Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 01 maja 2019, 18:30

Ponoć grad pod skrzydłami świetnego, inteligentnego taktyka. :co?:
Jeśli najwięcej zadań ofensywnych z pomocników powierzasz na zmiane Matuidiemu i Khedirze a zabezpieczać tyły ma Pjanic to Puchar Mistrzów wyrzucasz przez okno.
Jedyny sposób w jaki drużyna może się rozwijać pod sterami Allegriego to okres mercato. Albo dostaniemy fizyczne szarpidla b2b o wyższych umiejętnościach technicznych
albo stracimy Pjanicia i zastapi go człowiek z wydolnością pozwalająca nadążyć za współczesna piłka.


calma calma
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 maja 2019, 18:42

Najlepszym rozwiązaniem byłoby ustawienie Cana przed obrońcami i przesunięcie wyżej Pjanicia i dokupienie np Ndombele. Oczywiście w obwodzie zostałby Ramseya, Bentancur i kogoś jeszcze byśmy potrzebowali ale z inklinacji do gry ofensywnej.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 maja 2019, 18:50

VC odpływa z tym Mbappe.

Jeżeli cudem uda się ściągnąć PEP'a to tak naprawdę potrzeba nam
2 transferów - Manolas/Romagnoli/De Ligt + Ndombele i damy radę walczyć o LM mając to co mamy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 01 maja 2019, 19:37

Adrian27th pisze:VC odpływa z tym Mbappe.

Jeżeli cudem uda się ściągnąć PEP'a to tak naprawdę potrzeba nam
2 transferów - Manolas/Romagnoli/De Ligt + Ndombele i damy radę walczyć o LM mając to co mamy.
Dokladnie. Felix/Chiesa jedynie w przypadku sprzedazy Dybali/Costy. Chiese mysle ze Fiorentina nam przytrzyma rok. Gorzej z Felixem, a ten wydaje sie byc mega talentem.

Pep :uklon:


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 maja 2019, 21:54

jakku1 pisze:- Manolas to opcja rezerwowa w stosunku do Koulibaliego i Romagnoliego, dlatego wstrzymaliśmy niemal dopięty deal. Niemniej jednak, dalej to najbardziej prawdopodobne nazwisko.
- Nie zakupimy dwoch duzych nazwisk do obrony. Czyli Manolas/Ronagnoli/Koulibaly + ktoś tańszy (Romero?).
- Z Guardiolą faktycznie jest coś na rzeczy. Alternatywą Conte (ktory mial niemal juz podpisany kontrakt z Interem).
- Spotkanie z PSG dotyczylo nie tylko Pjanicia, ale takze... Allegriego.
- Duzo moze sie zmienic, jesli chodzi o rynek transferowy, jesli Guardiola faktycznie zostanie naszym trenerem. Obecnie Dybala jest praktycznie poza Turynem, tylko nowy trener moze tutaj cos zmienic.

Wszystko z VS.
Fabio ponoć nie jest przekonany do charakteru Manolasa :prochno: wolę charakternego Greka niż bezjajecznego ruganiego.

Poza tym, klauzula za Manolasa nie stawia go w opcji kogoś drogiego a raczej okazji i już wolę jego niż Romero w pakiecie z Koulibalym/Romagnolim.

"Od biedy" jednak Manolas/Ronagnoli/Koulibaly + Romero to nie jest zła opcja, ale i tak szkoda Holendra, nie mniej sami wpędziliśmy się w tę kabałę z obroną.

Niech P$G (znowu przegrali) sobie i bierze Pjanicia w pakiecie nawet z Allegrim, ale nie idźmy w jakieś wymiany typu Pjanic - Verratti, czy drugi wałkoń Rabiot, bo w takim razie wahania co do charakteru Manolasa powinny być niczym w porównaniu do tej dwójki.

Mam nadzieję, że sprzedadzą tego Dybalę i wezmą Chiesę :pray:

Also, oby nasi nie poddali się w sprawie Pepa, bo realnych alternatyw brak.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 02 maja 2019, 09:29

Adrian27th pisze:VC odpływa z tym Mbappe..
Też tak sądze ;).

