Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 16:17

D-Rose pisze:Widzę, ze w temacie Buffona wypowiadają się tutaj sami mentalni zwycięzcy którzy będą pouczać Agnellego kogo zatrudniać w Juventusie i w jakim charakterze. :facepalm:

20 milionów w kieszeni(pewnie za tyle mniej więcej Perin zostanie sprzedany) i lepszy bramkarz na ławce niż w tym sezonie. Straszny słaby deal.
Do budżetu nigdy nie wpływa cała kwota transferowa, więc 20mln raczej nie zobaczymy

Poza tym Buffon raczej nie zgodzi się na zarobki w przedziale Perina

Do momentu ogłoszenia odejścia do psg był dla mnie legenda, po normalnym zawodnikiem, z jego gadania wychodziło na to że odchodzi do psg bo tam mentalność zwycięzców jest I chce wygrać LM

Teraz odkrył plusy że w Turynie też ma szanse na LM i wychodzac jako rezerwowy bedzie mial szanse pobic rekord wystepow Serie A


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 16:22

Ale co w tym złego,że gość,który spędził tu całą swoją przebogata karierę,był z tym klubem na dobre i na zle,zrefketowal się i chce wrócić do domu ? I godzi się na ławkę,zdając sobie sprawę,że przy Wojtku którego sam namascil zagra niewiele,ale może choć ten ostatni raz,choć z perspektywy ławki, ale wygra upragnioną LM w nowym Juve pod wodzą Sarriego z CR7 w składzie . Zasługuje na to jak nikt inny,a i sam interes jest korzystny. I piszą to Ci,którzy żałował że Gigi odszedł z Turynu bez uszatka,bo chyba było tu takich wielu. W tym i ja. Tylko mnie perspektywa Buffona w roli rezerwowego cieszy, bo po tym co Perin prezentował wolę Gigiego w szatni i na ławce,niż ręcznik za który można dostać 20mln.


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 16:48

Nie wierzę, że zostaniemy na PO z Cuadrado i MDS. Dziś czytałem o Bellerinie jako opcje na PO. To była by dużo lepsza opcja niż Trippier czy Darmian...


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 16:52

Gałcio pisze:Nie wszechwiedzacy, a nie będący takimi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jak np. Ty. Wi3m,że Cię to boli ,wiem,że dla Ciebie pewnie pewne rzeczy ni3 mają znaczenia,jak autorytet,podziw,honor. Jak poszanowanie legend. Ale co tam,ja nie potrafią dyskutować,ważne,że Wy potraficie liczyć nie swoją kasę. A o poziom sportowy Buffona bym się nie martwił,bo Perin który tu był tak zachwalany przed przyjściem i przez Ciebie pewnie też,dał duuuuuu po całości,dodatkowo nie godząc się z rolą rezerwowego. Gigi to mądry gość,zdaje sobie sprawę,że nie zagra w wielu meczach,j3dnak wpływ na szatnie może mieć niebagatelny. Ale co ja tam mogę wiedzieć o wielki Gandalfie. Btw. Walnij jeszcze kilka emotek by było efektowniej,skoro argumentów Ci również brak.
Nie umiesz napisać posta bez chamskiej odzywki i chcesz pouczać o honorze i rozmowie na argumenty... Tylko się roześmiać na taką "logikę".
Pisałem w poprzednim poście co sądzę o Buffonie i jego legendzie - nie będę powtarzał, ale widocznie nie przeczytałeś lub nie zrozumiałeś skoro piszesz, że nie szanuję legend.

Co do tego, że Perin się nie sprawdził to akurat fakt. Nie miał może aż tak wielu szans (9 meczów), ale nawet w nich niczym się nie wyróżnił. Dla jego kariery na pewno lepiej, żeby regularnie grał. Jeśli go sprzedamy i przyjdzie Buffon to poszukiwania bramkarza zwyczajnie przełożymy na następny rok (chyba, że kogoś wykupimy i pójdzie na wypożyczenie).


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 17:27

Wojtek pisze:Nie wierzę, że zostaniemy na PO z Cuadrado i MDS. Dziś czytałem o Bellerinie jako opcje na PO. To była by dużo lepsza opcja niż Trippier czy Darmian...
z pewnością gość, który niedawno zerwał krzyżowe lepiej rokuje od kogokolwiek.

mnie zastanawia skąd Wy wiecie, kto ma jaką rolę w szatni i kto jest dla kogo autorytetem. Przecież nikt z Was nigdy nie był w tej szatni.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 17:37

WhySoSerious? pisze:Gigi autorytet w szatni? Polemizowałbym. Buffon to nie typ przywódcy. Gość psychicznie jest jaki jest. Wszyscy wiemy, że zmagał się z depresją i kto wie czy nadal nie ma problemów, bo wyjść z tego udaje się nielicznym.

Przytulaski po przegranych meczach z rywalami chyba Wam nie umknęły z pamięci? :think:

Mimo wszystko, jeśli wróci, to fajnie. Jestem na tak, Turyn to miejsce dla niego :dance:
Zgadzam się. Z ostatnim zdaniem również, ale powinien wrócić już w roli kogoś w zarządzie a nie na ławkę. Dla mnie poroniony pomysł


FORZA JUVE!!!
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 17:40

eastsider pisze:
Wojtek pisze:Nie wierzę, że zostaniemy na PO z Cuadrado i MDS. Dziś czytałem o Bellerinie jako opcje na PO. To była by dużo lepsza opcja niż Trippier czy Darmian...
z pewnością gość, który niedawno zerwał krzyżowe lepiej rokuje od kogokolwiek.

mnie zastanawia skąd Wy wiecie, kto ma jaką rolę w szatni i kto jest dla kogo autorytetem. Przecież nikt z Was nigdy nie był w tej szatni.
Byłeś kiedykolwiek w piłkarskiej szatni nie licząc wf? Miałeś styczność z piłkarzami,którzy kiedykolwiek coś osiągnęli? Czy wszystko co wiesz to to,co usłyszysz od redaktorów Onetu?


