Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 11:24

Koleś Was trolle aż miło, a Wy się w tym odnajdujecie jak przedszkolak prowadzony za rączkę. Dajcie sobie Panowie na wstrzymanie, nie musicie mu udowadniać za wszelką cenę, że to Wy macie racje, a On się myli. Przypominam, że temat dotyczy mercato Juventusu, nie tego jak świetną lub nie drużyną jest Real Madryt.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 11:31

Wchodzę na forum, patrzę - nowe posty w dziale transfery, czytam a tu forum Realu Madryt się zrobiło :facepalm:

Wracając do tematu mercato w wykonaniu Juventusu to... coś się wolno za transfery zabieramy. Jak dotąd mamy tylko ogłoszenie Ramseya (nie było jeszcze prezentacji) i poza tym nic. Kilka dni temu było info, że podobno Demiral na testach, ale żadnych zdjęć, więc to pewnie tylko plotka.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
DRK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 4
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 11:49

Gandalf8 pisze:Wchodzę na forum, patrzę - nowe posty w dziale transfery, czytam a tu forum Realu Madryt się zrobiło :facepalm:

Wracając do tematu mercato w wykonaniu Juventusu to... coś się wolno za transfery zabieramy. Jak dotąd mamy tylko ogłoszenie Ramseya (nie było jeszcze prezentacji) i poza tym nic. Kilka dni temu było info, że podobno Demiral na testach, ale żadnych zdjęć, więc to pewnie tylko plotka.
tak jak to już ktoś wcześniej pisał, w czerwcu nie będzie żadnego potwierdzonego transferu ze względu na zamykający się rok finansowy.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 12:04

Gandalf8 pisze:Wracając do tematu mercato w wykonaniu Juventusu to... coś się wolno za transfery zabieramy.
:facepalm:

Co Wy z tym "za wolno" ludzie? Gdzie Wam się spieszy? Zawodnicy na wakacjach, albo turniejach. Do startu przygotowań daleko.

Czy poza Realem ktoś wykonał jakieś znaczące ruchy? Coś mnie ominęło?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 12:12

wojczech7 pisze:
Gandalf8 pisze:Wracając do tematu mercato w wykonaniu Juventusu to... coś się wolno za transfery zabieramy.
:facepalm:

Co Wy z tym "za wolno" ludzie? Gdzie Wam się spieszy? Zawodnicy na wakacjach, albo turniejach. Do startu przygotowań daleko.

Czy poza Realem ktoś wykonał jakieś znaczące ruchy? Coś mnie ominęło?
Szczerze powiedziawszy, to jak można nasze ruchy określić jako wolne, biorąc pod uwagę kaliber potencjalnych wzmocnień.

W sprawie De Ligta jesteśmy blisko a o chłopaka bije się pół Europy, nie mówiąc, że paryżanie to by pół jego rodziny obsadzili hajsem, byle chłopaka ściągnąć. Do tego jego agentem jest Raiola, więc tu nie trzeba więcej mówić.

Rabiot praktycznie nasz, do tej dwójka pozostałych defensorów.

Cały czas kombinujemy w sprawie Pogby, a United choćby się zesrało, to go nie puści łatwo. Inne targety też mamy na radarze, a jak się spojrzy na Pavla i Fabio to chłopcy co rusz mają spotkania.

Calma.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 12:51

San Holo pisze:
kamil-8853 pisze:
San Holo pisze:Zeszły sezon mieli fatalny (a w szczególności Varane) i ja to w jednym z moich postów przyznałem, bo tutaj sprawa jest jasna. Nie sądzę natomiast, by De Ligt póki co miał jakiekolwiek argumenty w rywalizacji z Ramosem i Varanem z poprzednich sezonów (wyłączając 2018/2019).

