Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 00:03

Ja tylko się zastanawiam co takiego szykuje nam zarząd w to mercato. Myślę i czuję, że będzie jakaś bombowa niespodzianka w to mercato i nie chodzi tutaj o De Ligta ani tym bardziej Rabiota.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 00:06

towalski pisze:Daj Panie Boże żeby go wzięli. Nawet w promce, po 30. Niech idzie.
Dwa lata młodszego Milan wziął za 42, a teraz w wieku 32 lat, 30 melonów miałoby być promocją z naszej strony? Normalna rynkowa cena, a nawet napisałbym, gdyby doszło do takiego transferu w takiej kwocie, iż wyciągnęliśmy od drugiej strony ile tylko się dało. Żadnej łaski byśmy im nie zrobili.

Ronaldo jest nadal jeden i jedyny - nie płaci się kokosów za graczy po 30-tce.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 00:17

Osgiliath pisze:No dobra, dzień mnie nie było a tu jakiś deal (pewno pierwszy) z Romą i prawie Bonu out.

Imo same plusy, ale na pierwszy rzut oka.

Spina niby fajny, ale ufam zarządowi i nie poświęcalibyśmy go tylko, by zrobić sobie dobrze względem FFP. Może jednak to kolano nas dręczyło? Sądząc po tym, że Sarri potrafi ogarnąć młodzież lepszy młody Luca na rezerwie niż niepewny zdrowotnie Spina. Ten pierwszy może się rozwinąć, a jak czysto finansowo wychodzimy na plus to czemu nie.

Tak właściwie, jeśli chodzi o boki obrony, to dalej problemem jest kwestia Cancelo. Gdyby chodziło tylko o czysto sportowa kwestię poprawy jego gry w defensywie, to jeszcze dałoby się to naprawić, ale jeśli on ma robić jakieś kwasy, to trzeba go wypchać czym prędzej.
Ponoć Bayern chce wejść w miejsce City przez fakt przeciągających się negocjacji.

Kwestia Bonu - no wszystko fajnie, że go chcemy sprzedać, bo Rugani ma ostatni dzwonek na pokazanie talentu, nie mniej Zostalibyśmy z Ruganim, który jest meh, DL, który (raczej) będzie topem, Demiralem (który zapowiada się dobrze) i Kielonem, który jest topem, ale zdrowotnie niepewnym, więc w zasadzie z jednym topem i dwójką niepewnych graczy, jeśli Kielon się skontuzjuje. Trochę ryzykownie, kiedy do Kielona może szybko ktoś dołączyć (tfu, oby nie było tak, jak w poprzednich sezonach) i musielibyśmy chuchać na nasz środek obrony. Stąd podchodziłbym z rezerwą względem opcji opchnięcia Bonu.
Wydaje się to wymysł pismaków. Na bokach obrony mają Alabe, Kimmicha, zaklepane transfery Pavarda i Hernandeza. A 60 baniek za rezerwowego ? Wątpię by Bayern się na to zdecydował. No chyba że widzą w nim wzmocnienie pomocy.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 01:54

Na dodatek zarówno Pavard jak i Hernandez mogą pełnić od biedy rolę prawego i lewego obrońcy/wahadłowego więc z tym Cancelo to musi być naprawdę gruba ściema.
MRN pisze:Ja tylko się zastanawiam co takiego szykuje nam zarząd w to mercato. Myślę i czuję, że będzie jakaś bombowa niespodzianka w to mercato i nie chodzi tutaj o De Ligta ani tym bardziej Rabiota.
Środkowy pomocnik (Pogba, Eriksen, SMS, Ndombele) lub napastnik/skrzydłowy (Icardi, Chiesa). Będę zaskoczony jeśli żaden z tych piłkarzy w nawiasach nie przyjdzie.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 05:23

Opchnięcie Bonca za 30 mln to dobry interes ale od PSG można trochę więcej wyciągnąć ! jestem jak najbardziej za, gdyż po powrocie z Milanu to już nie jest ten sam piłkarz co przed transferem. Stawianie na Ruganiego też mi się bardzo podoba do tego DL. Ten Sarri nie będzie taki zły :D


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 07:30

Mówcie co chcecie, ale mam wrażenie,że w tej lidze taki Eriksen dobrze ustawiony mógłby mieć naprawdę konkretne statystyki. Zresztą pod wodzą Sarriego liczę też mocno na Douglasa Coste. Tacy zawodnicy robią różnicę, naprawdę brakuje mi w obecnym Juve takich graczy jak Nedved,Camoranesi czy tak smigajacy na prawej stronie Zambrotta.

