Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 17:52

Oby się nie okazało, że przez zamieszanie z De Ligtem, który ostatecznie wyląduje w PSG, Napoli wyprzedzi nas w sprawie Manolasa. Wtedy znów możemy się pożegnać z marzeniami o LM, bo powtórzy się sytuacja z przeszłości, gdzie na przeszkodzie stawała słabość jakiejś formacji (raz mieliśmy średni atak przy fajnej pomocy i świetnej obronie, a w ostatnim sezonie środek pola wyglądał u nas słabo na tle europejskiej czołówki). Teraz, nawet jeśli dołączyliby do nas Romero i Demiral i zostali włączeni bezpośrednio do pierwszej drużyny, to przy sprzedaży Cancelo i tak nasza defensywa będzie prezentować się przeciętnie (aczkolwiek mam przeczucie, że Turek za sezon czy dwa będzie kozakiem większym niż De Ligt, bo po tym jak czyścił Zapatę w lidze czy zawodników Francji w meczu eliminacyjnym, to dużo można się po nim spodziewać).

PS. Dlaczego Juve nie jest zainteresowane Van De Beekiem? Wolałbym jego niż Pogbę, Ndombele czy SMSa.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 18:41

Po co nam on przy Ramseyu czy Rabiocie ? Raczej trzeba nam takiego Ndombele.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 18:56

@MRN
Dla mnie Van De Beek, to ktoś kto charakterystyką przypomina Vidala (oczywiście nie jest tak zadziorny jak Arturo), czyli pomocnika, który ogarnia środek pola, pracuje ciężko w defensywie, a na dodatek bardzo dobrze gra w ofensywie. Osobiście uważam, że zawodnika o takich cechach do drugiej linii najbardziej nam potrzeba i Donny idealnie wpisywałby się w taktykę Sarriego. Szczerze powiedziawszy, to wolałbym Holendra od Pogby, SMS czy Ndombele. Pomoc w składzie: Pjanić, Rabiot, Can Bentancur, Ramsey oraz Van De Beek prezentowałaby się świetnie i wreszcie byłaby na miarę Juve walczącego o LM (aczkolwiek nie mówię, że z którymś z Francuzów czy Serbem zamiast Holendra miałaby mniejszą jakość).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 19:06

dimebag11 pisze:PS. Dlaczego Juve nie jest zainteresowane Van De Beekiem? Wolałbym jego niż Pogbę, Ndombele czy SMSa.
Na kanale Foot Truck był wywiad z De Boerem, w którym mówił, że nie chcą i nie muszą pozbywać się hurtem najlepszych piłkarzy. Wiadomo było, że De Jong i De Ligt są nie do utrzymania, z kolei Marc Overmars w wywiadzie potwierdził, że Ziyech otrzyma pozwolenie na transfer.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 19:17

Chyba nawet Agresti powiedział, że wyrazalismy zainteresowanie,
Ale oczywiste jest to, że Ajax wszystkich nie sprzeda, a moim zdanie van de beeku jest najwiekszy potencjał. Teraz moga go sprzedac za ile? 30-50 baniek, za rok moze jak deJong rozbije bank


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 19:28

Virgil pisze:Jeszcze Zaniolo za 35-45 to przy dzisiejszych cenach można zaakceptować, ale kasa jaka pojawia się za Chiesę - 60-70mln to jakiś żart.
Gdzieś czytałem, że Roma nie zaakceptuje oferty niższej niż 70 mln euro, a oferta Juve na 35 mln euro została odrzucona.

Swoją drogą to paranoja, by 19-latek z 4 bramkami i 2 asystami w lidze miał kosztować 70 milionów euro. Jeszcze parę lat temu jakby Roma chciała za niego 20 mln euro to by ją wyśmiali, a teraz jestem pewien, że znajdzie się kilka klubów, które będą poważnie rozważać zaoferowanie 70 baniek. Choćby Tottenham, jeśli ubędzie im Eriksen.


1902 Para Siempre

Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 20:38

San Holo pisze:
Virgil pisze:Jeszcze Zaniolo za 35-45 to przy dzisiejszych cenach można zaakceptować, ale kasa jaka pojawia się za Chiesę - 60-70mln to jakiś żart.
Gdzieś czytałem, że Roma nie zaakceptuje oferty niższej niż 70 mln euro, a oferta Juve na 35 mln euro została odrzucona.

