Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2019, 23:17

Wojtek pisze:
Osgiliath pisze:Sky/DiMarzio
W ostatnich godzinach zaczęliśmy się interesować Lukaku i nawiązaliśmy pierwsze kontakty.
To raczej próba podbicia ceny i postraszenia interu by szybciej oddali Icardiego :D
Tak bym to odbierał, ale... kto jest agentem Belga? Nie aby nasz Minuś? Niech cisną szmatławców z interu w ten sposób, istotnie może puszczą Icardiego taniej ;)

Martwi jeno fakt, że Sarri ma plany co do Dybali, więc jakiekolwiek włączenie go w deal za Pogbę nie wchodzi w grę już chyba. A tak imo to powinni odpuścić Paula za chore pieniądze i spróbować z Eriksenem np.


TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 05 lipca 2019, 23:24

Ciekawe czy jestem osamotniony w wątpliwościach w sprawie De Lajta. Żeby było jasne, będę się mega jarał Holendrem, ale osobiście wolałbym kupić Romero i zostawić go razem z Demiralem w drużynie. Widziałem ich co prawda tylko kilka razy + filmiki z yt i naprawdę wyglądali bardzo dobrze, są młodzi, znają jezyk i ligę, która jest o wiele trudniejsza od bananowej ligi holenderskiej, potencjał ta dwójka ma nieziemski, Turek moim zdaniem bardziej elegancji z dobrym podaniem, Argentyńczyk cholernie ostry przecinak, przecież w meczu z nami ściorał MM jak dzieciaka.

Zaoszczędzone pieniądze wolałbym przenzaczyć na topa do pomocy ew Chiese i Ikara + sprzedaż wiadomo kogo. Dla mnie to byłoby idealne wyjście.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2019, 23:51

Z tym Lukaku wygląda tak, jakby Juventus chciał namieszać Interowi. W sensie odpuścimy wam go, ale oddajcie Icardiego. :think:


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 05:22



Ehh ten Paul ? Biało czarny ubiór , przypadek? Zaczyna się szopka taka sama jak od nas odchodził. Wczoraj Mino ogłasza że już nie chce grać w United , za chwilę filmik w biało czarnym dresie . Pewnie następnie będzie jakiś film, zdjęcie nawiązujący do Realu.

Swoją drogą na filmiku Pogba bierze udział w botttle Challenge czyli jak szybko odkręcić butelkę nie używając rąk.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 08:15

mrozzi pisze:Z tym Lukaku wygląda tak, jakby Juventus chciał namieszać Interowi. W sensie odpuścimy wam go, ale oddajcie Icardiego. :think:
Co jak co ale Fabs pięknie utrudnia interowi tegoroczne mercato, Conte chciał mieć full skład do 7.07 a tu raptem tylko Sensi i Lazaro
Bedzie wymówka na koniec sezonu czemu nie ma Scudetto


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 08:29

Paya pisze:
Raffikki87 pisze:Na moje, żadnego De Ligta nie będzie. Nasi mają w tym roku 2 ratę na CR7 czyli ok 55 mln. Kolejna kwestia FFP. Może były negocjacje z Ajaxem. Może była ustalona cena, lecz Nasi chcieli w ratach a Ajax chciał od razu pełną kwotę i temat upadł. Uważam że nie ma już tematu De Ligta. Obecnie zaczną się sprzedaże oraz kwestie wypożyczeń. Chicałbym się mylić, lecz uważam że mam rację ;) Pozostaje poczekać doyt sezonu i zobaczyć jak MAurycy to poukłada, liczę na wyniki i fajną grę ;)
Ok, widzę można pisać ile się chce, ale zawsze wpadnie ktoś kto ma własne teorie i komu nie chce się przeczytać jakiegokolwiek tekstu jak działają transfery w piłce.
1. Juventus w trakcie sezonu zrobił restrukturyzację długu, własnie po to, żeby odblokować gotówkę.
2. Gdyby nie mieli gotówki, to jak każda duża.firma by ją pożyczyli (co widać na półrocznym zestawieniu finansowym)
3. Księgowo CR nie kosztuje nas 55 w tym roku tylko rata amortyzacyjna.
4. Wszystkie transfery są płatne w ratach. Poza tymi, gdzie się wpłaca klauzulę, patrz dzisiejsza zadyma z Griezmannem.
5. Na obecną chwilę Juve nie ma żadnych problemów z ffp.
Ad. 2. Ksiegowo, CR to 100 mln/ 4 lata + pensja co rok. Jednak faktyczny wydatek jaki musimy ponieść to 55 mln + pensja. Tak jak pisałeś, jeśli tej gotówki nie mamy, to musimy ją pożyczyć, a pożyczka też się księguje.
Ad. 4. Higuain poszedł za klauzulę płatna w 2 ratach. Zadyma z Gruezmannem nie jest związana z płatnością ratalną, a z wysokością klauzuli i nielegalnym porozumieniem(wg Atleti) Barcy z piłkarzem.
Ad. 5. Nie chce mi się grzebać w zestawieniach rocznych itp, ale z tego co czytałem, do FFP wchodzą 3 kolejne lata księgowe. Robiąc duże koszty przez 3 lata z rzędu pakujesz się w problemy. Chyba w momencie ściągania Higuaina była mowa, że mamy niezłą sytuacje, bo w poprzednich 2 latach byliśmy na plus. Teraz te lata nie wliczają się do bilansu, więc pewnie gdzieś będzie trzeba szukać oszczedności, albo poprzez sprzedaże, albo kreatywną księgowość.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 09:59

