Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 09:45

Sens widzę jedynie w osłabieniu Interu, tylko czy to na pewno ich osłabi ? :)


Obrazek
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 09:51

jarmel pisze:Jakoś mnie ten Rabiot nigdy nie przekonywał, zawsze najgłośniej o nim jest tylko podczas okienek transferowych.
W tych wszystkich doniesieniach najbardziej podoba mi się, że ucichło o odejściu Costy.
1. Rabiot jest świetnym pomocnikiem do systemu sarriego, bardzo.dobrze przesuwa piłkę do przodu. Imo można mieć do niego zastrzeżenia związane z charakterem, nie umiejętnościami.
2. Dzisiaj czytałem, że Sarri chce Marquinhosa z PSG i że chcemy w drugą stronę wysłać właśnie Costę.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 09:58

binio pisze:W napadzie mamy tyle wyboru, że nie potrzeba kolejnego zawodnika. Dałbym szansę Keanowi. Ikar jest toksyczny. Ok, można założyć że u nas nagle się ogarnie ale po co eksperymentować mając dobrego juniora.
Dokladnie. Totalnie to bez sensu. Bedziemy mieli prawie ze dwie 9tki w pierwszym skladzie (Ronaldo, Icardi).

Widze ze nie boimy sie "charakternych" zawodnikow (Icar, Rabiot). Gra Rabiota mi sie podoba, jezeli przyszedlby jeszcze taki Pogba, to pomoc bysmy mieli mega mocna.

Zamiany Cancelo na Hysaja nie zdzierze. Zamiast sie wzmacniac, to sie oslabimy...

binio Czy ja wiem, czy zawiodl. Druga polowe mial slaba, ale w pierwszej wymiatal. Wreszcie mozemy miec mega obstawione boki obrony (o ile sie Sandro odbuduje), a my to rozmontujekon.

Byly momenty ze zachowywal sie bardzo pewnie siebie w obronie dryblujac i niekiedy koczylo sie to strata, ale w wiekszosci przypadkow byl efekt wow. Jak widac naszym nie na tym zalezy w pilce...
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2019, 10:14 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 2 razy.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 10:08

Z Cancelo to dziwna sprawa. Jeden sezon w którym mimo wszystko zawiódł ale też totalnie inny trener przychodzi więc wypadałoby dać mu szansę.

Wymiana na innego zawodnika aby oszczędzić parę $? Chyba jest jakieś drugie dno, albo to wszystko ściema.

Kurcze, po przyjściu Rabiot i Ramsey'a, zostawiając Cancelo można zrobić podmiankę Matuidiego na kogoś lepszego i mamy piękny skład.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 10:15

O Rabiocie się ostatnio wypowiadał Buffon i to w samych pozytywnych słowach.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 10:19

Pytanie, czy Rabiot plus SMS / Pogba i wtedy wypada ze składu Khedira / Matuidi, czy też sam Francuz?

Hysaj jest niestety dość przeciętny.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 10:22

binio pisze:Z Cancelo to dziwna sprawa. Jeden sezon w którym mimo wszystko zawiódł ale też totalnie inny trener przychodzi więc wypadałoby dać mu szansę.

Wymiana na innego zawodnika aby oszczędzić parę $? Chyba jest jakieś drugie dno, albo to wszystko ściema.
Kazdy klub na swiecie chcicac sciagnac 2-3 z grupy Chiesa,SMS,Pogba,De Ligt, Icardi,Ndombele musi kogos sprzedac. Czy szkoda jest mi Cancelo? NIe bardzo, poczatek mial swietny pozniej juz tylko gorzej az do poziomu nie przystającego graczowi takiej druzyny, jesli mamy zyskac na jego sprzedazy a w dodatku dzieki temu nie bedziemy musieli sprzedawac Costy to jestem za, jedynym minusem sa zastepcy Hysaj albo Tripier ale nie mozna miec wszystkiego
mrozzi pisze:Nie wiem, czy Rabiot to odpowiednia jakość, by wnieść nas na wyższy poziom. Nie chciała go Barcelona, to się do nas przypałętał. Ramsey zdrowy to na pewno z kolei wartościowy gracz.
Kto w ogole mowi o Rabiocie ze brany on juz jest prawie jako pewnik? Znowu wszystkowiedzący z VS?
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2019, 10:34 przez kawek, łącznie zmieniany 1 raz.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 10:22

Ramsey, Pjanic, Rabiot, Can, Bentancur i jeszcze do tego Pogba/Ndombele/SMS?
I kto będzie grzał ławę?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 10:27

Nie wiem, czy Rabiot to odpowiednia jakość, by wnieść nas na wyższy poziom. Nie chciała go Barcelona, to się do nas przypałętał. Ramsey zdrowy to na pewno z kolei wartościowy gracz.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 10:35

Z tego co pamiętam Barcelona bardzo zabiegała o sprowadzenie Rabiota, ale na transfer nie zgodziło się PSG, wchodząc w konflikt z piłkarzem, przez co ostatnie kilka miesięcy spędził on zesłany do rezerw.