Dybale bym odpalił jeśli będzie tylko szansa,że dzięki temu trafi tu ktoś typu Eriksen czy Pogba, skrzydła powinni obstawiać DC i "Bernardeski" . Strzelać wiadomo kto będzie;). Ogólnie jestem bardzo ciekawy Juve pod wodzą Sarriego, bo muszę przyznać,że zeszły sezon obrzydzil mi oglądanie Juve i zdecydowanie bardziej interesowały mnie spotkania Ekstraklasy. Z tego miejsca serdecznie pozdrawiam kibiców Legii. :prochno: :D


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 10:14

Poprostu pisze:No i smutne wieści przy niedzieli :
Corriere di Torino: Leonardo Bonucci nie jest zainteresowany przenosinami do PSG, a Juventus nie zamierza rozstawać się z 32-latkiem. Sytuacja mogłaby ulec zmianie, gdyby Paryżanie wystosowali naprawdę "szaloną" ofertę &#8212; na to się jednak nie zanosi.
.
Nie ma w tym nic zaskakującego. Niestety. Ma u nas ciepłą posadkę, życie w Italii mu odpowiada z różnych względów.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 10:27

Poprostu pisze:No i smutne wieści przy niedzieli :
Corriere di Torino: Leonardo Bonucci nie jest zainteresowany przenosinami do PSG, a Juventus nie zamierza rozstawać się z 32-latkiem. Sytuacja mogłaby ulec zmianie, gdyby Paryżanie wystosowali naprawdę "szaloną" ofertę &#8212; na to się jednak nie zanosi.
Smutne wieści? Smutne to by było jakbyśmy go sprzedali...Poprzedni sezon niczego nie nauczył? Mieliśmy trzech ŚO na poziomie (Chiellini, Bonucciego, Benatia) i było dobrze. W styczniu odszedł Benatia, a przyszedł Caceres i zostaliśmy z dwoma Topami na SO (Chiellini, Bonucci). Obaj wypadli na mecz z Atalanta w CI, efekt? 0:3. Chiellini wypadł na oba mecze z Ajaxem i pożegnaliśmy się z LM, oczywiście nie można zwalac tylko na to porażki z Ajaxem, ale jego obecność na pewno by nam pomogła, dlatego posiadanie trzech TOP SO to mus.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 10:38

Wojtek pisze:
Poprostu pisze:No i smutne wieści przy niedzieli :
Corriere di Torino: Leonardo Bonucci nie jest zainteresowany przenosinami do PSG, a Juventus nie zamierza rozstawać się z 32-latkiem. Sytuacja mogłaby ulec zmianie, gdyby Paryżanie wystosowali naprawdę "szaloną" ofertę &#8212; na to się jednak nie zanosi.
Smutne wieści? Smutne to by było jakbyśmy go sprzedali...Poprzedni sezon niczego nie nauczył? Mieliśmy trzech ŚO na poziomie (Chiellini, Bonucciego, Benatia) i było dobrze. W styczniu odszedł Benatia, a przyszedł Caceres i zostaliśmy z dwoma Topami na SO (Chiellini, Bonucci). Obaj wypadli na mecz z Atalanta w CI, efekt? 0:3. Chiellini wypadł na oba mecze z Ajaxem i pożegnaliśmy się z LM, oczywiście nie można zwalac tylko na to porażki z Ajaxem, ale jego obecność na pewno by nam pomogła, dlatego posiadanie trzech TOP SO to mus.
Dlatego uderzylibyśmy pewnie po Manolasa,który pozostaje w grze. Skoro Ty to wiesz że dwóch bardzo dobrych nie wystarczy to kierownictwo tym bardziej.