Co do Edera - nie oglądałem Porto w tym sezonie prawie wcale, więc nie mam zdania. Znacznie więcej wie o nim Ćwiąkała:


Chyba trochę pobłądziłeś - nie mam ochoty czytać wypocin który piłkarz jest lepszy od Ramosa czy Varana. To nie to forum kolego. Jeżeli chcesz się udzielać to pisz coś sensownego i w temacie mercato Juve. A jak nadal chcesz się dowartościowywać to albo załóż nowy temat RAMOS vs. DL lub idz na forum hala dzieci i tam możesz sobie próbować "błyszczeć'
Ale przecież to siedzący tutaj fani Juve zaczęli ten temat wyśmiewając to, że napisałem - w nawiązaniu do propozycji transferu De Ligta do Madrytu - o tym, że De Ligt w Realu nie miałby szans na pierwszy skład i w większości meczów grzałby ławę. Wiem, że część osób ma awersję do Realu i dostaje drgawek jak słyszy Galacticos, ale błagam - przed skrytykowaniem warto najpierw przeczytać kto co pisał w temacie i do kogo.

A to "hala dzieci" mógłbyś sobie darować, nie świadczy to o twojej dojrzałości, wręcz przeciwnie. Aha, i twoje "wypociny" są niezwykle związane z tematem "mercato Juve", co nie? Ręce opadają, aż chciałoby się wierzyć, że nie wszyscy fani Juve są tacy wobec kibiców innych klubów. :facepalm:


Napiszę po raz ostatni bo nie mam ochoty na dyskusję z Tobą skoro nie rozumiesz gdzie się znajdujesz i co za brednie wypisujesz ....

98 % ludzi na tej stronie ma w d...e Jaki sezon miał Varane czy Ramos. Mają w d...e co kibic Realu myśli o transferze DL do Juve. Idź na swoje podwórko bo zaśmiecasz to forum. Ludzie wchodzą tutaj podyskutować i poczytać informacje o swoim ukochanym klubie więc proszę daj na luz. A moja opinia o Hala Dzieci wzięła się z tego że kilku kibiców Realu wchodziło tutaj przed każdą batalią obu ekip w LM i starała się nam uświadomić podobnie jak ty że każdy zawodnik Realu jest lepszy od tego z Juve i dawał właśnie takie durne porównania jak ty. Dla was najlepiej by było gdyby każdy przed meczem z wami od razu się poddawał :giveup: A Juventus nie powinien robić transferów bo i tak nie kupią nikogo lepszego od gracza Realu. Przecież żaden z naszej 11 nie łapał by się do waszego pierwszego składu, max to ławka rezerwowych albo trybuny. A największa hipokryzja to fakt że pisze to koleś którego ekipa zajęła 3 miejsce w PD i dostała po dupie m.in. od Betisu, Sociedad czy Rayo :laugh:


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 12:54

Panom ktorzy lubia sobie mierzyć kto ma wiekszego (nie musze wymieniac z nicka bo sie pewnie domyslaja) polecam ten tamat:
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... start=6615

Ze tez musze czytac w temacie o Mercato o jakichś Varanach Ramosach, La Ligach, Betisach i innych gównach ktore nie maja nic wspolnego z Juventusem. :facepalm: :facepalm:


Btw: Ponoc chcielibysmy Isco ale Perez krzyczy 80.000.000.


Obrazek
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 13:13

wojczech7 pisze:
Gandalf8 pisze:Wracając do tematu mercato w wykonaniu Juventusu to... coś się wolno za transfery zabieramy.
:facepalm:

Co Wy z tym "za wolno" ludzie? Gdzie Wam się spieszy? Zawodnicy na wakacjach, albo turniejach. Do startu przygotowań daleko.

Czy poza Realem ktoś wykonał jakieś znaczące ruchy? Coś mnie ominęło?
Kiedy zaczynamy przygotowania, że tak do ich rozpoczęcia daleko? Chyba 21 lipca gramy w ICC, ale treningi zaczynamy pewnie z tydzień lub dwa wcześniej?

Chodzi mi bardziej o to, żeby jakieś szejki nie wykorzystały przeciągających się negocjacji. Chyba, że już wszystko dogadanie a z ogłoszeniem czekamy do 1 lipca, wtedy ok.

Rozumiem, że czekamy na zamknięcie roku rozliczeniowego, jednak chyba jesteśmy na minusie ok 150 mln, więc chyba trzeba sprzedać Cancelo przed 30 czerwca? Czy już się udało wyrównać ze sprzedaży Orsoliniego, Audero, Sturaro i reszty mniejszych operacji?

