Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 16:45

MRN pisze:Bardzo często jest tak, że walą ślepakami albo rzucają to co daje się na podpuchę aby odwrócić wszystkich od centrum uwagi. Na VS też wszyscy wklejają co się da i skąd się da ale z tych bardziej poinformowanych ( rzekomo ) nikt oficjalnych nazwisk nie rzucił. Teraz akurat na VS przeczytałem, że jednym z powodów konfliktu Icardiego jest to, że ten przeleciał siostrę Brozovicia :D
Ale jak się na nią patrzy...hmm, łakomy kąsek ;)
Sprawa jest gorąca tak jak kwestia transferu Ronaldo i z tego co sobie przypominam choć mogę się mylić to raczej informację z VS pierwsze poinformowały, że Ronaldo jest blisko i temat jest dogrywany, a dziennikarze z różnych stacji czy gazet pisały prawie do samego końca, że Perez chce miliard euro, że to były tylko kurtuazje, że sprawa będzie jeszcze długo dyskutowana itd.
Jeśli się mylę to mnie popraw.


Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 17:02

MRN pisze:Teraz akurat na VS przeczytałem, że jednym z powodów konfliktu Icardiego jest to, że ten przeleciał siostrę Brozovicia :D
Ale jak się na nią patrzy...hmm, łakomy kąsek ;)


Ja na stronce merdasów czytałem, że to Brozovic przeleciał Wandę


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 17:09

może to swingersi


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 17:23

Sporo plotek na stronie ilbianconero.com, City ponoć blisko Joao Felixa, a Juve z kolei zainteresowane Gabrielem Jesusem

Pół żartem, pół serio, czytając o tych niebiesko-czarnych "tajemnicach alkowy", można pomyśleć, że w tym Interze żyje sobie wesoła gromadka, pokrywają się wzajemnie wzdłuż i wszerz niczym chomiki w przepełnionej klatce.

Tak sobie pomyślałem, że jak do nas dołączy Icardi z Wandą i Rabiot z szanowną matką, to skończy się tym, że jeszcze Icardi zaliczy panią R., a gorąca Wanda dla zbilansowania dopuści Adriena do piersi.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 18:47

Pojawia się Conte, pojawia się Inzaghi i Mihajlovic, a jedyny trener Włoch, bądź z rodzimej ligi jaki powinien nas interesować to Gasperini. Gość wykręca niesamowite wyniki z Atalantą, która co roku wyprzedaje kluczowych zawodników, a tu gość w tym roku jest o krok LM, do tego świetnie współpracuje z młodymi. Dawać mnie go tu!


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 18:59

Haris pisze:Pojawia się Conte, pojawia się Inzaghi i Mihajlovic, a jedyny trener Włoch, bądź z rodzimej ligi jaki powinien nas interesować to Gasperini. Gość wykręca niesamowite wyniki z Atalantą, która co roku wyprzedaje kluczowych zawodników, a tu gość w tym roku jest o krok LM, do tego świetnie współpracuje z młodymi. Dawać mnie go tu!
Moyes tez niezłe wyniki kręcił z Evertonem
Sorek21 pisze:
tomassi14 pisze:Jesli podziekujemy Maxowi za wspolprace to w kwestiach transferowych trzeba sie wstrzymac, inne bedą cele w przypadku Pepa i inne dla Conte,

Conte nie widzę, zapewne w 90% da mistrzostwo ale jego taktyka nie pasuje na gre w LM, co z tego ze widowiskowo gra sie poprawi jak będziemy odpadać w grupie, plus do rozwiązania problemy z kontuzjami by były, za Conte też był szpital o ile pamiętam
a) teraz jest inny lepszy dla nas podział koszyków
b) serio z takim składem nie wyjdziemy z grupy bo Conte ?
c ) mamy CR7
d) za Conte było mniej kontuzji,taką dłuższą miał chyba tylko Pepe
a) Niby jak lepszy ? Taki Ajax w którym był koszyku a doszedl do polfinalu, nie ma co patrzeć na koszyki,
b) a czy przypadkiem Conte z Chelsea tez nie opadł w fazie grupowej LM ?
c) CR7 sam LM nie wygra
d) ogolnie od jakiegos czasu sztab medyczny z turynie troche kuleje


