Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 09:48

dr.DeV pisze:
Poprostu pisze:Kielon będzie miał godnego następcę.

Demiral
Dokładnie. Niesamowicie go przypomina jeżeli chodzi o waleczność ale jest natomiast mniej drewniany jeżeli chodzi o grę z piłką przy nodze. Nabierze masy i o ile przyjdzie De Ligt to stowrzą duet NA LATA.
Tak. A dokladniej na 2 LATA (bo na tyle wyceniam dlugosc pobytu de Ligta u nas, jesli bedzie mial wpisana w kontrakcie klauzule).
Nie umiem odzalowac tego Manolasa ::/:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 09:50

Klauzula nie oznacza chęci odejścia. Zatem tak, może być elementem naszego składu na lata. Absurdem byłoby branie Manolasa mając w garści Ligta i zakładanie, że może mu się po 2 latach znudzi.


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 10:08

Zwłaszcza, że za te 2 / 3 / kilka lat na MDL zarobimy (Raiola juz o to zadba, acw zasadzie o siebie;). Z Manolasem to bilet w jedną stronę (nie twierdzę, że jest słaby, oceniam to jako interes).


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 10:10

Po przyjściu DL będziemy mieć karty 4 młodych perspektywicznych zawodników. Tak naprawdę w jedno okienko możemy zapewnić sobie środek obrony na lata z małym ryzykiem (DL nie jest żadnym ryzykiem, Rugani, Romero Demiral - jeden lub dwóch z nich powinni odpalić). O tą formację chyba nie mamy się już co martwić.

Ciekawa jest jeszcze jedna rzecz, jeśli przyjdzie DL i będzie grać w pierwszej "11" to w naszej podstawie będzie tylko dwóch zawodników powyżej 30 r.ż. Szybko przeprowadzona "rewolucja".


Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 10:13

Poulinho pisze:Po przyjściu DL będziemy mieć karty 4 młodych perspektywicznych zawodników. Tak naprawdę w jedno okienko możemy zapewnić sobie środek obrony na lata z małym ryzykiem (DL nie jest żadnym ryzykiem, Rugani, Romero Demiral - jeden lub dwóch z nich powinni odpalić). O tą formację chyba nie mamy się już co martwić.

Ciekawa jest jeszcze jedna rzecz, jeśli przyjdzie DL i będzie grać w pierwszej "11" to w naszej podstawie będzie tylko dwóch zawodników powyżej 30 r.ż. Szybko przeprowadzona "rewolucja".
Przypominam tylko, że Rugani lada dzień kończy 25 lat. Ja wiem, że obrońcy osiągają często szczyt swoich możliwości w dość późnym wieku, ale Daniele już chyba dosyć daleko do perspektywicznego zawodnika.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 10:24

Basiek pisze:
Poulinho pisze:Po przyjściu DL będziemy mieć karty 4 młodych perspektywicznych zawodników. Tak naprawdę w jedno okienko możemy zapewnić sobie środek obrony na lata z małym ryzykiem (DL nie jest żadnym ryzykiem, Rugani, Romero Demiral - jeden lub dwóch z nich powinni odpalić). O tą formację chyba nie mamy się już co martwić.

Ciekawa jest jeszcze jedna rzecz, jeśli przyjdzie DL i będzie grać w pierwszej "11" to w naszej podstawie będzie tylko dwóch zawodników powyżej 30 r.ż. Szybko przeprowadzona "rewolucja".
Przypominam tylko, że Rugani lada dzień kończy 25 lat. Ja wiem, że obrońcy osiągają często szczyt swoich możliwości w dość późnym wieku, ale Daniele już chyba dosyć daleko do perspektywicznego zawodnika.
Przed nim przynajmniej 8 lat gry. Dla mnie to ostatni sezon gdy może wejść w buty świetnego obrońcy lub pozostać średniakiem.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 10:31

