Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 14:45

Też mam takie wrażenie, już były raporty że wszystko domknięte, kontrakt ustalony itd i teraz z Ajaxem szybko się wystarczy dogadać, a nagle pojawiły się raporty o dużej rozbieżności w pensji, dalszych negocjacjach itd. Ogólnie im dłużej to trwa, tym mniejsze mamy szanse. Zresztą nie raz to przerabialiśmy już w poprzednich latach.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 14:49

Po co nam icardi skoro Ronaldo ma grać na 9?


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 15:23

Możliwe, że Sarri będzie grał swoim 4-3-1-2 z czasów Empoli. To by wyjaśniało gadkę z konferencji, gdzie stwierdził, że Dybala i Ronaldo mogą grać razem na boisku + obecność Higuaina/Icardiego.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 15:26

Z drugiej strony Costa się nie nadaje do takiej taktyki a jego też chwalił.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 15:51

D-Rose pisze:Agresti jedynie mnie trzyma przy nadziei. Coraz wieksze przeczucie mam, ze gruby nami rozgrywa sytuacje z PSG. Zobaczymy co dzis nam "wróże" ze Sky napisza wieczorem.
Kurcze też mam przeczucia, że o to właśnie tutaj chodzi. Jakoś tak z czapy wyskoczyła ta wiadomość i dziwnie się teraz ciągnie, natomiast o PSG mówi się już od kilku miesięcy. Boję się, że jesteśmy tylko pionkiem w grze Raiola - PSG.
Już z Guardiolą sobie z nas jaja zrobili, jak teraz będą kolejne to nieciekawie :giveup:


#AllegriOut
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 15:54

Może okazać się, że i Neymar i De Ligt wylądują w Barcelonie i nie fajnie byłoby aby Raiola bawił się naszym kosztem.

Teraz mamy taką sytuację, że media wciskają nam De Ligta A jeden z guru z VS ( obóz Sarri od początku do końca) twierdzi, że nic nie wie na temat De Ligta. Kiedy wypowiadał się w podobnym tonie o Guardioli to inni pisali że nie chce wchodzić innym w paradę. Najlepiej się nie napalać ale czy z drugiej strony odpuścilibyśmy Manolasa ?

A w ogóle transfer Neymara do Barcy to głupota po tym wszystkim co on im odwalił, jeszcze Alvesa do kompletu niech wezmą.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 15:56

MRN - Media które nam wciskały Sarriego przez 2 tygodnie?

Jak dla mnie patrząć na booki to DL,Rabiot i SMS u nas.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 15:59

no ale też pamiętajcie, że redaktorzy/redakcje, jak gdm, sky, tutt etc, co trzymali się wersji sarri od początku, jednak wskazują, że nasi istotnie walczą o DL, więc może też nie ma co siać defetyzmu.

faktem jest, że jak siępsg ogarnie, to imo nie będzie miało żadnych trudności sprostać wymaganiom Mino, a tym bardziej Ajaxu za młodego, więc nerwówka po naszej stronie, aby dogodzić agentowi, bo raczej z klubem, to już sobie poradzimy w miarę szybko - jeszcze wikłając w deal Keana.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 16:00

Jak widzicie jakiekolwiek podobieństwo historii Pepa do tej De Ligta, to chyba macie wodę w piwnicy... :)

MRN - fajnie, że podajesz newsy z VS, ale na litość - traktujmy je wyłącznie jako ciekawostki. Agresti nie bawi się w plotki, więc musimy negocjować w sprawie MDL. To, że jakiś no-name z VS o niczym nie wie, kompletnie niczego nie zmienia.

Raiola nie będzie się z nami bawił w żadne gierki, bo to były agent Nedveda, więc ich relacje są raczej bardzo dobre, o ile nie rewelacyjne. Owszem, może się zdarzyć, że na ostatniej prostej ktoś nas wyprzedzi, ale nie wygłupiajcie się z teoriami spiskowymi, jakoby Mino bawił się z nami w kotka i myszkę.

