Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 21:36

Największa różnica pomiędzy Pepem i Antkiem jest taka, że Conte nie dysponował jeszcze w swojej karierze potencjałem ludzkim na poziomie Bayernu,City czy Barcy prowadzonych przez Guardiole. Nie miał też pełnej władzy i nieograniczone budżetu jak w City. W Juve z dwoma/trzema konkretnymi wzmocnieniami w końcu by to dostał i bardzo ciekawi mnie jakby wtedy Antek się zaprezentował.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 21:43

binio pisze:Jak ktoś nie traktuje Guardioli jako TOPa to ma problem z logicznym składaniem faktów. Facet w każdym klubie wprowadza swoją filozofię, której przejawem jest piękna i skuteczna gra. Co chcieć więcej? Trochę szczęścia i LM wpadnie.
Dokladnie. To ze nie wiedzie mu sie ostatnio w LM, to nie znaczy ze juz nigdy nie awansuje do finalu, czy jej nie wygra. Tym bardziej ze jest jeszcze dosc mlody jak na trenera.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 21:54

MRN pisze:Już wyjaśniałem nie raz i nie będę powielał ale na jakiej podstawie twierdzisz, że Conte jest dobry, co on takiego osiągnął ? Opuścił Juve, fochy walił, skłócił Juve ze wszystkimi ( sędziowie, dziennikarze ) i nagle chce wrócić bo w Juve nastały lepsze czasy ? Znowu będzie próbował kosztem Juve podbić swoje nazwisko, jakoś poza interem i Roma nikt go nie chce :D

No to czekam z ciekawością - dlaczego Guardiola do nas nie pasuje mistrzu ? Wszędzie pasuje ale do nas akurat nie, Ciekawa teoria, która chętnie zapożyczę na szkolenia ;)
Adrian27th pisze:Bo tylko jeden z nich stworzył drużynę uznawana za najlepsza w historii piłki i zrewolucjonizował futbol?
Brawo Adrian :beer:
Przewaga Guardioli jest taka, że każdy klub spełni jego żądania bo to Guardiola. Miał idealne warunki pracy w Bayernie (wtedy w top3, top2) i nie wygrał nic w Europie. W City to samo. Conte tak pomniejszany, miał wszędzie pod górkę, ale się wybronił.
Dlaczego nie pasuje? Jego filozofia wymaga maksymalnej precyzji, techniki i szybkości prowadzenia akcji. Czy obecna kadra jest gotowa na to? Nie sądzę.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 22:03

@hellspawn
Spokojnie. Niedługo przyjdzie Conte (a nie żaden Guardiola), obejmie drużynę ze składem jakiego nie miał okazji trenować nigdy do tej pory i zobaczysz jak zacznie się męczenie buły (zwłaszcza w LM), a po odpadnięciu pojawią się pretensje, że nie dostał przed sezonem wymarzonego Kante, ale Scudetto to też sukces i nie sądzi, że Juve jest w stanie dostać się wyżej niż do 1/4 LM w kolejnej edycji.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 22:20

A w Copa Italia zaczniemy kończyć rozgrywki na poziomie 1/4...ja się boję tego typa bo w pewnym momencie rozpieprzy atmosferę. W LM będzie - drżyj Nordsjeland bo Conte nadchodzi.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 22:30

Pewnie my jako kibice na początku bylibyśmy zadowoleni, bo zaczęlibyśmy stosować wysoki pressing, piłkarze gryźliby trawę na całej długości boiska, a zmiana ustawienia zaowocowałaby lepszą dyspozycją Dybali czy Pjanica. Tyko potem byłoby pewnie jak zwykle z Conte...


