Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 15:40

Ja kompletnie nie wierzę żebyśmy mieli grać 3ką w obronie, nie za Sarriego.
Nawet jak teraz są ruchy ze Spinazzolą/Cancelo to nie ma znaczenia. Jest w tym jakiś sens ale nie na grę 3-ką w obronie.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 15:56

Profesor pisze:Ja kompletnie nie wierzę żebyśmy mieli grać 3ką w obronie, nie za Sarriego.
Nawet jak teraz są ruchy ze Spinazzolą/Cancelo to nie ma znaczenia. Jest w tym jakiś sens ale nie na grę 3-ką w obronie.
Tak, Sarri nigdy tak nie grał (przynajmniej tak mi się wydaje), ale też powiedział, że taktykę dostosowuje pod piłkarzy, jakimi dysponuje.
Dodatkowo, pozbycie się Spiny i bardzo prawdopodobne odpalenie Cancelo, czyli dwóch bocznych obrońców bez, jakiś sensowniejszych alternatyw o czym może świadczyć?
Idąc dalej w pomocy mamy Pjanica, Ramseya, a także bardzo możliwe że Rabiota i Pogbe/Ndombele/SMSa, a w zanadrzu jeszcze Cana, Bentancura i Matudiego. Kto niby z pierwszej 4 miałby siedzieć na ławie?
Mi to póki co pasuje na próbę przejścia na grę trójką w środku z możliwym przejściem na 4-3-3 w razie potrzeby.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 15:58

Del


nanana

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 22
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 16:18

Gdyby Juventus miał grać 343 to Sandro i Cancelo graliby raczej w czwórce na bokach pomocy albo chociaż jeden z nich z trójką pomocników z których jeden by był półśrodkowy. Sandro, Cancelo, Spinazzola byli by kluczowi w tej układance. Nie ma żadnych przesłanek na 3 z tyłu, a wręcz przeciwnie. De ligt grał do tej pory w czwórce z tyłu i nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek chciał to zmieniać.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 16:20

Jeśli chodzi o ofensywę, to Sarri wypowiadał się pozytywnie o:
- C.Ronaldo (specjalne spotkanie tuż po rozpoczęciu przygody z Juve)
- D. Coście (że niby nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, ale Sarri posta mu się w tym pomóc)
- Bernardeschim (o nim nawet bardzo pozytywnie, że to piłkarz, który potrzebuje więcej regularności)
- Dybali (chyba o nim najmniej z tej 4-ki, choć ponoć spotkał się z nim)

Jeśli wszyscy czterej mieliby przebywać na boisku to w grę wchodzi chyba tylko 4-2-3-1 albo jakieś ofensywne 4-4-2. Z drugiej strony - po co nam aż tylu środkowych pomocników, jeśli mielibyśmy grać tylko dwoma?

Patrząc na nasze dotychczasowe ruchy transferowe, faktycznie wychodzi jakieś śmieszne 3-3-1-3, ale musimy zaczekać do końca, bo za chwilę może się np. okazać, że problem zniknie wraz z Dybalą.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 16:25

Matuidi to mam nadzieję, jest zaraz do odpalenia po Khedirze (sorry Sami, ale w pomocy może być tłok).


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 16:36

Nie ekscytowałbym się wizją Bonucciego w PSG. U nas straci miejsce w składzie, ale nie chce rzekomo opuszczać Włoch z uwagi na syna (stąd poszedł do słabego Milanu, mając oferty z Anglii), a za Turynem mu się tęskniło. Ja bym go oddał lekką ręką, bo wali babola za babolem.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 16:53

Oddaliśmy Bonucciego, wrócił Babolucci z początku ery Conte. Taka prawda. Jak przyjdzie De Ligt to zdrajca powinien wycierać gębę gdzie indziej.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 16:55

Crunny pisze:Jeśli chodzi o ofensywę, to Sarri wypowiadał się pozytywnie o:
- C.Ronaldo (specjalne spotkanie tuż po rozpoczęciu przygody z Juve)
- D. Coście (że niby nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, ale Sarri posta mu się w tym pomóc)
- Bernardeschim (o nim nawet bardzo pozytywnie, że to piłkarz, który potrzebuje więcej regularności)
- Dybali (chyba o nim najmniej z tej 4-ki, choć ponoć spotkał się z nim)

Jeśli wszyscy czterej mieliby przebywać na boisku to w grę wchodzi chyba tylko 4-2-3-1 albo jakieś ofensywne 4-4-2. Z drugiej strony - po co nam aż tylu środkowych pomocników, jeśli mielibyśmy grać tylko dwoma?

