Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 15:36

Daj sobie spokój chłopie, bo zaczynasz przeginać w drugą stronę. Masz opcję prywatnej wiadomości, tam się przepychaj z tym użytkownikami. A temat dotyczący spraw Realu to nie ten.

Jak już robić porównania z Ramosem czy Varanem to z ich grą w wieku Holendra. Zestawianie ich obecnie jest z czapy.

Co z tego, że Inter naciska na wymianę Icara na Dybalę, skoro Argentyńczyk tam rzekomo nie chce?


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 15:56

mrozzi pisze:Co z tego, że Inter naciska na wymianę Icara na Dybalę, skoro Argentyńczyk tam rzekomo nie chce?
Wiem, że dybala nie chce, dlatego napisałem, że trzeba go namówić :-)

Jakieś goalitalia mówi, że nasza ideą na prawego obrońcę może być Ricardo Pereira z Leicester.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 15:59

Jak się już mamy kogoś oprócz Cancelo pozbywać to Dybali. Jeśli tym kosztem mieliby się pojawić Ligt + Pogba/Ndombele to najchętniej.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 16:09

Osgiliath pisze:
mrozzi pisze:Co z tego, że Inter naciska na wymianę Icara na Dybalę, skoro Argentyńczyk tam rzekomo nie chce?
Wiem, że dybala nie chce, dlatego napisałem, że trzeba go namówić :-)

Jakieś goalitalia mówi, że nasza ideą na prawego obrońcę może być Ricardo Pereira z Leicester.
Z Ricardo to nie jest taki głupi pomysł. Ziomek fajnie się prezentował w meczach ligowych i co najważniejsze jest dosyć uniwersalny, w kilku meczach Lester biegał po lewej stronie.

Ps. Hysaj podobno blisko Atletico (zrobi się tam niezły tłok na prawej stronie)
On, Arias i Vrsaljko.

A ktoś coś wie na temant Thomasa Meuniera ? W zeszłych latach był dosyć często z nami łączony. Co do prawej flanki nie zapominajmy że bliski odejścia z Romy jest Florenzi

Swoją drogą Trippiera powitam o otwartymi ramionami - bardzi fajny grajek.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 16:38

Pojawiają się informacje że Matuidi ma zostać.Jakoś mi się to nie zgadza,chyba że Can faktycznie będzie włączony wraz z Dybalą w transfer Pogby.

1 Pjanić
2 Ramsey
3 Rabiot
4 Can
5 Bentancur
6 Pogba / SMS / Ndonbele
7 Matuidi

Trochę za dużo a jeszcze Khedira nie (skreślono został sprzedany ) rozwiązał kontraktu za porozumieniem stron.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 17:00

mrozzi pisze:Daj sobie spokój chłopie, bo zaczynasz przeginać w drugą stronę. Masz opcję prywatnej wiadomości, tam się przepychaj z tym użytkownikami. A temat dotyczący spraw Realu to nie ten.

Jak już robić porównania z Ramosem czy Varanem to z ich grą w wieku Holendra. Zestawianie ich obecnie jest z czapy.
Kurde, panowie, Wy też trochę wyluzujcie bo się spinacie nie wiadomo po co. Facet wchodzi tu nie od dzisiaj, nawet się sam z siebie nie wdaje w żadne zaczepki, przyznaje że sympatyzuje z Juve, kulturalnie sie wypowiada, więc darujcie sobie te komentarze i wyzwiska od "hala dzieci" bo tak jak San Holo powiedział, takie teksty świadczą tylko o Waszym poziomie.

Nie bardzo rozumiem co Was tak oburzylo w jego opinii i czym poczuliscie się urazeni. Że De Ligt będzie miał łatwiej o pierwszy skład w Juve niż miałby w Realu? Pewnie tak będzie. Jeszcze co do umiejętności Varana to - kontynuując to co napisał Holo wcześniej - spójrzcie sobie na ilość jego trofeów i porównajcie to do Bonucciego i Chielliniego.

Cieszcie się ze De Ligt u nas zagra (o ile zagra), a nie każdą opinię z zewnątrz teraz bedziecie odbierali jako złośliwość bo wyglada to tak że nie San Holo miał poczucie wyższości tylko Wy kompleksy.

Pozdro ;)

Czekam na Holendra i Rabiota. Z tym Pogba to sam nie wiem... niby go lubie, ale fani United mówią że leń jest. :think:


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 17:36

kawek pisze:
D-Rose pisze:Inter mocno naciska na wymiane Dybala - Icardi. Juventus daje sobie czas.

[Agresti]
SKoro tak im zalezy to tymbardziej wymiana powinna odbyc sie na naszych zasadach, wartosc Paula zbytnio nie spadla w przeciwienstwie do wartosci Mauro. Co do samej wymiany jestem jak najbbardziej :ok:
Jesli faktycznie Sarri cche zrobic z Crisa 9 to nie widze juz sensownej pozycji dla Dybali
A dla Icardiego widzisz?