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 22:41

dimebag11 pisze:Pewnie my jako kibice na początku bylibyśmy zadowoleni, bo zaczęlibyśmy stosować wysoki pressing, piłkarze gryźliby trawę na całej długości boiska, a zmiana ustawienia zaowocowałaby lepszą dyspozycją Dybali czy Pjanica. Tyko potem byłoby pewnie jak zwykle z Conte...
Czyli jednak #allegristay? 😌


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 22:45

@Snoop
Nie zgadłeś, #GasperiniIN. Tylko szkoda, że nie ma nawet żadnych plotek łączących nas z obecnym trenerem Atalanty.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:16

MRN pisze:A w Copa Italia zaczniemy kończyć rozgrywki na poziomie 1/4...ja się boję tego typa bo w pewnym momencie rozpieprzy atmosferę. W LM będzie - drżyj Nordsjeland bo Conte nadchodzi.
Czyli chcesz powiedzieć że w tej drużynie obecnie jest jakakolwiek atmosfera ?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:18

Bardziej chodzi mi o atmosferę otoczenia niż wewnątrz. Jeżeli chodzi o szatnię to z całą pewnością nie jest dobrze.


Obrazek
TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:18

dimebag11 pisze:@Snoop
Nie zgadłeś, #GasperiniIN. Tylko szkoda, że nie ma nawet żadnych plotek łączących nas z obecnym trenerem Atalanty.
Tylko Gasp pokazał już swoje w interze... są pewni zawodnicy jak i trenerzy, którzy dają radę tylko na pewnym poziomie i moim zdaniem Gasp jest takim trenerem, w Bergamo żyję się bez presji,ale Turyn czy Mediolan to już inna para kaloszy. Ostatnio ktoś przytoczył kilku piłkarzy, którzy to odeszli z Atalanty i jak to dalej potoczyła się ich kariera, jednym słowiem, porażka, to chyba coś mówi.

ale żeby nie było, jeśli nie Pep czy Antek, to 3 kandydatem powinien być własnie Gasp, bo DiFra czy Simone kompletnie mnie nie przekonują.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:26

Mam złe przeczucia co do Conte. Nie, żebym Antka darzył jakąś antypatią, po prostu gdzieś z tyłu głowy głos mówi mi, że to może nie skończyć się dobrze.

Jeśli nie mamy szans na Kloppa, Guardiolę czy Pochettino , to wolałbym jakiegoś mniej znanego trenera byle nie był to Włoch. Po odejściu od nas Antonio jestem uprzedzony do trenerów z Płw. Apenińskiego.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:28

Co pokazał w interze ? inter był tak rozpieprzony ( nadal jest ), że tam każdy po kolei się spalał. To jest skażone dziadostwem środowisko, które ciężko będzie komukolwiek ogarnąć. Też wyjechałeś...
jackop pisze:Mam złe przeczucia co do Conte.
Tu się zgadzamy...chyba pierwszy raz ;)
Mam nadzieje, że jeżeli pojawi się szansa na Pepa to kopną Conte dupę bardzo mocno. Choć cały czas mam nadzieję na...


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:30

Ale to może MOu?
to nie jest dobry pomysł.
Ani Antek nie przekonuje, ale nikt póki co nie jest dostepny na rynku ciekawy.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:32

Moim zdaniem będzie bieda niesamowita, Allegri Allegrim, ale prawdą jest to że mając tych zawodników miał więcej pomysłów na grę różnymi ustawieniami, ale z różnym skutkiem. Conte zapewne się znów czepi jednego schematu i koniec.

Myślę że Conte to już więcej niż 70%, że będzie nowym trenerem, tym bardziej boli mnie to, bo czemu niby po roku Conte miałby odejść a przyjść Guardiola? Chyba czeka nas znów parę lat suszy w LM :D.

----------------------------------

Nedved przekonał Agnelliego: Antonio Conte jest teraz bardzo blisko, by zostać trenerem Juventusu. [@Sport_Mediaset]

Andrea Agnelli spotkał się z Pavelem Nedvedem i Fabio Paraticim w ciągu ostatnich kilku godzin. Decyzja dotycząca przyszłości Allegri została podjęta, Max ma ważną ofertę od PSG! [Sport Mediaset]


Zablokowany