Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2019, 18:43

De Ligt już w domu.

Niebawem pewnie się wszystko rozwiąże.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 01 lipca 2019, 18:57

Czyli wymieniamy pomocników:

- Cuadrado / Khedira / Matuidi na:
- Ramsey / Rabiot / xxx (Pogba?)

:whistle:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2019, 19:01

LukaszG / DLuGi pisze:Czyli wymieniamy pomocników:

- Cuadrado / Khedira / Matuidi na:
- Ramsey / Rabiot / xxx (Pogba?)

:whistle:
Po co ci ktoś kolejny skoro mamy Cana i Rodrigo.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2019, 19:38

Żaden Pogba nie przyjdzie, luzujcie slipki. Imo do pomocy przyjdzie jeszcze Zaniolo jako standardowy młody talent i na tym zakończymy.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 01 lipca 2019, 19:48

PlanetJuve pisze:
LukaszG / DLuGi pisze:Czyli wymieniamy pomocników:

- Cuadrado / Khedira / Matuidi na:
- Ramsey / Rabiot / xxx (Pogba?)

:whistle:
Po co ci ktoś kolejny skoro mamy Cana i Rodrigo.
Sześciu pomocników na trzy miejsca to standard.

Ale typuję Zaniolo.

Ramsey był oficjalnie prezentowany?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2019, 20:11

Szilgu pisze:
PlanetJuve pisze:
LukaszG / DLuGi pisze:Czyli wymieniamy pomocników:

- Cuadrado / Khedira / Matuidi na:
- Ramsey / Rabiot / xxx (Pogba?)

:whistle:
Po co ci ktoś kolejny skoro mamy Cana i Rodrigo.
Sześciu pomocników na trzy miejsca to standard.

Ale typuję Zaniolo.

Ramsey był oficjalnie prezentowany?
Przez klub nie był ale dzisiaj się sam zaprezentował.

klik


Matka Rabiot jak zobaczyła media na lotnisku to zatrzymała wszystkich w samolocie i nie pozwoliła nikomu wyjść. Dopiero jak Paratici do niej zadzwonił, że to nasz kamerzysta to łaskawie wyszli. :facepalm:

tlit


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2019, 21:45

Czyli jednak ta kampania ma coś z zawodnikami.

I nie pasuje mi do niej Pogba bo patrzymy w przód, nie do tyłu.

De Ligt i jakis dziwny Zaniolo zakończy nam mercato które i tak będzie udane.

De Ligt,Ramsey,Rabiot. Wzmacniamy obronę i pomoc - tam gdzie tego potrzebowaliśmy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2019, 22:11

Sami zobaczcie. Jest już Can, Ramsey, Rabiot, Miralem i Rodrigo. To już jest piątka. Każdy z nich docelowo ma być ważnym zawodnikiem pierwszego składu. Mamy do tego dodać jeszcze Pogbe? Szczerze wątpię, żeby nasze nowe nabytki z tłustymi kontraktami miały robić za rezerwowych. Jeżeli kogoś ściągniemy, to może jakiś młody talent typu Sandro Tonali albo Zaniolo, i tyle z pomocą. Ktoś musi przecież też odejść...

Bardziej ciekaw jestem sprzedaży i jak w ogóle to poustawia Sarri, bo wcale nie jest powiedziane, że będziemy grali trójką w pomocy. A jak dwójką? To wtedy już i tak jest tłoczono.

Strasznie nie mogę się doczekać jakim systemem my w ogóle będziemy grać, bo cały czas mi tu coś nie pasuje. Gonzalo, Dybala, Mario, Kean... jaka będzie ich rola? Kto zostanie? A kto odejdzie?

Trójka w obronie czy dwójka? Jeżeli dwójka to naściągaliśmy młodych gniewnych, a na dwie pozycje to za dużo już. De Ligt za takie pieniądze nie może grzać ławy. Bonucci i Rugani mogą odejść? A może jednak zostaną? Kto zapłaci za Leo?

Tutaj niby dodatkowe transfery, ale jak się patrzy na kadrę to jest trochę tłoczono i ktoś tu na pewno nie będzie pasował do układanki. Na pierwszy rzut Mario, ale gdzie on może odejść? Kto mu niby zaproponuje kontrakt? Czemu się nie mówi, żeby wcisnać Mario w jakaś transakcje choćby do Romy za tego Zaniolo? Nie ma chętnych?

