Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 17:38

Nicola Balice ~ "Paratici i Raiola zmierzają do Amsterdamu. Transfer De Ligta zostanie oficjalnie potwierdzony w ciągu najbliższych kilku godzin"


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 17:51

Moim zdaniem i tak potrzebujemy pięciu środkowych obrońców, gdyż:
1) Chielliniego niestety urazy nie omijają i nie ma co liczyć, że w nadchodzącym sezonie będzie inaczej, bo Giorgio rozpocznie go mając już ukończone 35 lat,
2) w razie potrzeby moglibyśmy grać jakimś ustawieniem z trójką w defensywie (3-5-2, 3-4-3, 3-x-x) mimo, że nie jest to ulubiony wariant taktyczny Sarriego,
3) Bonucci od czasu przeprowadzki do Milanu mocno spuścił z tonu i obecnie nie jest wcale takim pewnym punktem naszej defensywy,
4) Rugani przy otrzymaniu za niego korzystnej oferty (40+ mln €) mógłby zostać sprzedany, a za otrzymane środki sprowadzilibyśmy Demirala i Romero bezpośrednio do Juve. Podstawową parę stoperów tworzyliby pewnie De Ligt (jeśli rzeczywiście dojdzie do finalizacji tego transferu) z Kielonem, a pierwszy do wejścia byłby Leonardo. Natomiast Turek z Argentyńczykiem graliby w Coppa Italia i spotkaniach z dołem tabeli w Serie A, a przy podatności na kontuzje Chielliniego i tak pewnie mieliby rozegrane sporo minut.

PS. Odnośnie zastępcy Cancelo na prawą obronę, to moglibyśmy się zainteresować Sidibe jeśli najważniejsze są dla nas aspekty defensywne.
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2019, 17:57 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 17:52

Hubson pisze:Nicola Balice ~ "Paratici i Raiola zmierzają do Amsterdamu. Transfer De Ligta zostanie oficjalnie potwierdzony w ciągu najbliższych kilku godzin"
Dawać potwierdzenie jak najszybciej, niech ta aaga się kończy, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się, że mamy młodego kocura na kilka lat.

Jeszcze niech ktoś ogarnięty na prawą obronę za Jaśka i pewnie ten Rabiot i chyba koniec naszych wzmocnień. No chyba, że ktoś kluczowy odejdzie (Costa, Dybala) :whistle:

Najważniejsze, to pozbyć się szrotu.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 18:14

mrozzi pisze:Veronique Rabiot - tylko raz słyszałam się z Leonardo, ale była to rozmowa kurtuazyjna. Nie było, nie ma i nie będzie żadnej oferty ze strony PSG.
A co w tej kwestii ma do powiedzenia Wanda Nara ?

Dawać tego De Ligta dzisiaj, potem Rabiot, Icardi, SMS/Pogba i zastępca Cancelo + wypchnięcie szrotu. :pray:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 18:21

Agentka zaprzecza w sprawie pojawienia się oferty jak twierdziły media. Temat "waham się czy pozostać w PSG" nie istnieje.

Gdzieś trafiłem na info, że choć SMS chciałby do nas, ma wylądować w Paryżu.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 18:27

Virgil pisze:
mrozzi pisze:Veronique Rabiot - tylko raz słyszałam się z Leonardo, ale była to rozmowa kurtuazyjna. Nie było, nie ma i nie będzie żadnej oferty ze strony PSG.
A co w tej kwestii ma do powiedzenia Wanda Nara ?

Dawać tego De Ligta dzisiaj, potem Rabiot, Icardi, SMS/Pogba i zastępca Cancelo + wypchnięcie szrotu. :pray:
Zamiast Icara pozostanie Dybali i miodzio ;) Za Cancelo, Perreira. Totalnie o nim zapomnialem, a kiedys bardzo go chcialem u nas.

