Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:03

On mówił ostatnio w wywiadzie, że sobie nie wyobraża Sarriego u nas. Trener się przełamał i jest, ale nie wiem, czy to samo miałoby miejsce w przypadku zawodnika.

Pjanić chyba czuje się u nas dobrze, bo przedstawiciel kadry powiedział, że zostanie w Juve. O tym go Miralem zapewnił.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:08

Jeśli Pjanic będzie chciał zostać to zostanie, a to wyklucza Jorginho. Pjanic będzie pełnił tą samą rolę co w zeszłym sezonie, tylko że będzie grał wyżej i szybciej. Mimo przyjścia Sarriego trudno mi uwierzyć w to, że do kadry zostanie włączony Higuain.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:14

Zastanawia mnie, czy Sarri ma jakieś wyszukane żądania co do zawodników. Czy tez po prostu stwierdził, że weźmie, co mu dadzą i będzie lepił. Może być tak, że Max chciał za dużej rewolucji, władzy i dużych transferów.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:21

Nie rozumiem tych stwierdzeń że Sarri może być trenerem który weźmie wszystko co mu dadzą. Zarząd wybierając trenera wie jaki styl preferuje i jakich zawodników potrzebuje do realizacji swojej koncepcji.
Nie jest tak że to trener na koniec sezonu daje sztywną listę Paraticiemu. Trener z zarządem się spotykają i rozmawiają o tym jaki typ zawodnika jest potrzebny. Sarri pewnie powiedział że potrzebuje np pomocnika silnego fizycznie z ciągiem na bramkę itd. a Paratici przedstawia z trzy nazwiska które pasują do opisu.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:27

mrozzi pisze:Zastanawia mnie, czy Sarri ma jakieś wyszukane żądania co do zawodników. Czy tez po prostu stwierdził, że weźmie, co mu dadzą i będzie lepił. Może być tak, że Max chciał za dużej rewolucji, władzy i dużych transferów.
Wydaje mi się, że przy negocjowaniu z Sarrim, musiała odbyć się nie jedna rozmowa co do tego jak to Maurycy widzi i czego oczekuje po okienku transferowym i wcale mnie nie zdziwi jak nasi po cichu od jakiegoś czasu robią transfery pod niego. To by świadczyło rzekome spotkania Paraticiego w hotelu. Pytanie tylko, jak to będzie jakościowo, bo za Jorginho i inne wynalazki ja podziękuje :whistle:


PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 328
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:27

19 pisze:Jeśli Pjanic będzie chciał zostać to zostanie, a to wyklucza Jorginho.
Chelsea ma zakaz transferowy. Stracili Hazarda. Wątpię by kogoś się jeszcze pozbywali w te wakacje. Oprócz Higuaina. Ten już dawno spakowany.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 00:32

AdiZ pisze:
Przemo90 pisze:@MRN jakieś pewniaczki na VS w sprawie transferów ? Czekamy z niecierpliwością
Pewniaczek jest jeden. Pepuś jest nasz.
to się dzieje, Pepuś jest nasz, Pepunio do nas należy.
Ustawiamy okienko pod piepiczka. MRN zaraz zapoda in/out od Versilii. Będzie grubo :laugh:
Dobre - ale jak widać sekta MRN nadal w sile - najpierw sie trzepali na Pepa a teraz zdziwko ale bronią mistrza google translator (włoski-polski) MRNa


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 08:52

Przemo90 pisze:...
gościu, zamknij się i przestań robić szambo w każdym temacie, w którym jesteś. nie dość, że przez twoje kretyńskie wypowiedzi temat o nowym trenerze przestałbyś w ostatnich stronach kompletnie niezdatny do czytania, to już teraz tutaj robisz gnój.

czas najwyższy, aby modzi zaistnieli na tej stronie, bo się robi chlew przez takie okazy.

jak jesteś taki mądry, to zamiast robić z siebie pacjenta, zacznij sam podawać jakieś informacje.

temat sarriego pokazał, że w zasadzie można oprzeć się w miarę na agrestim/gdm i sky, ale i tak trzeba by to traktować z rezerwą.

poza tym skłaniam się ku opcji, że na pewno pep był sondowany i być może coś się działo w temacie, ale w pewnym momencie (może jakiś czas temu) odpuściliśmy/nie dało rady i zrobiliśmy deal z Sarrim.

Patrząc na ogólnie dostępnych trenerów, kiedy ruszenie choćby Kloppa było niemożliwe, wybór i tak nie jest zły.

Skończ więc się ośmieszać. Sam jestem ciekawy plotek transferowych, tym bardziej jeśli już trener jest. Jest połowa/koniec czerwca, czas więc na jakieś deale, aby się nowi mogli zgrywać z resztą.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 09:18

Osgiliath pisze:Jest połowa/koniec czerwca, czas więc na jakieś deale, aby się nowi mogli zgrywać z resztą.
Będzie ciężko, bo oprócz reprezentantów drużyn narodowych wszyscy na urlopach do lipca ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 09:19

Osgiliath pisze:
Przemo90 pisze:...
gościu, zamknij się i przestań robić szambo w każdym temacie, w którym jesteś. nie dość, że przez twoje kretyńskie wypowiedzi temat o nowym trenerze przestałbyś w ostatnich stronach kompletnie niezdatny do czytania, to już teraz tutaj robisz gnój.

czas najwyższy, aby modzi zaistnieli na tej stronie, bo się robi chlew przez takie okazy.

jak jesteś taki mądry, to zamiast robić z siebie pacjenta, zacznij sam podawać jakieś informacje.

temat sarriego pokazał, że w zasadzie można oprzeć się w miarę na agrestim/gdm i sky, ale i tak trzeba by to traktować z rezerwą.

poza tym skłaniam się ku opcji, że na pewno pep był sondowany i być może coś się działo w temacie, ale w pewnym momencie (może jakiś czas temu) odpuściliśmy/nie dało rady i zrobiliśmy deal z Sarrim.

Patrząc na ogólnie dostępnych trenerów, kiedy ruszenie choćby Kloppa było niemożliwe, wybór i tak nie jest zły.

Skończ więc się ośmieszać. Sam jestem ciekawy plotek transferowych, tym bardziej jeśli już trener jest. Jest połowa/koniec czerwca, czas więc na jakieś deale, aby się nowi mogli zgrywać z resztą.
No przecież podałem 22-05 ze trenerem będzie Sarri później potwierdzałem w czasie euforii Guardiolą ze trenerem będzie Maurycy - to było końcem Maja.
W czym rzecz ?

Co do transferów - ja osobiście mam nadzieje, ze skoro budżet płacowy został w dużej mierze zaoszczędzony na pensji trenera to można spodziewać się większych zakupów - mam nadzieje ze min 3 duze transfery przeprowadzimy, tracąc ewentualnie Dybale lub Pijanica.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 09:51

Wrzucę może kogoś zainteresuje. W zeszłym roku, jak się nudziłem w robocie zrobiłem sobie tabelkę kto i kiedy przekazał jako pierwszy info o transferach. Nie dokończyłem tego z jakiegoś powodu, ale poniżej to co otrzymałem (na podstawie tematu na forum JP):

Asamoah 25.mar GDS
Cancelo 22.kwi VS
Perin 12.maj CM
Buffon 18.maj Wiele
Ronaldo 08.cze Marca
Higuain 17.cze Cds
Mandragora 21.cze GDM
Bonucci/Caldara 24.lip Agresti


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 09:58

Lottito o SMSie


Zostaną tylko ci którzy mają przyjemność z grania dla tej drużyny. Jeżeli poprosi i transfer to go wysłuchamy.


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 11:01

Osgiliath pisze:nie dość, że przez twoje kretyńskie wypowiedzi temat o nowym trenerze przestałbyś w ostatnich stronach kompletnie niezdatny do czytania, to już teraz tutaj robisz gnój.
Skoro przestał być niezdatny do czytania to chyba nic, tylko się cieszyć?


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 15:13

IN: De Ligt lub Manolas, Pogba, Zaniolo i Chiesa, jakiś bramkarz (może Reina)

OUT: Pijanic, Khedira, Mandzukic, Costa, Cuadrado, Perin,

Jesli miałby odejsc Cancelo to Trippier

idealny moment aby postawić na Keana w rotacji z Higuainem lub Dybala i zaoszczedzic kase rezygnujac z zakupu Icardiego. Marzenie - Chiesa (ten chlopak jest fantastyczny, bedzie lepszy od ojca). Nie odpusciłbym Pogby - mega strzał marketingowy z CR7 czy Dybała - sprzedaż koszulek 6, 7 i 10 jak cieple bułeczki. Kolejne pytanie mi sie nasuwa - czy Sarri znajdzie miejsce dla Pawełka w swoim 4-3-3 ?


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 15:28

Przemo90 pisze:IN: De Ligt lub Manolas, Pogba, Zaniolo i Chiesa, jakiś bramkarz (może Reina)

OUT: Pijanic, Khedira, Mandzukic, Costa, Cuadrado, Perin,

Jesli miałby odejsc Cancelo to Trippier

idealny moment aby postawić na Keana w rotacji z Higuainem lub Dybala i zaoszczedzic kase rezygnujac z zakupu Icardiego. Marzenie - Chiesa (ten chlopak jest fantastyczny, bedzie lepszy od ojca). Nie odpusciłbym Pogby - mega strzał marketingowy z CR7 czy Dybała - sprzedaż koszulek 6, 7 i 10 jak cieple bułeczki. Kolejne pytanie mi sie nasuwa - czy Sarri znajdzie miejsce dla Pawełka w swoim 4-3-3 ?
Z Pogbą zgadzam się w 100%, że jeśli chodzi o aspekt marketingowo-sportowy to strzał w 10. O ile zacznie biegać ;) Choć osobiście wolałbym Ndombele.
Co do Dybali to mam takie odczucia, że nie ma dla niego miejsca w 11-stce Sarriego. Tak samo mam wątpliwości co do Chiesy. Za kogo miałby grać?

Boki: Nie do ruszenia CR7 na lewej, prawa strona dzielona przez Bernandeschiego i Coste. A mamy jeszcze wspomnianego wyżej Dybale, Cuadrado, no i często łączonego Juve - Chiese. Zarówno Berna, Costa, Dybala, jak i Chiesa chcieliby grać w pierwszym


Zablokowany