miczbi pisze:

Ehh ten Paul ? Biało czarny ubiór , przypadek? Zaczyna się szopka taka sama jak od nas odchodził. Wczoraj Mino ogłasza że już nie chce grać w United , za chwilę filmik w biało czarnym dresie . Pewnie następnie będzie jakiś film, zdjęcie nawiązujący do Realu.

Swoją drogą na filmiku Pogba bierze udział w botttle Challenge czyli jak szybko odkręcić butelkę nie używając rąk.
a butów Pepa tu nie ma? :-)


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 10:41

Śniło mi się, że De Ligt jest nasz, co znaczy mniej więcej tyle, że może nie być nasz. :D


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 11:04



Chyba należy dać mu szansę, sprzedając Bonuca. Kompilki kompilkami, ale tyle czystych wejść Leo nie dałoby się włożyć. I jeszcze w polu karnym te wślizgi... Bonny to się odsuwa albo idzie "na raz".
Niesamowita praca ciałem u Demirala i czucie gry. Pamiętacie jak Leo albo Daniele dawali się przestawiać nawet przeciętnym napastnikom?
Swoją drogą ciekawe co z Ruganim. On mnie w ogóle nie przekonuje, ale może Sarri go odbuduje.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 11:24

miczbi pisze:

Ehh ten Paul ? Biało czarny ubiór , przypadek? Zaczyna się szopka taka sama jak od nas odchodził. Wczoraj Mino ogłasza że już nie chce grać w United , za chwilę filmik w biało czarnym dresie . Pewnie następnie będzie jakiś film, zdjęcie nawiązujący do Realu
I jeszcze napis na plecach "NTS". W pierwszej chwili myślałem, że tam jest "NTUS" :-)


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 11:42

albertcamus pisze:

Chyba należy dać mu szansę, sprzedając Bonuca. Kompilki kompilkami, ale tyle czystych wejść Leo nie dałoby się włożyć. I jeszcze w polu karnym te wślizgi... Bonny to się odsuwa albo idzie "na raz".
Niesamowita praca ciałem u Demirala i czucie gry. Pamiętacie jak Leo albo Daniele dawali się przestawiać nawet przeciętnym napastnikom?
Swoją drogą ciekawe co z Ruganim. On mnie w ogóle nie przekonuje, ale może Sarri go odbuduje.
Niby tylko kompilacja youtube, ale te przerzuty... :shock: Nie kalkuluje gość, a przy tym wydaje się mega pewny każdej swojej decyzji. Chcę go już zobaczyć.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 12:04

Ktoś wie czy nasz nowy nabytek sprowokował jakieś karne? Bo jego wejścia są mocne:)


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 12:19

Niby ten Demiral już jest, ale jakoś mam przeczucie że on nie zagrzeje u nas miejsca na przyszły sezon. Dziwnie go ogłosili bo poszła oficjalka od razu bez anonsowania medicali jak w przypadku reszty piłkarzy. Może i coś w pre-season zabawi, ale coś myślę że będzie wykorzystany do jakiegoś łączonego deala.

PS: miejsce non EU właśnie Turkiem w 1 okienko do 1 drużyny wyczerpaliśmy.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 12:23

Ramseya też niespecjalnie ogłaszaliśmy porównując do reszty, to co, wypożyczenie, a Buffon 1 skład, bo było głośniej?


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2019, 12:26

Dybala 4ever pisze:Niby ten Demiral już jest, ale jakoś mam przeczucie że on nie zagrzeje u nas miejsca na przyszły sezon. Dziwnie go ogłosili bo poszła oficjalka od razu bez anonsowania medicali jak w przypadku reszty piłkarzy. Może i coś w pre-season zabawi, ale coś myślę że będzie wykorzystany do jakiegoś łączonego deala.

PS: miejsce non EU właśnie Turkiem w 1 okienko do 1 drużyny wyczerpaliśmy.
To nie jest tak, że jak zawodnik non EU przychodzi z innej Włoskiej drużyny to nie zabiera tego miejsca?


Zablokowany