30 czerwca kończy się mu umowa, podobno Barca nie jest nim już za bardzo zainteresowana, więc jak dacie mu dobrą pensję to pewnie podpisze :-) Liczb może nie ma powalających (227 meczów - 24 gole i 17 asyst), ale to na pewno byłoby wzmocnienie środka pola.


1902 Para Siempre

Obrazek
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 10:37

Pamiętam go z okresu, gdy do końca kontraktu mial 2+ lat i rzeczywiście grał w tym PSG - w meczach LM sprawiał lepsze wrażenie, niż Veratti. I jeśli chłopak się ogarnie z formą i skoncentruje na grze, to może być naprawdę dobrym transferem.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 10:43

Mehehehe pisze:Pamiętam go z okresu, gdy do końca kontraktu mial 2+ lat i rzeczywiście grał w tym PSG - w meczach LM sprawiał lepsze wrażenie, niż Veratti. I jeśli chłopak się ogarnie z formą i skoncentruje na grze, to może być naprawdę dobrym transferem.
Poprosiłem raz gościa, co dość mocno obyty jest w w Ligue 1 o opinię w kwestii Rabiota i dostałem odpowiedź, wedle której sportowo gracz to case Icardiego, mianowicie bardzo dobry, ale przeszkadzają mu czynniki zewnętrzne w postaci agenta. Nie mniej czysto sportowo to będzie wzmocnienie środka pola, jako że ma przegląd pola, a do tego jest postawny i waleczny. Istotnie w meczach, w których grał zbierał sporo dobrych opinii, nawet lepszych od Marco.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 10:51

San Holo pisze:Z tego co pamiętam Barcelona bardzo zabiegała o sprowadzenie Rabiota, ale na transfer nie zgodziło się PSG, wchodząc w konflikt z piłkarzem, przez co ostatnie kilka miesięcy spędził on zesłany do rezerw.

30 czerwca kończy się mu umowa, podobno Barca nie jest nim już za bardzo zainteresowana, więc jak dacie mu dobrą pensję to pewnie podpisze :-) Liczb może nie ma powalających (227 meczów - 24 gole i 17 asyst), ale to na pewno byłoby wzmocnienie środka pola.
a nie jest też tak, że transfer De Jonga zdecydował o tym, że Barca zrezygnowała z Rabiota?


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 10:59

San Holo pisze:Z tego co pamiętam Barcelona bardzo zabiegała o sprowadzenie Rabiota, ale na transfer nie zgodziło się PSG, wchodząc w konflikt z piłkarzem, przez co ostatnie kilka miesięcy spędził on zesłany do rezerw.

30 czerwca kończy się mu umowa, podobno Barca nie jest nim już za bardzo zainteresowana, więc jak dacie mu dobrą pensję to pewnie podpisze :-) Liczb może nie ma powalających (227 meczów - 24 gole i 17 asyst), ale to na pewno byłoby wzmocnienie środka pola.
Ja bym tak nie patrzył za bardzo na statystyki - mecze/gole/asysty - on ma ogarniać środek pola. Pomimo, że jest dosyć wysoki to całkiem dobrze się rusza. Nie jest drewniany. Jeśli do nas przyjdzie to przekonamy się na ile ta nasza dyscyplina jest skuteczna.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 11:03

Andryk pisze:
San Holo pisze:Z tego co pamiętam Barcelona bardzo zabiegała o sprowadzenie Rabiota, ale na transfer nie zgodziło się PSG, wchodząc w konflikt z piłkarzem, przez co ostatnie kilka miesięcy spędził on zesłany do rezerw.

30 czerwca kończy się mu umowa, podobno Barca nie jest nim już za bardzo zainteresowana, więc jak dacie mu dobrą pensję to pewnie podpisze :-) Liczb może nie ma powalających (227 meczów - 24 gole i 17 asyst), ale to na pewno byłoby wzmocnienie środka pola.
a nie jest też tak, że transfer De Jonga zdecydował o tym, że Barca zrezygnowała z Rabiota?
Tak jest :-) W dodatku Barca liczy na rozwój Carlosa Aleñy, jednego z niewielu utalentowanych wychowanków, jakich w ostatnich latach wypuściła La Masia.


1902 Para Siempre

Obrazek
Zablokowany