Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 11:36

Osgiliath pisze:Biorąc pod uwagę, że bierzemy Rabiota, którego case agentki to wypisz, wymaluj Wanda 2.0, widać liczymy się z konsekwencjami pozaboiskowymi, więc również widać, że nie balibyśmy się wziąć Icardiego z całym ambarasem. Poza tym, umówmy się, sportowo Icardi na 9 to top i imo przy Sarrim miałby pewny plac gry, ergo i mniej narzekania Wandy. Trochę gorzej z Rabiotem i jego grą w podstawie ;)

Trochę mam mieszane uczucia względem włączenia Keana w deal, o ile nie będzie to nic więcej niż wypożyczenie. W Ajaxie miałby idealnie, ale też wczoraj czytałem, że Ajax za 20 mln kupił Promesa jako atakującego, więc to nie tak, że Kean miałby tam pewne miejsce w podstawie, choć pewno łatwiej niż u nas z Icardim i CR. Imo jednak DL to priorytet.

Jeśli żegnamy się z Matuidim to :ok: zostaje Ramsey, Rabiot, Can, Benta i Pjanic. W sam raz na Pogbę/SMS. Samiego ofc już nie ma co liczyć, bo wszystko wskazuje, że odejdzie. Taka prognozowana szóstka już by jakoś wyglądała.
Jeśli chodzi Keana, to może weźmiemy DL za 70mln, a Ajax kupi od nas młodego za 20mln. Zawsze to pomoże w ostatecznym bilansie, a my zostawimy sobie klauzulę odkupu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 11:46

Podobno negocjacje zostały zamknięte ale oficjalki rzecz jasna nie ma. Mamy niby go w garści ale wcale nie będę zdziwiony jeżeli De Ligt wyląduje w Barcy lub PSG a rolą Juve w tym całym zamieszaniu było spowodowanie wzrostu cyferek. Jeżeli rzeczywiście go zgarniemy to byłby znak, że należy się z nami liczyć ale nie jaram się póki brakuje ogłoszenia. Draxler też był nasz ale liczę na to, że Paratici i Nedved będą prężniej i bardziej zdecydowanie działać na rynku transferowym.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 11:46

19 pisze:
Osgiliath pisze:Biorąc pod uwagę, że bierzemy Rabiota, którego case agentki to wypisz, wymaluj Wanda 2.0, widać liczymy się z konsekwencjami pozaboiskowymi, więc również widać, że nie balibyśmy się wziąć Icardiego z całym ambarasem. Poza tym, umówmy się, sportowo Icardi na 9 to top i imo przy Sarrim miałby pewny plac gry, ergo i mniej narzekania Wandy. Trochę gorzej z Rabiotem i jego grą w podstawie ;)

Trochę mam mieszane uczucia względem włączenia Keana w deal, o ile nie będzie to nic więcej niż wypożyczenie. W Ajaxie miałby idealnie, ale też wczoraj czytałem, że Ajax za 20 mln kupił Promesa jako atakującego, więc to nie tak, że Kean miałby tam pewne miejsce w podstawie, choć pewno łatwiej niż u nas z Icardim i CR. Imo jednak DL to priorytet.

Jeśli żegnamy się z Matuidim to :ok: zostaje Ramsey, Rabiot, Can, Benta i Pjanic. W sam raz na Pogbę/SMS. Samiego ofc już nie ma co liczyć, bo wszystko wskazuje, że odejdzie. Taka prognozowana szóstka już by jakoś wyglądała.
Jeśli chodzi Keana, to może weźmiemy DL za 70mln, a Ajax kupi od nas młodego za 20mln. Zawsze to pomoże w ostatecznym bilansie, a my zostawimy sobie klauzulę odkupu.
Takie coś również byłoby świetne imo. W końcu podobne umowy już zawieraliśmy, więc w przyszłości moglibyśmy mieć gracza, który nie kisiłby się nazbyt na ławce (imo pewnikiem mniej niż u nas przy planowanym składzie) i nie byłby pozbawiany minut gry, jak u nas, biorąc pod uwagę wiek i możliwość wahań formy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 11:53

Sergej95 pisze:
mrozzi pisze:Ciekawe, czy nam coś jeszcze PSG namiesza w sprawie DL.
Albo barca, jej kibice są pewni że DL trafi jednak do nich.
Ich kibice wiedzą tyle co my. Małe to ma znaczenie.

