Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 09:25

Od wczoraj jest burza w mediach, poteżny chaos informacyjny, w mediach przeganiają się nazwiska- kto dalej, kto bliżej a koleś z VS, który przekazał informację od rzekomo wiarygodnej osoby śmieje się z tego bo twierdzi, że nowy trener już jest dogadany :)
Pozostaje nam tylko czekać bo może okazać się że to prawda tym bardziej że to co w mediach od wczoraj krąży w ogóle nie trzyma się kupy.
Dla przypomnienia- trenerem według niego będzie jeden z dwóch nazwisk, które wcześniej podawałem.
Pozostaje nam tylko czekać.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 09:26

joy pisze:Poczet na 100% nie przyjdzie trenować Barcelony, bo to zadeklarowany fan Espanyolu. Zresztą sam mówił kiedyś, że ze względu na swoją trenerską historię nie mógłby trenować niektórych klubów.

„Nigdy nie podjąłbym się trenowania Barcelony czy Arsenalu, bo jestem za bardzo związany z Espanyolem i Tottenhamem. Podobnie nie wziąłbym się za trenowanie Rosario Central, bo byłem już trenerem Newell's Old Boys. Taka jest moja decyzja. Już wolałbym prowadzić jakąś drużynę z mojej argentyńskiej wioski, niż być szkoleniowcem którejś z tych ekip”.
Dzięki, bo o tym akurat nie słyszałem. To niestety Barcelona ma problem podobny do tego z jakim boryka się Juventus. Na rynku brak jest wolnych, wybitnych trenerów, a do wyboru z ciekawszych opcji są obecnie Conte, Mourinho, Blanc (ponoć od nowego sezonu obejmie Lyon) i Di Francesco. Pewnie latem dojdą do tej listy ze dwa/trzy nazwiska (możliwe, że Tuchel), ale i tak szału nie będzie. Jedyna szansa dla was i dla nas to chyba rzeczony Guardiola, ale czy on rzeczywiście będzie się chciał już teraz odejść z City, gdy nie osiągnął z nimi sukcesu w LM mając do tego niesamowite warunki?
Ostatnio zmieniony 09 maja 2019, 09:28 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 09:27

Góra narzekania na Conte, podczas gdy realnych, lepszych kandydatur w zasadzie brak. Zaprawdę powiadam Wam, obecnie dla Juve lepszy Conte niż Allegri, po stokroć.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 09:28

Góra narzekania na Conte, podczas gdy realnych, lepszych kandydatur w zasadzie brak. Zaprawdę powiadam Wam, obecnie dla Juve lepszy Conte niż Allegri, po stokroć.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 09:30

pumex pisze:Góra narzekania na Conte, podczas gdy realnych, lepszych kandydatur w zasadzie brak. Zaprawdę powiadam Wam, obecnie dla Juve lepszy Conte niż Allegri, po stokroć.
Pamiętajmy, że mówimy o trenerze, którzy wygrał trzy razy mistrzostwo Włoch i raz mistrzostwo Anglii ;).

Rowniez uwazam, ze to bardzo dobry kandydat. Owszem, w trzecim jego sezonie troszkę męczyliśmy już bułę, ale przez pierwsze dwa bardzo dobrze się oglądało Juventus Conte.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 09:41

Pamietam kiedyś dyskusje i spora cześć osób twierdziła, ze Pochettinio czy Klopp to trenerzy gorsi od Maxa.

Na tym forum to takie cuda można przeczytać.

Duzo zależy od Lewego czy Pochettinio odejdzie.

Nie mam pojęcia kto nas obejmie. Jak dla mnie to nasi czekają na rozwój sytuacji a Conte to ostateczna ostateczność.


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 10:00

Według tuttsport, Sarri jest jednym z kandydatów do zastąpienie Maxa.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 10:04

Sarri pozostaje w Chelsea, podobno potwierdzone.


Obrazek
Wolf05

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 10:18

dimebag11 pisze:Nie napalałbym się na przyjście do nas Pocchettino (aczkolwiek chciałbym go zobaczyć w Juve nawet bardziej niż Guardiolę). Jeśli Mauricio rzeczywiście ma jakieś słowne porozumienie z władzami Tottenhamu, że po wygraniu LM będzie mógł opuścić ekipę z Londynu mimo ważnej umowy do 2023 roku, to i tak przechwyci go Barcelona. Jeszcze dwa dni temu nikt nie myślał tam o zmianie trenera, a teraz po kolejnym z rzędu blamażu w Champions League nie wierzę nawet w pozostanie Valverde na swoim stanowisku. Zresztą Katalończycy rozdrażnieni takim obrotem sprawy i świadomi powoli zmierzającej ku końcowi kariery Messiego zainwestują pewnie latem sporo pieniędzy we wzmocnienia (już klepnięty de Jong, prawie pewny De Ligt i pewnie jeszcze ktoś ciekawy do ataku). Ponadto wizja rywalizacji z Realem czy Atletico raczej jest bardziej atrakcyjna od mierzenia się z Napoli czy Interem.
Akurat do Barcelony Mauricio na pewno nie pójdzie - za duża niechęć do Barcy, potwierdzana zresztą w oficjalnych wywiadach. Większym zagrożeniem może być Bayern, gdzie nawet czołowy obrońca Kovaca czyli Hoeness zaczyna mieć wątpliwości. Inna sprawa, że oni czaili się na ten Haga, pytanie czy wczorajszy mecz i ewentualne zwycięstwo Totków w LM mogłoby coś zmienić w tej kwestii?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 10:29

Ja stawiam już tylko na jednego, który że zrozumiałych względów nie może zostać jeszcze potwierdzony gdyż ma dwie rzeczy do wygrania. Tylko on jest w stanie zmienić mentalność naszej drużyny i spowodować, że stadion będzie do końca zapełniony. Nie będzie kurczowo zawsze trzymał się stanowiska gdyż w ofertach będzie zawsze przebierał. Ponadto zawodnicy pójdą za nim w ogień. To on dlatego cierpliwie czekam tym bardziej że wszystko zaczyna się układać w całość ;)


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 10:37

MRN pisze: Ponadto zawodnicy pójdą za nim w ogień. ;)
Tia, powiedz to Eto'o, Ibrahimovicowi, czy nawet naszemu Mandzu. :D Wiadomo, żarty żartami, ale każdy trener znajdzie swoich zwolenników, jak i przeciwników, zarówno tu, tak i w szatni. Rozbujała się ta karuzela, ja sobie ją obserwuję z lekkimi motylkami w brzuchu. :afraid:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 10:45

Owszem ale mając na uwadze jego relacje z zawodnikami w dotychczasowych klubach ?
Jeżeli przyszedłby to Khedira i Mandżukić szybko się spakują :-)


Obrazek
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 10:48

Lepszy Conte niz Mihajlovic mam nadzieję że to żart z byłym zawodnikiem Lazio.
Jak dla mnie to Pep,Conte,Sarri,Inzaghi,Gasperini.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 10:48

Ja podchodzę do tego wszystkiego z chłodną głową. Jak czytam o Inzaghim, czy Mihajlovicu, to tak o mi się chce uśmiechać. :stop: Z drugiej strony, nie jesteśmy już Juventusem sprzed kilku lat, gdzie mówiło się "wracamy". Teraz jesteśmy topowym klubem i łakomym kąskiem dla trenerów, taka jest prawda. Kwestia pieniążków, bo projekt jest mocno zachęcający i perspektywiczny.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 10:51

Muszą coś pisać ale to bzdury. Pep będzie miał blisko do swojej posiadłości w której spędza co roku urlop.


Obrazek
Zablokowany