Domkniemy transfery De Ligta, Rabiota, nastepcy Cancelo i nasi moga dzialac dalej na lajcie.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 19:34

D.Costa - C.Ronaldo - Dybala
Pogba - Pjanic - Rabiot
A.Sandro - Chiellini - De Ligt - R.Pereira
Szczęsny

I drugi skład, który wyglądałby lepiej niż pierwszy Milanu:

Carrasco - Kean - Bernardeschi
Ramsey - Bentancur - E.Can
Spinazzola - Rugani - Bonucci - De Sciglio
Buffon

0 mln za Ramsey'a
0 mln za Rabiota
0 mln za Buffona
30 mln za R.Pereirę
30 mln za Carrasco
70 mln za De Ligta
120 mln za Pogbę
= 250 mln

Sprzedać: Perina, Cancelo, Khedirę, Matuidiego, Cuadrado, Mandzukica, Higuaina = pewnie wyszłoby 150-200 mln


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 20:13

Tego Carrasco, który bezskutecznie próbuje uciec z Chin? Obrazek

Generalnie wygląda całkiem zacnie, aczkolwiek nie zdziwiłbym się, gdybyśmy postawili na biedniejszy pakiet bez Pogby i Belga. Obawiam się też, że Higuain nie będzie rozchwytywany i rozsądniej dla budżetu będzie go zostawić jeszcze na rok.

Ronaldo - Higuain - Dybala (ewentualnie z Paulo na OPŚ)
Ramsey - Pjanic - Can
A.Sandro - Chiellini - De Ligt - R.Pereira
Szczęsny


Costa - Kean - Berna
Matuidi - Benta - Rabiot
Spinazzola - Rugani - Bonucci - De Sciglio
Buffon
Crunny pisze:Sprzedać: Perina, Cancelo, Khedirę, Matuidiego, Cuadrado, Mandzukica, Higuaina = pewnie wyszłoby 150-200 mln
Możesz dopisać ceny, bo mnie tu w wariancie optymistycznym ledwo wychodzi 150 (15+60+0+20+20+10+30) ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 20:18

Granie trójką Ramsey-Pjanic-Rabiot to abstrakcja, czy do zrobienia? Wydaje mi się, że jednak musi być jakiś przecinak w stylu Cana, jak myślicie?


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 20:21

jackop pisze:
Crunny pisze:Sprzedać: Perina, Cancelo, Khedirę, Matuidiego, Cuadrado, Mandzukica, Higuaina = pewnie wyszłoby 150-200 mln
Możesz dopisać ceny, bo mnie tu w wariancie optymistycznym ledwo wychodzi 150 (15+60+0+20+20+10+30) ;)
Optymistami jesteście, panowie.
Raczej to będzie wyglądać tak: 15+50+0+0+15+0+30 = 110


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 20:56



Regis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 128
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 21:00

Obawiam się też, że Higuain nie będzie rozchwytywany i rozsądniej dla budżetu będzie go zostawić jeszcze na rok. 
Nie, nie będzie. Sympatyczny gtubasek kosztuje nas ~33 mln za sezon. To zdecydowanie zbyt dużo i dlatego (a nie z powodu wybitnej miłości do Mandżukica poleciał rok temu).

Sportowo wolałbym żeby Igła został. Ale raczej nasi staną na głowie żeby go gdzieś wypchnąć (Chiny?)


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 21:09

mrozzi pisze:Sky - Ligt dogadany na 8 + 4 w bonusach. Teraz domykamy z Ajaxem.
No i to już wygląda normalnie a nie jakieś 20. Bonusy pewnie dość łatwe do spełnienia, więc w sumie dostanie te 12, ale podstawowa stawka to 8 a to już tak nie razi po oczach innych zawodników.
Teraz dogadać się z Ajaxem i w następnym tygodniu można ogłaszać transfer.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 21:17

@Gandalf8
Mówiło się, że Ajax jest otwarty na sprzedaż De Ligta dla każdego klubu, który zapłaci za Holendra około 70 mln €. Także nie widzę sposobności, by nasi teraz targowali się z ekipą z Amsterdamu (chyba, że dogadaliśmy się odnośnie włączenie Keana w tą transakcję).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 21:26

Media też to przedstawiają tak, że jeśli się z nim dogadaliśmy to z Ajaxem będzie buła z masłem.


Zablokowany