Jeśli odejdą Dybala i D. Costa to przyjdzie Chiesa i ktoś jeszcze, byc moze nawet za duze pieniadze. Ale Mbappe to jednak bylaby zbyt duza i kosztowna operacja, zwlaszcza po transferze Ronaldo.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2019, 09:30

Może mi ktoś wytłumaczyć sens sprzedaży Dybali za 80 i kupieniu Chiesy za 70?

Dybala 25 lat. Grając na swojej pozycji w zeszłym sezonie w SA 22 bramki czyli więcej niż Ronaldo obecnie. W tym sezonie 5 bramek i 6 asyst w 1900minut.

Chiesa 21 lat. Do tej pory nie strzelił nigdy więcej niż 6 bramek w sezonie. Gra w drużynie, która gra tylko z kontry a u nas jest zupełnie inaczej i nie wiadomo czy się nadaje do gry pozycyjnej. W tym sezonie 6 bramek i 7 asyst w 2800 minut.


Na moje Januszowe oko to coś tu nie gra.


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 02 maja 2019, 09:40

Jeśli Max odejdzie to Dybała musi zostać.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 maja 2019, 12:30

Poprostu pisze:Może mi ktoś wytłumaczyć sens sprzedaży Dybali za 80 i kupieniu Chiesy za 70?

Dybala 25 lat. Grając na swojej pozycji w zeszłym sezonie w SA 22 bramki czyli więcej niż Ronaldo obecnie. W tym sezonie 5 bramek i 6 asyst w 1900minut.

Chiesa 21 lat. Do tej pory nie strzelił nigdy więcej niż 6 bramek w sezonie. Gra w drużynie, która gra tylko z kontry a u nas jest zupełnie inaczej i nie wiadomo czy się nadaje do gry pozycyjnej. W tym sezonie 6 bramek i 7 asyst w 2800 minut.


Na moje Januszowe oko to coś tu nie gra.
Mam identyczne spojrzenie, kompletnie mnie chłopak nie jara piłkarsko, wydaje mi się że Berna lepiej się spisywał we Florencji, a jak sobie przypomnę co tam robił swego czasu Cuardado to poczynania Chiesy wypadają jeszcze bladziej. W Europie kompletnie nic nie pokazał. A 70 baniek to pewnie będą kosztować tacy gracze jak Pepe,Bereś a Ziyech pewnie byłby tańszy. Trzeba wyjrzeć posty SerieA bo tutaj mało kto jest wart takiej kasy jak za niego chcą.

Poza tym jaki sens ma bawienie się w Koulibalyego ? Serio zarząd myśli że De Lurentis puści go do Juve 😂 No chyba że sam gracz się obrazi i siłą spali wszystkie mosty w Neapolu, ale i tak kosztowałby dużo kasy. Romagnoli już byłby realniejszy, a Majolas to powinien być już klepniety, taka kasa za takiego grajka to wręcz promocja


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2019, 12:42

AdiJuve pisze:Poza tym jaki sens ma bawienie się w Koulibalyego ? Serio zarząd myśli że De Lurentis puści go do Juve 😂 No chyba że sam gracz się obrazi i siłą spali wszystkie mosty w Neapolu, ale i tak kosztowałby dużo kasy. Romagnoli już byłby realniejszy, a Majolas to powinien być już klepniety, taka kasa za takiego grajka to wręcz promocja
Nadzieją jest klauzula, choć nie znam jego sytuacji w Napoli. Jest natomiast prawdopodobnie najlepszym defensorem w lidze włoskiej i jeśli takowa klauzula istnieje, powinniśmy to mieć na uwadze. W przeciwnym razie nie ma na niego szans. Romagnoli jest świetny i jego pozyskanie jako kapitana Milanu byłoby dla nich policzkiem. Co prawda mediolańczycy mogą być zmuszeni do oddania któregoś z lepszych graczy z uwagi na FFP, ALE jakoś w niego nie wierzę. Zdaje się być przywiązany do tych barw.

