Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 13:50

mateo369 pisze:Różnica między Agrestim i GDM a "guru" z VS jest taka, że tylko ci dwaj pierwsi mogą (nie twierdzę że mają) mieć prawdziwych informatorów (o różnej wiarygodności, stąd czasem zdarzają im się klopsy) bo są poważanymi dziennikarzami a niektóre "wycieki" mogą być na rękę dla Juve.
Przede wszystkim Agresti i GDM stawiają na szali swoją reputację i - w pewnym sensie - pracę. Goście z VS mogą co najwyżej stracić status guru na forum internetowym.

Różnica subtelna, ale dość znacząca. ;)

Nie wiem, jak myśmy się im dali tak wpuścić w maliny z tym Pepem... Trochę to uwłaczające... :prochno:
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2019, 13:51 przez wojczech7, łącznie zmieniany 1 raz.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 13:51

Mnie zawsze ciekawi skąd taki Agresti czy GDM wiedzą, że o właśnie teraz zaproponowalismy x milionów euro. Przecież ich tam niema, skąd oni mogą to wiedzieć niby !? Podsłuch zamontowali Paraticiemu czy jak? A może Agnelli pisze im esa, napiszcie teraz takiego newsa, a takiego... :facepalm:


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 14:18

Wojtek pisze:Mnie zawsze ciekawi skąd taki Agresti czy GDM wiedzą, że o właśnie teraz zaproponowalismy x milionów euro. Przecież ich tam niema, skąd oni mogą to wiedzieć niby !? Podsłuch zamontowali Paraticiemu czy jak? A może Agnelli pisze im esa, napiszcie teraz takiego newsa, a takiego... :facepalm:
Wcale by mnie nie zdziwił taki scenariusz. Fabs nie jest w ciemie bity.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 14:21

Agresti z GDM trafili z Sarrim co nie oznacza, że cały czas ich informacje będą wiarygodne. Z Allegrim położyli się twierdząc, że zostanie na kolejny sezon a nie mam nic przeciwko aby trafiali za każdym razem i piszę to całkiem szczerze. Wiadomo że negocjacje w sprawie DL musiały być trudne ale niech to się skończy.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 14:39

Tego czy są trudne nie wiesz wcale. Pozostaje nam czekać i tyle. Nie wierzę, że Paratici to spieprzy mając po swojej stronie chłopaka i Raiolę. Negocjacje są po to, by wybadać, na ile sobie można pozwolić, ale nie sądzę, by miał na tyle obrazić Ajax, że ten się z dyskusji wycofa. Wątpliwe, by Paratici podchodził do tematu nie będąc finansowo gotowym na kwoty, o jakich się wcześniej pisało. Zresztą doskonale pewnie wie od Raioli, ile klub z Holandii zadowoli. To za gruby temat.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 14:40

Dlatego Icardi nam nie potrzebny. Jest CR7, Kean i Dybala jako falszywy, bo na skrzydle gra kupe. Jesli juz to potrzebujemy jakiegos skrzydlowego, bo o ile Berna/Costa na lawce jest ok, tobCuadrado juz slabo.

O De Ligta bym byl spokojny skoro mamy porozumienie z nim i Raiola. Teraz liczy sie kazdy milion ;)


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 14:50

Wczoraj pisało się o ofercie za DL opiewającej na 55mln + 10 bonusu, więc Ajax wyjeżdża z 87 po to, żeby spotkać się właśnie w okolicach 70-75. Kwestia czasu.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 14:55

MRN pisze:Agresti z GDM trafili z Sarrim co nie oznacza, że cały czas ich informacje będą wiarygodne.
Właśnie cały widz polega na tym, że oni nie "trafiają", bo nie strzelają.

Zdarza się, że coś wysypie się na ostatniej prostej, ktoś zmieni zdanie, albo informator wpuści ich w maliny. Nie ma jednak mowy o informowaniu o tym, co im się wydaje. Żaden z nich nie podjął nawet tematu Pepa co znaczy, że takowego nie było. Trzeba to przyjąć do wiadomości.