Ale scenariusz, że chcą sobie naszym kosztem ugrać lepsze pieniądze gdzie indziej jest prawdopodobny.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 12:06

gucio_juve pisze:Wiemy tyle, że ruchał żonę/dziewczynę kolegi. Więc to samo przez się mówi, jakim jest człowiekiem i jaki ma kręgosłup :ahsisi:
Jakieś przemyślenia nt. legendy Juventusu - Buffona?

Czy zdradzenie kumpla, który dał dach nad głową jest nieakceptowalne, ale zdradzanie żony, z którą ma się dzieci już do zapomnienia?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 12:12

wojczech7 pisze:
gucio_juve pisze:Wiemy tyle, że ruchał żonę/dziewczynę kolegi. Więc to samo przez się mówi, jakim jest człowiekiem i jaki ma kręgosłup :ahsisi:
Jakieś przemyślenia nt. legendy Juventusu - Buffona?

Czy zdradzenie kumpla, który dał dach nad głową jest nieakceptowalne, ale zdradzanie żony, z którą ma się dzieci już do zapomnienia?
this. zaczyna mi to przypominać dyskusję o tym, że Sarri jest nieakceptowalny, bo chodzi w dresie a nie w garniaku :facepalm:


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 12:40

Ktoś wie o co chodzi?

Obrazek


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 12:46

że juve przeprowadza transfery niczym houdini, magicznie ;)

w końcu can, teraz ramsey i praktycznie rabiot a zaraz dl o czymś świadczą ;)


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 12:50

Żeby z tym De Ligtem nie było tak, że jest już niby nasz a za 2 tyg wyląduję w PSG czy Barcy.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 12:55

Virgil pisze:Żeby z tym De Ligtem nie było tak, że jest już niby nasz a za 2 tyg wyląduję w PSG czy Barcy.
przecież do oficjalki wszystko jest możliwe. sky twierdzi, że oferujemy młodemu 7,5 + łatwo osiągalne bonusy, co ma dać 12 mln, natomiast Mino obstaje przy 12 w podstawie.

Jeśli się nie pospieszymy i nie spotkamy w połowie, to pewnikiem wkroczy psg ze swoimi hajsami na pełnej.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 13:32

Duże znaczenie może mieć nie tylko pensja dla młodego, ale i prowizja Raioli czy zapis o klauzuli. Choć jak dla mnie klauzula 150 to żaden problem.


Kurczi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2009
Posty: 139
Rejestracja: 02 września 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 14:05

Haris pisze:Ktoś wie o co chodzi?

Obrazek


Może o Isco?
Opowiedz mi, od kiedy jesteś &#8222;Magią&#8221; w Realu?
Cóż, praktycznie od pierwszego momentu, w którym przyszedłem. Nazywać mnie tak zaczęli Iker i Sergio. Prawda jest taka, że mi się to spodobało i spodobało na tyle, że sobie to wytatuowałem [pokazuje ramię]. Cóż, myślę, że magia podoba się wszystkim, wszystkich cieszy. Identyfikuję się z tym i podoba mi się przydomek, jaki dostałem.


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 14:28

Mam nadzieję, że te informacje o Zaniolo i Chiesie to tylko plotki. Znowu chcemy przepłacać bo Włosi, tak jak z Bernardeschim.


Dawniej Virus[Mauro].
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 14:38

Jeszcze Zaniolo za 35-45 to przy dzisiejszych cenach można zaakceptować, ale kasa jaka pojawia się za Chiesę - 60-70mln to jakiś żart.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2019, 14:38

Agresti jedynie mnie trzyma przy nadziei. Coraz wieksze przeczucie mam, ze gruby nami rozgrywa sytuacje z PSG. Zobaczymy co dzis nam "wróże" ze Sky napisza wieczorem.


Obrazek
Zablokowany