Manolas wydaje się być klepnięty "na wszelki wypadek", ale skoro wstrzymaliśmy ruchy w jego kierunku znaczy to, że jest dla nas opcją B/C/D. Musimy mieć najwyraźniej kogoś na oku w naszym mniemaniu lepszego.

Dla mnie Pep + Manolas + Ndombele to już byłoby fantastyczne okienko. Na Chiesę/Felixa się nie napalam, bo to nie tam mamy problem, który wymagałby tak dużego nakładu finansowego. Problem z mentalnością, pewnością siebie w Europie oraz dziury odpowiednio w środku obrony i pomocy - tym się powinniśmy zająć. Reszta dodatek.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 02 maja 2019, 15:07

mrozzi pisze:
AdiJuve pisze:Poza tym jaki sens ma bawienie się w Koulibalyego ? Serio zarząd myśli że De Lurentis puści go do Juve 😂 No chyba że sam gracz się obrazi i siłą spali wszystkie mosty w Neapolu, ale i tak kosztowałby dużo kasy. Romagnoli już byłby realniejszy, a Majolas to powinien być już klepniety, taka kasa za takiego grajka to wręcz promocja
Nadzieją jest klauzula, choć nie znam jego sytuacji w Napoli. Jest natomiast prawdopodobnie najlepszym defensorem w lidze włoskiej i jeśli takowa klauzula istnieje, powinniśmy to mieć na uwadze. W przeciwnym razie nie ma na niego szans. Romagnoli jest świetny i jego pozyskanie jako kapitana Milanu byłoby dla nich policzkiem. Co prawda mediolańczycy mogą być zmuszeni do oddania któregoś z lepszych graczy z uwagi na FFP, ALE jakoś w niego nie wierzę. Zdaje się być przywiązany do tych barw.

Manolas wydaje się być klepnięty "na wszelki wypadek", ale skoro wstrzymaliśmy ruchy w jego kierunku znaczy to, że jest dla nas opcją B/C/D. Musimy mieć najwyraźniej kogoś na oku w naszym mniemaniu lepszego.

Dla mnie Pep + Manolas + Ndombele to już byłoby fantastyczne okienko. Na Chiesę/Felixa się nie napalam, bo to nie tam mamy problem, który wymagałby tak dużego nakładu finansowego. Problem z mentalnością, pewnością siebie w Europie oraz dziury odpowiednio w środku obrony i pomocy - tym się powinniśmy zająć. Reszta dodatek.
Ramsey+Ndombele i pomoc wyglądała by o wiele lepiej
Manolas + Romero to też wygląda lepiej. Żadnych Caseresów w obronie!

Pep! Nawet jak ma nie wygrać LM ale zacząć lepiej grać dla oka to jestem na tak. Mimo iż liga dosyć defensywna to i tak ją powinien wygrać z takim składem.

Koszt NDombele, Manolas-a + Romero? Już do teraz sprzedaliśmy paru wypożyczonych a jeszcze zostali:

Orsolini, Pjaca, Rogerio.
Kogoś z pomocy trzema się pozbyć, a może parę mln też da się zarobić.
Higuain - liczę na sprzedaż docelową.
Ktoś z przodu do sprzedania - Cuadrado?

I już wychodzimi pewnie na 0 albo na plus. Bez rewolucji i dużych kosztów.
Jak będzie na prawdę zobaczymy niedługo.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 02 maja 2019, 15:52

Podobno Acerbi to nasz następca Barzagliego :D


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
MaxFromJam89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 60
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 02 maja 2019, 19:18

AdiJuve pisze:
Poprostu pisze:Może mi ktoś wytłumaczyć sens sprzedaży Dybali za 80 i kupieniu Chiesy za 70?

Dybala 25 lat. Grając na swojej pozycji w zeszłym sezonie w SA 22 bramki czyli więcej niż Ronaldo obecnie. W tym sezonie 5 bramek i 6 asyst w 1900minut.

Chiesa 21 lat. Do tej pory nie strzelił nigdy więcej niż 6 bramek w sezonie. Gra w drużynie, która gra tylko z kontry a u nas jest zupełnie inaczej i nie wiadomo czy się nadaje do gry pozycyjnej. W tym sezonie 6 bramek i 7 asyst w 2800 minut.


