Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 12:29

@up Jest dokładnie tak.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 12:40

Ramsey sam się ogłosił :-) , był w tygodniu przy J-Medical i pewnie strzelił sobie cichaczem teściki. Może klub uznał, że nie ma co się tak bawić w ogłaszanie jak już w trakcie sezonu oficjalka poszła. Niemniej jednak z tym Demiralem trochę dziwnie to wygląda, zle zobaczymy.

EDIT: skoro już się bawimy w tematykę non EU, Demiral nie zabiera miejsca non EU. To ja się spytam kogoś kto zna te przepisy, przykładowo spylamy Kwadrata (on też non EU) to jak odchodzi to podwaja nam się liczba miejsc dla takich piłkarzy, czyli mogą wbić 2 non EU czy nadal jeden?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 12:47

albertcamus pisze:
Te przyjęcia i wypuszczenia piłki na żywioł... Połowa kompilacji wygląda jak festiwal nieudolności pomocników/napastników Obrazek Zastanawiałem się czemu Demirala zaskakująco często widać na boku, a te interwencje przede wszystkim przykuły moją uwagę. Sprawdziłem tm i faktycznie Sassuolo dość często występowało 3jką z tyłu.
Dybala 4ever pisze:To ja się spytam kogoś kto zna te przepisy, przykładowo spylamy Kwadrata (on też non EU) to jak odchodzi to podwaja nam się liczba miejsc dla takich piłkarzy, czyli mogą wbić 2 non EU czy nadal jeden?
Nie znam włoskiego na tyle, żeby ogarnąć materiały źródłowe, więc podparłem się kopalnią wiedzy jaką jest FM: https://i.gyazo.com/63ed2e504ff3b58f05a ... 149362.png

Obecnie mamy 4 zawodników non EU: Sandro, Costa, Cuadrado i Bentancur. Wychodzi na to, że możemy ściągnąć maks 2 nowych z czego:
- jeden musi mieć rozegranych 5 spotkań w kadrze lub był powołany 2 razy w trakcie poprzedniego sezonu
- jeden musi zastąpić kogoś z powyższej 4ki


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 15:29

Teraz rozumiemy, dlaczego głosy o Icardim u nas się nasiliły. Klub oficjalnie wystawił go na listę do odpalenia, stąd nasi mogli/mogą się układać z Wandą. Wydaje się być bliżej niż dalej.

Obiektywnie Napoli ma małe szanse z nami w starciu o jego podpis, a jednocześnie mamy szanse zadrwić z Interu. Icardi jest dla nich problemem, muszą zrobić miejsce nowemu zawodnikowi, a my możemy sobie ich wyczekać. Idealo.
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2019, 15:33 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 15:30

mrozzi pisze:Teraz rozumiemy, dlaczego głosy o Icardim u nas się nasiliły. Klub oficjalnie wystawił go na listę do odpalenia, stąd nasi mogli/mogą się układać z Wandą. Wydaje się być bliżej niż dalej.
Beppe chyba by nie wydał takiego oświadczenia w przypadku gdyby obaj gracze nie byli już sprzedani. Przecież to jawny strzał w stopę. :think:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 15:38

Chcą zachować twarz. Gada, że mają talent, ale to za mało. Przedstawią sytuację tak, że pod względem charakteru nie pasują do Interu i każda strona będzie zadowolona. Paratici jest jego zwolennikiem od dawna. Jeśli powróci do formy, a u nas ma na to spore szanse, będzie młócił. Z całym szacunkiem, ale Icardi w formie sportowo zjada Mario czy Pipitę, a gość jeszcze młody. Problem w tym, że dymał swego czasu żonę przyjaciela, który przyjął go pod dach, ciągnie się to, ale u nas wierzę, że wezmą go w obroty i nie podskoczy, podobnie jak jego cudowna partnerka. Bo ze sportowego punktu widzenia gość ma papiery na topa w skali Europy.

Cholernie mnie cieszy, że mój ulubiony Costa wygląda na mocno zmotywowanego. Od kiedy nie ma Maxa pisze o fantastycznym sezonie, ciężko trenuje itp. Odpalimy jednowymiarowego Cuadrado, do formy dojdzie Berna i będzie cudo.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 16:02

Poprostu pisze:
mrozzi pisze:Teraz rozumiemy, dlaczego głosy o Icardim u nas się nasiliły. Klub oficjalnie wystawił go na listę do odpalenia, stąd nasi mogli/mogą się układać z Wandą. Wydaje się być bliżej niż dalej.
Beppe chyba by nie wydał takiego oświadczenia w przypadku gdyby obaj gracze nie byli już sprzedani. Przecież to jawny strzał w stopę. :think:
https://sport.sky.it/calciomercato/seri ... -Zwb0QACk8

Powiedział, że są na liście transferowej, jednocześnie klub szanuje ich kontrakty, czyli typowe bla bla bla Beppe jakie uskuteczniał w Sampie, Juve a teraz tutaj.


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 16:15

Z tym Icardim mimo, że nie cenię go specjalnie jako osobę i nie specjalnie jako zawodnika to może wyjść majstersztyk. Zawodnika którego jeszcze rok temu wyceniali na 100 mln możliwe, że będziemy mogli kupić za 40-50 mln. Icar ponoć nie chce nigdzie indziej niż do Juve, a Inter jednocześnie ma parcie na jego sprzedaż bo czas im ucieka i kluby zaraz zaczną zgrupowania i tournee i ich mercato się komplikuje.

Więc pozbywając się Igły i Mandzu za drobne mamy nowego napastnika w fajnym wieku a do tego jeszcze zaoszczędzimy na pensjach.


Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 16:26

Mam nadzieję, że podczas tego mercato doczekamy się w końcu De Ligta i ewentualnie jakiegoś dodatkowego topa, który przyjdzie do klubu ze środków pozyskanych ze sprzedaży jakiegoś zawodnika. Mam tutaj na myśli Mario (lubię gościa fest, ale to już chyba ten czas...), Cuadrado, Dybalę bądź Higuaina. Chociaż tego ostatniego jest mi naprawdę szkoda, gościu dawał z siebie wszystko (fakt, czasem miał pecha lub zjadała go trema), ratował Juventus (vide mecz z Interem w 2018), a zarząd traktuje go jak jakąś szmatę, wciskając byle gdzie. Wiem, że piłka to teraz czysty biznes i Igła raczej u nas nie zagości, ale średnie to zachowanie. Wcale się nie dziwię jego wybuchowi w meczu Milan-Juve, bo sam miałbym ogromny żal, gdybym się starał, a ktoś by mnie wystawił. Wolałbym już żeby zamiast brać Icardiego z Wandą w pakiecie (mamy już matkę Rabiota przecież) został z nami właśnie Gonzalo. I ja tu całkowicie pomijam aspekt sportowy (który u Higuaina jest przecież wysoki), nie chcę po prostu toksycznego zawodnika w szatni.

Druga sprawa to środek pola. Rabiot i Ramsey - dobre transfery za darmo, niemniej jednak z nimi Ligi Mistrzów nie wygramy, taka jest przykra prawda. Przydałby się tu jakiś właśnie wspomniany przeze mnie top, ale czy to nastąpi?

Obrona z Chiellinim, Demiralem, Ruganim, Sandro, Cancelo (?), być może Romero i (mam nadzieję) De Ligtem wygląda w miarę spoko. Bonucciego odpaliłbym do City.

Mam nadzieję, że Sarri to odpowiednio poukłada, daję mu kredyt zaufania, tak jak dałem Allegriemu.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 16:28

Przestało się w jego kontekście pisać o Realu, już tylko my i Napoli. Ja myślę, że te doniesienia o tym, że zamierza za wszelką cenę pozostać w Italii mają związek z dziećmi Maxiego, które obecnie wychowuje.

Zdaniem Radio Kiss Kiss, Alvino czy innych Napoli zawsze było marzeniem każdego piłkarza. Przecież Ronaldo też marzył, ale się wysypało. Cudowny klub, światowy. Napoli obiektywnie nie ma żadnego argumentu, ani jednego. U nas Icardi też miałby plac, a o celach drużyny pisać nie trzeba.

Higuain już udowadniał, jak jest spalony psychicznie. Po tych jego szopkach w meczu z Milanem nawet mi go już nie szkoda.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 16:42

Jeśli przyjdzie Icardi, to w zależności od taktyki (i zakładając, że żaden nie będzie grzał ławki) poleci przynajmniej jeden z trójki: Dybala, Costa, Pjanić. Pytanie tylko który :think:
wojczech7 pisze:Żaden. :whistle:
Zapisane ;)
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2019, 17:07 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 17:05

jackop pisze:Jeśli przyjdzie Icardi, to (w zależności od taktyki) poleci przynajmniej jeden z trójki: Dybala, Costa, Pjanić. Pytanie tylko który :think:
Żaden.

To, że nie będzie jednocześnie miejsca na boisku dla całej 4-ki nie znaczy, że ktoś musi polecieć.

Ławka musi być konkurencyjna. Mam przeczucie graniczące z pewnością, że taka właśnie będzie.


edit:
jackop pisze:
wojczech7 pisze:Żaden. :whistle:
Zapisane ;)
I wice wersa ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 17:10

mrozzi pisze:Chcą zachować twarz. Gada, że mają talent, ale to za mało. Przedstawią sytuację tak, że pod względem charakteru nie pasują do Interu i każda strona będzie zadowolona. Paratici jest jego zwolennikiem od dawna. Jeśli powróci do formy, a u nas ma na to spore szanse, będzie młócił. Z całym szacunkiem, ale Icardi w formie sportowo zjada Mario czy Pipitę, a gość jeszcze młody. Problem w tym, że dymał swego czasu żonę przyjaciela, który przyjął go pod dach, ciągnie się to, ale u nas wierzę, że wezmą go w obroty i nie podskoczy, podobnie jak jego cudowna partnerka. Bo ze sportowego punktu widzenia gość ma papiery na topa w skali Europy.

Cholernie mnie cieszy, że mój ulubiony Costa wygląda na mocno zmotywowanego. Od kiedy nie ma Maxa pisze o fantastycznym sezonie, ciężko trenuje itp. Odpalimy jednowymiarowego Cuadrado, do formy dojdzie Berna i będzie cudo.
Gdzie ta dupa miała mózg, skoro zgodziła się na pukanie?

Tak dla Icara!


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 17:16

Jeśli chodzi o Icara to teraz albo nigdy, to klasa światowa, który potrzebuje normalnego klubu.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 17:18

Moje marzenie to wciśnięcie Igły do Interu.

Niech go Conte zmotywuje że się razem mścić na nas będą.

@Mrn - dokładnie. Icardi w pełnej formie jest najlepszym po CR7 napastnikiem w tej lidze.

A typową 9 jest najlepszą. Gra w przeciętnym klubie,a i tak wykręca mega cyfry.

Ja bym chciał aby nasz atak wyglądał tak Berna,Dybala,Costa,Cr7,Icardi,Kean.

6 zawodników na full.

Jedyna sytuacja w której ktokolwiek wybrałby Neapol ponad Turyn to chęć zjedzenia dobrej Pizzy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany