dodatkowo, czy stać ich na +- 30 milionów za 31 letniego zawodnika?
Wydaje mi się, że w ogóle jedyną możliwością pozyskania przez Romę Higuaina, jest włączenie w transakcję Zaniolo. Na pewno nie będą w stanie zapłacić za Gonzalo oczekiwanej przez nas kwoty. Ale np. Higuain plus 15-20 mln za Zaniolo wygląda już bardziej prawdopodobnie.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 08:14

Basiek pisze:
towalski pisze:HIguain w Romie, tylko pod warunkiem opłacania mu części pensji przez Juve. Romy nie stać na taki kontrakt, dodatkowo - LE to nie jest skok na kasę. Dodatkowo, czy stać ich na +- 30 milionów za 31 letniego zawodnika?
Wydaje mi się, że w ogóle jedyną możliwością pozyskania przez Romę Higuaina, jest włączenie w transakcję Zaniolo. Na pewno nie będą w stanie zapłacić za Gonzalo oczekiwanej przez nas kwoty. Ale np. Higuain plus 15-20 mln za Zaniolo wygląda już bardziej prawdopodobnie.
Też tak sądzę. Drugi deal (względem Spiny i Pellegriniego) na podobnych warunkach. Imo nie ma szans, aby Igła trafił tam za czysty hajs, bo Romy raczej nie stać. Z drugiej strony jeszcze nie opylili Dżeko, więc nie wiem, ile w tym wszystkim prawdy, bo też nic w internetach nie widzę, aby deal był blisko, tym bardziej, że Igła wszedł w Amauri mode i idzie w zaparte, jeśli chodzi o pozostanie, co z resztą ma nas już mocno irytować.

Nie wiem, jakiego jeszcze sygnału potrzebuje (i Mandzu), by pojąć, że ich czas w Juve się skończył. No chyba, że wcześniejszego sprowadzenia Icardiego.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 08:25

Osgiliath pisze: Nie wiem, jakiego jeszcze sygnału potrzebuje (i Mandzu), by pojąć, że ich czas w Juve się skończył. No chyba, że wcześniejszego sprowadzenia Icardiego.
rozumiem, że jak Ty masz robote za 20 koła na miesiąc i dostajesz propozycję za 10 koła, to bez wachania zmieniasz pracodawcę.

Zawalił ktoś, kto dał taki sowity kontrakt i tyle.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 08:31

Czy tylko mnie sie wydaje że transfer De Ligta dojdzie do skutku kiedy wreszcie Manchester City wypchnie Danilo i kupi od nas Cancelo ?

Bayern szuka zmiennika dla Lewandowskiego.Ponoć interesują się Jugolem.


Zablokowany