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 11:15

I dobrze, że Bonucci zostaje, bo przy kontuzji czy to Chielliniego czy De Ligta zostajemy z ręką w nocniku. Jak pokazała ta wiosna tak wielka plaga kontuzji wcale nie jest nierealna, choć mam nadzieję, że przy Sarrim się to diametralnie zmieni. Bonucci jaki jest taki jest, ale i tak pewniejszy niż Rugani póki co.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 11:27

Ktoś jest w stanie mi racjonalnie wytłumaczyć dlaczego spuszczacie się do faktu, że niby taki Dybala, Rugani czy Costa mają przy Sarrim dostać nowe życie, a Bonucci powinien zostać sprzedany? Tutaj już nie ma opcji, aby nowy trener go trochę odświeżył? Szczególnie, że wszyscy znamy relację Leo z Maxem?


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 11:32

kdzr pisze:Ktoś jest w stanie mi racjonalnie wytłumaczyć dlaczego spuszczacie się do faktu, że niby taki Dybala, Rugani czy Costa mają przy Sarrim dostać nowe życie, a Bonucci powinien zostać sprzedany? Tutaj już nie ma opcji, aby nowy trener go trochę odświeżył? Szczególnie, że wszyscy znamy relację Leo z Maxem?
Może dlatego,że Bonuc de facto jest persona non grata,że względów wiadomych. Ciężko to wydedukowac?


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 11:33

Gałcio pisze:
kdzr pisze:Ktoś jest w stanie mi racjonalnie wytłumaczyć dlaczego spuszczacie się do faktu, że niby taki Dybala, Rugani czy Costa mają przy Sarrim dostać nowe życie, a Bonucci powinien zostać sprzedany? Tutaj już nie ma opcji, aby nowy trener go trochę odświeżył? Szczególnie, że wszyscy znamy relację Leo z Maxem?
Może dlatego,że Bonuc de facto jest persona non grata,że względów wiadomych. Ciężko to wydedukowac?
Nadal mnie nie przekonałeś. Mówimy o umiejętnościach piłkarskich.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 11:35

kdzr pisze:Ktoś jest w stanie mi racjonalnie wytłumaczyć dlaczego spuszczacie się do faktu, że niby taki Dybala, Rugani czy Costa mają przy Sarrim dostać nowe życie, a Bonucci powinien zostać sprzedany? Tutaj już nie ma opcji, aby nowy trener go trochę odświeżył? Szczególnie, że wszyscy znamy relację Leo z Maxem?
Pewnie dlatego, że Sarri ma rękę do graczy ofensywnych a nie obrońców. Bonucci jest słabym obrońca w sensie strike obronnym i nic tego nie zmieni. Kielon ciągną go za uszy ale przygoda w Milanie go cofnęła do poziomu pierwszego sezonu Juve.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 11:38

Ja myślę, że wielu kibiców po prostu go przekreśliło. Dla mnie jego powrót był błędem, co nie oznacza, że nie wróci do swojego top poziomu u nas. Jego poziom jest taki jak partnera obok. Gdy czuje się bezpiecznie i może podejść troszkę wyżej wygląda to lepiej. Ale nie wiem, czy doniesienia swego czasu o tym, że rozpieprzył szatnię w Cardiff po pierwszej wyrównanej połowie były bezpodstawne i stąd pewnie wielu z nas by go lekką ręką odpaliło... Na pierwszy skład niech nie liczy, choć szczerze Giorgio całego sezonu raczej nie rozegra plus niebawem zapewne będzie już z czynną piłką kończył. Przy takim Ligcie może się Bonus ogarnie, bo ten jest liderem z krwi i kości na murawie.

Jakiś włoski dziennikarz z Rzymu pisał, że ponoć tego młodego chłopaczka wziętego w miejsce Spiny już rok temu chcieliśmy. Trzeba im zaufać. Może kwestia zdrowia Spiny nas martwiła w sporym stopniu.


Zablokowany