Swoją drogą to Real był aż tak bardzo na plusie, że wydał ok 300 mln i na razie nic nie sprzedaje? Wg Transfermarkt bez ostatnich zakupów jest 29 mln na minusie. Niby do 30 czerwca jeszcze tydzień, ale jeśli można być tylko 100 na minusie wg nowych przepisów to w tydzień muszą sprzedać graczy za ok 200 mln?

Czy te przepisy są jakoś inaczej skonstruowane a ja zwyczajnie nie ogarniam?


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Wolf05

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 14:09

Inaczej. Do FFP wlicza się koszt transferu dzielony przez lata kontraktu. Czyli za przykładowo Hazarda nie wlicza się 100 tylko 20.

Ponadto sprzedaż już się rozpoczęła od Llorente do Atletico i coś może wpaść jeszcze przed końcem miesiąca, np. Theo czy de Tomas.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 15:01

D-Rose pisze:Panom ktorzy lubia sobie mierzyć kto ma wiekszego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>(nie musze wymieniac z nicka bo sie pewnie domyslaja) polecam ten tamat:
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... start=6615

Ze tez musze czytac w temacie o Mercato o jakichś Varanach Ramosach, La Ligach, Betisach i innych gównach ktore nie maja nic wspolnego z Juventusem. :facepalm: :facepalm:


Btw: Ponoc chcielibysmy Isco ale Perez krzyczy 80.000.000.
O Isco w Juve to słyszę co sezon od 4 czy nawet 5 lat i ciągle nic Obrazek


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 15:07

80 mln to taki sam żart jak to, że City ma zapłacić taką samą kwotę za tego obrońce z Leicester.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 15:15

kamil-8853 pisze: Napiszę po raz ostatni bo nie mam ochoty na dyskusję z Tobą skoro nie rozumiesz gdzie się znajdujesz i co za brednie wypisujesz ....

98 % ludzi na tej stronie ma w d...e Jaki sezon miał Varane czy Ramos. Mają w d...e co kibic Realu myśli o transferze DL do Juve. Idź na swoje podwórko bo zaśmiecasz to forum. Ludzie wchodzą tutaj podyskutować i poczytać informacje o swoim ukochanym klubie więc proszę daj na luz. A moja opinia o Hala Dzieci wzięła się z tego że kilku kibiców Realu wchodziło tutaj przed każdą batalią obu ekip w LM i starała się nam uświadomić podobnie jak ty że każdy zawodnik Realu jest lepszy od tego z Juve i dawał właśnie takie durne porównania jak ty. Dla was najlepiej by było gdyby każdy przed meczem z wami od razu się poddawał :giveup: A Juventus nie powinien robić transferów bo i tak nie kupią nikogo lepszego od gracza Realu. Przecież żaden z naszej 11 nie łapał by się do waszego pierwszego składu, max to ławka rezerwowych albo trybuny. A największa hipokryzja to fakt że pisze to koleś którego ekipa zajęła 3 miejsce w PD i dostała po dupie m.in. od Betisu, Sociedad czy Rayo :laugh:
Dobra, to ja odpowiem i kończę temat, bo widzę, że nie jestem tu mile widziany (szkoda, bo na pierwszym forum spotkam się z takim negatywnym odbiorem - choć są wyjątki, dzięki Push3k).

Napisałem post o tym, że Real nie jest zainteresowany De Ligtem w odpowiedzi do kogoś, kto wymienił Real (i Barcę przy okazji) w gronie klubów zainteresowanych kupnem Holendra, więc sądzę, iż mój post wpasował się w ogólne dywagacje dotyczące zawodnika (czy trafi do Juve, PSG czy Realu - nie mnie oceniać). Natomiast od razu po moim wpisie wszyscy zaczęli wyśmiewać to co napisałem oraz krytykować stawianie De Ligta pod Varanem czy Ramosem - ok, krytykę - choć nieuzasadnioną rozumiem, nie każdemu musi się podobać to, że w Realu grają tacy zawodnicy. Zresztą napisałem też o FFP i wyjaśniłem wam dlaczego De Ligt do Madrytu nie trafi, nawet ktoś mi tłumaczył prawo podatkowe we Włoszech (Za co dziękuję) więc w sumie mi się tak dyskusja podobała.

