Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 05:05

PSG traktuje Rabiot już od jakiegoś czasu jak powietrze i po tym, jak dali mu propozycję nagle mu się odwidziało? Kupy się to nie trzyma.

W ostatnim czasie, gdy Agresti wypowiadał się w tym tonie co teraz o obrońcy Ajaxu, podawał info o Conte w Interze i Sarrim. Skoro jest fanem Ronaldo, ta gadka Crisa po finale LN mogła zrobić swoje. Zamknąć deal i zająć się następcą Cancelo, którego rzekomo po 1.7 już u nas ma nie być.

Przedłużenie Cuadrado wcale nie musi oznaczać, że pozostanie u nas, a możemy tym trochę podbić cenę.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 08:44

mrozzi pisze:Agresti dodał, że otrzymaliśmy bardzo pozytywne informacje zarówno od Raioli, jak i Ajaxu - jego zdaniem nic tej operacji nie powinno zagrozić, czekamy jedynie na podpis.
Im więcej czasu mija tym bardziej czuje, że te transfery (MDL, Rabiot) mogą się równie dobrze nie odbyć... mam nadzieję, że jak najszybciej je potwierdzimy.

Jak Ndombele pójdzie do Tottenhamu za 70 mln euro to się wkurzę... :angry:


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 08:44

AdiZ pisze:Rozumie pewną zawiłość, jako że Joao kiepsko broni. Tylko kto miał go tego nauczyć? Allegri :facepalm: :laugh:
Nie wiem, czy się orientujesz, ale przed przyjściem do Juventusu Cancelo grał już na obronie w Valencii, Interze i reprezentacji Portugalii.

Wysoce prawdopodobne zatem, że gość jest niereformowalny.

AdiZ pisze:Jak przypomnę sobie występy MDS to bardziej bałem się o wynik niż gdy grał Joao.
Możliwości są 3:

1. (najbardziej prawdopodobna) Lubisz Cancelo jednocześnie nie przepadając za MDS, przez co mamy do czynienia ze sporym skrzywieniem poznawczym,
2. Kompletnie nie znasz się na piłce,
3. Nie oglądałeś meczów Juventusu lub oglądałeś je po pijaku.

Cancelo to kocur (jak na obrońcę) w grze do przodu. W tyłach jest tykającą bombą, niestety.

Gra na pozycji, na której jest obecnie dość spory deficyt w futbolu i - mimo tego, że jest na wylocie - nie widzę większego zainteresowania jego osobą. Dlaczego?

MDS niejednokrotnie był nie do przejścia w zeszłym sezonie. Momentami grał (w tyłach) jak profesor. Więcej obiektywizmu życzę.

MRN pisze:VS - SetRollins21J

- De Ligt jest naprawdę bardzo blisko choć dopóki nie będzie podpisów to wszystko może się zdarzyć

- Manolas to nazwisko, które było niemalże pewniakiem od dawna do gry w Juve; sytuacja się zmieniła kiedy okazało się, że De Ligt jest możliwy do sprowadzenia

- w przypadku Pogby fundamentalne znaczenie ma pomoc Raioli ale wolą jednego jak i drugiego jest Juventus; Raiola tego lata uczyni Serie A bogata ligą a jednocześnie uczyni bogatego samego siebie

- sednem problemu jest teraz znalezienie porozumienia z United, które i tak powoli wymięka; o ile na początku twardo żądali pieniędzy to teraz są otwarci na włączenie zawodników w deal; na niekorzyść MU działa fakt, że Real wycofał się z walki o Pogbę

- transfer Pogby nie tylko stał się możliwy ale według mnie zobaczymy go w koszulce Juve, to wszystko co na tę chwilę wiem

Edit (SetRollins21J) :

- potwierdzenia dotyczące Buffona: pomysł narodził się mniej niż tydzień temu, kiedy Perin został definitywnie odpalony na sprzedaż. Mówi się o rocznym kontrakcie, podobnym do tego, co Roma chciała zaoferować De Rossiemu

- Pogba poinformowała United, że chce wrócić do Juventusu i dał nam pierwszeństwo. Negocjacje trwają.

- Rabiot zamknięty. Istnieje porozumienie, istnieje wola, wkrótce podpisy

- nie mam nowych wiadomości na temat De Ligta, ponieważ nic się nie zmieniło, deal zamknięty

- Chiesa jest dla nas ważny ale nowy właściciel Fiorentiny skomplikował sytuację, mamy inne priorytety na tę chwilę

Na wylocie :

- Cancelo odchodzi do City, w tej chwili nie wiadomo kto go zastąpi ale Darmian jest mało prawdopodobny

- Khedira coraz bardziej poza klubem

- Dybala jest na sprzedaż; w przypadku wpłynięcia dobrej oferty klub chętnie ją rozważy.
Z całym szacunkiem do gościa, ale każdą z tych informacji można bez najmniejszego problemu wymyślić sobie w oparciu o to, co podają media.

Za grosz konkretów, same komunały. Bez urazy, ale może dajmy sobie spokój z VS jako źródłem w temacie "INFORMACJE" i wrzucaj info stamtąd tutaj - jako ciekawostki do przedyskutowania, hmm?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 08:45

Może nasi czekają do 1.7., ale też przypominam sobie, że nasi zazwyczaj nie spieszą się zbytnio z ogłaszaniem graczy, nawet jeśli dograni.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 08:54

Setrollins był także w team Pep, także nauczenia doświadczeniami dzielmy to na pół.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 08:54

Jeżeli De Ligt przyjdzie to będzie święto :bravo:

Rabiot jak rzeczywiście takie sobie akcje, to przecież nie musimy go brać fajny zawodnik ale jak ma(ma) mu odwalać to niech zostanie w PSG. Zdecydowanie do pomocy Pogba lub SMS.

Jakby to miało wyglądać że przyjdzie De Ligt, SMS, Trippier i Icardi to byłby niesamowicie zadowolony, Pogna to byłby dodatkowy bonusik.

Wtedy trzeba odpalić Matuidiego, Khedirę, Mandzu, Cancelo.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 09:06

Imo za hajs, który trzeba by wyłożyć na Pogbę, nawet Lotito byłby zadowolony, gdybyśmy zapytali o SMS. Ciekawe, czy te info, że United zaczyna mięknąć jest prawdziwe. DL i Pogbuś w jedno okienko? :shock:

Tbh liczę, że Rabiot jednak nie zwiedzie się propozycją Leonardo, jeśli widzi, że bierzemy najlepiej zapowiadającego się defensora, ostro kręcimy się wokół Pogby, a i CR w składzie. Panie, z czym tam psg ;)

Owszem, trochę szkoda Ndombele, ale widać, że jak go nasi odpuszczają, to muszą wiedzieć, co robią na tej samej zasadzie, jak odpuścili Manolasa, kiedy pojawiła się szansa na DL.

Dajcie już tę oficjalkę Mateusza, chcę zacząć świętować ;)


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 09:10

Ciekawe czy ManU mięknie, jeżeli ma przyjść do nas Icardi + Zaniolo to nie widzę sensu trzymania Dybali i może można go włączyć w deal z Pogbą.

Jeżeli (oczywiście to na tym etapie gdybanie i trochę fantamercato) Paritici ściągnie w jedno okienko : De Ligta, Pogbę, Icardiego, Ramseya, Rabiota, Zaniolo, Demirala,Trippiera zatrzyma Keana oddając Dybalę, Matuidiego, Cancelo, Khedirę, Mandzu to będzie to niezły policzek dla Marotty i prawdziwy pokaz siły.

Ale szczerze to mnie już sam De Ligt wielce ucieszy, bo to będzie tytan defensywy, prawdziwy lider


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 09:13

http://www.sport.pl/pilka/7,65083,24939 ... -nagly.amp

Niby mamy zapłacić 134 mln funtów a kontrakt na 5 lat po 24 mln rocznie (nie napisano czy netto czy brutto). Wrzucam tutaj jako ciekawostkę, bo to tylko The Guardian.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 09:20

Tam chyba też upały mają.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 09:38

SetRollins21J nie był w TeamPep, co prawda na początku tak ale 3 tygodnie przed ogłoszeniem Sarriego zmienił front i obstawał przy Sarrim.