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 19:08

tomassi14 pisze:
Haris pisze:Pojawia się Conte, pojawia się Inzaghi i Mihajlovic, a jedyny trener Włoch, bądź z rodzimej ligi jaki powinien nas interesować to Gasperini. Gość wykręca niesamowite wyniki z Atalantą, która co roku wyprzedaje kluczowych zawodników, a tu gość w tym roku jest o krok LM, do tego świetnie współpracuje z młodymi. Dawać mnie go tu!
Moyes tez niezłe wyniki kręcił z Evertonem
Sorek21 pisze:
tomassi14 pisze:Jesli podziekujemy Maxowi za wspolprace to w kwestiach transferowych trzeba sie wstrzymac, inne bedą cele w przypadku Pepa i inne dla Conte,

Conte nie widzę, zapewne w 90% da mistrzostwo ale jego taktyka nie pasuje na gre w LM, co z tego ze widowiskowo gra sie poprawi jak będziemy odpadać w grupie, plus do rozwiązania problemy z kontuzjami by były, za Conte też był szpital o ile pamiętam
a) teraz jest inny lepszy dla nas podział koszyków
b) serio z takim składem nie wyjdziemy z grupy bo Conte ?
c ) mamy CR7
d) za Conte było mniej kontuzji,taką dłuższą miał chyba tylko Pepe
a) Niby jak lepszy ? Taki Ajax w którym był koszyku a doszedl do polfinalu, nie ma co patrzeć na koszyki,
b) a czy przypadkiem Conte z Chelsea tez nie opadł w fazie grupowej LM ?
c) CR7 sam LM nie wygra
d) ogolnie od jakiegos czasu sztab medyczny z turynie troche kuleje
b) Nie, wyszedł z grupy wyprzedzając Atleticko, po czym odpadł z Barceloną


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 19:52

Haris pisze:Pojawia się Conte, pojawia się Inzaghi i Mihajlovic, a jedyny trener Włoch, bądź z rodzimej ligi jaki powinien nas interesować to Gasperini. Gość wykręca niesamowite wyniki z Atalantą, która co roku wyprzedaje kluczowych zawodników, a tu gość w tym roku jest o krok LM, do tego świetnie współpracuje z młodymi. Dawać mnie go tu!
Najgorsze jest to, że nie ma nawet żadnych plotek łączących Gasperiniego z Juventusem, a to mój wymarzony kandydat jeśli chodzi o włoskich szkoleniowców do objęcia Starej Damy po Allegrim. Kiedy wybierano nowego selekcjonera kadry Italii, to z całego serca życzyłem Gian Piero, aby to on objął to stanowisko (ale chyba władze federacji nie brały go nawet pod uwagę), bo teraz jest cała masa młodych, zdolnych piłkarzy z Półwyspu Apenińskiego, a we współpracy z młodzieżą Gasperini jest mistrzem.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 20:20

Od tego trzeba zacząć, że Allegri jeszcze nie został zwolniony ;)


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 20:38

@MRN
Co się odwlecze, to nie uciecze. Jesteśmy poważnym klubem i z ogłoszeniem odejścia Allegriego zaczekamy do fety mistrzowskiej i wręczenia pucharu oraz medali albo do zakończenia ostatniego spotkania w sezonie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 21:03

Naturalnie tak będzie a te dzisiejsze doniesienia są co najmniej śmieszne. W jednej godzinie 6 doniesień innego rodzaju plus koncert życzeń Allegriego. On odchodzi, na nazwisko następcy musimy spokojnie poczekać.
dimebag11 pisze:Najgorsze jest to, że nie ma nawet żadnych plotek łączących Gasperiniego z Juventusem,
Zapewniam Cię, że są i tak między nami wolałbym jego niż Pochettino ;)
Serio !


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 21:20

@MRN
Ja z kolei wolałbym Pocchettino od Guardioli i nie dlatego, że wyżej cenię warsztat trenerski Mauricio od Pepa, ale sądzę, że Argentyńczyk lepiej pasowałby do Juve. Ponadto mówi się, że trenerzy pracują na swoją pensję przez 15 minut w trakcie przerwy, a obecny szkoleniowiec Tottenhamu musi mieć niesamowitą umiejętność wstrząsania szatnią swojego zespołu.
Tak jak mówiłem wiele raz z włoskich trenerów i tych innych pracujących obecnie w Serie A nr 1 do objęcia Juve jest dla mnie Gasperini.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 21:28

ja też go lubię i nie miałbym nic przeciwko niemu ale czekam ze spokojem na nowego trenera, który mam nadzieję będzie na miarę Juve i samego CR7.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 21:33

Dybala w United?

100 milionów klauzuli? Że niby taką ma?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 21:33

Ciekawe jaka będzie reakcja tego forum, jeśli przedłużą umowę Maksowi. Wy tu się klocice czy lepszy Pep czy Pochettino :D


Zablokowany