Zatem ich informacje zawsze będą wiarygodne (godne wiary, zasługujące na zaufanie). Co nie znaczy, że wszystko, o czym poinformują się wydarzy.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 15:11

Wojtek pisze:Mnie zawsze ciekawi skąd taki Agresti czy GDM wiedzą, że o właśnie teraz zaproponowalismy x milionów euro. Przecież ich tam niema, skąd oni mogą to wiedzieć niby !? Podsłuch zamontowali Paraticiemu czy jak? A może Agnelli pisze im esa, napiszcie teraz takiego newsa, a takiego... :facepalm:
Nie trzeba mieć IQ 200 by wiedzieć, że te informacje dziennikarze dostają od agentów.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 16:04

Kupujący zawsze chce zapłacić jak najmniej, sprzedający dostać jak najwięcej. Negocjacje więc są dążeniem do konsensusu. W przypadku transferów piłkarskich dochodzi do tego ustalenie sposobu spłaty (liczba rat). Oprócz tego to czy będzie to bezwzględnie dana kwota czy podstawa powiększona o ewentualne zmienne. Jeśli jest to druga opcja negocjuje się wysokość podstawy i zmiennych oraz jakie to będą zmienne.

Takie negocjacje mogą chwilę potrwać i to nie jest żaden zły znak. Można zacząć się martwić jeśli pojawią się jakieś doniesienia o problemach w negocjacjach. Na razie takowych nie ma.

Nie ma również sensu aby Agresti czy Di Marzio co dwie godziny podawali aktualny status jeśli nic nowego się nie wydarzyło.

Calma.


Juve per sempre sara...!!!!
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 16:20

Jeśli chodzi o Icardiego to z miłą checią widziałbym go w zamian za Dybale. Mauro to urodzona 9 i do każdego ustawienia na boisku idealny napastnik, natomiast Dybala to nawet nie wiem na jakiej pozycji gra.

Mandzu, Higuain, Dybala mogli by odejść a w ich miejsce Icardi i Chiesa. Trochę byśmy dołozyli i atak jak ta lala.

Sprzedać jeszcze Matudiego, Perina i De Sciglio

Zostawić Cancelo i kupić Darmiana na zmianę.

Potwierdzić De Ligta i jedziemy.

Najtrudniej z tych wszystkich transakcji Chiese będzie kupić ale Paratici da radę.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 16:21

Standardowo już jesteśmy łączeni z Darmianem. LGDS: https://devilpage.pl/index/news/komenta ... im-klubom/ Daily Mail: https://devilpage.pl/index/news/komenta ... juventusu/

Ktoś orientuje się kim jest ten Nicolo Schira? Chyba jako pierwszy dziennikarz podał info o Cancelo w City za 60 mln. Czy to dość świeże nazwisko na rynku? Ostatnio pełno go w newsach dotyczących rynku włoskiego. Komentarz ze strony Romy:
Ten dziennikarz Gazzetta dello Sport, Nicolo Schira, który zamieszcza na swoim profilu na Twitterze przeróżne plotki, chyba jeszcze nigdy z niczym nie trafił - przynajmniej ja nie widziałem niczego takiego w swoich długich obserwacjach.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 16:25

Julek997 pisze:Najtrudniej z tych wszystkich transakcji Chiese będzie kupić ale Paratici da radę.
Z Chiesą ucichło. Nowy właściciel Fiorentiny zamierza go zatrzymać na jeszcze jeden sezon, a kwoty jakich by ewentualnie oczekiwał są szalone. Zapomnij. Ładowanie ogromnych środków w tego zawodnika byłoby szaleństwem. Już lepiej wyłożyć kasę na grube nazwisko do środka pola.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 16:35

Mi coś się przestaje widzieć ten De Ligt, za długo to trwa, Jak Juve kombinuje to na ogół zostaje z niczym...


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 16:55

Jeżeli nie chcemy w głupi sposób stracić De Ligta (a raczej nie po to tyle czasu poświęciliśmy na ten transfer, zwłaszcza, że Holender był już praktycznie łączony jedynie z Barceloną), to powinniśmy jak najszybciej domknąć transakcję zakupu. Ajax i tak nie obniży swoich oczekiwań finansowych, bo PSG oferowało im tyle ile sobie życzyli za swego kapitana, czyli 75 mln €. Może wytargujemy jakiś rabat w wysokości 1-2 mln €, ale nie wiem czy warto tak zwlekać, gdy w każdej chwili może wkroczyć jakieś City z ofertą i przekabacić De Ligta.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany