Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 23:35

Szilgu pisze:Ciekawe jaka będzie reakcja tego forum, jeśli przedłużą umowę Maksowi. Wy tu się klocice czy lepszy Pep czy Pochettino :D
Dlatego powrót Conte to byłoby najlepsze wyjście.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 01:45

wieczorek00 pisze:Jeszcze co do samego Dybali to kompletnie nie widzę go w PL, już w serie a bywały mecze kiedy obrońcy przeciwnej drużyny siadali na niego i grali twardo, a on w tych momentach odcięty od podań kompletnie nie istniał w Anglii może to wyglądać jeszcze gorzej. Moim zdaniem powinien uderzać w La Ligę czy ewentualnie w Bayern tam mógł by zabłysnąć, w Premier League nie koniecznie.
artur_89 pisze:Zadeptają tego chlopaczka tam w PL xD
Abstrahując od tego, że styl Barcelony jest specyficzny, to ze względu na podobną sylwetkę (choć Paulo góruje wzrostem i jest bardziej ubity) przywołam przykład Coutinho. W Serie A grał tak sobie, poszedł do PL i zamiast zginąć, rozwinął się do poziomu czołówki PL i najlepszego po Suarezie gracza The Reds. Radził sobie zarówno w środku jak i na skrzydle - na tyle dobrze, że Blaugrana postanowiła słono prze/zapłacić (120 mln + 40 zmiennych) :D Chyba każdy orientuje się, jak do tej pory wygląda jego przygoda w stolicy Katalonii: https://www.fcbarca.com/89203-espn-cout ... latem.html

Z resztą nie takie 'suchoklatesy' dawały radę w PL; choćby David Silva nigdy nie był fanem siłowni. Także wstrzymałbym konie ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 12:14

Przewaga Pepa nad Pochetino jest to ze zna język wloski i styl Serie A

Skoro ze Sterlinga zrobil Mlodego Pilkarza Roku Ligi to Dybi Złota Pilka gwarantowana przy Pepie :laugh:


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 14:11

fivapoPL pisze:Tuttosport

--- Pirlo Blisko objęcia Juventusu 23

Calciomarekato

-- Chcemy Nicolò Barella ale on woli Anglie

-- James Rodriguez Możliwym wzmocnieniem

-- Zastanawiamy się nad Rakiticiem ,ale chce go też Inter

-- Chcemy Alexis Sancheza , ale również inter go che

-- Samuel Umtiti jest naszym celem ,w przypadku gdy do Barcelony dołączy Matthjis De Ligt
Jeżeli myślimy o tym samym newsie na temat Barelli z calciomercato, to tam Barella tylko powiedział, że w Anglii gra się obecnie najpiękniejszą piłkę (bazuję na wersji anglojęzycznej), cała reszta odnośnie jego ewentualnych preferencji transferowych to raczej radosna twórczość autora newsa. I dobrze, bo bardzo chciałbym, żeby Barella trafił do nas. Jeden z najciekawszych włoskich piłkarzy tego pokolenia.

Fajnym pomysłem jest zatrudnienie Pirlo w roli trenera. Reszta tych doniesień to mniejsze lub większe dramaty.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 14:15

Żadnego Sancheza nie chcemy, nie ma potwierdzenia a info jest z doopy. Co do Dybali, wczorajsze doniesienia twierdziły, że zostanie niezależnie od osoby szkoleniowca. :-)


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 14:47

MRN pisze:Co do Dybali, wczorajsze doniesienia twierdziły, że zostanie niezależnie od osoby szkoleniowca. :-)
Poprostu pisze:Fabrizio romano

Dybala zostanie sprzedany niezależnie od nowego trenera.
Obrazek

Sancheza przegapiliśmy dwukrotnie, teraz już po frytkach. Rakitić i Umtiti to poroniony pomysł. Zamiast finansować okienko Barcelonie skupmy się na ściąganiu zdrowych i przyszłościowych piłkarzy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 15:48

D-Rose pisze:Momblano: Agnelli postawił veto w temacie Conte. :dance:

Jesli to prawda to Agnelli ma Rozum i Godnosc Człowieka. :bravo:
Ok, byleby to nie oznaczało, że jednocześnie chce dalej Maxa...


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 15:56

Może decyzja o Allegrim już zapadła, a Nedved z Paraticim którzy dobrze wspominają współpracę z Conte i wiedząc że sprawa będzie prosta do zamknięcia postawili na niego, a tu niespodzianka bo Agnelli nie idzie na łatwiznę.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 16:27

United nie stać na Pocchetino a nas będzie stać? Nie wiem ile prawdy w tych wieściach, ale ponoć United zrezygnowało z niego bo musieliby wykupić go z klubu co kosztowałoby ponad 40 mln funtów bo ten ma kontrakt do 2023r.


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 16:59

Shadow Marshall pisze:United nie stać na Pocchetino a nas będzie stać? Nie wiem ile prawdy w tych wieściach, ale ponoć United zrezygnowało z niego bo musieliby wykupić go z klubu co kosztowałoby ponad 40 mln funtów bo ten ma kontrakt do 2023r.
inaczej to wygląda gdyby miał przejść do United
a inaczej do Juve
tzn dlaczego mieliby oddawać go do bezpośredniego konkurenta - to tak jakby Max chciał teraz odejść do Napoli - każdy kibic Juve krzyczał by że mają płacić.
Co innego gdyby to było za granicę.

kwestia finalnego rezultatu w LM także ma znaczenie


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 17:00

Sanchez kiedyś tak, teraz absolutnie nie. Bez przesady, żadnym topem już nie jest. A Umtiti? Dawno nie czytałem o bardziej poronionym pomyśle. I co, ułatwimy Barcelonie zadanie robiąc miejsce dla jednego z najbardziej perspektywicznych obrońców w Europie pozyskując chłopa z jednym kolanem? Byłoby to dosłownie idiotyczne posunięcie. Chyba czas najwyższy rywalizować o tych, którzy aktualnie są na szczycie i o których zabija się pół Europy, a nie zadowalać się odpadami. Myślałem, że ten etap mamy za sobą.


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 17:20

Według mnie Pochetino to obecnie najlepszy kandydat, znacznie lepszy niż Guardiola, czy nawet Klopp. Potrafi z zawodników wyłuskać to co najlepsze. Nie potrzebuje mega budżetu żeby stworzyć dobrze funkcjonującą "maszynę". Notuje ciągły postęp i co jest może najważniejsze, preferuje nowoczesny, zarazem atrakcyjny i skuteczny futbol.
Ps. A może za nim przyszedłby Eriksen..


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 17:27

Trochę nie chce mi się wierzyć w to, że Pocchetino mógłby być naszym trenerem. Nie to, że uważam go za słabego, ale chodzi o to, że praktycznie to on jest ojcem sukcesu całego Tottenhamu. Bo gdzie był Tottenham zanim pojawił się w nim Pocchetino? No właśnie. Prezes klubu oszczędzał kasę na transfery, ale dzięki temu ma porządny stadion. Klub został wprowadzony do czołówki, teraz mają szansę na LM. Nie chce mi się wierzyć, że szef zgodzi się na odejście najważniejszego człowieka w praktycznie całym klubie.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 17:46

mrozzi pisze:Sanchez kiedyś tak, teraz absolutnie nie. Bez przesady, żadnym topem już nie jest. A Umtiti? Dawno nie czytałem o bardziej poronionym pomyśle. I co, ułatwimy Barcelonie zadanie robiąc miejsce dla jednego z najbardziej perspektywicznych obrońców w Europie pozyskując chłopa z jednym kolanem? Byłoby to dosłownie idiotyczne posunięcie. Chyba czas najwyższy rywalizować o tych, którzy aktualnie są na szczycie i o których zabija się pół Europy, a nie zadowalać się odpadami. Myślałem, że ten etap mamy za sobą.
Też jestem zirytowany tymi plotkami łączącymi nas z Umtitim i niestety nie jest to pierwszy taki news. Ewidentnie Francuz musi być wrakiem pod względem zdrowotnym, bo nigdy w życiu Barca nie sprzedawałaby sprawdzonego zawodnika, który był ich podstawowym stoperem w ubiegłym sezonie zarówno w lidze jak i Champions League i kończy w tym roku dopiero 26 lat. Rozumiem, że De Ligt jest kozakiem i pewnie największe kluby (w tym Katalończycy) obserwowały go od minimum dwóch czy trzech sezonów i nikt nie chcę przegrać walki o Holendra, bo będzie tego żałować. Tak jak powiedziałeś Barcelona ewidentnie próbuje sobie sfinansować większą część transferu kapitana Ajaxu sprzedażą Umtitiego, za którego pewnie chcieliby z 40-50 mln €. W takim razie już lepiej skupić się na Manolasie za 36 mln €, który też miewa problemy z urazami, ale przynajmniej zna Serie A i język włoski i nie będzie potrzebował aklimatyzacji.

Odnośnie Pochettino, to może Argentyńczyk ma słowną umowę z włodarzami Tottenhamu, że jeśli wygra LM, to mimo ważnego kontraktu będzie mógł opuścić angielski klub bez żadnej kary finansowej itp.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 18:50

dimebag11 pisze:Odnośnie Pochettino, to może Argentyńczyk ma słowną umowę z włodarzami Tottenhamu, że jeśli wygra LM, to mimo ważnego kontraktu będzie mógł opuścić angielski klub bez żadnej kary finansowej itp.
Zejdźcie na ziemie :laugh: Równie dobrze Pep może ma słowną umowę z włodarzami City że jak wstanie lewa nogą to będzie mógł opuścić angielski klub bez żadnej kary finansowej


Zablokowany