Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 22:25

meda11 pisze:Tak po ludzku szkoda mi Spiny. Gość zakochany w barwach, marzący o byciu częścią pierwszej drużyny. Gdy rok wcześniej nie doszło do skrócenia jego wypożyczenia w Atalancie to facet się załamał. Podniósł się jednak i grał ekstra aż dopadła go kontuzja. Leczenie, czekanie na ten pierwszy występ w Juve i w końcu pamiętny mecz w LM i mistrzostwo kraju. I gdy miał w końcu przepracować cały okres przygotowawczy w Turynie by wywyerać presję na Sandro to zostaje odpalony do upadającej Romy. ;(
Dokladnie :((


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 22:32

Na YT to z 90% graczy można pewnie zrobić całkiem dobrych graczy, wystarczy 1 dobre zagranie na mecz.
meda11 pisze:Tak po ludzku szkoda mi Spiny. Gość zakochany w barwach, marzący o byciu częścią pierwszej drużyny. Gdy rok wcześniej nie doszło do skrócenia jego wypożyczenia w Atalancie to facet się załamał. Podniósł się jednak i grał ekstra aż dopadła go kontuzja. Leczenie, czekanie na ten pierwszy występ w Juve i w końcu pamiętny mecz w LM i mistrzostwo kraju. I gdy miał w końcu przepracować cały okres przygotowawczy w Turynie by wywyerać presję na Sandro to zostaje odpalony do upadającej Romy. ;(
Też mi go szkoda, kompletnie w niego nie wierzyłem, a facet zaskoczył mnie bardzo na plus (względem tego czego się spodziewałem) :ok:


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 22:32

Za transferem Spiny może faktycznie stać kilka czynników. Pewne jest to, że nie wiemy wszystkiego / wiemy niewiele / snujemy domysły.
Przypomnijcie sobie Schick'a - niby wszystko ok, jakieś zmęczenie / przeziębienie etc. Dwa razy na badaniach i sprawa na ostatnich metrach upadła. Może oddajemy go do romy i robimy grunt pod Perina i / lub Higuain'a?

Tak jak pisze @meda11 - zwyczajnie po ludzku szkoda chłopaka, ale co zrobisz, takie życie w tym biznesie:/


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 23:14

Filippo911 pisze:Za transferem Spiny może faktycznie stać kilka czynników. Pewne jest to, że nie wiemy wszystkiego / wiemy niewiele / snujemy domysły.
Przypomnijcie sobie Schick'a - niby wszystko ok, jakieś zmęczenie / przeziębienie etc. Dwa razy na badaniach i sprawa na ostatnich metrach upadła. Może oddajemy go do romy i robimy grunt pod Perina i / lub Higuain'a?

Tak jak pisze @meda11 - zwyczajnie po ludzku szkoda chłopaka, ale co zrobisz, takie życie w tym biznesie:/
U Schicka to podobno wadę serca wykryli, ale ile w tym prawdy?

Co do Spiny to wyda się, że jest idealnym zmiennikiem dla Sandro. Wiele nie kosztuje, nie narzeka (przynajmniej nic o tym nie wiemy), w tym sezonie grał całkiem dobrze i do tego liczy się jako wychowanek.
A Luca Pellegrini? Nie wiem o nim zbyt wiele, w Cagliari występuje na lewej obronie, ale na MŚ U-20 chyba grał w pomocy? Niewątpliwie ma znaczenie, że jego agentem jest Raiola, który przy okazji transferu de Ligta chce wypromować kolejnego młodego zawodnika.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 00:05

Co z tym naszym DL.

Ile to można czekać.

Coś czuję że się w poniedziałek posypią transfery.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 00:07

Powiem szczerze, że zwróciłem uwagę na tego Pellegriniego może w jednym meczu Serie A ale za to widziałem wszystkie mecze włochów U20 w Polsce i był chyba największym pozytywem tej drużyny. I jak poczytać o nim w zagranicznych mediach to ma opinię talentu i w drugiej części sezony ponoć był jednym z lepszych LB w lidze.

Mimo to ta wymiana nie podoba mi się z dwóch powodów. Po pierwsze Spina to prawdziwym Bianconeri i wydaje się że Juve dla niego to coś więcej niż kolejny przystanek w karierze.
A po drugie czysto sportowo sprzedając go i Cancelo pozbywamy się dwóch bardzo użytecznych graczy mogących grać po obu stronach w obronie jak i na skrzydle. Do tego tracimy Jokerów którzy mogą zmienić wynik swoimi ofensywnymi walorami i zostajemy na ten moment z defensywnie nastawionymi De Sciglio i Sandro, który pod wodzami Maxa także stał się raczej defensywnym Fullbackiem.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 00:19

Ktoś wie, czy De Ligt może osiągnąć status wychowanka Juventusu?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 00:23

Nie ma szans. Musiałby być u nas minimum 3 lata zanim ukończy 21. 12 sierpnia stuknie mu 20stka.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 01:13

PSG wącha sie nieśmiało z Bonuccim. :-)


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 01:39

Adrian27th pisze:Co z tym naszym DL.

Ile to można czekać.

Coś czuję że się w poniedziałek posypią transfery.
Podobno w poniedziałek ma być oficjalka.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 08:55

Prawdopodobnie oddajemy Spine żeby ogarnac bilans.

Rozmowy z City się przedłużają, a zaraz wyjdzie ze w ogóle
Się zakończą niepowodzeniem.

Bonucci do PSG. Niech idzie. Dorzućmy im Dybale, 130 milionów i Weźmy mbappe xD


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 09:11

D-Rose pisze:PSG wącha sie nieśmiało z Bonuccim. :-)
Krzyż na drogę.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 09:34

Wojtek pisze:
Adrian27th pisze:Co z tym naszym DL.

Ile to można czekać.

Coś czuję że się w poniedziałek posypią transfery.
Podobno w poniedziałek ma być oficjalka.
Pewnie czekamy na rozpoczęcie lipca z ogłoszeniem transferu, bo 30 czerwca kończy się poprzedni okres rozliczeniowy FFP.

Odnośnie potencjalnej sprzedaży Bonucciego, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony Leo ma już ukończone 32 lata, a od czasu transferu do Milanu strasznie obniżył piłkarski poziom. Z drugiej strony, to jego doświadczenie może być bardzo przydatne w LM w razie kontuzji/zawieszenia Chielliniego. Nie wiem czy nie lepszą opcją byłaby sprzedaż Ruganiego jeśli otrzymalibyśmy za niego około 40 mln € i zainwestowanie tych pieniędzy w Demirala i Romero, których bezpośrednio ściągnęlibyśmy do Turynu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Klorel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 marca 2013
Posty: 155
Rejestracja: 20 marca 2013

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 09:37

Jego doświadczenie jest takie, że sporo bramek pada po jego błędach.
Polecam pooglądać skróty spotkań.


http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=25767

Naklejki, wlepki, plakaty, szablony do malowania, tablice - zapraszam :)
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 09:41

Bonucci może odejść? Odp: :dance:

Niezła rewolucja kadry się zapowiada. To do nas nie podobne.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Zablokowany