Dużych biznesów się nie robi w ten sposób.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Sergej95

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2018
Posty: 12
Rejestracja: 10 lipca 2018

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 16:17

Dzisiaj jest ten dzień. @orioldomenech ogłosi decyzję De Ligta. Od 23:00 CET na @ClubMitjanit.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 16:22

Dlatego też wątpię trochę aby bawił się naszym kosztem bo on akurat dobrze wychodzi na współpracy z nami podobnie jak jego piłkarze.
Oby to doszło do skutku.

No i dzisiaj jest RabiotDay więc czekamy na nowiny.


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 16:35

Pamiętajcie też, że Raiola musi walczyć o Juventus jako swoją stajnię ;) to nie jest deal jednostronny. W zeszłym roku Mendes wszedł z butami do Juve i chyba planuje tu pozostać. Dla Raioli też byłaby to strata. Lepiej jednak mieć Juventus w portfolio niż nie mieć. Jeśli już z kimś Raiola miałby się bawić to Barcelona, z którą przecież od czasów Ibry miał fatalne stosunki i dziwiło mnie w ogóle, że opcja DL i Barca jest tak mocno grzana i opisywana jako pewniak.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 16:42

Czekajcie, czyli twierdzicie, że skoro Agresti mówi, że jesteśmy blisko to albo tak jest albo Juventusowi się tak wydaje?
Przecież zostaje opcja, że dawno się pożegnaliśmy z DL, a jedynie Raiola puścił w obieg plotkę, może nawet przy wsparciu naszych.
Samo wspomnienie w mediach, że wchodzimy z buta między PSG i Barcę o podbija nas medialnie. Jeśli koniec końców się okaże, że nawet nie walczyliśmy o niego - nikt by się tym nie przejął. Więc nie wiem skąd Wasza pewność, że Raiola nie bawi się w gierki.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 17:04

Nie wydaje mi się, żeby to akurat Barcelona miała się wtrynić pomiędzy De Ligta a Juve. Pisało się przecież o tym, że żądania Raioli są ich zdaniem wygórowane i z tego względu rezygnują ze starań o Holendra. Poza tym nie wiem czy oni mogą sobie pozwolić na taki wydatek, zarówno jeśli chodzi o sumę odstępnego, jak i wynagrodzenie i prowizję dla agenta. Mają inne potrzeby.

Poza tym ich budżet też nie jest z gumy. Zapłacili już za De Jonga, do tego dojdzie pewnie Griezman lub Neymar, fani Katalonczykow mówią nawet o obu graczach. Jak na mnie, to biorąc pod uwagę potrzeby sportowe Barcy i wymagania finansowe Raioli, De Ligt nie jest dla Katalonczykow priorytetem w tej chwili. Zwłaszcza, że jak ktoś wcześniej napisał, Raiola niekoniecznie jest ulubieńcem Barcy. ;)

Co innego PSG. Wiadomo, że dla nich ograniczenia nie istnieją, a i sam Raiola ma tam zdaje się dobre kontakty. Tak czy inaczej myślę, że tutaj już nas Mino ze swoim graczem już nas w wała nie zrobią. Mam nadzieję, że Pavel nadal się kumpluje z Raiola. ;)


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 17:12

Szilgu pisze:Czekajcie, czyli twierdzicie, że skoro Agresti mówi, że jesteśmy blisko to albo tak jest albo Juventusowi się tak wydaje?
Dokładnie tak twierdzimy, przy czym nie oznacza to, że nikt nas na ostatniej prostej nie wyprzedzi.

Agresti ma to do siebie, że nie spekuluje. Nie podaje dalej niepotwierdzonych plotek. Nawet z Ronaldo „odpalił” bardzo późno.

Znowu - nie znaczy to, że ma 100% skuteczności. Rynek jest dynamiczny, nieraz wszystko sypie się na ostatniej prostej. Zresztą, on sam nie pisze o MDL, jako pewniaku.

Niemniej jednak na pewno negocjujemy i wygląda na to, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Pozostaje czekać.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Zablokowany