Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 19:42

Wielu marzy o Guardioli a jaka gwarancja że on wygra w LM ? Zarówno w Bayernie jak i w City miał praktycznie nieograniczony budżet itd a oprócz Barcy nigdzie nie wygrał LM.

Jaką on jest gwarancją LM >?


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 19:45

Virgil pisze:Wielu marzy o Guardioli a jaka gwarancja że on wygra w LM ? Zarówno w Bayernie jak i w City miał praktycznie nieograniczony budżet itd a oprócz Barcy nigdzie nie wygrał LM.

Jaką on jest gwarancją LM >?
To podaj ze trzech trenerów którzy są gwarancją. A i dodaj cytaty z trzech urzytkowników, którzy wyraźnie twierdzą, że Guardiola na 100% wygra LM z Juve jak przyjdzie. Jak takich wypowiedzi nie znajdziesz, to nie pisz kłamstw.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 19:46

Przecież jak przyjdzie Deschamps to będziemy oglądać prawie to samo co do tej pory. Gra Francji na MŚ to niemal kopia tego co my graliśmy w tym sezonie. Jak chcemy zmiany stylu gry to z wymienianych kandydatów najlepszymi są Guardiola, Pochettino i Sarri.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 19:49

Virgil pisze:Wielu marzy o Guardioli a jaka gwarancja że on wygra w LM ? Zarówno w Bayernie jak i w City miał praktycznie nieograniczony budżet itd a oprócz Barcy nigdzie nie wygrał LM.

Jaką on jest gwarancją LM >?
Żadną gwarancją. Ktokolwiek by nie przyszedł nie jest gwarancją LM. Jedyne co było pewne to to, że Max by w Juve LM nie wygrał, więc nowy trener daje na to większe szanse a Guardiola daje też gwarancję ofensywnej gry.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 19:58

Tylko jeżeli chcemy wykorzystać Ronaldo to taki Guardiola jest średnim pomysłem, chciałby dużą kasę na przemeblowanie ekipy i wcale nie jest powiedziane, że mu to wyjdzie. City w jego pierwszym sezonie prezentowało się bardzo przeciętnie. Dla mnie Pochettino byłby najlepszą opcją a za nim Conte. Jeżeli przyjdzie ktoś bez nazwiska to będzie świadczyć, że zarząd nie miał planu i to Max zdecydował o odejście, będą strzelać i może trafią a może będzie wielki gong. Żeby tylko nie było cyrku, że dopiero zaczną/zaczęli nie dawno próbować ugrać Pepa czy Pochettino a Inter sprzątnie nam Antka i zostaniemy z jakimś wynalazkiem.


lukbin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 sierpnia 2015
Posty: 22
Rejestracja: 24 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 20:17

Nie gadam głupot tylko napisałem, to co myślę na podstawie jego dokonań w Europie . Statystycznie patrząc, pewnie jakiś sezon mu się uda, ale moim zdanie spalił sobie mosty i nie powinien wracac


jaccek24

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 102
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 20:40

Nikt nie pisze, że Guardiola jest gwarantem LM, bo żaden trener nie jest, zbyt dużo zmiennych ma wpływ na wygranie LM.
Ludzie Guardioli bo chcą trenera gdy wprowadzi ofensywny styl do Juve. Może to być inny trener, ale taki co na da naszej ofensywie jakiś styl, bo narazie pod tym kontem jest dramat. Ja chciałbym mieć przyjemność z oglądania meczy Juve


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 21:35

jaccek24 pisze:Nikt nie pisze, że Guardiola jest gwarantem LM, bo żaden trener nie jest, zbyt dużo zmiennych ma wpływ na wygranie LM.
Ludzie Guardioli bo chcą trenera gdy wprowadzi ofensywny styl do Juve. Może to być inny trener, ale taki co na da naszej ofensywie jakiś styl, bo narazie pod tym kontem jest dramat. Ja chciałbym mieć przyjemność z oglądania meczy Juve
"Kątem" ;)

Co do reszty wypowiedzi to się zgadzam - żaden trener nie da gwarancji LM, za dużo w tych rozgrywkach zależy od formy dnia, mentalności, szczęścia i wielu innych spraw. Można jedynie zwiększać swoje szanse % na powodzenie zatrudniając odpowiednią osobę.


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 21:51

Virgil pisze:Wielu marzy o Guardioli a jaka gwarancja że on wygra w LM ? Zarówno w Bayernie jak i w City miał praktycznie nieograniczony budżet itd a oprócz Barcy nigdzie nie wygrał LM.

Jaką on jest gwarancją LM >?
Żaden trener nie daje gwarancji.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 21:55

Ehem pisze:Żaden trener nie daje gwarancji.
Dodam do tego, że jak powszechnie wiadomo taką Serie A wygra się wfistą. Pytam więc. Na choy nam trener.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 22:20

Virgil pisze:Wielu marzy o Guardioli a jaka gwarancja że on wygra w LM ? Zarówno w Bayernie jak i w City miał praktycznie nieograniczony budżet itd a oprócz Barcy nigdzie nie wygrał LM.

Jaką on jest gwarancją LM >?
W Bayernie to na pewno nie miał nieograniczonego budżetu skoro rekordem transferowym klubu w 2017 roku został Tolisso za 41,5 melona (wtedy kiedy Guardioli już od roku nie było w Monachium) ;)


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 22:23

Sarri albo Conte będzie trenerem. Czytam te plotki i już nie wiem co myśleć, ciekawe kiedy ogłoszą nowego trenera.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2019, 22:28 przez Dunio333, łącznie zmieniany 1 raz.


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 22:24

wagner pisze:
Ehem pisze:Żaden trener nie daje gwarancji.
Dodam do tego, że jak powszechnie wiadomo taką Serie A wygra się wfistą. Pytam więc. Na choy nam trener.
Choćby po to żeby w niedzielne popołudnie zobaczyć kawał fajnie piłki bo czym jest futbol jeśli nie rozrywką?
A co do LM to może żaden trener nie jest gwarancją tytułu ale po prostu z niektórymi ma się większą szansę na ten tytuł i do tego powinno się dążyć aby zwiększyć tę szansę do maximum.


jaccek24

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 102
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 22:24

Tony Montana pisze:
jaccek24 pisze:Nikt nie pisze, że Guardiola jest gwarantem LM, bo żaden trener nie jest, zbyt dużo zmiennych ma wpływ na wygranie LM.
Ludzie Guardioli bo chcą trenera gdy wprowadzi ofensywny styl do Juve. Może to być inny trener, ale taki co na da naszej ofensywie jakiś styl, bo narazie pod tym kontem jest dramat. Ja chciałbym mieć przyjemność z oglądania meczy Juve
"Kątem" ;)

Co do reszty wypowiedzi to się zgadzam - żaden trener nie da gwarancji LM, za dużo w tych rozgrywkach zależy od formy dnia, mentalności, szczęścia i wielu innych spraw. Można jedynie zwiększać swoje szanse % na powodzenie zatrudniając odpowiednią osobę.
Hehe niestety szybkie pisanie na komórce = błędy i fatalna skladnia.
Ale w skrócie chce Juve grającego ładną piłkę, przyjemna dla oka


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 22:30

Mi się akurat styl gry Sarriego podoba, w Chelsea mu średnio poszło ale zrobił wynik świetny - 3 miejsce.
Myślę że najgorszą opcją byłby chyba jednak Deschamps, ale myślę że po Allegrim każdy trener zapewni dużo emocji - Pep, Conte, Sarri, Deschamps nawet Inzaghi.

Ciekawe czy Icardi naprawdę przyjdzie i kto to wszystko poskłada.


Zablokowany