@...Ja nie muszę niczego wrzucać podobnie jak nikt nie musi czytać. Widzisz VS to pomijaj z automatu lub usuń skryptem moje posty i sprawa będzie załatwiona. Czyli Agresti i GDM, których podważałeś podobnie jak ja nagle stali się święci bo zapowiadali Sarriego ? Troszkę konsekwencji kolego bo o to samo apelujesz do innych ?


Obrazek
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 09:46

Gandalf8 pisze:http://www.sport.pl/pilka/7,65083,24939 ... -nagly.amp

Niby mamy zapłacić 134 mln funtów a kontrakt na 5 lat po 24 mln rocznie (nie napisano czy netto czy brutto). Wrzucam tutaj jako ciekawostkę, bo to tylko The Guardian.
mrozzi pisze:Tam chyba też upały mają.
Ktoś tam po prostu nie doczytał, bądź źle przetłumaczył warunki umowy. 134 mln funtów to niemal dokładnie 150 mln euro. Czyli chodziło o klauzulę, oni myśleli że to kwota transferu. Pewnie Guardian tłumaczył to z jakichś włoskich źródeł.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 09:50

MRN pisze:SetRollins21J nie był w TeamPep, co prawda na początku tak ale 3 tygodnie przed ogłoszeniem Sarriego zmienił front i obstawał przy Sarrim.

@...Ja nie muszę niczego wrzucać podobnie jak nikt nie musi czytać. Widzisz VS to pomijaj z automatu lub usuń skryptem moje posty i sprawa będzie załatwiona. Czyli Agresti i GDM, których podważałeś podobnie jak ja nagle stali się święci bo zapowiadali Sarriego ? Troszkę konsekwencji kolego bo o to samo apelujesz do innych ?
To do mnie bo nie czaje?


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 09:52

MRN pisze:@...Ja nie muszę niczego wrzucać podobnie jak nikt nie musi czytać. Widzisz VS to pomijaj z automatu lub usuń skryptem moje posty i sprawa będzie załatwiona. Czyli Agresti i GDM, których podważałeś podobnie jak ja nagle stali się święci bo zapowiadali Sarriego ? Troszkę konsekwencji kolego bo o to samo apelujesz do innych ?
Nie ma potrzeby, żebyś się unosił się jak primadonna.

Nie mam problemu z tym, że wrzucasz treści z VS. Po prostu - w mojej ocenie - nie ma sensu traktować ich jako informacje, tylko jako ciekawostki.

Agresti i GDM "pokazali mi miejsce w szeregu", to się w nim grzecznie ustawiłem. Wieści z VS pokazały, że nie ma sensu traktować ich poważnie, to przestałem je traktować poważnie.

Mało rozsądnym jest bycie konsekwentnym w sytuacji, gdy ma się świadomość, że popełniało się błąd, nie sądzisz?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 10:08

To wróżenie z fusów bo teraz Agresti i GDM pokazali im miejsce w szeregu ale nie tak dawno było odwrotnie. Przypominam Ronaldo oraz kontrakt Allegriego, który miał przedłużyć kontrakt a VS jednoznacznie twierdziło, że wylatuje.
Nie mam zamiaru się unosić ale z Twojej strony raczej krytyki się nie spodziewałem. Co innego ze strony Bobby x, który nazwał mnie chorym, zakompleksionym Januszem tylko dlatego że wrzucam info i wierzyłem w Pepa. Z tym, że on sam na siebie stworzył idealne określenie ale to inny typ, daleko jemu do Twojej kultury, której nie ma w ogóle i wyzywa wszystkich od głupków.

@Poprostu, nie do Ciebie. Do Ciebie tyko to, że SetRollins21J szybko zmienił front bo otrzymał inne informacje.
SetRollins21J, carpi87 oraz VecchiaSignora29 trafili zarówno z Sarrim jak i Allegrim.


Obrazek
Zablokowany