Ja tak sobie myślę, że o naszej podstawie stanowi zbyt dużo zawodników, których nikt inny topowy klub by nie chciał. Mario, Gonzalo, Khedira, Bonucci, Matuidi... ale jakoś nie słyszy się, żeby ktoś chciał za nich zapłacić.... Starzy, z tłustymi kontraktami, to może być spory problem dla Fabio Paraticiego. Może się jeszcze okazać, ze na pokładzie zostaną "niechciani" goście.


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2019, 22:19

Wstrzymałbym się z tak dalece idącymi wnioskami. Co klub ma dokładnie na myśli to się jeszcze okaże, bo raczej z transferem to związku nie ma. Ta dzisiejsza data miała związek z wypuszczeniem dłuższego filmu, który faktycznie się pojawił i przedstawia pewną wizję klubu.

Okno dopiero co otwarte i zobaczymy, co nam klub jeszcze zaserwuje. Jeśli klepniemy Ligta będziemy mogli z perspektywy tifosich nieco ochłonąć.

Tak sobie myślę, że skoro Dzeko blisko Interu i chcą Lukaku, to Icar ewidentnie na wylocie. Fabs miał do niego słabość. Co ciekawe pisze się głównie o dwóch kierunkach - albo o nas, albo o Napoli. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, by piłkarz wolał Neapol. Jakby się udało odpalić Pipitę do Atletico i pozbyć Mandżukicia to kto wie.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2019, 22:21

Tonaliego w Juve to bym sobie życzył bardzo mocno. Jeżeli potwierdzi klasę w nadchodzącym sezonie to kto wie. A Zaniolo? U niego z główką wszystko w porządku?


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 01 lipca 2019, 22:27

Poprostu pisze:

Matka Rabiot jak zobaczyła media na lotnisku to zatrzymała wszystkich w samolocie i nie pozwoliła nikomu wyjść. Dopiero jak Paratici do niej zadzwonił, że to nasz kamerzysta to łaskawie wyszli. :facepalm:

tlit
Przecież tu pewnie chodziło o to, że nie była pewna czy Rabiot może już się pokazać przed mediami więc zadzwoniła do Paraticiego. Wiem jaką ona ma opinię ale już na siłę nie róbmy z niej wariatki.

A co do kolejnego wzmocnienia pomocy w postaci np. Pogby to totalnie w to nie wierzę. Bo powiedzmy że ktoś jeszcze przyjdzie i będzie to zawodnik pierwszego składu, do tego dodajmy np. Pjanica i Rabiota w podstawowej jedynastce. I co wtedy zarabiający po około 6 mln Can i Ramsey mają siedzieć na ławce? Nie wierze, że możemy sobie pozwolić aby na ławce siedziało kilkanaście milionów w pensji.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2019, 22:46

Dla mnie oczywiste, kto z dwójki Ramsey - Rabiot jest na tą chwilę lepszym piłkarzem i ma bliżej do pierwszego składu. Podpowiedź: nie jest to Francuz.

Co do wywodów kolegi @goly to pomogłoby, gdyby Sarri puścił pary z ust w jakimś wywiadzie i powiedział na jakiej pozycji widzi Ronaldo: środek ataku czy skrzydło.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Bocieq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2016
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2016

Nieprzeczytany post 02 lipca 2019, 07:15

Trzeba pamiętać o liczebności kadry. Nie możemy zgłosić do rozgrywek 100 zawodników :P

Dokładnych wyliczeń nie będę robił bo się na tym nie znam ale liczba obcokrajowców, wychowanków, obywateli UE musi się zgadzać. Super by było jakby wypowiedział się ktoś bardziej obeznany w tym temacie.

Elo :hi: :juveflag:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 lipca 2019, 08:09

Na VS podali, że nastąpił przełom w sprawie Bonucciego i że może odejść do City. Źródło to CdS ale nie mogę tego znaleźć.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 02 lipca 2019, 08:50

MRN pisze:Na VS podali, że nastąpił przełom w sprawie Bonucciego i że może odejść do City. Źródło to CdS ale nie mogę tego znaleźć.
No wszystko fajnie, ale co wtedy? Pozostanie z Kielonem, DL, Ruganim i Demiralem może być deczko ryzykowne, kiedy pierwszy się skontuzjuje, a trzebi będzie dalej rzadką kiszką. Chyba, że weźmiemy jakiegoś Caceresowego piątego defensora just in case.

W ogóle, jestem ciekawy, czy my dopuszczamy głębsze zamieszanie ze składem w postaci odpalenia Bonu i Szczęsnego. Co prawda względem pierwszego zaprzeczamy(liśmy), natomiast ten Donnaruma nie daje nam spokoju. Chcemy mieć utrzymaną tradycję, że pierwszy bramkarz repry jest z Juve? ;)


Zablokowany