Na moje Januszowe oko to coś tu nie gra.
Mam identyczne spojrzenie, kompletnie mnie chłopak nie jara piłkarsko, wydaje mi się że Berna lepiej się spisywał we Florencji, a jak sobie przypomnę co tam robił swego czasu Cuardado to poczynania Chiesy wypadają jeszcze bladziej. W Europie kompletnie nic nie pokazał. A 70 baniek to pewnie będą kosztować tacy gracze jak Pepe,Bereś a Ziyech pewnie byłby tańszy. Trzeba wyjrzeć posty SerieA bo tutaj mało kto jest wart takiej kasy jak za niego chcą.
Zapominacie o jednej, ale za to bardzo istotnej kwestii - Dybala nie jest Włochem. :whistle:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 maja 2019, 19:39

MaxFromJam89 pisze:
AdiJuve pisze:
Poprostu pisze:Może mi ktoś wytłumaczyć sens sprzedaży Dybali za 80 i kupieniu Chiesy za 70?

Dybala 25 lat. Grając na swojej pozycji w zeszłym sezonie w SA 22 bramki czyli więcej niż Ronaldo obecnie. W tym sezonie 5 bramek i 6 asyst w 1900minut.

Chiesa 21 lat. Do tej pory nie strzelił nigdy więcej niż 6 bramek w sezonie. Gra w drużynie, która gra tylko z kontry a u nas jest zupełnie inaczej i nie wiadomo czy się nadaje do gry pozycyjnej. W tym sezonie 6 bramek i 7 asyst w 2800 minut.


Na moje Januszowe oko to coś tu nie gra.
Mam identyczne spojrzenie, kompletnie mnie chłopak nie jara piłkarsko, wydaje mi się że Berna lepiej się spisywał we Florencji, a jak sobie przypomnę co tam robił swego czasu Cuardado to poczynania Chiesy wypadają jeszcze bladziej. W Europie kompletnie nic nie pokazał. A 70 baniek to pewnie będą kosztować tacy gracze jak Pepe,Bereś a Ziyech pewnie byłby tańszy. Trzeba wyjrzeć posty SerieA bo tutaj mało kto jest wart takiej kasy jak za niego chcą.
Zapominacie o jednej, ale za to bardzo istotnej kwestii - Dybala nie jest Włochem. :whistle:
No i to jest problem bo w ej chwili Włochem na poziomie Juve jest tylko Giorgio, nawet Bonu czy Berna to tylko powinny być uzupełnienia. Włoska piłka reprezentacyjna to w tej chwili nawet nie poziom polskiej, tyle, że mają lepszych trenerów.


MaxFromJam89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 60
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 02 maja 2019, 20:07

AdiJuve pisze:
MaxFromJam89 pisze:
AdiJuve pisze: Mam identyczne spojrzenie, kompletnie mnie chłopak nie jara piłkarsko, wydaje mi się że Berna lepiej się spisywał we Florencji, a jak sobie przypomnę co tam robił swego czasu Cuardado to poczynania Chiesy wypadają jeszcze bladziej. W Europie kompletnie nic nie pokazał. A 70 baniek to pewnie będą kosztować tacy gracze jak Pepe,Bereś a Ziyech pewnie byłby tańszy. Trzeba wyjrzeć posty SerieA bo tutaj mało kto jest wart takiej kasy jak za niego chcą.
Zapominacie o jednej, ale za to bardzo istotnej kwestii - Dybala nie jest Włochem. :whistle:
No i to jest problem bo w ej chwili Włochem na poziomie Juve jest tylko Giorgio, nawet Bonu czy Berna to tylko powinny być uzupełnienia. Włoska piłka reprezentacyjna to w tej chwili nawet nie poziom polskiej, tyle, że mają lepszych trenerów.
Juve skupując młodych zdolnych Włochów tylko pogorszy sytuację kadry - już widzę jak pod okiem Maxa młodzi się rozwijają :facepalm:


Zablokowany