Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 09:46

Przy okazji pomagając z trybun jak przeciwko Porto i w szatni w finale Obrazek O ile ktoś dałby konkretne pieniądze, to wolę pożegnać się z Leo niż Daniele.

Bonucci już raz storpedował transfer za granicę, a w Serie A nikt go nie weźmie, więc dla mnie (na tę chwilę) nie ma tematu.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 09:46

Nie wierze w to bo on poza Włochy nie chce wyjechać.

Nowy trener więc i rewolucja musi być. Poprzedni miał inną filozofie więc i preferował innych zawodników.
Natomiast akurat Bonucci może się trochę w taktykę Sarriego mieścić, dużo podań. Chyba że patrzą na MDL który tak samo umie podać.

Dla mnie przyszedł Buffon, Barza został jako techniczny więc atmosfera będzie. Bonucciego możemy pożegnać. Jak wpada bramka to on zawsze w mniejszy/większy sposób niestety jest winien a zarabia obecnie najwięcej w obronie.

Czy przez weekend jakieś oficjałki będą?


matimat1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 57
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 10:20

Czekamy na 1 lipca


Tylko Juventus!
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 10:28

W tym sezonie oglądałem tylko jeden mecz Juventusu z wysokości trybun i bylo to spotkanie Juve z Roma w Rzymie. Leo byl zdecydowanie najlepszym piłkarzem i objezdzal Florenziego w każdy możliwy sposób. Pewnie dlatego Roma jest zdeterminowana na ten transfer. Nasz piłkarz rzeczywiście posiada niesamowite umiejętności, ale jest podatny na kontuzję i nie potrafi dobrać 90 minut. Ja taki transfer oceniam zdecydowanie na plus. Tym bardziej, że może to być początkiem dalszych rozmów z Giallorossimi.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 11:25

Dzis badania czyli musimy dojść szybko do porozumienia żeby FFP pozwoliło nam na zakupy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 11:30

może mi ktoś logicznie wytłumaczyć dlaczego Higuain nie odnajdzie się w drużynie pod okiem Sarriego?


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 11:54

białas pisze:może mi ktoś logicznie wytłumaczyć dlaczego Higuain nie odnajdzie się w drużynie pod okiem Sarriego?
Tego nie da się logicznie wytłumaczyć. Jak dla mnie matematyka w tym przypadku jest prosta Dybala odchodzi - Igła zostaje. Zarabiają tyle samo, a jak Bóg da to zarobimy na Dybali tyle samo ile zapłaciliśmy za Grubego. Skoro teraz mamy grać innym/lepszym stylem nowego trenera to taki zawodnik może u nas rozwinąć skrzydła i wrócić do dawnej formy. Dybala ma regularność - dobry sezon przeplata gównianym. Teraz niby ma być dobry choć szczerze...nie chce się o tym przekonywać. Niech odejdzie i szuka szczęścia gdzie indziej.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 11:58

białas pisze:może mi ktoś logicznie wytłumaczyć dlaczego Higuain nie odnajdzie się w drużynie pod okiem Sarriego?
Może tu chodzi bardziej o to, że nie ma dla niego miejsca w składzie, bo w ataku mamy pewniaka CR7, Coste i Dybale, nie zapominając o Kean'ie, na którego raczej dalej będziemy stawiać.

Szkoda Spinazzoli, lecz musiał wiedzieć, że u nas dużo grać nie będzie.

Mówi się, że Jaś Cancelo jednak może zostać :whistle:


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 12:04

To jak to w konću jest z tym Pellegrinim? Dobry koleś jest czy nie bardzo? Spinazzola naprawdę mi się podobał i wierzyłem w chłopaka, a tu taka lekka lipa.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 12:05

Mati1990 pisze:
białas pisze:może mi ktoś logicznie wytłumaczyć dlaczego Higuain nie odnajdzie się w drużynie pod okiem Sarriego?
Może tu chodzi bardziej o to, że nie ma dla niego miejsca w składzie, bo w ataku mamy pewniaka CR7, Coste i Dybale, nie zapominając o Kean'ie, na którego raczej dalej będziemy stawiać.

Szkoda Spinazzoli, lecz musiał wiedzieć, że u nas dużo grać nie będzie.