Jak na razie pod kątem transferów in to nasze mercatto wygląda sponio. Praktycznie wymieniamy BBC i zastępujemy je DDR (oczywiście nie w ciągu jednego sezonu). Pomoc w sumie też wzmocniliśmy, aczkolwiek według mnie brakuje tam tej kropki nad i (Pogba? SMS?). Jeżeli nawet w ataku nikt nie dojdzie to według mnie jest i tak petarda. Aż nie mogę się doczekać nowego sezonu. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 10:36

A ja bym podziękował Bonucciemu ^^

DL, Kielon, Demiral, Romero, Rugani. Przy zdrowiu Giorgio, to na pewno wszyscy stoperzy dostaliby sporo szans, a para Demiral - De Ligt byłaby, moim zdaniem, już za 2 lata jednym z najlepszych duetów ŚO.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 10:37

Niestety sensownych głosów, że chcemy oddać Bonusa nie ma. On sam wziął się mocno do treningu, liczy chyba na skład. :-) A Romero już zdaje się obiecany na powrót Genui.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 10:54

albertcamus pisze:A ja bym podziękował Bonucciemu ^^

DL, Kielon, Demiral, Romero, Rugani. Przy zdrowiu Giorgio, to na pewno wszyscy stoperzy dostaliby sporo szans, a para Demiral - De Ligt byłaby, moim zdaniem, już za 2 lata jednym z najlepszych duetów ŚO.
Oddanie Bonucciego byłoby lekko mówiąc głupotą. Cenię DL, ale w takim klubie jak Juventus musi mieć realną konkurencję. Bonucci zresztą też. Nie wyobrażam sobie by Juventus wyszedł na półfinał LM z obroną DL i Rugani/Demiral.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 11:08

Poulinho pisze:[quote="albertcamus"Cenię DL, ale w takim klubie jak Juventus musi mieć realną konkurencję. Bonucci zresztą też. Nie wyobrażam sobie by Juventus wyszedł na półfinał LM z obroną DL i Rugani/Demiral.
Ajax wyszedł z podobną i dał sobie radę : )


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 11:12

Widok Kapitano spoglądającego na duet Chiellini - De Ligt z ławki rezerwowych :dance:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 11:21

Adrian27th pisze:
Poulinho pisze:[quote="albertcamus"Cenię DL, ale w takim klubie jak Juventus musi mieć realną konkurencję. Bonucci zresztą też. Nie wyobrażam sobie by Juventus wyszedł na półfinał LM z obroną DL i Rugani/Demiral.
Ajax wyszedł z podobną i dał sobie radę : )
W półfinale nie dał jednak rady i to częściowo za sprawą DL ;)


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 11:26

Poulinho pisze:
Adrian27th pisze:
Poulinho pisze:[quote="albertcamus"Cenię DL, ale w takim klubie jak Juventus musi mieć realną konkurencję. Bonucci zresztą też. Nie wyobrażam sobie by Juventus wyszedł na półfinał LM z obroną DL i Rugani/Demiral.
Ajax wyszedł z podobną i dał sobie radę : )
W półfinale nie dał jednak rady i to częściowo za sprawą DL ;)
Obejrzyj ten dwumecz i zobacz czy nie dał rady.

Zawaliła cała drużyna. Nie jeden DL.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2019, 11:51

Adrian27th pisze:
Poulinho pisze:
Adrian27th pisze:
Ajax wyszedł z podobną i dał sobie radę : )
W półfinale nie dał jednak rady i to częściowo za sprawą DL ;)
Obejrzyj ten dwumecz i zobacz czy nie dał rady.

Zawaliła cała drużyna. Nie jeden DL.
Ależ ja się z tym zgadzam, że to nie jest wina tylko DL i pewnie nawet jego gra najmniej przyczyniła się do porażki Ajaxu z Tottenhamem. Chodzi mi o zupełnie coś innego. DL będzie potrzebować w takich meczach kogoś doświadczonego obok. Nie pokieruje Ruganim czy Demiralem w taki sposób, by we dwójkę stanowili silny blok nie do przejścia. To jeszcze nie ten okres. Dlatego Bonucci w tym i przyszłym sezonie jest nam niezbędny.


Zablokowany