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 18:27

Gałcio pisze:
eastsider pisze:
Wojtek pisze:Nie wierzę, że zostaniemy na PO z Cuadrado i MDS. Dziś czytałem o Bellerinie jako opcje na PO. To była by dużo lepsza opcja niż Trippier czy Darmian...
z pewnością gość, który niedawno zerwał krzyżowe lepiej rokuje od kogokolwiek.

mnie zastanawia skąd Wy wiecie, kto ma jaką rolę w szatni i kto jest dla kogo autorytetem. Przecież nikt z Was nigdy nie był w tej szatni.
Byłeś kiedykolwiek w piłkarskiej szatni nie licząc wf? Miałeś styczność z piłkarzami,którzy kiedykolwiek coś osiągnęli? Czy wszystko co wiesz to to,co usłyszysz od redaktorów Onetu?
Czy w FIFA też się liczy? :P

Gigi niech idzie do Parmy i po sezonie może wrócić na stanowisko do Juve. Chociaż ja wolałbym w tej ostatniej roli ADP. Dlaczego marnujemy taki skarb jak Pinturicchio. :shock:


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 18:57

Wojtek pisze:Nie wierzę, że zostaniemy na PO z Cuadrado i MDS. Dziś czytałem o Bellerinie jako opcje na PO. To była by dużo lepsza opcja niż Trippier czy Darmian...
W przeciwieństwie do Ciebie, Bellerin mnie w ogóle nie przekonuje. W obronie nie pomaga, a w ataku nie jest na pewno tak produktywny jak Joao. Nawet Szczena w rozmowie na Foot Trucku mówił o nim coś podobnego.

Niestety, ale pozbywając się Portugalczyka, nawet jeśli te wszystkie doniesienia o ciężkim charakterze są prawdziwe, będziemy musieli załatać pozycję, na którą nie ma zbyt wielu sensownych kandydatur. :whistle: Chciałbym tylko, żeby te doniesienia o Cuadrado nie okazały się prawdziwe. Gość zaliczył największy zjazd w tej drużynie i zamiast grać jeden dobry mecz na trzy rozegrane, to grał jeden dobry na 10.

Darmowy angaż Ramseya i Rabiota to świetne posunięcia. Wydaje mi się, że wówczas zapomnimy o SMS czy Pogbie i skupimy się właśnie na MDLu, jako największym transferze ;)


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 21:02

Chyba był przełom w sprawie Pogby bo kurs na Francuza spadł, a na SMS wzrósł i teraz prawdopodobnie wyląduje w.. PSG :)

Grizmann 100% Barca
Rabiot 100% u nas

De Ligt 95% u nas - w piątek ma ogłosić decyzję.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 21:47

Adrian27th pisze: Dokładnie, patrząc na sprzedaże to jeżeli uda się nam opchnąć Jao, Perina,Gonzalo to już możemy uzbierać kwotę 110 milionow, co daje nam łącznie prawie 180 baniek do przodu w tym mercato.

Zostawiając nam teoretycznie

Mandzu,Khedire,Matuidiego,Cuadrado do odstrzału i wartych razem może jakieś 40.

Nie widzę sensu sprzedawania Dybali.

Ramsey,Rabiot,De Ligt - dostajemy 3 zawodników TOP za 70 milionów.

Jak wyciągniemy SMS (co obstawiam) i Trippiera to mamy praktycznie Mercato na zero.
Ile razy trzeba pisać, że to tak nie działa? Patrzenie na bilans kupna i sprzedaży zawodników ma dokładnie tyle samo sensu, co wystawianie Giovinco na b2b
Drugą sprawa - nie ma znaczenia czy odstępne płacisz klubowi, czy zawodnikowi. Cana kupiliśmy za 16 milionów, Ramsey bodaj 4, a Rabiot ma nas kosztować 10. Żadne zero.


yohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2005
Posty: 9
Rejestracja: 21 lipca 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 22:00

Podobno PSG zaproponowało Rabiot nowy kontrakt także nie jest na 100% nasz. Źródło https://www.football-italia.net/139959/ ... s-juventus


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 22:06

PSG zaproponowało mu ten kontrakt już kilka dni temu zanim wieści na temat tego zawodnika przybrały na sile. Nie twierdzę, że jest nasz ale nie PSG nałożyło na niego karę a teraz w obliczu odpływu zawodników nagle obiecują złote góry. Słabe to choć do niego akurat zachowuje dystans mimo, że bardzo chciałbym go zobaczyć w koszulce Juve.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 22:23

Corriere dello Sport: Szefostwo Juventusu poprosiło swojego sponsora o pomoc w sfinansowaniu transferu Paula Pogby z Manchesteru United. Umowa Juventusu z Adidasem opiewa na 366 milionów funtów i została zawarta na osiem lat. Działacze Starej Damy liczą, że niemiecki koncern mógłby wcześniej wypłacić należne wynagrodzenie z tytułu umowy sponsorskiej.

Zaczyna się Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 22:26

jackop pisze:Corriere dello Sport: Szefostwo Juventusu poprosiło swojego sponsora o pomoc w sfinansowaniu transferu Paula Pogby z Manchesteru United
Koszmar powraca :D


Obrazek
Zablokowany