Mówi się, że Jaś Cancelo jednak może zostać :whistle:
Ja mam nadzieje, że jest jakiś ustny deal z możliwością odkupu Spinny. Koleś zawsze miał dryg do dobrej ofensywnej gry.
Cancelo może zostać? Nie wiem co by się musiało stać. Pewnie ucałował pierścień Agnelliego i cholera wie co jeszcze.
Piłkarsko w ofensywie dobry, a w obronie poprawny, ale wszystko jest do nadrobienia i nauczenia, ale nie wiem czy jest jeszcze czas na to by go wychować na normalnego człowieka.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 12:16

Zastanawiające jest to, że mamy kolejnego piłkarza ze stajni Raioli (Pellegrini) Żeby nam się to czkawka nie odbiło...


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 12:25

Klorel pisze:Jego doświadczenie jest takie, że sporo bramek pada po jego błędach.
Polecam pooglądać skróty spotkań.
Oglądałem zarówno mecze jak i skróty i jestem świadomy tego, że od czasu transferu do Milanu Bonucci obniżył piłkarski poziom, co zresztą napisałem w poprzednim poście. Jednakże jeśli myślisz, że nie będzie padać sporo bramek dla przeciwników po błędach De Ligta (o ile oczywiście do nas przejdzie), to jesteś naiwny. Holender będzie potrzebował trochę czasu na ogarnięcie się w Serie A, ale obawiam się, że mimo młodego wieku i już sporego doświadczenia z każdym babolem będzie na nim wzrastać presja i oby podołał oczekiwaniom jakie mają w stosunku do niego kibice Starej Damy.

@wagner
Akurat nie jestem pewien czy aż tak duża rewolucja w naszym składzie wyjdzie nam na dobre w tym sezonie (bo patrząc długofalowo raczej tak), z uwagi na to, że to już jedna z ostatnich kampanii, gdzie CR7 może nam pomóc w triumfie w LM. Zwłaszcza linia defensywna jest szczególnie wrażliwa na różnego rodzaju rotacje i jeśli mieliby nas opuścić Cancelo, Spina (co już się stało), Bonucci, a może nawet Alex Sandro (bo również są plotki na ten temat), to będziemy potrzebowali sporo czasu na zgranie na nowo tej formacji.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 12:42

gucio_juve pisze:Zastanawiające jest to, że mamy kolejnego piłkarza ze stajni Raioli (Pellegrini) Żeby nam się to czkawka nie odbiło...
Na szczęście w temacie Pellegriniego plusem jest dla nas narodowość, to nie Pogba 'wyciągnięty z domu na wakacje' i może nie być tak chętny do przeprowadzki poza półwysep (a we Włoszech nic wyżej od nas nie ma).
dimebag11 pisze:Akurat nie jestem pewien czy aż tak duża rewolucja w naszym składzie wyjdzie nam na dobre w tym sezonie (bo patrząc długofalowo raczej tak), z uwagi na to, że to już jedna z ostatnich kampanii, gdzie CR7 może nam pomóc w triumfie w LM. Zwłaszcza linia defensywna jest szczególnie wrażliwa na różnego rodzaju rotacje i jeśli mieliby nas opuścić Cancelo, Spina (co już się stało), Bonucci, a może nawet Alex Sandro (bo również są plotki na ten temat), to będziemy potrzebowali sporo czasu na zgranie na nowo tej formacji.
Zgoda, ale na pocieszenie (o ironio) to z sezonu na sezon nasza defensywa coraz bardziej upada na jakości i nie bardzo jest już co rozwalać. Jeśli robić rewolucję (chociaż nie uważam, by byłaby to rewolucja) to teraz, gdy Kielon jeszcze w miarę ogarnia i może stanowić pomost pomiędzy starym a nowym.
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2019, 12:49 przez Rottweill, łącznie zmieniany 1 raz.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 12:46

Nie wiem co to za płacze odnośnie Spinazzoli.

Chłopak owszem był dobry, pokazał się fajnie kilka razy, ale to na pewno nie jest piłkarz na miarę pierwszego składu Juventusu.

Jeśli szukamy oszczędności i pieniędzy by zakupić grajków lepszych ewentualnie tych z lepszymi rokowaniami na przyszłość to ewentualna sprzedaż/wymiana Leonardo ma sens.

Ja tam za nim nie będę płakał, bardziej szkoda mi Cancelo, który w taktyce Sarriego może być naprawdę świetnym zawodnikiem.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 12:50

wagner pisze:Bonucci może odejść? Odp: :dance:
Chcieć sprzedaży Bonucciego przy tak łamliwym Chiellinim to mega głupota. Gdybyśmy go sprzedali to pół sezonu byśmy grali środkiem De Ligt - Rugani.


Zablokowany