FORZA JUVE!!!
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 18:01

Podejrzewam, że dla De Ligta liczyły się przede wszystkim 3 czynniki:
1. Oczywiście kasa
2. Możliwość gry w pierwszym składzie (nawet jeśli nie od razu, to w miarę pewny skład po pierwszym przejściowym sezonie)
3. Możliwość wygrywania trofeów

Z tego, co pisały media, zainteresowanie nim przejawiali:
- Hiszpania: Real i Barcelona,
- Anglia: ManU i Liverpool,
- Włochy: Juventus,
- Niemcy: Bayern,
- Francja: PSG

Najważniejszy warunek, czyli finansowy, byli w stanie/chcieli spełnić tylko ManU, PSG i my. Tylko w kontekście tych 3 drużyn widziałem kwoty na poziomie ok. 10 mln rocznie lub więcej. Wybór sportowy między pogrążonym w kryzysie ManU, rozpadającym się PSG, a Juve z CR7 jest raczej prosty. Do tego postać Raioli, który ma w Paryżu i Manchesterze pod górę z Pogbą i Verrattim - obaj pewnie najchętniej by stamtąd uciekli, a Mino chętnie przytuliłby z tego prowizję. Nawet gdyby dla De Ligta nie była najważniejsza kasa, to w którym z tych 7 powyższych klubów jest najstarsza para podstawowych środkowych obrońców? Oczywiście u nas - 35-letni Chiellini i 32-letni Bonucci. Jedyny pozostały konkurent, to 24-letni Rugani, który od 4 sezonów nie potrafi przebić się do pierwszego składu.

Btw. jak to (https://www.facebook.com/11vs11.art/pho ... =3&theater) robiłem, to nie przeszło mi nawet przez myśl, że najbardziej rozchwytywany środkowy obrońca na świecie mógłby do nas trafić ;)


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 18:38

Wierze ze będzie dobrze, a nawet bardzo dobrze.

MDL, Tripper, Pogba/Eriksen, Icardi


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 18:52

Przemo90 powinien dostać bana, bo w temacie Transfery-informacje wypisuje swoje <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Czy jakiś moderator to ogarnia?


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 19:02

Nietrudno zgadnąć, że LFC chciał de Ligta i dlaczego go chciał.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 19:17

towalski pisze:Przemo90 powinien dostać bana, bo w temacie Transfery-informacje wypisuje swoje <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Czy jakiś moderator to ogarnia?
Niestety nie ma żadnego moderatora a szkoda, bo kilka kartek i banów powinno już dawno polecieć... Pasowałoby chociaż ze dwóch moderatorów - nie ma na razie tematów meczowych, więc do ogarnięcia głównie temat mercato.

A wracając do tematu to nie ma nic nowego. MRN podał dużo informacji od Agrestiego, ale wszystko to już wiemy, więc Romek tylko powiela te same informacje.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 19:40

D-Rose pisze: Btw: Ponoc chcielibysmy Isco ale Perez krzyczy 80.000.000.
Skąd masz info, że Perez krzyczy 80 mln? Wszystkie źródła w Hiszpanii - od Marki, przez Chiringuito, La Sexta czy Jugones informują, że Isco chce zostać za wszelką cenę w Madrycie - ma tutaj dom, niedawno urodził mu się syn, a reszta rodziny mieszka w pobliskiej Maladze. Sezon miał - jak wszyscy piłkarze Realu - słaby, ale Zidane już przekazał mu, że nie zamierza go skreślać i widzi go w planach na sezon 2019/20. Umowę ma do 2022 roku, przyjście Zizou dało mu nową szansę i minuty na boisku (został odstawiony przez Solariego). Pojawiły się nawet doniesienia, że Isco zaakceptuje rolę zmiennika.

Oczywiście, nic nie jest pewne, ale akurat na transfer Isco bym nie liczył, chyba, że pojawi się jakaś rzeczywiście dobra oferta.

Poza tym hiszpańskie źródła + L'Equipe piszą o tym, że United postawiło kategoryczną blokadę transferu Pogby do Realu i nie będzie wysłuchiwać żadnych ofert. Także to by było chyba na tyle, jeśli chodzi o Pogbę w Realu.


1902 Para Siempre

Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 19:48

Gandalf8 pisze:A wracając do tematu to nie ma nic nowego. MRN podał dużo informacji od Agrestiego, ale wszystko to już wiemy, więc Romek tylko powiela te same informacje.
To prawda ale wrzuciłem to tylko dlatego, że przyjemnie się czyta. Wszystko w pigule to co było do tej pory, takie podsumowanie bez potrzeby pisania powieści. Mnie ta forma się spodobała.


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 20:00

MRN pisze:
Gandalf8 pisze:A wracając do tematu to nie ma nic nowego. MRN podał dużo informacji od Agrestiego, ale wszystko to już wiemy, więc Romek tylko powiela te same informacje.
To prawda ale wrzuciłem to tylko dlatego, że przyjemnie się czyta. Wszystko w pigule to co było do tej pory, takie podsumowanie bez potrzeby pisania powieści. Mnie ta forma się spodobała.
Mnie również. Mam nadzieję, że będziesz umieszczał takie "pigułki".


Zablokowany