Patrząc na nasze dotychczasowe ruchy transferowe, faktycznie wychodzi jakieś śmieszne 3-3-1-3, ale musimy zaczekać do końca, bo za chwilę może się np. okazać, że problem zniknie wraz z Dybalą.
Pytanie, czy Berna nie będzie również grać w trójce pomocy. Na dobrą sprawę gość jest w stanie pokryć 3-4 pozycje na boisku.


onliforpipul
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 17:12

Zawidowianin pisze:
Crunny pisze:Jeśli chodzi o ofensywę, to Sarri wypowiadał się pozytywnie o:
- C.Ronaldo (specjalne spotkanie tuż po rozpoczęciu przygody z Juve)
- D. Coście (że niby nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, ale Sarri posta mu się w tym pomóc)
- Bernardeschim (o nim nawet bardzo pozytywnie, że to piłkarz, który potrzebuje więcej regularności)
- Dybali (chyba o nim najmniej z tej 4-ki, choć ponoć spotkał się z nim)

Jeśli wszyscy czterej mieliby przebywać na boisku to w grę wchodzi chyba tylko 4-2-3-1 albo jakieś ofensywne 4-4-2. Z drugiej strony - po co nam aż tylu środkowych pomocników, jeśli mielibyśmy grać tylko dwoma?

Patrząc na nasze dotychczasowe ruchy transferowe, faktycznie wychodzi jakieś śmieszne 3-3-1-3, ale musimy zaczekać do końca, bo za chwilę może się np. okazać, że problem zniknie wraz z Dybalą.
Pytanie, czy Berna nie będzie również grać w trójce pomocy. Na dobrą sprawę gość jest w stanie pokryć 3-4 pozycje na boisku.
Sarri powiedział, że Berna potrzebuje regularność i konkretnej roli na boisku. Rzucanie go tu czy tam nie wchodzi w grę.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 17:18

--------------- Wojtek -------------------
---MDL----- Bonus----- Giorgio --
---------------- Pjanic -------------------
----- Ramsey ----- Rabiot ----------
---------- Bernardeschi --------------
-- Costa--- Dybala --- CR7 --------

I ogień;)


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 17:30

Podejrzewam, że Costa przy Sarrin to będzie mega KOT!


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 17:35

To i ja pobawiłem się troche w trenera. Według mnie bardzo prawdopodbne jest pierwsze ustawienie, z tym że kadrowo może się to rotować w zależności od przeciwnika. Pjanic niżej za Cana itd. Uwzględniłem jeszcze Cancelo z *. Sprzedając go, jego miejsce zajmie kto inny. W taktyce nie uwzględniam Mandzukicia, Higuaina i Khediry.



Obrazek


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 18:21

@Il_Bianconero

Może się czepiam, ale Rabiot owszem biega na środku, ale bardziej trzyma się lewej strony niż prawej. Tak przynajmniej było w PSG, bo to zdaje się lewonożny pomocnik. Tak jak u nas Matuidi.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 18:35

Don Paolo pisze:@Il_Bianconero

Może się czepiam, ale Rabiot owszem biega na środku, ale bardziej trzyma się lewej strony niż prawej. Tak przynajmniej było w PSG, bo to zdaje się lewonożny pomocnik. Tak jak u nas Matuidi.
Podczas negocjacji nowego kontraktu z PSG to matka Rabiot nawet wymagała gwarancji, że będzie grał bliżej lewej strony.


Zablokowany