Wiesz co jest największą hipokryzją? Wasze wyśmiwanie retoryki umniejszania dokonań Juventusu i wyolbrzymiania zawodników czy sukcesów Realu. Czy ja gdziekolwiek napisałem taką opinię? Nie, natomiast ty próbujesz wcisnąć mi nie moje słowa odnosząc się do dziecinnych haseł typu "hala dzieci".

A w retorykę sukcesów lepiej nie wchodź z kibicem Realu, dobrze ci radzę. Nie prowokuj, bo zaraz możemy przeliczyć na szybko trofea i się okaże, że Lucas Vasquez ma w cztery sezony w Realu więcej Pucharów Europy niż Juventus podczas 120-letniej historii klubu. :bad:


1902 Para Siempre

Obrazek
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 15:24

D-Rose pisze:Inter mocno naciska na wymiane Dybala - Icardi. Juventus daje sobie czas.

[Agresti]
SKoro tak im zalezy to tymbardziej wymiana powinna odbyc sie na naszych zasadach, wartosc Paula zbytnio nie spadla w przeciwienstwie do wartosci Mauro. Co do samej wymiany jestem jak najbbardziej :ok:
Jesli faktycznie Sarri cche zrobic z Crisa 9 to nie widze juz sensownej pozycji dla Dybali


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 15:32

kawek pisze:
D-Rose pisze:Inter mocno naciska na wymiane Dybala - Icardi. Juventus daje sobie czas.

[Agresti]
SKoro tak im zalezy to tymbardziej wymiana powinna odbyc sie na naszych zasadach, wartosc Paula zbytnio nie spadla w przeciwienstwie do wartosci Mauro. Co do samej wymiany jestem jak najbbardziej :ok:
Musieliby dopłacić z 50 mln. Obecnie nie mamy ciśnienia na sprzedawanie Dybali, on też nie wyraża chęci odejścia. Inaczej jest z Icardim, który jest skonfliktowany z klubem (oskarżenie o mobbing już podobno poszło do sądu), chce odejść a i klub nie bardzo chce go zatrzymywać.
Akurat w przypadku Argentyńczyka chyba warto poczekać (szczególnie jeśli jesteśmy z nim dogadani), bo gdzieś czytałem, że były już takie wyroki na korzyść zawodnika i wtedy może on rozwiązać kontrakt z winy klubu.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 15:36

Gandalf8 pisze:
kawek pisze:
D-Rose pisze:Inter mocno naciska na wymiane Dybala - Icardi. Juventus daje sobie czas.

[Agresti]
SKoro tak im zalezy to tymbardziej wymiana powinna odbyc sie na naszych zasadach, wartosc Paula zbytnio nie spadla w przeciwienstwie do wartosci Mauro. Co do samej wymiany jestem jak najbbardziej :ok:
Musieliby dopłacić z 50 mln. Obecnie nie mamy ciśnienia na sprzedawanie Dybali, on też nie wyraża chęci odejścia. Inaczej jest z Icardim, który jest skonfliktowany z klubem (oskarżenie o mobbing już podobno poszło do sądu), chce odejść a i klub nie bardzo chce go zatrzymywać.
Akurat w przypadku Argentyńczyka chyba warto poczekać (szczególnie jeśli jesteśmy z nim dogadani), bo gdzieś czytałem, że były już takie wyroki na korzyść zawodnika i wtedy może on rozwiązać kontrakt z winy klubu.
Nie ma co, w dealu icardi-dybala to inter jest na straconej pozycji, bo musi szukać oferenta. My możemy ich wyczekać.
Problem jest taki, że trzeba Dybalę namówić na odejście a przy Sarrim to cholera wie, nie mniej w przypadku odejścia Mandżu idea Icara na 9 jest bardzo dobra.
Z Dybalą może być też kwestia Pogby powiązana na zasadzie włączenia w deal.

Zobaczymy, nie mniej jestem jak najbardziej za tym, aby Icardi do nas przyszedł. Sportowo na pewno in plus.


Zablokowany