Swoją drogą to paranoja, by 19-latek z 4 bramkami i 2 asystami w lidze miał kosztować 70 milionów euro. Jeszcze parę lat temu jakby Roma chciała za niego 20 mln euro to by ją wyśmiali, a teraz jestem pewien, że znajdzie się kilka klubów, które będą poważnie rozważać zaoferowanie 70 baniek. Choćby Tottenham, jeśli ubędzie im Eriksen.
Mam nadzieję, że w tym gronie nie będzie Juve, bo tylko dlatego, że to Włoch.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 20:55

Ponoć najpoważniejszą alternatywą dla Tippiera jest w tym momencie R.Pereira z Leicester za zaledwie 25 mln. I taką wymianę to ja rozumiem, bo Ricardo jest tylko rok starszy od Cancelo, a w dodatku dobrze sprawdził się w wymagającej Premier League (wg. WhoScored był to zdecydowanie najlepszy piłkarz Lisów w zeszłym sezonie, oprócz 7 asyst miał bardzo ładne statystyki odbiorów i dryblingów).


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 21:06

Crunny pisze:Ponoć najpoważniejszą alternatywą dla Tippiera jest w tym momencie R.Pereira z Leicester za zaledwie 25 mln. I taką wymianę to ja rozumiem, bo Ricardo jest tylko rok starszy od Cancelo, a w dodatku dobrze sprawdził się w wymagającej Premier League (wg. WhoScored był to zdecydowanie najlepszy piłkarz Lisów w zeszłym sezonie, oprócz 7 asyst miał bardzo ładne statystyki odbiorów i dryblingów).
Ja sie caly czas dziwie, ze zaden z topowych klubow sie nim nie zainteresowal juz za czasow gry w lidze francuskiej.

Z Zaniolo dajmy sobie spokoj. Nie jest nam teraz potrzebny.

Rabiot, De Light, Pogba, ktos za Cancelo i jest miodzicho.
MRN pisze:Po co nam on przy Ramseyu czy Rabiocie ? Raczej trzeba nam takiego Ndombele.
Jest Can i Rabiot(jesli przyjdzie) Po co Ndombele ? Predzej wlasnie Pogba/SMS.
Wojtek Raz pisze z h raz bez :-)
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2019, 22:09 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 21:08

Alexinhio-10 pisze:Rabiot, De Light, Pogba, ktos za Cancelo i jest miodzicho.
Bez "h" :-)


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 21:14

Jaki styl prezentuje Ndombele? Ciągle słyszałem porównania do Pogby, ale widzę, że Alexinho porównuje go do Cana. No więc? Sam nie oglądałem go w akcji.

Zaniolo nie jest nam potrzebny. De Ligt, Pogba i możemy zamykać okienko ;)


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 21:20

Pogba, jak mu się chce - robi różnicę i takie są fakty.Silny chłop, potrafi utrzymać piłkę. Ktoś o takiej charakterystyce jest potrzebny tej drużynie jak tlen. Pogba, De Ligt, Higuain (świetny napastnik), Ramsey i maruda Rabiot - świetny skład. Świetne transfery. Jeszcze tylko obrońca za Cancelo i jest świetna paka.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 21:21

Zaryzykowałbym stwierdzenie, że Ndombele potrzebuje jeszcze oszlifowania - nie, żeby czegoś mu brakowało, ale w celu dookreślenia jego roli na boisku. IMO jeśli mielibyśmy szukać na rynku "nowego Vidala", to ciężko o lepszy materiał. Nie jest to typowy defensywny pomocnik, umie i lubi ruszyć do przodu, wydostać się spod pressingu, albo dryblingiem, albo rozegraniem z kolegami. Czasem ryzykownie. Nie porównywałbym go do Pogby, bo nie ma startu do Paula jeśli chodzi o strzał z dystansu i warunki fizyczne (chodzi mi szczególnie o wzrost i główki). Co nie zmienia faktu, że pomógłby nam odzyskać środek pola - nie czystą fizycznością, ale wyszkoleniem technicznym, parciem do przodu i inteligencją. Jakiś trener w Lyonie stwierdził, że jeśli Ndombele poprawi wchodzenie w pole karne i wykończenie akcji, będzie prawdziwym topem. Trudno się nie zgodzić.


kd

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 stycznia 2004
Posty: 84
Rejestracja: 06 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 21:22

Teściowa do zięcia: synu, nie wiem jak to zrobisz, ile zapłacisz, z kim pogadasz Ale mam być pochowana na Wawelu. Nazajutrz zięciu do teściowej: mamo, nie wiem jak to zróbcie, komu zapłacicie, Ani z kim pogadacie, Ale macie byc gotowa na jutro.
Idę spać, proszę niebiosa, proszę wszystkich guru na vs, proszę wszystkich agrestich I resztę dziennikarzy o potwierdzenie przerwania impasu ws. de ligta I potwierdzenia transferu do Juventusu. Dobrej nocy wszystkim. Dzieki kazdemu za trzymanie reki na pulsie.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 21:28

Ndombele można wykreślić. Trafił do Tottenhamu za 65 mln. Szkoda, dobra cena.


Zablokowany