Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 05 maja 2019, 15:03

No nie wiem czy Guardiola miałby do nas przyjść, dobrze tu powiedział ma wszystko w City, więc po co odchodzić.



mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2019, 15:12

W celu szukania nowych wyzwań. W Barcelonie i Bayernie też w teorii miał wszystko. Wizja prowadzenia naszego klubu mogłaby być kusząca. Sam przyznał jeszcze jakiś czas temu, że pod względem historii City z klubami takimi jak Real, Barca, Bayern czy my nawet się nie ma co mierzyć.


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 05 maja 2019, 15:18

Insigne close to Juventus. Allegri out. Raiola will bring a young Ajax player born in 2002. VecchiasignoraForum


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2019, 15:18

Dunio333 pisze:No nie wiem czy Guardiola miałby do nas przyjść, dobrze tu powiedział ma wszystko w City, więc po co odchodzić.

Ten wywiad każdy widział, pojawił się dwa dni temu ale pamiętaj, że Juve jest notowane na giełdzie i wypuszczenie informacji o zakończeniu współpracy z Allegrim nie mając dopiętego następcy byłoby głupotą.


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 maja 2019, 15:22

Czy źródła piszące o odejściu Maxa są choć troszkę bardziej wiarygodne niż np gdybym ja od tak rzucił sobie taką plotę? Kto za niego? Insignie...jeżeli to dojdzie do skutku, to w Neapolu nadejdzie fala samobójstw. Nóż wbity w serce po stokroć... :shock:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2019, 15:28

Jaki Insigne, skoro rzekomo nie ma klauzuli.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2019, 15:35

kdzr pisze:Czy źródła piszące o odejściu Maxa są choć troszkę bardziej wiarygodne niż np gdybym ja od tak rzucił sobie taką plotę?
Tak, są wiarygodne i to kilka poważanych osób z VS podaje taką informację.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2019, 15:41

Jakby neapolitański karzeł do nas dołączył to by było mieszkowo. U Pepa miałby nieźle używanie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2019, 15:46

Ale Insignie nie jest zbyt lubiany podobno w Neapolu a sam Pep podobno go ceni.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 15:49 przez MRN, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 05 maja 2019, 15:47

Mimo, że nie jestem fanem Insigne to trzeba przyznać, że to niezły grajek i fajnie mógłby współpracować z Ronaldo wymieniając się pozycjami bo aktualnie w Napoli gra zamiennie jako lewo skrzydłowy i cofnięty napastnik. Ale chyba najważniejszym aspektem tego transferu była by reakcja Neapolu przecież to byłby najbardziej kontrowersyjny transfer od transferu Baggio do Juve. Już widzę te zamieszki na ulica Neapolu, palenie koszulek czy wieszanie kukiełek karzełka na ulicach :laugh:


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 05 maja 2019, 15:52

MRN pisze:
kdzr pisze:Czy źródła piszące o odejściu Maxa są choć troszkę bardziej wiarygodne niż np gdybym ja od tak rzucił sobie taką plotę?
Tak, są wiarygodne i to kilka poważanych osób z VS podaje taką informację.
Z czym takim np. trafili?


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2019, 15:53

mrozzi pisze:Jaki Insigne, skoro rzekomo nie ma klauzuli.
widziałem już trzy info w ciągu paru dni:
- chce go Milan
- ma trafić do nas
- ma przedłużyć kontrakt na dniach


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2019, 15:58

Np. z Ronaldo ale wszystkich szczegółow nie znam.

Sprawa jest tego rodzaju, że jeżeli teraz nie wywalą Allegriego po tym co się czyta to to całe VS można o kant dupy rozbić.
Według głosów też z VS, Allegri, który w pewnym momencie chciał zrezygnować, teraz się z tego wycofał bo ofert żadnych nie ma a sam wie, że ciężko mu będzie znaleźć klub pokroju Juve do prowadzenia i to z takim kontraktem. Typ nie ma wstydu, mam nadzieje, że Agnelli jest twardy i pokaże temu Panu stanowczo drzwi. On chce się pozbyć wartościowych grajków bo robi się ścisk dla Mario, który u niego jest nie do ruszenia. Niech to już się zakończy, nawet niech przyjdzie Mihajlović, Gasperini bo na Maxa już patrzeć nie mogę i na jego metody, które niszczą ten mechanizm od środka. Mnie osobiście ciężko uwierzyć w Pepa mimo, że w nocy się napaliłem na niego kiedy te "wiarygodne" informacje wyszły.

Najgorsze jest to, że te rzekomo dobrze poinformowane osoby powoli zaczynają zmieniać zdanie i są bardzo ostrożne...
Od Guardioli i bombowej "10" do przedłużenia współpracy z Allegrim i Mario Mamdżukicia, sprzedaży Cancelo i DC...

Podobno pierwsze spotkanie pomiędzy Agnellim i Allegrim już się odbyło.


Obrazek
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2019, 16:21

Chelsea wygrywa 2:0
prawdopodobnie będą mieli 1pk przewagi nad czwartym Tote w ostatniej kolejce ligowej i 3 nad United
ostatnia kolejka:
Leicester City ? - ? Chelsea
Tottenham Hotspur ? - ? Everton

jeśli zapis się potwierdzi to jest duża szansa na wykup Gonzalo co na pewno od razu ułatwiło by mercato (nie trzeba by zaczynać z tyłem z racji nie sprzedania Higuaina)


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2019, 16:39

@MRN
Polemizowałbym z tym, że Allegri miałby trudności ze znalezieniem nowego pracodawcy na poziomie zbliżonym do Juve. W lecie dojdzie do wielu zmian trenerów w topowych klubach (Bayern, United, możliwe, że Chelsea oraz PSG) i jestem pewien, że Max byłby rozpatrywany jako jeden z głównych kandydatów do objęcia każdej z wymienionych drużyn i spokojnie mógłby liczyć na pensję podobną do tej jaką obecnie otrzymuje.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany