Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 11:04

Ściągniemy ciekawych zawodników, jestem tego pewien. Sarri dostanie do rzeźbienia drużynę, na którą mógł liczyć do tej pory tylko odpalając konsolę.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 11:18

Osgiliath pisze:Poprosiłem raz gościa, co dość mocno obyty jest w w Ligue 1 o opinię w kwestii Rabiota i dostałem odpowiedź, wedle której sportowo gracz to case Icardiego, mianowicie bardzo dobry, ale przeszkadzają mu czynniki zewnętrzne w postaci agenta. Nie mniej czysto sportowo to będzie wzmocnienie środka pola, jako że ma przegląd pola, a do tego jest postawny i waleczny. Istotnie w meczach, w których grał zbierał sporo dobrych opinii, nawet lepszych od Marco.
Możecie podać jakieś źródło tych rewelacji z Rabiotem? Bo co okienko czyta się o nim w kontekście Juve, Barcy etc, a kończy się na niczym. To rozpuszczone dziecko mamusi, która jest jego agentem, konflikt z dość 'liberalnym obyczajowo' PSG trwa już bardzo długo. Adrianek musi grać, na pozycji takiej jaką sobie wymyśli, bo jak nie to przyjdzie mama i nakrzyczy. Ona 'jest bogata i ma wpływy', na pewno Nasser robi w majtki. Był na liście rezerwowej Francji na MŚ, stwierdził że to zniewaga, więc Deschamps skreślił go i z tej listy. Totalny brak stabilizacji, zero pokory i przesadzona pensja, bo w PSG bardzo chcieli stworzyć sobie Francuza-wychowanka na model Iniesty. Teraz mają gorącego kartofla, którego ciężko opchnąć.
Serio, gość nic nie pokazał na najwyższym poziomie, a traktowany jest jak jakiś top. Dziękuję postoję. 24 lata, może jeszcze zmądrzeje.

Lotito ma już inną retorykę w sprawie SMS i tutaj myślę mamy duże szanse. Choć Fabs może zawalczy o Pogbę. Jednak często w polu źródło widzę Evening Standard czy The Sun, co powoduje szybkie zamknięcie karty.
Pjanic, Can, Bentancur, Ramsey, Pogba/SMS. Na szóstego może być nawet Mario Lemina, to musi być ktoś low-cost oraz gotowy na ławkę. Może Sarri po prostu włączy kogoś z primki albo U23, dla mnie wystarczy. Nicolussi czy Pereira pokazywali się pozytywnie podczas minut, które rzucał im Allegri.

LGDS już nam wpycha kolejnego gorącego kartofla Higuaina. Irytuje mnie ta gazeta, niech napiszą coś o Milanie. Ekstra, niech przychodzi i blokuje Costę Bernę i Dybale. Będzie z tej trójki grał jeden, bo CR7 i gruby to pewniaki. I ta pensja, ile to było? 16 brutto? Nein danke.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 11:27

Garreat pisze:[Serio, gość nic nie pokazał na najwyższym poziomie, a traktowany jest jak jakiś top. Dziękuję postoję. 24 lata, może jeszcze zmądrzeje.
Może i Rabiot ma siano w głowie, ale pisanie, że nic nie pokazał na najwyższym poziomie, to lekki przypał. W LM niejednokrotnie jak profesor.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 11:31

kdzr pisze:Ściągniemy ciekawych zawodników, jestem tego pewien. Sarri dostanie do rzeźbienia drużynę, na którą mógł liczyć do tej pory tylko odpalając konsolę.
Na prawdę uważasz, że 60 letni dziadek ogarnia konsolę? :laugh:

Rabiot + Pogba/SMS oznaczać będzie, że któryś z Can/ Pjanic/Bentancur odejdzie, bo dołączając do nich Ramseya, nie wyobrażam sobie, że 3 z tej 6 będzie lawkowiczami, a jeden zapewne wąchać murawę będzie tylko na treningach...


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 11:39

Ja jeśli chodzi o Rabiota to jestem jak najbardziej na tak, ale pod warunkiem, że na nim się wzmacnianie pomocy nie kończy. Rabiot + Pogba/SMS/Ndombele i nasza pomoc wygląda b. dobrze. A co do obaw o zbyt dużą ilość pomocników to przypominam, że Sarri w Empoli grał 4-3-1-2, więc może i u nas chcieć tego spróbować ( wtedy odpalenie Costy ma senes, choć nie ma to sensu w kontekście zainteresowania Chiesą :stareprochno: )


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 11:39

Ponoć Bentancur zostaje. Can też. To są podobno pewniaki do pozostania.
Khedira raczej odejdzie - najwyższy czas. Pjanic - trochę szkoda, ale jak byłaby za niego dobra kasa i Rabiot to mi to pasuje.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 11:43

fazzi pisze: kontekście zainteresowania Chiesą :stareprochno: )
W kwestię pozyskania przez nas Chiesy wtarabanił się nowy właściciel Violi. Amerykanin, ponoć fan Juve, zapewnia, że nie sprzeda gracza nawet i za 100 mln, bo nie potrzebuje kasy. Patrząc też na to, jak jego asystent urobił kibiców :-) i akcje w NY, to będzie sporo trudniej go wyrwać, chyba że mamy na tyle urobionego zawodnika.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 11:52

Osgiliath pisze:
fazzi pisze: kontekście zainteresowania Chiesą :stareprochno: )
W kwestię pozyskania przez nas Chiesy wtarabanił się nowy właściciel Violi. Amerykanin, ponoć fan Juve, zapewnia, że nie sprzeda gracza nawet i za 100 mln, bo nie potrzebuje kasy. Patrząc też na to, jak jego asystent urobił kibiców :-) i akcje w NY, to będzie sporo trudniej go wyrwać, chyba że mamy na tyle urobionego zawodnika.
Zawodnika na pewno mamy urobionego, o to raczej nie trudno. Ten nowy właściciel chyb nie myśli, ze Chiesa marzy o długiej karierze w klubie środka tabeli.

wojczech7 pisze:
fazzi pisze:Ten nowy właściciel chyb nie myśli, ze Chiesa marzy o długiej karierze w klubie środka tabeli.
Co myśli nie wiem, ale może mieć wy...walone na to, o czym marzy Chiesa ;)
To fakt, ale ostatnie lata pokazują, że z niewolnika nie ma pracownika i najczęściej ( choć nie zawsze ) wola zawodnika jest decydująca.
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2019, 12:09 przez fazzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 12:07

fazzi pisze:Ten nowy właściciel chyb nie myśli, ze Chiesa marzy o długiej karierze w klubie środka tabeli.
Co myśli nie wiem, ale może mieć wy...walone na to, o czym marzy Chiesa ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 12:54

Garreat pisze:Serio, gość nic nie pokazał na najwyższym poziomie, a traktowany jest jak jakiś top. Dziękuję postoję. 24 lata, może jeszcze zmądrzeje.
Propsuję mocno. Jeden z najbardziej przereklamowanych pomocników w Europie, obok takich gości jak SMS i Andre Gomes, czy kiedyś np. Ever Banega.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 13:43



Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 13:46

będzie miał nr 16 w realu? ;) :-)


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 13:53

Osgiliath pisze:będzie miał nr 16 w realu? ;) :-)
14 ;)


Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 14:05

Nie od dziś wiadomo, że Pogba bardzo chce wrócić do Juve. Problemem nie jest wola zawodnika, a żądania ManU


Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 14:17

W ogóle marzy mi się Griezmann. Ten to by dopiero podniósł poziom naszej drużyny. Jak wiadomo wyraził on chęć zmiany drużyny. Mógłby przyjść kosztem Costy :uklon:


Zablokowany