Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 20:59

MRN pisze:GDM nic nie wie w temacie. Kiedy podczas transferu CR7 Agnelli leciał do Gracji to on nadal utrzymywał, że temat CR7 to utopia a news rzucił wtedy kiedy było już po fakcie.
Uwielbiam jak ktoś tak zaklina rzeczywistość, bo się napali na coś :prochno:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 21:02

Ja tez uwielbiam jak ktoś napali się na Juventino, który idzie do interu bo tutaj go nikt nie chce.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 21:06

fazzi pisze:
MRN pisze:GDM nic nie wie w temacie. Kiedy podczas transferu CR7 Agnelli leciał do Gracji to on nadal utrzymywał, że temat CR7 to utopia a news rzucił wtedy kiedy było już po fakcie.
Uwielbiam jak ktoś tak zaklina rzeczywistość, bo się napali na coś :prochno:
Tyle, że akurat @MRN ma tutaj trochę racji. Abstrahując już od tematu nowego trenera, Di Marzio wielu, nie wiedzieć czemu, wciąż uważa za guru, ale to przeminęło z wiatrem dawno temu. Obecnie Di Marzio na osi wiarygodności jest gdzieś pomiędzy 'nijaki' a 'przeciętny'. Swoje 'clamoroso' odpala w momencie, gdy cały świat już wie co jest grane, guru przestał być dobre 4-5 lat temu.

Powyższe oczywiście nie znaczy, że obecnie na pewno ma, bądź nie ma racji.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 21:12

Agresti

Inzaghi nie jest brany pod uwagę.


Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 21:14

Zobaczymy co jutro przed meczem powie Max. Imo jeśli faktycznie ma zostać to jutro kategorycznie zaprzeczy wszystkim plotkom.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 21:15

fazzi pisze:
MRN pisze:GDM nic nie wie w temacie. Kiedy podczas transferu CR7 Agnelli leciał do Gracji to on nadal utrzymywał, że temat CR7 to utopia a news rzucił wtedy kiedy było już po fakcie.
Uwielbiam jak ktoś tak zaklina rzeczywistość, bo się napali na coś :prochno:
MRN ma rację. Prawdą jest, że Di Marzio nie jest już żadnym wyznacznikiem. Kiedyś owszem. Miał kilka tak spektakularnych wtop, że głowa mała (choćby krzyczał, że Iturbe nasz). Z doniesieniami spóźnia się tak bardzo, że pozostali zdążą już im zaprzeczyć i poinformować o czymś innym. To jest kolejny podgrzewany kotlet ze Sky i taka prawda. Agresti - ten pan wie wiele.

Nie wierzę w to, że Allegri pozostanie. Zbyt wiele zbyt dobrych źródeł informuje, że się już pakuje. I nie sądzę, by kolejnym trenerem był Conte, bo na niego obecnie, obiektywnie, niewiele wskazuje.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 21:37

MRN pisze:Ja tez uwielbiam jak ktoś napali się na Juventino, który idzie do interu bo tutaj go nikt nie chce.
A kto się napalił? to ja wale posta za postem, wbrew wszystkiemu, że przyjedzie ten o kim mam mokre sny, bo ktoś na włoskim forum coś tam sobie pisze ( tam powstaje przecież tyle szajsu że poezja)?


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 21:48

MRN pisze:GDM nic nie wie w temacie. Kiedy podczas transferu CR7 Agnelli leciał do Gracji to on nadal utrzymywał, że temat CR7 to utopia a news rzucił wtedy kiedy było już po fakcie.
Niestety, ale to co piszesz to zwyczajnie nieprawda. Di Marzio w żadnym wypadku nie twierdził, że CR7 to utopia. Na dowód masz jego artykuły z okresu 1-10 lipca czyli bezpośrednio przed transferem i teraz wskaż mi jakiś, który potwierdza to co napisałeś.

https://www.google.com/search?q=ronaldo ... 80&bih=949

Inną kwestią jest natomiast fakt że Di Marzio zazwyczaj nie jest pierwszym źródłem informacji. Jednak nie ma podstaw do nazywania go mało wiarygodnym źródłem.


Juve per sempre sara...!!!!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 22:01

Zostanie Max i będzie git, trener skłócony z połową drużyny da czadu :dance:


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 22:10

MRN pisze:Zostanie Max i będzie git, trener skłócony z połową drużyny da czadu :dance:
Momblano

Przynajmniej 10 graczy nie rozmawia w ogóle z Allegrim.


Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 22:18

MRN pisze:Zostanie Max i będzie git, trener skłócony z połową drużyny da czadu :dance:
No jak zostanie, jak pisałeś że Pep przychodzi :co?:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 22:21

Jaki Max zostanie... Myślicie, że zarząd nie jest świadomy tej gównoburzy na linii trener-zawodnicy? Za daleko to zaszło.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 22:24

Piotrekmmz pisze:No jak zostanie, jak pisałeś że Pep przychodzi :co?:
Zostanie Max, jaki Guardiola, na żartach się nie znacie ? Mamy świetnego trenera, jednego z najlepszych na świecie - Paratici,Nedved


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 23:03

W tym tygodniu trenerem Juve był już Pep,Conte,DD a jutro może być Inzaghi albo Sinisha.

Dziennikarze piszą,strzelają ślepakami ,wy to przepisujecie a Allegri dalej trenuje.

Wszystkiego i tak dowiemy się po sezonie. Trzeba tylko czekać.

Jak dla mnie może być ktokolwiek inny niż Allegri.


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 11 maja 2019, 00:09

Procent pozostania Allegriego w Juve wynosi 50%. Wśród wielkich nazwisk jest tylko jedna alternatywa: Pochettino. Jednak źródła Juve zaprzeczyły temu dzisiaj, ale jest to opcja warta naśladowania. [Romeo Agresti]

Coś mi się wydaje, że to będzie tak jak wcześniej pisałem. Allegri jeszcze rok, później pewniakiem jest Guardiola.


Zablokowany